7 najlepších monoblokov do 50 000 Euro

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za sprievodcu nákupom. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Chcete monoblok s výkonným procesorom, ktorý zvládne náročné úlohy?? Očakávajte, že miniete približne 50 000 €. A aby ste si vybrali správne, pozrite si naše najnovšie hodnotenie. Tento materiál pozostáva z najlepších monoblokov spomedzi tých s vyššie uvedenou cenovkou. Pri zostavovaní nášho užšieho výberu sme skontrolovali recenzie kupujúcich a názory odborníkov v sekciách recenzií počítačového hardvéru. Skrátka, nedovolíme, aby ste boli z nákupu sklamaní!

Hodnotenie najlepších monoblokov do 50 000 Euro

NomináciaMiestoNázovCena
Najlepšie monobloky do 50 000 Euro1Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARE0541 338 €
2Acer Aspire C27-96253 669 €
3ASUS Vivo AiO V222FA43 999 €
4HP 200 G4 – 21.5″41 890 €
5Lenovo IdeaCentre AIO A340-24IWL43 192 €
6ASUS A6521DAK50 000 €
7MSI Pro 24X 10M35 020 €

Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARE05

Hodnotenie: 4.8

Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARE05

Prevažná väčšina modelov typu „všetko v jednom“ sa môže pochváliť rôznymi konfiguráciami. Bolo by hlúpe nútiť kupujúceho, aby sa zmieril s určitým komponentom. Tu sa počítač od spoločnosti Lenovo môže dodávať s iným procesorom. Rozpočtový variant má napríklad skromný dvojjadrový procesor AMD Ryzen 3 4300U. Má dostatočnú kapacitu na zvládnutie vašich kancelárskych úloh, ale nie viac. Ak hovoríme o najvyššej verzii monobloku, ktorá sa predáva za obrovskú sumu, je vybavená osemjadrovým čipom od rovnakého výrobcu.

Stojí za zmienku, že tento model sa odlišuje od konkurencie. S pútavým dizajnom – obľúbite si najmä zakrivený stojan pripomínajúci sponku na papier. Monoblok sa môže pochváliť aj tenkým rámom. Na jeho výrobu sa tu použila technológia IPS, pokiaľ nehovoríme o konfigurácii lacného počítača s matricou TN. Rozlíšenie je 1920×1080 pixelov, takže hranie hier a sledovanie filmov by malo byť čo najpohodlnejšie.

Lacné verzie monoblokov sa dodávajú bez operačného systému alebo so systémom DOS na palube. A tie špičkové vám umožnia využívať všetky funkcie systému Windows 10 Home naraz. V budúcnosti možno budete potrebovať aj ďalšiu pamäť RAM. Ide o to, že 16 GB majú len drahé konfigurácie – ostatné majú len 8 GB alebo dokonca 4 GB.

Takmer žiadne moderné monobloky nie sú vybavené samostatnou grafickou kartou. Tu Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARE05 využíva integrovanú grafiku od AMD. Jeho schopnosti sú dostatočné pre niektoré tanky, ale nie viac ako to. Počítač však nemá žiadne problémy s komunikačnými funkciami. Pripojenie k routeru sa uskutočňuje prostredníctvom štandardu Wi-Fi 802.11ac s vysokou rýchlosťou prenosu dát. Monoblok je možné pripojiť aj k bezdrôtovým slúchadlám pomocou piatej verzie Bluetooth. Pokiaľ ide o konektory, nájdete tu štyri porty USB, z ktorých dva sú kompatibilné s rozhraním USB 3.1. Príjemným bonusom je čítačka kariet určená pre SD karty.

Výhody

 • Dodáva sa s bezdrôtovou klávesnicou a myšou;
 • K dispozícii je optická jednotka;
 • K dispozícii je čítačka kariet;
 • Má dostatočne veľký počet konektorov;
 • Vynikajúci displej IPS;
 • Nezabudnuteľný dizajn;
 • Výkonný procesor;
 • Nie je to zlý stereo systém;
 • Podporované sú moderné bezdrôtové štandardy.

Nevýhody

 • Diskrétna grafická karta by nebola na škodu;
 • Základné konfigurácie trpia nedostatkom pamäte RAM;
 • Ťažko vymeniteľné komponenty.

Acer Aspire C27-962

Hodnotenie: 4.8

ACER ASPIRE C27-962

Tento monoblok nechce prekvapiť efektným dizajnom. Namiesto toho vám poskytne bežný výkon, ktorý potrebujete. A ak si nekúpite najlacnejšiu konfiguráciu, počítač dokáže spustiť hry aj na stredných grafických nastaveniach. Je to preto, že tieto modely all-in-one obsahujú samostatnú grafickú kartu NVIDIA GeForce MX130. Pokiaľ ide o procesor, v každom prípade dostanete čip Intel. Ale ako to pôjde?? Dvojjadro? Alebo si zaobstaráte štvorjadrový procesor Core i7-1065G7, ktorý podáva obdivuhodný výkon aj pri práci so softvérom na strih videa? Všetko závisí od vašich dostupných prostriedkov.

Je to nákup, ktorý zanecháva veľmi pozitívny dojem. Inak by istý Alexander nenapísal na Yandex.Market“ nasledovné: „Rýchly na svoje úlohy. Niektorí sa sťažujú, že je hlučný. Ale ticho na môj vkus. Pohodlný veľký monitor. Existovali obavy, že bude nestabilný, ale je to v poriadku. Treba poznamenať, že sú k dispozícii aj varianty len so 4 GB RAM. Odporúčame pozrieť sa na konfigurácie s aspoň dvojnásobnou kapacitou. V tomto prípade získate skutočne vysoko výkonné riešenie.

Obrázok je zobrazený na 27-palcovom displeji. Môže byť vyrobený s technológiou TN alebo IPS. Odporúčame vám, aby ste sa na prvú možnosť nepozerali, inak riskujete, že sa budete denne sťažovať na skromné pozorovacie uhly. Mimochodom, touchpad tu aj tak nebude, takže sa budete musieť spoľahnúť len na klávesnicu a myš.

Podobne ako mnohé monobloky má aj tento webovú kameru. Jeho rozlíšenie je však len 1 MP, takže sa odporúča používať ho len na videohovory v niektorých Zoom. Je tiež vybavený bezdrôtovými modulmi. V závislosti od konfigurácie počítača budete mať prístup k sieti Wi-Fi 802.11n alebo 802.11ac. Má tiež podporu pre Bluetooth 4.2 samostatná grafická karta, ktorá nikdy nie je zbytočná.

Počítač Acer Aspire C27-962 typu všetko v jednom nevyžaduje reproduktory. Stále je to však možnosť pre prípad, že by zabudované reproduktory boli tiché. Medzi konektormi sú aj štyri porty USB, z ktorých polovica patrí do štandardu USB 3.0. Nezabudlo sa ani na čítačku kariet.

Za dianie na obrazovke môže byť zodpovedný operačný systém Windows 10 Home. Ak sa však rozhodnete pre nízkorozpočtovú konfiguráciu, budete musieť počítať len s nasledujúcimi prvkami

 • nux, Endless OS alebo DOS. Čitatelia portálu Expertology však nebudú mať žiadne problémy s inštaláciou systému Windows na vlastnú päsť.

  Výhody

  • Hmotnosť zariadenia nepresahuje 4 kg;
  • Vynikajúci displej IPS s povrchovou úpravou proti odleskom;
  • Existujú verzie s diskrétnou grafickou kartou;
  • Zabudovaný je výkonný procesor;
  • Nie je veľmi drahé;
  • Dobré stereo reproduktory;
  • Optimálny počet konektorov;
  • K dispozícii je webová kamera;
  • K dispozícii je čítačka kariet;
  • Podporované sú technológie Bluetooth a Wi-Fi.

  Nevýhody

  • Rozpočtové konfigurácie trpia slabým výkonom;
  • Kapacita pamäte RAM môže byť pomerne skromná;
  • Môže sa dodávať bez klávesnice a myši;
  • Podsvietenie začne blikať, keď je úroveň jasu nízka.

  ASUS Vivo AiO V222FA

  Hodnotenie: 4.7

  ASUS Vivo AiO V222FA

  Ide o relatívne lacný monoblok, ktorý poteší dizajnom aj skromnou veľkosťou. Šetrí veľa miesta na stole a ponúka množstvo funkcií – v tomto ohľade ho možno porovnať s notebookom. Nezabúda sa tu napríklad na bezdrôtové moduly. Pomocou nich sa zariadenie pripojí k domácej sieti Wi-Fi vysokorýchlostného štandardu 802.11ac – nie je potrebný adaptér. Zabudnite na kábel a slúchadlá, pretože tento monoblok podporuje Bluetooth 5.0. Mimochodom, niektoré konfigurácie tohto modelu sa dodávajú s bezdrôtovou klávesnicou a myšou. Ukázalo sa, že na napájanie samotného monobloku potrebujete iba kábel.

  Ako ste si už uvedomili, v predaji je niekoľko verzií ASUS Vivo AiO V222FA. Líšia sa procesorom, operačným systémom a niekoľkými ďalšími parametrami. V každom prípade získate displej IPS s uhlopriečkou 21,5″ a rozlíšením 1920×1080 pixelov. Konfigurácia závisí od toho, či je vybavený dotykovým substrátom. Pokiaľ ide o operačný systém, treba sa pripraviť na jednu nepríjemnú vec. Opísal to jeden z kupujúcich v internetovom obchode Amazon. Tu je hrubý preklad jeho recenzie: „Veľkým problémom bolo, že systém Windows bol nainštalovaný na pevnom disku a disk SSD bol použitý ako ďalší. Vyriešili sme to klonovaním priestoru z OS na SSD. Tým som ich vymenil.“. Stručne povedané, muž musel stráviť čas činnosťami, ktoré neboli určené. Nevylučujeme však, že vo väčšine prípadov sa tento problém predsa len nevyskytuje. A treba poznamenať, že rozpočtové konfigurácie sa tradične dodávajú s

 • nux, Endless OS alebo DOS, takže v každom prípade budete inštalovať iný operačný systém.

  Pod krytom sa skrýva 8 GB pamäte RAM. Nie je to veľa, ale na domáce použitie by to malo stačiť. Pokiaľ ide o procesor, dostanete buď dvojjadrový Core i3-10110U, alebo štvorjadrový Core i5-10210U.

  Monoblok má zabudovaný stereo systém. Ak vám neposkytuje oveľa viac, môže byť k dispozícii zástrčka a zásuvka, ktorá vám umožní pripojiť reproduktor. Nájdete tu aj päť portov USB, z ktorých štyri spĺňajú štandard USB 3.0. K dispozícii je slot na kartu SD, ktorý môže byť užitočný pre fotografa alebo majiteľa prenosnej hernej konzoly. Nezabudlo sa ani na zásuvku HDMI, vďaka ktorej sa obraz zobrazuje na ďalšom monitore.

  Výhody

  • Hmotnosť nepresahuje 5 kg;
  • Bola implementovaná podpora Wi-Fi a Bluetooth;
  • Maximálne pozorovacie uhly;
  • Existuje verzia s pomerne výkonným procesorom;
  • K dispozícii je konfigurácia s dotykovou obrazovkou;
  • Webová kamera je prítomná;
  • Veľký počet vysokorýchlostných portov USB;
  • Nezabudlo sa ani na čítačku kariet.

  Nevýhody

  • Skromná uhlopriečka obrazovky;
  • Chcel by som mať viac pamäte RAM;
  • Operačný systém je možné nainštalovať na jednotku inej ako SSD;
  • Žiadne konfigurácie samostatnej grafickej karty.

  HP 200 G4 – 21.5″

  Hodnotenie: 4.6

  HP 200 G4 - 21,5″

  Niektoré monobloky majú šasi bielej farby. Jedným z nich je najmä HP 200 G4. Len tenký rámik okolo displeja je čierny, čo trochu kazí dojem zo zariadenia. Dokonca aj pribalená klávesnica a myš sú natreté na bielo. Tie sú mimochodom prepojené drôtmi. Takže ich pravdepodobne budete chcieť v budúcnosti vymeniť.

  Upozorňujeme, že existuje aj čierna verzia. Myslíme si, že vyzerá oveľa atraktívnejšie.

  Ako sa dá očakávať, existuje niekoľko rôznych vnútorných konfigurácií. Lacné konfigurácie sú vybavené nízkou pamäťou RAM, slabým procesorom, maticou TN a nízkorýchlostným bezdrôtovým modulom. A ak ste ochotní minúť 50 tisíc za stereo pár, môžete si zaobstarať stereo pár so stereo slúchadlami. Euro alebo o niečo viac, dostanete počítač založený na procesore Intel Core i5-10210U alebo inom podobnom štvorjadrovom procesore. Obrázky sa budú zobrazovať na obrazovke IPS s maximálnymi pozorovacími uhlami. Jeho rozlíšenie je 1920×1080 pixelov. Jediné, čo vás môže zneistiť, je uhlopriečka 21,5″. Počítač sa vďaka tomu zdá byť malý. Niektorí budú sklamaní z absencie dotykovej plochy. Pri tejto uhlopriečke sa však odporúča iba tradičné ovládanie pomocou klávesnice a myši.

  Za uvedenú cenu získate aj 8 GB pamäte RAM. Nie je to veľa, ale v budúcnosti si to môžete zvýšiť sami. Pokiaľ ide o stálu pamäť, tú poskytuje pevný disk s kapacitou 1 TB. Opäť platí, že v budúcnosti nikto nezakazuje nahradiť ho alebo doplniť oveľa rýchlejším diskom SSD. Počítač obsahuje optickú mechaniku pre disky DVD-ROM a čítačku kariet SD. Keď už hovoríme o komunikačných schopnostiach, tento monoblok sa bude môcť pripojiť k sieti Wi-Fi 802.11ac a bezdrôtové pripojenie slúchadiel je zabezpečené prostredníctvom modulu, ktorý podporuje Bluetooth 4.2.

  Napriek relatívne nízkej cene monobloku môžete počítať s prítomnosťou licencovanej verzie systému Windows 10 Professional. Napriek tomu u niektorých predajcov nájdete za rovnaké peniaze konfiguráciu so systémom DOS, ale s výkonnejším hardvérom – výber je na vás. Pokiaľ ide o konektory, počítač nie je ničím výnimočným. Je vybavený štyrmi portami USB, z ktorých len polovica spĺňa vysokorýchlostný štandard USB 3.0.

  Výhody

  • Malé rozmery a hmotnosť
  • Slušné množstvo pamäte RAM;
  • K dispozícii je webová kamera;
  • Mnohé konfigurácie sa dodávajú s nainštalovaným operačným systémom;
  • Maximálne pozorovacie uhly (ak sa používa iná ako TN matica);
  • Podporuje Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth;
  • K dispozícii je čítačka kariet;
  • Je prítomná jednotka optických diskov;
  • Primeraný počet konektorov.

  Nevýhody

  • Dizajn je trochu nevýrazný;
  • Skromná uhlopriečka displeja;
  • Myš aj klávesnica sú káblové;
  • Nie je to najlepší zvukový systém;
  • Mnohé konfigurácie sa dodávajú bez disku SSD;
  • Žiadna verzia so samostatnou grafickou kartou.

  Lenovo IdeaCentre AIO A340-24IWL

  Hodnotenie: 4.5

  Lenovo IdeaCentre AIO A340-24IWL

  Spoločnosť Lenovo používa univerzálny dizajn takmer pre každý svoj monoblok. V dôsledku toho takmer všetky takéto zariadenia dostávajú jedinečný zakrivený stojan, ktorý vyzerá, akoby bol prehodený cez stôl na spôsob nejakého hada. Môže sa tiež pochváliť tenkými rámčekmi na obrazovke, najmä po stranách. Zariadenie Lenovo IdeaCentre AIO A340-24IWL spĺňa najmä všetky uvedené požiadavky. Je k dispozícii v niekoľkých konfiguráciách a najbežnejšia cena sa pohybuje okolo 50 tisíc za monoblok. Roubles.

  Prevažná väčšina súčasných monoblokov používa na zobrazenie obrazu obrazovku IPS. Tento model však existuje aj vo verzii s displejom VA! Cena je však o niečo vyššia, takže sa budete musieť uspokojiť s panelom IPS, ktorý sa môže pochváliť dobrou reprodukciou farieb a maximálnymi pozorovacími uhlami. Dobrou správou je, že rozlíšenie je 1920×1080 pixelov a uhlopriečka sa zväčšila na 23,8 palca. S obmedzeným rozpočtom sa budete musieť zmieriť aj s pomerne nízkym výkonom procesora. Čaká na vás dvojjadrový procesor Intel Core i3-10110U alebo štvorjadrový čip od rovnakého výrobcu. Výrobca však nemusel byť kreatívny pri systéme chladenia a vďaka tomu je IdeaCentre A340-24IWL celkom tichý.

  Ako je ľahké uhádnuť, lacná konfigurácia Lenovo IdeaCentre AIO A340-24IWL obsahuje iba 8 GB pamäte RAM. Na začiatku to však stačí. Jediná škoda je, že vo vnútri monobloku je len jeden slot pre pamäť RAM – druhý si nemôžete kúpiť. Aj tento počítač predpokladá inštaláciu iba jednej jednotky. Používa tu 1 TB pevný disk. Nie je to najlepšie riešenie. Dodáva sa aj s DVD mechanikou, ktorú dnes už nikto nepotrebuje.

  Niektoré konfigurácie tohto monobloku môžu potešiť grafickou kartou AMD Radeon 530. Ale je takmer nemožné nájsť ich v obchodoch. A pokiaľ ide o náklady, táto verzia presahuje hranicu, ktorú sme uviedli. Takže musíte obmedziť svoj apetít s integrovanou grafikou.

  Zariadenie má štyri porty USB. Presne polovica z nich patrí do štandardu USB 3.1. Keď už hovoríme o bezdrôtových moduloch, počítač je pripravený na pripojenie k domácej sieti Wi-Fi 802.11ac a posielať zvuk do náhlavnej súpravy cez Bluetooth 4.0. Ďalší 6-kilogramový monoblok obsahuje príjemné bonusy v podobe čítačky kariet a webovej kamery.

  Tento model nemožno nazvať mimoriadne populárnym. Na webe však stále nájdete niekoľko recenzií. Napríklad jeden z návštevníkov služby Yandex.Market napísal nasledujúce: „Krásny monoblok s veľkou obrazovkou, dobrou reprodukciou farieb a zabudovanou funkciou Wi-Fi. Ak účelom nákupu nie je moderné hranie, ale práca a sledovanie filmov, potom to určite stačí. Kupujúci si tiež všimol jednoduchosť presúvania zariadenia z jednej miestnosti do druhej, čo pri tejto veľkosti a hmotnosti nie je prekvapujúce.

  Výhody

  • Dobrý displej IPS;
  • Primeraný počet konektorov;
  • Malé rozmery a hmotnosť;
  • Má webovú kameru;
  • Čítačka kariet je prítomná;
  • Podporuje Wi-Fi a Bluetooth.

  Nevýhody

  • Pri zaťažení môže byť stále hlučný;
  • Väčšina konfigurácií sa dodáva bez operačného systému;
  • Nie príliš výkonný procesor;
  • Diskrétna grafická karta by bola žiaduca;
  • Kapacita pamäte RAM nebude vyhovovať každému.

  ASUS A6521DAK

  Skóre : 4.4

  ASUS A6521DAK

  Tento pomerne lacný monoblok je vybavený matným displejom IPS. To znamená, že môžete očakávať maximálne pozorovacie uhly a prakticky žiadne odlesky. Rozlíšenie obrazovky je 1920×1080 pixelov. Displej skrátka nemá žiadne zvláštne nevýhody. Neberie do úvahy absenciu dotykovej podložky, ktorá pri tejto uhlopriečke nie je potrebná.

  Samozrejme, výrobca musel ušetriť nejaké peniaze. V tomto prípade sa rozhodol umiestniť sem procesor strednej triedy. V závislosti od konfigurácie, ktorú si kúpite, získate dvojjadrový alebo štvorjadrový čip od spoločnosti AMD. Musím povedať, že jeho funkcie sú dostatočné pre väčšinu existujúcich programov a dokonca aj pre niektoré hry. Všimnite si len, že sa aj tak budete musieť spoľahnúť na integrovanú grafiku. A nie každá moderná hra bude spokojná s výkonovou rezervou napríklad Radeonu RX Vega 8. Ak však hráte len tanky, veľa problémov si nevšimnete.

  Na ASUS A6521DAK môžeme mať stále vážne pripomienky. Mnohé konfigurácie majú len 4 GB pamäte RAM. Nikam to nevedie! A dvojnásobná kapacita podľa dnešných štandardov je len úsmev. A taiwanský výrobca nie je ochotný poskytnúť viac. Je pekné, že si môžete sami zvýšiť kapacitu pamäte RAM aspoň na 16 GB.

  Vráťme sa však k pozitívam. Prítomnosť webovej kamery, hoci s pomerne skromným rozlíšením, tu môžeme nechať bokom. Monoblok je tiež vybavený zabudovanými bezdrôtovými modulmi Wi-Fi a Bluetooth. Ani tie však neoslnia – nečakajte vysoké rýchlosti prenosu dát. Azda najpríjemnejšou funkciou je tu prítomná sada konektorov. Z piatich portov USB sú až štyri USB 3.0. Niektoré monobloky majú navyše klávesnicu a myš, ktoré možno pripojiť bez káblov.

  Výhody

  • Hmotnosť je menej ako 5,4 kg;
  • Veľký počet konektorov;
  • Podporované sú technológie Wi-Fi a Bluetooth;
  • Dobrý displej IPS;
  • Je tu webová kamera;
  • Procesor nie je práve slabý.

  Nevýhody

  • Žiadna čítačka kariet;
  • Wi-Fi je obmedzené na 802.11n;
  • Slabý systém reproduktorov;
  • Nedostatok pamäte RAM;
  • Monoblok nemá samostatnú grafickú kartu.

  MSI Pro 24X 10M

  Skóre : 4.3

  MSI Pro 24X 10M

  Zvonka tento monoblok vyzerá ako akýkoľvek moderný monitor. Používa približne rovnaký stojan a rámik okolo obrazovky je ešte tenší. Jediné, čím toto zariadenie vyniká, je jeho o niečo väčšia hrúbka a prítomnosť najrôznejších konektorov. Silná je však len spodná polovica. To naznačuje prítomnosť veľmi skromného chladiaceho systému, ktorý by nemal byť rušivý svojím hlukom.

  Zobrazené na displeji IPS s rozlíšením 1920×1080 pixelov. Je matný, takže by nemalo dochádzať k oslňovaniu slnkom. Obrazovka s uhlopriečkou 23,8″. Jedným slovom, nedá sa nazvať obzvlášť malým. Ani recenzia MSI Pro 24X 10M uverejnená na oficiálnej webovej stránke časopisu PC Magazine. V tomto kuse oceňujeme aj jednoduchosť rozšírenia internej úložnej kapacity. Ostatné monobloky si vyžadujú veľa práce.

  Ako sa dá očakávať, existujú rôzne konfigurácie tohto počítača. Odporúčame pozrieť sa na tie s 8 GB RAM. Pozornosť venujte aj použitému procesoru. Ak ide o dvojjadrový čip, pravdepodobne nebudete môcť pohodlne upravovať video a vykonávať iné zložité úlohy. Našťastie môžete nájsť verziu MSI Pro 24X 10M so štvorjadrovým procesorom Intel Core i5-10210U v predaji.

  Pokiaľ ide o grafickú kartu, v tomto monobloku nie je prítomná, bez ohľadu na to, akú konfiguráciu ste si kúpili. Ale neľakajte sa. Skúsenosti ukázali, že mnohí kupujúci sú spokojní aj s možnosťami integrovanej grafiky. Mnohé online hry s ním bežia pri vysokých snímkových frekvenciách, pokiaľ sa nepokúsite nastaviť grafické nastavenia na „ultra“.

  Takmer všetky moderné monobloky nevyžadujú káblové pripojenie na internet, hoci je stále možné. Aj tu sa môžete pripojiť k domácej sieti Wi-Fi. A môžete sa spoľahnúť na vysokú rýchlosť prenosu dát, najmä ak ste si kúpili nie najlacnejšiu konfiguráciu. Zvuk môžete bezdrôtovo prenášať aj do slúchadiel pomocou rozhrania Bluetooth 4.2.

  Na rozdiel od väčšiny modelov preskúmaných v tomto článku má MSI Pro 24X 10M šesť portov USB. Štyri z nich spĺňajú štandard USB 3.1, zatiaľ čo ostatné sú výrazne pomalšie (zvyčajne sa používajú na pripojenie tlačiarne a manipulátorov). Má tiež HDMI na výstup obrazu na ďalší monitor a slot na pamäťovú kartu.

  Nakoniec tu je príklad recenzie, ktorú zanechal Sergej na Yandexe.Trh: „Krásne, stručné, pohodlné, nie marky. Dobrý pomer ceny a kvality. Čo potrebujete na kancelárske úlohy. Z nevýhod si kupujúci všimol len nedostatok webovej kamery. Je to skutočne vzácny monoblok, ktorý nemá nad displejom obvyklú šošovku.

  Dôstojnosť

  • Skromná hrúbka a hmotnosť;
  • Veľmi veľký počet konektorov;
  • Používa sa pomerne výkonný procesor;
  • Dobrý displej IPS;
  • Podporuje Wi-Fi a Bluetooth;
  • Dodáva sa s klávesnicou a myšou;
  • K dispozícii je čítačka kariet;
  • Nízke náklady.

  Nevýhody

  • Nemá webovú kameru;
  • Chcelo by to viac pamäte RAM;
  • Dodáva sa bez operačného systému;
  • Myš aj klávesnica sú káblové;
  • Žiadna diskrétna grafická karta.

  Záver

  Toto je zoznam najlepších monoblokov na predaj za 40-50 tisíc. Euro. Počítače recenzované v tomto článku vydávajú pomerne málo hluku a majú k dispozícii veľmi výkonný procesor. Sú v poriadku aj s iným príslušenstvom. Aj napriek tejto cene však budete musieť v budúcnosti zaplatiť viac. Pamäť budete chcieť rozšíriť najmä inštaláciou väčšieho disku SSD.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: