10 najlepších fitnes klubov v Novosibirsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je určený ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Snom každého človeka je mať skvelú postavu. Pevná pokožka, silné svaly a dobrá výdrž sú dobré pre vaše zdravie. Na plnohodnotné cvičenie potrebujete celú sadu strojov a osobného inštruktora. Organizovať školenia doma je náročné a finančne nevýhodné. Preto sa oplatí kúpiť si členstvo vo fitnes klube a cvičiť pod dohľadom profesionálov so špecializovaným vybavením.

Naše hodnotenie zostavuje najhodnotnejšie fitness kluby v Novosibirsku. Skúsení inštruktori, dobre vybavené telocvične, nové vybavenie, náklady a spätná väzba od zákazníkov – všetky tieto faktory boli zohľadnené pri výbere športového zariadenia.

Najlepšie fitness kluby v Novosibirsku

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie fitness kluby v Novosibirsku1Svetová trieda5.0
2X-Fit Plaza Premium4.9
3Hammer Fit4.8
4Grand Arena4.7
5ALEX FITNESS4.6
6Extrémne fitness4.5
7MC24.4
8Projekt Fitness4.3
9Posilňovňa Hammer4.2
10Európa4.1

Svetová trieda

Hodnotenie: 5.0

Svetová trieda

Kvalifikovaný personál je svojim zverencom k dispozícii každý deň od 7:00 do 23:00. Tento fitness klub možno právom nazvať rodinným fitness klubom. Špeciálne navrhnuté programy, ktoré pomáhajú každému členovi rodiny udržať sa v dobrej kondícii a zlepšiť si zdravie. Prihláste sa na posilňovanie, vodný aerobik, tehotenské kurzy, aerobik, jogu, pilates, tanec a bojové umenia. Deti majú možnosť robiť zdravotnú gymnastiku. Skúsený personál si s mladými športovcami rýchlo porozumie.

K dispozícii je aj individuálna výučba s osobným trénerom. A po hodine si zaplávajte v bazéne alebo si doprajte studený kokteil v bare. K ďalším službám vo fitnes klube patrí thajská masáž. Klienti poskytujú pozitívnu spätnú väzbu a sú ochotní navštíviť vás znova. Príjemný personál, priestranné priestory, najmodernejšie fitness vybavenie, kvalifikovaní tréneri – to všetko prispieva k obľúbenosti fitness klubu World Class. Cena kurzov je pomerne vysoká, ale kompenzujú ju pravidelné akcie a výhodné ponuky.

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: +7 (383) 219-00-03. Športový klub v Novosibirsku nájdete na ulici Ščetinkina 18.

X-Fit Plaza Premium

Hodnotenie: 4.9

X-Fit Plaza Premium

Prémiový, komfortný fitness klub v centre Novosibirska. Klub má priestrannú telocvičňu vybavenú všestranným tréningovým zariadením, ako napr

 1. fe Fitness Select.
 2. fe Fitness Insignia.
 3. fe Fitness Optima.

Bazén s morskou vodou, sauna, salón krásy, solárium. Vo fitness bare si môžete vychutnať zdravé koktaily, ktoré vám pomôžu zlepšiť tréning. Kvalifikovaný personál vám pomôže rýchlo spevniť svaly a schudnúť inteligentným spôsobom. Hodiny sa konajú v skupinách aj individuálne. Pre deti je pripravený špeciálny fitnes program a príjemné prostredie pre správny fyzický rozvoj.

Pravidelní členovia klubu majú tieto výhody:

 1. verné ceny;
 2. „Zmrazenie“ vyučovania počas prázdnin;
 3. Bezplatné Wi-Fi v celom klube.

Adaptačný balíček (konzultácia s lekárom, 3 osobné tréningy, zľavy, návšteva pre príbuzných, darčekový poukaz do wellness a baru). Návštevníci môžu využívať výbornú polohu a súkromné parkovisko. Vysoko oceňujem kvalitu služieb a komunikáciu s personálom. Vyskytli sa aj negatívne pripomienky, ale počet spokojných zákazníkov je zďaleka najvyšší.

Informácie o cenách a rozvrhu hodín získate na telefónnom čísle: +7(383) 312-31-64. V Novosibirsku sa X-Fit Plaza Premium nachádza na ulici Kirov 23.

Hammer Fit

Hodnotenie: 4.8

Hammer Fit

Vo fitnes klube nájdete všetko, čo potrebujete, aby bolo vaše cvičenie čo najpohodlnejšie a hlavne najefektívnejšie. Priestranná telocvičňa vybavená profesionálnym športovým náradím, ktoré spĺňa normy kvality a bezpečnosti. Kardio zóna je vybavená bežeckými pásmi, veslovacími trenažérmi a elipsoidmi. K dispozícii sú 2 miestnosti na skupinové fitnes lekcie pod vedením profesionálnych trénerov. V hale boxu a bojových umení je skutočný ring s boxovacími vrecami. Okrem toho je k dispozícii figurína so špeciálnymi indikátormi, ktorá pomáha trénovať silu nárazu.

Triedy je možné individuálne prispôsobiť podľa želania zákazníka. Deti môžu navštevovať tréningy karate, ženy a dievčatá sa môžu naučiť sebaobranu a muži si môžu vyskúšať boj zblízka. Po tréningu môžete využiť solárium, relaxačnú masáž alebo si vychutnať kokteil v klubovom bare. Športová výživa, nealkoholické nápoje a silná káva na zlepšenie nálady a obnovenie energie.

Priateľská atmosféra, príjemný a ochotný personál a rozmanité tréningové programy prispievajú k obľúbenosti tohto fitnes klubu. Zákazníci vysoko hodnotia kvalitu služieb a ochotne odporúčajú inštitúciu svojim priateľom. Pre dohodnutie termínu a získanie podrobnejších informácií volajte na číslo: +7(383) 383-02-72. Hammer Fit sa nachádza na ulici Frunze 242.

Grand Arena

Hodnotenie: 4.7

Grand Arena

Rušný životný rytmus je niekedy prekážkou v športe. Preto je fitness klub Grand Arena otvorený nepretržite a vždy pripravený prijať návštevníkov. Takýto rozvrh je veľmi vhodný pre tých, ktorí sa počas dňa nemôžu vymaniť z rutiny a venovať sa sebe. Aj v neskorých hodinách sprevádza hodiny tréner, ktorý pozorne sleduje správnosť cvičení a je pripravený kedykoľvek pomôcť.

Rozmanitosť vzdelávacích programov vás nenechá nudiť. Skúsení tréneri vyberajú špecifické cvičebné postupy, aby každý klient dosiahol očakávané výsledky. Zamestnanci majú záujem o úspech svojich klientov. Individuálne programy a priebežná podpora počas tréningu.

Na území zariadenia sa nachádza priestranný bazén. Večer si tu môžete zaplávať, vychutnať si pokoj a predovšetkým zažiť samotu. Počas dňa je tu oveľa viac návštevníkov, a ak si chcete užiť súkromie, môžete uprednostniť neskoršiu návštevu.

Fitness klub má najobľúbenejšie sekcie, ako sú:

 1. Roztleskávanie.
 2. Squash.
 3. Joga.
 4. ole dance.

Deťom ponúkame aj špeciálne hodiny, ktoré sú vynikajúce na tréning vytrvalosti a koordinácie. Pre tých, ktorí sa nerozhodli pre toto miesto, má Grand Arena Fitness Club bezplatnú návštevu pre hostí. Aktuálny rozvrh získate na telefónnom čísle: +7(383) 230-03-50. Grand Arena sa nachádza na Krasnojarskej ulici 35.

ALEX FITNESS

Hodnotenie: 4.6

ALEX FITNESS

Rýchlo rastúca sieť fitnes klubov pripravila pre svojich návštevníkov priestranné tréningové haly s moderným športovým vybavením, pohodlné šatne a útulné sprchy. Skutoční profesionáli z oblasti fitness sú pripravení sprevádzať vás počas celého obdobia tréningu, ukázať vám najúčinnejšie cviky a odpovedať na všetky otázky vašich klientov.

Môžete sa zúčastniť skupinového tréningu alebo sa dostať do formy s individuálnym programom pod vedením inštruktora. Deti sa tiež môžu zúčastňovať na fitnes kurzoch a cvičeniach podľa svojho veku. Napriek popularite sú ceny lacné. Pre dôchodcov, siroty a osoby so zdravotným postihnutím existuje systém vernostných zliav. Klub často organizuje charitatívne podujatia a dni otvorených dverí.

Zamestnanci neustále zlepšujú svoje zručnosti a vedomosti. Okrem základných kurzov tu môžete absolvovať exkluzívne autorské školenia a majstrovské kurzy od skutočných hviezd fitness.

Pravidelní zákazníci pozitívne hodnotia činnosť klubu. Vysoko kvalitné športové zariadenia, ochotný personál a rozumné ceny členstva sú chválené.

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: +7(383) 286-88-88. ALEX FITNESS v Novosibirsku sa nachádza na adresách: Gogola, 15; Tyulenina, 17/1; Trolleinaya, 130a.

Extrémne fitness

Hodnotenie: 4.5

Extrémne fitness

Veľká sieť fitnes klubov má k dispozícii širokú škálu tréningových programov. Skúsení inštruktori pozorne dohliadajú na svojich študentov a sú pripravení pomôcť v núdzových situáciách. Telocvične sú vybavené moderným športovým vybavením. Obzvlášť obľúbený je jogging a squash. Klienti majú tiež možnosť zúčastniť sa na tanečných kurzoch, joge a pilatese.

Väčšinu priestoru klubu zaberá kardio zóna. Hodiny prebiehajú individuálne, ako aj v menších skupinách. Po intenzívnom tréningu si návštevníci môžu oddýchnuť a príjemne sa zabaviť v saune.

V športovom klube sa z času na čas konajú slávnostné podujatia a súťaže. Zúčastniť sa môže ktokoľvek. K dispozícii je aj program extrémnej transformácie. Niekoľko mesiacov účastníci súťažia a snažia sa schudnúť čo najviac. Na víťazov čakajú motivačné odmeny.

Zákazníci kladne hodnotia činnosť klubu. Jediná vec, ktorá je najčastejšie vnímaná negatívne, je preťaženie parkoviska.

Prípadné otázky: +7 (383) 349-90-90. V Novosibirsku je niekoľko aktívnych sietí fitnes klubov:

 1. 64 Sovietska ulica.
 2. Ulica Karla Marxa 53a.
 3. Ulica Kirova 44/1.

MC2

Hodnotenie: 4.4

MC2

V porovnaní so všetkými predchádzajúcimi účastníkmi je MC2 malým športoviskom. K dispozícii sú individuálne a skupinové lekcie. Okrem posilňovania majú klienti možnosť navštevovať hodiny jogy, pilatesu alebo tanca. Počas cvičenia vás sprevádzajú skúsení inštruktori. Deti majú k dispozícii programy na zlepšenie držania tela a rozvoj zmyslu pre rytmus. Hodiny pre dospelých sú zamerané na podporu chrbta, napumpovanie brušných svalov a udržanie celkového tonusu tela.

Fitness klub ponúka špeciálne tréningové programy pre celú rodinu. Vstupenky pre deti sú oveľa lacnejšie ako pre dospelých. CrossFormula môžu robiť tínedžeri od 9 rokov. Pomocou nej si posilnia svalový korzet a zlepšia svoju pružnosť a vytrvalosť. Na správne vykonávanie cvičení dohliadajú majstri a majsterky športu.

Po náročnom tréningu si môžete oddýchnuť v saune, kozmetickom salóne alebo soláriu. Kaviareň zdravej výživy, ktorá je k dispozícii aj v klube, vám pomôže osviežiť sa a zregenerovať.

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: +7(383) 383-08-00. V Novosibirsku sa športové zariadenie nachádza na ulici Akademičeskaja 5.

Projekt Fitness

Hodnotenie: 4.3

Projekt Fitness

Fitness klub je dobre vybavený moderným kvalitným zariadením. Vzhľadom na to, že inštitúcia nie je taká populárna ako jej predchádzajúci konkurenti, haly sú pomerne priestranné. Fronty a pandemonium sú veľmi zriedkavé. K dispozícii je celý rad služieb. Tréningové programy ocenia začiatočníci aj skúsení športovci. Okrem základných lekcií si návštevníci môžu vyskúšať aj jogu, aerobik a tanec.

Moderná klimatizácia a útulný bar s občerstvením sa postarajú o čo najpohodlnejší pobyt v klube. K dispozícii je samostatná detská herňa. Fitness Project má veľmi konkurencieschopnú cenovú politiku a umožňuje cvičenie všetkým. Dôchodcovia dostanú špeciálnu kartu, ktorá im umožní získať výhodnú zľavu. Detské kurzy sú lacnejšie a v závislosti od veku získate až 50 % zľavu.

Zákazníci kladne hodnotia zariadenia. Užite si dobrú polohu a priestrannosť izby. Jedinou nevýhodou je nedostatok súkromného parkoviska.

Viac informácií a aktuálne ceny získate na telefónnom čísle: +7(383) 209-17-79. Klub Fitness Project v Novosibirsku sa nachádza na ulici Gogolya 43/1.

Posilňovňa Hammer

Hodnotenie: 4.2

Posilňovňa Hammer

Moderná klimatizovaná posilňovňa je dobre vybavená. K dispozícii sú novo upravené americké fitnes zariadenia, ktoré spĺňajú všetky príslušné normy kvality a bezpečnosti. Všetko športové vybavenie je určené nielen pre profesionálov, ale aj pre začiatočníkov. Skúsení inštruktori sprevádzajú svojich klientov počas celého školenia. Zamestnanci sa snažia zabezpečiť, aby sa zákazníci čo najviac bavili a dosiahli svoje ciele. S pomocou kompetentného vedúceho a špeciálne navrhnutého tréningového programu môžu návštevníci dobre schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo zdôrazniť formovanie postavy.

Workshopy sú k dispozícii pre jednotlivcov a malé skupiny. Návštevníci sú spokojní s kvalitou služieb a pozitívne hodnotia prácu klubu. Všimnite si tiež čistotu spŕch a bezpečných skriniek v šatni. Po náročnom tréningu si zákazníci môžu oddýchnuť v soláriu alebo si oddýchnuť v miestnom bare. Okrem toho si môžu nechať poradiť a vybrať špeciálnu športovú výživu.

Ak sa chcete informovať o aktuálnych cenách a prihlásiť sa na kurzy, zavolajte na číslo: +7(383) 383-02-72. Fitness klub Hammer gym sa nachádza na ulici Gogol, 44.

Európa

Hodnotenie: 4.1

Európa

Posilňovňa má moderné profesionálne vybavenie. Dobre fungujúci ventilačný systém zabezpečuje čo najväčší komfort v klube. Triedy pre začiatočníkov a profesionálov. K dispozícii v skupinách alebo jednotlivo. Skúsení školitelia sa zúčastňujú na celom stretnutí. Prvé školenie je pre návštevníkov bezplatné. Pre tých, ktorí si chcú vyskúšať box, je k dispozícii samostatná miestnosť pre bojové umenia.

Členovia majú 5% zľavu na všetky služby. Na webovej stránke sa často nachádzajú rôzne propagačné akcie a výhodné ponuky, vďaka ktorým ušetríte veľa peňazí. Jednorazové stretnutie s osobným trénerom po prvýkrát.

Zákazníci si pochvaľujú zdvorilosť personálu a výhodnú polohu fitnescentra. Podobne ako u jedného z predchádzajúcich účastníkov rebríčka, zákazníci nie sú veľmi spokojní s kapacitou parkoviska.

Položte akékoľvek otázky a overte si aktuálne propagačné ponuky na telefónnom čísle: +7(383) 220-80-20. V Novosibirsku je niekoľko aktívnych športovísk, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach mesta.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: