10 najlepších zubných kliník v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

V Petrohrade sú otvorené desiatky zubných kliník, ktoré ponúkajú riešenia rôznych problémov súvisiacich so zubami. Vybrali sme pre vás 10 najlepších centier, kde môžete získať profesionálnu starostlivosť bez toho, aby ste museli preplatiť. Prečítajte si o nich v našej recenzii na základe spätnej väzby od pacientov.

Prehľad najlepších zubných kliník v Petrohrade

Nomináciaumiestnenieklinikahodnotenie
Prehľad najlepších zubných kliník v Petrohrade1Stomatológia Comfort5.0
2Intan4.9
3Ľadovec4.8
4Spoločnosť Nord Dental4.7
5Sojkomed4.6
6IBN-SINA4.5
7Veronika4.4
8Palkin4.3
9Pandent4.2
10Môj zubár4.1

Stomatológia Comfort

Hodnotenie: 5.0

Stomatológia Comfort

Prvé miesto patrí zubnej klinike s bohatou históriou. V ordinácii sa pacienti liečia už viac ako 30 rokov. Lekári centra úspešne riešia problémy akejkoľvek zložitosti. Celkovo 5 kliník „Comfort Dentistry“ v Petrohrade. Používame inovatívne európske zariadenia a pokročilé technológie, ktoré sa úspešne používajú v zahraničí. Stomatológia obnovuje úsmev, bieli zuby, lieči zubný kaz, poskytuje profesionálnu starostlivosť o ústnu dutinu a odstraňuje hmoty, ktoré sa nedajú zachrániť.

Medzi silné stránky kliniky patria dlhoročné skúsenosti odborníkov, najlepšie materiály a mnohé pozitívne recenzie, ako aj pravidelné zľavy a propagačné akcie. Služba online schôdzky. Pri prvej návšteve sa často poskytuje 25% zľava. Počítačová diagnostika bude stáť 370 Euro. Pobočky na uliciach Gorochovaja, Aviakonštruktor, Dybenko, Sikeirosa a Portnova sú otvorené. Telefónne číslo: 7812-210-52-37.

Intan

Hodnotenie: 4.9

Intan

Na druhom mieste sa umiestnila sieť zubných kliník. V meste je celkovo 24 pobočiek. Každá ordinácia má profesionálne vybavenie od spoločnosti Sirona. Implantáty môžu byť dodané s certifikátom pravosti. Medzi výhody zubnej kliniky patrí vysoká profesionalita lekárov, široká ponuka služieb. Dobrá spätná väzba na pediatrickú liečbu. Intan zamestnáva chirurgov, protetikov, terapeutov a ortodontistov. Ich osvedčenia a diplomy nájdete na webovej stránke organizácie.

Oceňujem neustále zľavy a propagačné akcie, hoci ceny sú vyššie ako petrohradský priemer. Prvá návšteva pacienta bude stáť 420 Euro. Röntgen stojí 310 Euro. Nevýhodou je, že klienti musia často čakať v rade. Niekedy sa lekár zdrží 20-30 minút, kým pracuje s predchádzajúcim pacientom. Adresa: Soldata Korzun 1, budova 2. Telefón: 7812-291-30-77.

Ľadovec

Hodnotenie: 4.8

Ľadovec

Zubná klinika Iceberg otvorila svoje brány začiatkom roku 2000. Odvtedy nestratil svoju popularitu medzi pacientmi. Je tu nainštalované najmodernejšie vybavenie. Diagnostika sa vykonáva pomocou panoramatických snímok. Špecialisti inštitúcie sa snažia vyliečiť aj tie najbeznádejnejšie zuby pomocou kvalitných materiálov a moderných metód liečby. Klinika čistí, umiestňuje fazety alebo kamienky za rozumné ceny.

Primárne stretnutie stojí 550 Euro. Akcie pre žiakov platia na jeseň. Pacienti si všímajú dokonalú čistotu priestorov, spoľahlivé služby a priateľských administrátorov. vždy sa podáva káva alebo čaj a pre deti sa premietajú rozprávky. Na internete sa možno stretnúť s množstvom vďačných reakcií pacientov, ktorí chvália zubárov za ich profesionalitu a osobný prístup. Frustruje zákazníkov neustálymi zmenami špecialistov. Adresa: Ulica Doblesti 26/1. Telefón: 7812-385-4371.

Spoločnosť Nord Dental

Hodnotenie: 4.7

Spoločnosť Nord Dental

Ďalšia pozícia patrí najmladšej zubnej klinike. Otvorili ho približne pred piatimi rokmi a rýchlo si získal popularitu medzi obyvateľmi mesta. Lekári centra zvládajú aj tie najzložitejšie úlohy. Vykonávajú chirurgické zákroky, zubné náhrady a výplne. Klient je dôkladne informovaný o zásadách liečby a jej dôsledkoch.

Ceny služieb v spoločnosti Nord Dental sú vyššie ako u konkurencie. Za konzultáciu zaplatíte 500-800 Euro. Bežné röntgenové vyšetrenie stojí od 380 Euro. Na platbu sa prijímajú bankové karty. Ak chcete, môžete získať bezúročné splátky na liečbu. Pacienti si pochvaľujú najmä prístup zubárov k deťom. Lekár lieči zubný kaz u detí bez vŕtania a výplní metódou Icon. Takto dieťa necíti žiadnu bolesť. Na webovej stránke organizácie sa uvádza, že môžete platiť za služby v rámci VHI, ale v skutočnosti mnohí návštevníci sú odmietnutí. Nespokojnosť s prácou niektorých zubných lekárov. Adresa: Lesnaya ave. Lunačarskogo, 52. Telefónne číslo: 7812-296-3031.

Sojkomed

Hodnotenie: 4.6

Soikomed

Prehľad pokračuje stomatologickou klinikou Sojkomed, ktorá ponúka čistenie, implantáciu, protetické práce a ošetrenie zanedbaných zubov. Pacienti si našu kliniku vyberajú pre vysokú kvalitu práce lekárov. Pravidelne poskytujú zľavy. Podľa recenzií sú drobné úpravy a prvá konzultácia úplne bezplatné. Ceny služieb nájdete na webovej stránke kliniky. Cena röntgenového vyšetrenia je len 200 Euro. Liečba zubného kazu bude klienta stáť 2000 Euro.

Tím Soikomed sa neustále dopĺňa o nových a talentovaných odborníkov, ktorí sú profesionálmi vo svojej práci a poskytujú pacientom pocit pohodlia. Stretnutie si môžete dohodnúť na webovej stránke spoločnosti. Niektorí zákazníci sa sťažujú na to, že im recepčná odmietla vytlačiť potvrdenie. Zriedkavo sa vyskytujú problémy s rozvrhom lekára. V každom prípade sa služba Sojkomed nedá porovnať s elitnými klinikami v Petrohrade. Je to možnosť pre tých, ktorí chcú ušetriť na zubnom ošetrení. Adresa: Lesnoy pr., 61, blok 1. Telefón: 7812-596-3655.

IBN-SINA

Hodnotenie: 4.5

IBN-SINA

Rodinná stomatologická klinika IBN-SINA prijíma pacientov k špecialistom v rôznych oblastiach. V centre pracujú všeobecní lekári, parodontológovia, ortodontisti a detskí zubní lekári. Klinika používa moderné implantáty vynikajúcej kvality, koriguje skus a lieči ochorenia ďasien. IBN-SINA je hrdá na svoje inovatívne vybavenie, ktoré zahŕňa najmodernejšie mikroskopy a bieliace systémy.

Stretnutie si môžete dohodnúť online. Prvotné vyšetrenie u lekára stojí 500 Euro. Stáli zákazníci môžu očakávať zľavy na zľavové karty. Na želanie je možné dohodnúť si ošetrenie na úver. Medzi plusy patrí priateľský personál, žiadne čakacie doby a spravodlivé ceny. Väčšina lekárov na klinike je príliš mladá a neskúsená, je tu len niekoľko odborníkov. Ďalšia nevýhoda – príliš malé priestory kliniky. Adresa: Svetlanovsky Prospekt 60/1. telefón: 812-557-93-15.

Veronika

Hodnotenie: 4.4

Veronika

Nasledujúci člen poskytuje služby pre dospelých a deti už dve desaťročia. Klinika Veronica sa zaoberá liečbou, estetickou medicínou, ako aj montážou zubných náhrad. Vybavenie zariadenia sa neustále aktualizuje. Pravidelní návštevníci sa môžu spoľahnúť na zľavové karty. Počas úvodnej konzultácie lekári ponúkajú diagnostiku na CT prístroji alebo skeneri. Po vyhotovení snímky sa vypracuje plán liečby.

Lekári vítajú deti vo farebnom oblečení a na konci liečby dostanú deti darček. K dispozícii je herný kútik s TV. Názory na zubné centrum sú protichodné. Plusom je čistota, profesionálny prístup lekárov, slušnosť personálu. Nevýhodou je nedostatok vhodných parkovacích miest a zmätok v cestovnom poriadku. Niekedy musíte počkať, kým na vás príde rad. Kliniku Veronika si susedia často vyberajú kvôli jej ľahkej dostupnosti. Adresa: Savushkina, 8, kv. 2. telefón: 7812-777-7709.

Palkin

Hodnotenie: 4.3

Palkin

Ďalej je tu zubné centrum Palkin, ktoré sa môže pochváliť špecializovaným vybavením a širokou ponukou služieb. Klinika poskytuje bielenie, inštaláciu faziet a rovnátok, korekciu skusu, liečbu zubného kazu. Profesionálni lekári sú pripravení nájsť prístup k najmenším pacientom.

Bezplatná konzultácia so všeobecným zubným lekárom je vítaným benefitom. Za 1. skenovanie zubov zaplatíte 450 Euro. Väčšina klientov hodnotí centrum pozitívne. Liečba je bezbolestná. Lekári sa k pacientom správajú opatrne a trpezlivo. Parkovanie je k dispozícii pri každej pobočke. Hlásené je ukladanie služieb a identifikácia neexistujúcich problémov. Klientom vadí, že odborníci spočiatku neupozorňujú na náklady na zákroky. Adresa: Barmaleeva 2. Telefón: 7812-600-23-06. Ďalšia pobočka sa nachádza na Primorskej triede 15.

Pandent

Hodnotenie: 4.2

Pandent

Zubná klinika Pandent bola založená v roku 1991. Dnes pokrýva celé územie Petrohradu. Vďaka najmodernejšiemu vybaveniu zvládli lekári v centre techniky bezbolestnej liečby. 3D-diagnostika pri prvom stretnutí. Na každú náplň sa vzťahuje trojročná záruka. Implantáty, protézy a odstraňovanie zubného povlaku sa vykonávajú na vysokej úrovni. Lekári aktívne používajú minimálne invazívne techniky na zachovanie životne dôležitých zubných tkanív. In Pandent vytvoril podmienky pre pacientov so zdravotným postihnutím. Systém zliav.

Pacienti sa vyjadrujú k pomalosti recepčných. Pri prvej návšteve musíte čakať približne 20 minút na dokumenty. Čistota priestorov a ochota personálu, ako aj podrobné vysvetlenie liečby. Medzi nevýhodami vyniká vtieravý servis, predražené služby. Adresa: Savushkina, 17. Telefónne číslo: 7812-600-2020.

Môj zubár

Hodnotenie: 4.1

Môj zubár

Reťazec zubných kliník „My Dentistry“, ktorý zahŕňa viac ako 45 pobočiek, dopĺňa prehľad. Stomatológia vybraná pre svoje dostupné ceny, trvalé zľavy a akcie. Pacienti majú právo dohodnúť si liečbu na splátky. Sieť má vlastné laboratórium, ktoré umožňuje znížiť cenu zubných náhrad a skrátiť čas výroby.

Centrum ponúka konzultácie s akýmkoľvek špecialistom úplne zadarmo. Na prvom stretnutí je klient informovaný o pláne práce, nákladoch a lekároch kliniky. Služby nie sú porovnateľné s drahými inštitúciami. Nebudú vám tu nalievať kávu ani dvoriť zákazníkovi. Niekedy sa vyskytujú problémy s platbou bankovou kartou. Lekári neposkytujú rady týkajúce sa starostlivosti o ústnu dutinu, nevysvetľujú, ako problému predchádzať. Niekedy informácie o cene na webovej stránke spoločnosti nezodpovedajú skutočnosti. Adresa: Podolskaya, d. 1-3-5. Telefónne číslo: 7812-400-0551.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: