11 najlepších chatových osád pri Moskve

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Dnes môžete ľahko nájsť luxusné ubytovanie v ekologicky čistej oblasti so všetkými vymoženosťami civilizácie. Na tento účel sa stačí oboznámiť s chatovými osadami v blízkosti Moskvy a vybrať si vhodný variant. Naše hodnotenie zahŕňa najlepšie apartmány z rôznych rozpočtových segmentov.

Hodnotenie najlepších chatových osád pri Moskve

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie chatové osady ekonomickej triedy v blízkosti Moskvy1Dudkino5.0
2Chatová osada „Komilfo4.9
3Jusupovo Life Park4.8
4Slnečné mesto4.7
5Mesto Domodedovo4.6
6Ruzskie Berega4.5
Najlepšie chatové osady prémiovej triedy v blízkosti Moskvy1Žukovka-215.0
2Dedina pri rieke Berezki4.9
3Pavlovo 24.8
4Novoye Lapino4.7
5Benelux4.6

Najlepšie chatové osady ekonomickej triedy v blízkosti Moskvy

Do prvej kategórie patria vznikajúce obytné štvrte s rozvinutou bezpečnostnou oblasťou, dostupnými nákladmi na bývanie, dobre rozvinutou infraštruktúrou a priaznivým životným prostredím.

Dudkino

Hodnotenie: 5.0

Dudkino

Chatová osada Dudkino pri Moskve je vzdialená 1 km od MKAD. V areáli sa nachádza viac ako 160 chatiek. Táto oblasť priťahuje kupujúcich svojou výhodnou komunikáciou s hlavným mestom, vysokou dopravnou dostupnosťou, zábavnými zariadeniami a vynikajúcimi environmentálnymi podmienkami.

Staromódne miesto je obklopené nádherným lesom a v blízkosti Belavinského jazera, kde môžete ísť s priateľmi na ryby alebo si oddýchnuť. V obci je k dispozícii detské ihrisko a športový areál. Každý pozemok je oplotený, takže terén vyzerá reprezentatívne.

Útulný KP osloví ľudí, ktorí majú radi pokojné a odmerané prostredie, nie ruch hlavného mesta. Oblasť chránená pred hlukom a znečistením ťažkými plynmi. Priemerná cena chaty je 25-26 miliónov Euro. Pozemok bude mať rozlohu od 8 do 20 hektárov. Telefón: +7 (925) 880-78-99.

Komilfo Cottage Village

Hodnotenie: 4.9

Chata Komilfo

Druhý riadok hodnotenia sme udelili chatovej oblasti „Komilfo“. Leží 29 km od MKAD a je rozdelená na samostatné oblasti. Oblasť je obklopená Pestovským lesom, Uchinskou nádržou. V okruhu 2 km sa nachádzajú rybníky. Moderný komplex je vybavený priestormi pre deti a športové aktivity. Reštaurácia, kaviareň, bazén, fitnes centrum.

Osada je oplotená a strážená 24 hodín denne. V blízkosti sa nachádza obec Mogilci s vynikajúcou saunou, bazénom a biliardovým ihriskom. Dopravná dostupnosť cez Jaroslavľskú diaľnicu. Vo vnútri obce je asfalt.

Celková spätná väzba na spoločnosť Komilfo je pozitívna. Rozmanitosť bývania vám umožní nájsť vhodný cenovo výhodný byt. Jedinou nevýhodou parku je. Ako hovoria hostia osady: „Cesta do komplexu nie je ani zďaleka pohodlná…“. Tel: +7(499)6486084.

Jusupovo Life Park

Hodnotenie: 4.8

Jusupovo Life Park

Yusupovo Life Park sa stal charakteristickým znakom rozvoja spoločnosti Landlogic. Obytná zóna zanecháva len tie najlepšie dojmy. Výhody: rozvinutá vnútorná infraštruktúra, rozumné ceny bývania, jedinečná architektúra. Byty sa vyznačujú priestrannou dispozíciou, blízkosťou rybníka a lesa, prítomnosťou terás. Veľká rodina sa bude cítiť pohodlne v priestrannom rodinnom dome s rozlohou 100 metrov štvorcových. . Dvojpodlažný domček alebo chata – skvelá voľba pre mladú rodinu.

Doprava v parku Yusupovo Life Park je stabilná. Všetky domy sú napojené na hlavné inžinierske siete. Priaznivé prostredie. Na území obce prebieha výstavba rodinných domov. Je možné kúpiť si bývanie, ktoré bude dokončené až v budúcom roku.

Mestské domy sú postavené z tehál a majú monolitické medzipodlažné stropy. Cena – od 6 mil. Sídlisko je vzdialené len 15 minút od Domodedova, kde sa nachádzajú nákupné centrá, zariadenia pre voľný čas, škôlky a školy. Telefón: +7(495)135158.

Slnečné mesto

Hodnotenie: 4.7

Slnečné mesto

Jedny z najlepších životných podmienok v ekonomickej triede ponúka obec Solnečný Gorod pri Moskve. Približne 900 domácností vlastnilo. Majitelia domov môžu počítať s centrálnym zásobovaním vodou, 24-hodinovou ochranou, kamerovým systémom, pravidelnou údržbou chodníkov. Dôležité je, že je možné zaregistrovať sa v osade a získať povolenie na pobyt.

Na území komplexu je možné ľahko organizovať voľný čas kedykoľvek počas roka. Obyvatelia hrajú v lete tenis na kurte a v zime korčuľujú.

Nevýhodou obce sú tzv. úzke ulice. Na týchto cestách môže byť ťažké predchádzať vozidlám. Solnečný Gorod sa v každom prípade umiestnil na štvrtom mieste v hodnotení s primeranými cenami za ubytovanie, dobrými environmentálnymi podmienkami a pozitívnou kriminálnou situáciou. Teplý dom s rozlohou 165 km2. . na pozemku s rozlohou 8 hektárov bude stáť približne 8500 000 Euro. 35 km na moskovský okruh. Vchod je z Kyjevskej alebo Kalužskej diaľnice. Telefón: +7 (496) 2666296.

Mesto Domodedovo

Hodnotenie: 4.6

Mesto Domodedovo

Chaty sú postavené v rustikálnom štýle?id=946

Blízkosť mesta, zelený sektor, dobré dopravné prepojenie, dostupnosť všetkej potrebnej infraštruktúry robia mesto Domodedovo optimálnym pre bývanie na predmestí. Komplex predstavujú moderné nízkopodlažné domy prímestského bývania v cene od 8,5 milióna Euro. Dnes v obci pokračujú stavebné práce, stavajú sa objekty s manzardami. Každý majiteľ rodinného domu má k dispozícii súkromné parkovisko pred domom pre 2 autá.

Mesto Domodedovo je vzdialené len 17 km od moskovského okruhu. Do Moskvy sa dostanete za 15 minút. Osada sa nachádza v ekologicky čistej oblasti a je obklopená borovicovým lesom. Vo vzdialenosti 0,5 km sa nachádzajú škôlky, nákupné centrá, športové centrá, školy. Väčšia časť obce sa rozvíja ako budúci park. Plánujú sa trávniky, kvetinové záhony, pergoly.

Obyvatelia obce sa sťažujú na kvalitu zateplenia a úpravy striech, na prácu bytového a komunálneho podniku, ktorý vlastníkom účtuje obrovské účty. Tel: +74952416697.

Ruzskie Berega

Hodnotenie: 4.5

Ruzskie berega

Ďalším účastníkom v rebríčku je odľahlá dedinka neďaleko Moskvy, ktorá zahŕňa celkovo 54 chát. Na území komplexu sa nachádza mnoho miest na rôznorodú rekreáciu. Pláž, prenájom lodí, rybolov, futbalové ihrisko, detské ihrisko, tenisový kurt. V porovnaní s ostatnými účastníkmi hodnotenia sú ceny v osade najnižšie. Takéto náklady sú spôsobené vzdialenosťou od hlavného mesta. 122 km na moskovský okruh. Ale v 10 km od obce je všetka potrebná infraštruktúra.

Ruzskie Berega je námestie rozdelené na pozemky s rozlohou do 28 hektárov. Na pozemku je povolená individuálna výstavba. Chaty sú postavené v štýle Slovenskách teremov z dreva. Je možné kúpiť na hypotéku.

Obyvatelia chatovej osady si toto miesto vybrali pre jeho tiché a pokojné prostredie, možnosť samoty s prírodou. Cena bývania sa pohybuje od 1,6 do 4 miliónov Euro. Telefón: +79652366946.

Najlepšie chatové osady prémiovej triedy v blízkosti Moskvy

Druhá nominácia zahŕňala elitné chatové osady. V niektorých z nich žijú známi členovia šoubiznisu, politici, oligarchovia.

Žukovka-21

Hodnotenie: 5.0

Žukovka-21

Lídrom druhej kategórie rebríčka je moskovské predmestie Žukovka-21. Nachádza sa na brehu rieky a je obklopený lesom. Hlavné mesto je vzdialené len 9 km. Po diaľnici Eurolevo-Uspenskoe sa do mesta dostanete za 8-10 minút.

Územie zahŕňa 51 domov na 50 hektároch pozemkov s rozlohou od 50 do 300 hektárov. PRIDE Wellness CLUB s reštauráciou, kúpeľným komplexom, posilňovňou a tenisovými kurtmi. Bazén s vonkajšími skupinovými programami otvorený v lete. Nákupné a zábavné strediská Eurolevka sa nachádzajú do 15 minút jazdy autom od chatovej osady.

Obyvatelia Žukovky navštevujú nákupné centrum Barvikha Luxury Village, trhy Globus Gourmet a Azbuka Vkusa. Nachádza sa tu zdravotné stredisko so stanicou záchrannej služby. 5 minút jazdy autom je vzdialená prezidentská škola s materskou školou.

Každý dom je tu jedinečný. Chaty stavajú najlepší architekti. Ubytovanie má priestranné izby vrátane súkromných kancelárií, niekoľko spální. Každý dom má vlastnú terasu, záhradu. Ekologická ochranná zóna rieky poskytuje obyvateľom Moskovskej oblasti čistý vzduch. Vstup do obce je prísne strážený a uskutočňuje sa cez kontrolné stanovištia. Obyvatelia sú v bezpečí nepretržite.

Chatu si môžete kúpiť v hotovosti alebo na hypotéku. Registráciu úverov vykonávajú Sberbank, Alfabank, Rosselkhozbank, Rosbank. Náklady na luxusné nehnuteľnosti závisia od rozlohy pozemku a chaty, typu povrchovej úpravy, vlastností interiéru. Luxusné vily si môžu dovoliť len veľmi bohatí ľudia. Napríklad domček s rozlohou 1227 m2. M na pozemku 118 sotok má hodnotu 20 miliónov dolárov. Pozemok s rozlohou 52 hektárov bez komunikácie na výstavbu domu stojí 2,5 milióna dolárov. Tel.: +74954324774.

Dedina pri rieke Berezki

Hodnotenie: 4.9

Dedina pri rieke Berezki

Chata Berezki River Village pokračuje v hodnotení predmestia Moskvy. Je vybavený všetkým, čo potrebujete na pohodlný život. Škôlka, škola, fitnes centrum, obchody, reštaurácia, kaviareň. Je tu klzisko a miesta na prechádzky. Rozloha ponúkaných pozemkov sa pohybuje od 12 do 52 akrov. Apartmány v blízkosti Moskvy budú strážené nepretržite, oblasť je neustále hliadkovaná.

Chalupárska obec pri Moskve sa dostala do top nie náhodne… Berezki River Village je skvelá pre rodiny s deťmi. Komplex sa nachádza na malebnom mieste, z oboch strán obklopený korytom rieky. Celkový architektonický štýl je obdivuhodný, organizovaný do najmenších detailov domu. Moderné budovy dokonale zapadajú do zelenej krajiny. Život vo vnútri je odmeraný a pokojný. Po niekoľkých dňoch pobytu v Berezki sa nebudete chcieť vrátiť.

Luxusné rezidencie postavené slávnou švajčiarskou dizajnérskou spoločnosťou. Ak sa dom nachádza na pobreží, môžete si okolie upraviť podľa seba. Nie je prekvapujúce, že v Berezki je veľmi drahé bývanie. Cena pozemkov začína od 89 miliónov Euro. Telefón obchodnej kancelárie: +7 (495) 135-11-39.

Pavlovo-2

Hodnotenie: 4.8

Pavlovo-2

14 km od MKAD sa nachádza obec Premium Pavlovo-2. Má 150 chát, 380 bytov a 290 rodinných domov. Apartmány sú napojené na elektrickú sieť. Rozloha pozemkov sa pohybuje od 250 do 2300 metrov štvorcových. . Celková rozloha je 80 hektárov. Z toho 8 hektárov tvorí zmiešaný les.

Obytné komunity sú zoskupené podľa typu nehnuteľnosti. Ku každému je k dispozícii park, detské ihriská a parkovisko. Čisté ulice sú vždy v perfektnom stave.

Cez cestu od chatovej osady sa nachádza nákupné a zábavné centrum „Pavlovo Farmstead. Otvorený je supermarket Perekrestok, obchody s detským tovarom, čistiareň, lekáreň, telekomunikačné salóny. V Pavlovo-2 sa nachádzajú reštaurácie, pivný bar, kozmetická klinika, posilňovňa. Vzdelávaciu sféru reprezentuje prestížne gymnázium, ktoré má predškolské oddelenie pre deti od 2 rokov.

Maximálna cena za byt – 23 miliónov Euro, maximálna cena za mestský dom – 55 miliónov Euro. Recenzie o živote v Pavlovo-2 sú len pozitívne. Obyvatelia moskovskej oblasti sú nadšení z elegantnej architektúry, rozvinutej infraštruktúry, čistoty a dobre udržiavaného komplexu. Telefón: +7 (499) 558-37-10.

Nové Lapino

Hodnotenie: 4.7

Novoye Lapino

Nové Lapino osloví tých, ktorí hľadajú súkromie a pohodlie. Komplex ponúka priestranné apartmány s rozlohou 400 metrov štvorcových. . Oblasť obklopuje zelený les, takže výhľad z okna je skutočne malebný. Žiadne výškové budovy alebo priemyselné zóny v rámci osady. Vzduch je tu čerstvý a čistý. Ulice sú veľmi zelené, rastú tu borovice, smreky, lipy a tuje.

Samotný komplex pozostáva zo 100 domov, 2 bytových domov a 2 kondomínií. Projekty na kľúč, niektoré sa predávajú ako projekty na kľúč. Byty sú v nízkopodlažných budovách. Každá chata má vlastnú záhradu, garáž alebo parkovacie miesto.

Vo vnútri môžu obyvatelia cvičiť v telocvičniach, chodiť do bazéna, nakupovať potraviny a chemikálie pre domácnosť v supermarkete. Známe verejné školy a veľké zdravotnícke centrum v okolí. Cesta do Moskvy trvá 20 minút. Prevažne obytné budovy sú už zastavané. Zostáva už len hľadať bývanie na sekundárnom trhu. Telefón: +7 (495) 646-83-98.

Benelux

Hodnotenie: 4.6

Benelux

Posledné miesto sme dali chatovej osade Benelux. Je postavený na predmestí 19 km od hlavného mesta. V okolí komplexu sa nachádzajú zmiešané lesy. Životné prostredie je dobré vzhľadom na nedostatok priemyslu. Rieka Sinička sa tiahne na sever. Benelux je rozdelený do troch blokov. V blízkosti ďalších veľkých obytných komplexov, ako aj obce Pavlovská Sloboda s vynikajúcou infraštruktúrou.

Na pozemkoch sú postavené rezidencie s rozlohou do 800 m2. . Maximálna veľkosť pozemku – 200 hektárov. Teraz sú všetky domy vykúpené a presťahované. Predaj na sekundárnom trhu. K dispozícii sú ponuky apartmánov na výzdobu.

KP pridelená štvrť Amsterdam s reštauráciou, salónom krásy, obchodmi, kúpeľným komplexom, bazénom. Deti navštevujú materskú školu, hudobnú školu, kurzy cudzích jazykov. Je tu veterinárna klinika. Na pobreží upravená zalesnená oblasť Divoký západ.

Všetky cesty sú vyasfaltované. Do obce sa dostanete po Novorížskej diaľnici, ktorá je osvetlená. Ulice a cesty na sídlisku sú dobre udržiavané. V zime sa sneh odstraňuje včas. Napriek všetkým výhodám Beneluxu sme stále zistili významnú nevýhodu. Bezpečnosť je v tejto oblasti nízka. V elitných projektoch, ako je tento, je potrebné vážnejšie zabezpečiť bezpečnosť. Telefón: +7 (495) 768-03-48.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: