5 najlepších stoličiek na trávnik pre váš letný dom

Uvoľnite sa v pohodlí vonkajšieho ležadla na nádvorí, na trávniku alebo v záhrade. Jeho funkcie by mali zahŕňať nastavenie výšky operadla, aby ste mohli odpočívať v rôznych uhloch. Ak máte na záhrade bazén, je to ideálna voľba na opaľovanie a sušenie. V takom prípade hľadajte solárium, ktoré neabsorbuje vodu a je odolné voči spáleniu. Tu je 5 najlepších modelov, ktoré už boli overené časom a obyvateľmi Ruska, ktoré majú najlepšie vlastnosti. Tento odborný prehľad a názory používateľov vám majú pomôcť zorientovať sa a vybrať si to správne solárium pre vaše potreby.

Hodnotenie najlepších postelí pre vily

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Hodnotenie najlepších ležadiel na slnenie na vidieku1KETER Atlantic15 000€
2Al
 • bert Jaipur
 • 8 700€
  3BestaFiesta „OFAT“ ZD-16 500€
  4ECOS CHO-137-13 Deluxe3 200€
  5Nika K32 900€

  KETER Atlantic

  Hodnotenie: 4.9

  KETER Atlantic

  Na vrchole zoznamu sa ocitlo ležadlo do vidieckeho domu od izraelskej značky Keter. Model nemá žiadne kovové časti rámu a je kompletne vyrobený z plastu; neabsorbuje žiadnu vlhkosť; nebledne a nemá nehrdzavejúcu oceľovú konštrukciu; je kompletne vyrobený z plastu. Rám je tuhý a zároveň pružný, takže pri zaťažení nepraskne. Kontaktná plocha tela je upravená širokými pásmi polypropylénu s dvojitým vzorom imitujúcim ratan. Materiál odoláva teplotám od -20 do +40 stupňov a recenzie od majiteľov uvádzajú, že sa na slnku nevypaľuje. To je veľmi dobré, pretože grafitová farba vyzerá veľmi atraktívne. Rozmery ležadlovej plochy sú 197 x 74 mm, vďaka čomu je kreslo vhodné aj pre vyššie osoby.

  Lehátko sme vyhodnotili ako najlepšie z hľadiska elegancie. Má vlnité, plynulé línie, ktoré dobre kopírujú kontúry ľudského tela. Dva odpočinkové body pod telom sú posunuté smerom k stredu, aby sa dosiahla optimálna rovnováha pri sedení. Krivky ležadla ho robia nielen krásnym, ale aj jedným z najpohodlnejších v tejto kategórii výrobkov.

  Výhody

  • dobrý vzhľad;
  • operadlo je nastaviteľné do štyroch polôh
  • materiál sa na slnku nevypaľuje;
  • dodáva sa zmontovaný a nevyžaduje montáž.

  Nevýhody

  • Nedá sa zložiť, a preto zaberá veľa miesta pri preprave;
  • vysoké náklady;
  • ak si ľahnete nahí, stopy po tkáčoch zostanú na vašej pokožke.

  Al
 • bert Jaipur
 • Hodnotenie: 4.8

  Al<li></div><p>bert Jaipur“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/2941666193431-625-.jpg“ height=“400″ title=“Al</p><li>Bert Jaipur“><p>Na druhom mieste je tiež ležadlo pre váš vidiecky dom vyrobené z plastu s imitáciou ratanu. Holandský výrobca ho vyrába s dĺžkou 1850 mm a šírkou 582 mm. Lehátko si môžete kúpiť v niekoľkých farbách vrátane: „whisky brown, grafit a cappuccino. V tejto konštrukcii nie sú ani žiadne kovové časti, takže rám nie je vystavený vlhkosti. Po bazéne si môžete okamžite ľahnúť a relaxovať na ňom. Spätná väzba od majiteľov ukazuje, že starostlivosť o tento model je veľmi jednoduchá, stačí ho utrieť vlhkou špongiou a mydlovou vodou. Opierka chrbta je nastaviteľná do štyroch polôh a zvyšuje pohodlie používateľa.</p><p>Lehátko sa dá zložiť do rozmerov malého kufra. Je praktické ho vziať do ruky a preniesť na správne miesto, aby ste si mohli oddýchnuť v prírode vo svojich rukách. Okrem toho má šesť oporných bodov namiesto štyroch v prípade vedúceho hodnotenia. Šesť nôh poskytuje dodatočnú stabilitu, ktorá je užitočná pri státí na mäkkom podklade, a zaručene udrží hmotnosť používateľa až do 130 kg.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>krásny plastový výplet</li><li>skladacie;</li><li>nastavenie operadla;</li><li>sa nenamočí;</li><li>Na výber je niekoľko farieb látky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoké náklady;</li><li>Nie každý má šírku 582 mm;</li><li>Čalúnená opierka hlavy nie je súčasťou balenia.</li></ul><h3>BestaFiesta ‚OFAT‘ ZD-1</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=BESTAFIESTA OFAT ZD-1

  A tu je transformátor dennej postele s lakovaným hliníkovým rámom, medzi ktorým je natiahnutý mäkký materiál. základňu ležadla možno nastaviť zo vzpriameného sedu (s nohami dole ako pri stoličke) do ľahu. Model pre outdoorovú rekreáciu je vybavený polstrovanou opierkou hlavy, ktorá sa upevňuje pomocou elastického pásu. Je výškovo nastaviteľný a ľahko prispôsobiteľný pre používateľov rôznej výšky. široké opierky na ruky zabraňujú pádu rúk a umožňujú celkové uvoľnenie tela. Spodná strana rámu je vybavená protišmykovou vložkou, ktorá umožňuje inštaláciu lavičky priamo vedľa bazéna na doske. Priebežný plastový pás zabraňuje dotyku nôh s kovom, keď si ľahnete.

  Hlavnou výhodou ležadla je tienidlo, ktoré je namontované na dvoch držiakoch nad hlavou odpočívajúcej osoby. To vám umožní opaľovať sa v lete za slnečného počasia, ale ochráni vašu hlavu pred priamym slnečným žiarením. Keď markíza nie je potrebná, clona sa sklopí dozadu a je takmer neviditeľná za operadlom.

  Výhody

  • odnímateľná mäkká opierka hlavy;
  • široké podrúčky;
  • protišmykové podložky pod nohy;
  • Hliníkový rám nie je náchylný na koróziu.

  Nevýhody

  • Ak chcete opierku hlavy vybrať, musíte jej gumičku pretiahnuť cez operadlo a tienidlo;
  • Niektorým sa zdá, že opierka nôh je tuhá.

  ECOS CHO-137-13 Lux

  Hodnotenie: 4.6

  ECOS CHO-137-13 Lux

  Tu je podobné kreslo pre vidiecke domy s kovovým rámom a možnosťou sedenia alebo ležania. Maximálna hmotnosť používateľa je 120 kg vďaka hrúbke kovovej časti stien 0.8 mm. Na rozdiel od predchádzajúceho modelu však nie je hliníkový, ale oceľový. na ochranu kovu pred koróziou je povrchovo upravený práškovou farbou. Je dlhý 180 cm, takže je pohodlný pre každého s touto výškou. Čalúnená opierka hlavy je pogumovaná a výškovo nastaviteľná. Rovnako ako vyššie uvedený model má aj táto stolička protišmykové podložky na ráme, ktoré zabraňujú kĺzaniu stoličky po dlaždiciach. Plastové podrúčky poskytujú pohodlnú polohu rúk a zvyšujú pohodlie používateľa.

  Vyhodnotili sme ho ako najlepšie odpruženie. Jeho textilná časť je spojená s rámom pomocou šnúry, ktorá sa vkladá do obvodových otvorov. Táto konštrukcia umožňuje voľný pohyb látky pod používateľmi s rôznou hmotnosťou. Nebudete tvrdo padať a látka sa pod záťažou neroztrhne (šnúra sa po celej dĺžke natiahne a napne, čím sa nezávisle rozloží váha).

  Výhody

  • opierka hlavy je výškovo nastaviteľná;
  • stabilné umiestnenie na dlaždici;
  • môžete sedieť s nohami dole, akoby ste sedeli na stoličke;
  • konštrukcia odolná proti korózii.

  Nevýhody

  • Žiadne tienidlo;
  • pevná opierka nôh;
  • model je nepohodlný pre osoby vyššie ako 180 cm.

  Nika K3

  Hodnotenie: 4.5

  NIKA K3

  Cenovo dostupný model s tromi časťami, ktoré môžu mať podobu kresla alebo pololežiaceho ležadla, dopĺňa najlepšie ležadlo pre vidiecke domy. Opierka chrbta sa nakláňa o 45° dozadu a opierka nôh sa vyklápa o 60° nahor. Je vybavená pohodlnými plastovými opierkami rúk a mäkkou opierkou hlavy. Je upevnený pomocou nezávislého gumového pásu a výškovo nastaviteľný. Používatelia v recenziách majú radi skutočnosť, že výrobok sa predáva v rôznych farbách od jednofarebných verzií (piesok, červená) až po pruhované s tmavými a svetlými odtieňmi (existuje zelená a modrá séria). Aby sa zabránilo treniu na mokrej dlažbe, výrobca ju vybavil štvorbodovými gumovými výstupkami.

  Model dacha sme označili ako model s najlepším pomerom ceny a kvality. Okrem toho váži len 6 uncí.4 kg v porovnaní s konkurenciou, ktorá má až 10 kg. Vďaka nízkej hmotnosti lehátka sa ľahko dostanete k bazénu alebo na iné miesta odpočinku a odstránite ho, keď začne zlé počasie.

  Výhody

  • Opierka hlavy je čalúnená;
  • Viacero polôh sklonu operadla a opierky nôh;
  • Plastové podrúčky;
  • Nohy sa na dlaždiciach nešmýkajú.

  Nevýhody

  • Nastavenie modelu do úplne vodorovnej polohy nemôže.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: