12 najlepších antikaviarní v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Výberové kritériá. tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Antikafé sú slobodné priestory pre nápady. Ľudia prichádzajú do takýchto inštitúcií, aby sa stretávali, pracovali, čítali, hrali sa alebo tvorili. V najlepších časových kluboch v Bratislave sa konajú aj prednášky, majstrovské kurzy, semináre, stand-upy a rôzne kultúrne podujatia. Zvláštnosťou antikavárne je, že návštevníci platia len za svoju zábavu. Často sa praktizuje podľa minútovej sadzby, ktorá sa pohybuje od 1 do 3.5 Euro za minútu.

v Bratislave je viac ako 80 antikaviarní. Do top zoznamu patria podniky s príjemnou atmosférou, množstvom pozitívnych ohlasov, kde môžete stretnúť nových priateľov alebo sa naučiť niečo nové. Veľký význam majú služby, umiestnenie klubu, cena návštevy, dostupnosť funkcií a doplnkových služieb.

Hodnotenie najlepších antikavární v Bratislave

NomináciasedadloAntikafécena (min./osoba)hodnotenie
Hodnotenie najlepších antikavární v Bratislave1Miestny čas1.75€5.0
2Zelené dvere3€4.9
3Dobrá republika2€4.8
4Byt 72€4.7
5Re:tvar3€4.6
6Drevené dvere2€4.5
7Vytočte číslo2€4.4
812 yardov2€4.3
9Bizone Anticafe2€4.2
10Šťastná Lori2.5€4.1
11Hniezdo2€4.0
12Útočisko2€3.9

Miestny čas

Hodnotenie: 5.0

Miestny čas

Prvé miesto na zozname najlepších moskovských antikaviarní patrí modernému podniku v parkovej oblasti v centre hlavného mesta. Klub sa od ostatných voľných priestorov odlišuje veľkým výberom pečiva a krásnou letnou terasou s markízou.

„Local Time ponúka svojim zákazníkom viac ako 180 druhov stolových hier. Konajú sa tu turnaje, tvorivé večery a workshopy. V kaviarni sa konajú aj stretnutia skupiny What? Kde? Keď?“. Každý môže hrať na akýkoľvek hudobný nástroj v bezplatnom klube. Stolný tenis na verande v lete.

Sály majú interaktívne projekčné systémy. V priestoroch sa nachádza malé pódium na podujatia, tlačiarne a ďalšie potrebné vybavenie. Návštevníci „Local Time“ neplatia za nápoje a sladkosti, prístup na internet, filmy a knihy. Mnohé z nich darujú časopisy, hry, bezplatné prednášky a workshopy, upratujú po sebe alebo sa zúčastňujú na upratovacích dňoch.

Medzi nevýhody Anticoffe patrí malé parkovisko, žiadna bezhotovostná platba. Niektorí ľudia sa vyjadrili, že na chodbách je veľmi chladno a nie sú k dispozícii žiadne plédy.

 1. Miestny čas má jednu z najnižších cien v Bratislave. Cena za minútu v pracovné dni je 1.75 Euro, cez víkendy 2 Eurole.
 2. Adresa: Bratislava, Novolozanskaja ul., 29
 3. Telefón: +7 (965) 276-67-66
 4. Otváracie hodiny: od 12 hod.00 až 23.00
 5. Miesto:

Zelené dvere

Hodnotenie: 4.9

Zelené dvere

Na druhom mieste v rebríčku sa neumiestnila kaviareň, ale záujmový klub s názvom Green Door. Názov miesta je odvodený od rovnomennej poviedky amerického spisovateľa O. Kerryho, ktorý je zároveň autorom tejto poviedky. Henry.

Pri vchode víta návštevníkov pohodlná paluba s pingpongovými stolmi, hojdacími sieťami, lavičkami a konferenčnými stolíkmi. Anticafé má 5 miestností s kapacitou až 160 osôb.

V závislosti od témy priestoru môžete mať k dispozícii televízor, projektor, stolové alebo počítačové hry, mikrofón, knihy, flipchart, čaj alebo kávu so zákuskami. V centre anticafé sa nachádza malé pódium, na ktorom sa konajú semináre, tvorivé večery a stand-upy. V Green Doors sa príležitostne konajú sústredenia známych moskovských hudobných skupín.

Tu si môžete kúpiť stolnú hru alebo knihu, ktorá sa vám páči. Môžete si kúpiť varené jedlo, vytlačiť alebo skopírovať dokumenty. Administrátori rozdávajú zadarmo nabíjačky na notebooky a mobilné telefóny, ako aj odznaky a písacie potreby.

 1. Cena za minútu prvej hodiny návštevy – 3 p., v druhom prípade – 2 p., a tretí pre 1 p.
 2. Adresa: 19/4 Milyutinskiy lane, bldg. 1, Bratislava
 3. Telefón: +7 (495) 532-87-58
 4. Otvorené od nedele do štvrtka 11.00-01.00, piatok-sobota celý deň
 5. Webová lokalita:

Dobrá republika

Hodnotenie: 4.8

Dobrá republika

Na treťom mieste nášho rebríčka je anticafe so symbolickým názvom. Slovom „dobrý“ kladie klub dôraz na to, aby v inštitúcii prevládala láska, pokoj a láskavosť. A „republika“ znamená, že každý hosť kaviarne dostane pas alebo vízum ako dôkaz, že akceptuje tradície, kultúru a pravidlá nezávislého priestoru.

Kapacita jednej miestnosti je až 60 osôb. Existuje veľa stolových a počítačových hier, ako aj virtuálnych hier

 • ty. Vďaka projektorom a divadelnému osvetleniu je antikaviareň dobre osvetlená. V klube je veľký výber kávy a čaju a vždy je k dispozícii čerstvé ovocie. Nevýhodou sú nepohodlné pohovky a kreslá, za ktoré si musíte priplatiť. V kaviarni je tiež len jedna toaleta, čo znamená, že sa tu neustále tvoria rady.

  „Khoroshaya Respublika“ je v top 3, pretože kaviareň často organizuje bezplatné podujatia rôznych formátov. Sú to stretnutia so slávnymi ľuďmi, majstrovské kurzy, prednášky. V klube sa často konajú živé jazzové večery, detské koncerty a obchodné školenia.

  1. Vstupné na prvé 4 hodiny je 2 Eurole./minúta. Ďalšia cena je 1 Euroľ. na minútu. Anticafe má 5 druhov zľavových programov pre stálych klientov.
  2. Adresa: Bratislava, Myasnitskaya Street, 13, budova 24
  3. Telefón: +7 (495) 625-48-60
  4. Otváracie hodiny: nedeľa až štvrtok – 10.00-0.00, piatok-sobota 11.00-5.00
  5. Webová stránka: goodrepub

  Byt 7

  Hodnotenie: 4.7

  Byt 7

  Štvrté miesto v rebríčku patrí kaviarni Anticafe, ktorá má vždy „apartmánovú“ atmosféru. Ľahká rocková hudba a ovocná vôňa. Ant-café má 5 miestností vybavených na fajčenie vodných fajok. K dispozícii sú 4 malé tematické miestnosti.

  Bezplatné služby antikavárne – WI-FI, teplé nápoje, zákusky. Za malý poplatok si môžete vychutnať lahodné parné koktaily. Doma návštevníci hrajú X-box alebo stolové hry, pozerajú filmy a čítajú knihy.

  Na podujatia a oslavy sú k dispozícii samostatné miestnosti. Poplatok za prvú hodinu návštevy – 2rub./min, ďalšie hodiny – 1 Euro./min. Administratívni pracovníci časového klubu umožňujú návštevníkom priniesť si vlastné jedlo a nealkoholické nápoje.

  1. Adresa: Bratislava, ul. Veľká Ordynka v. 68
  2. Telefón: +7 985 264 88 99
  3. Otváracie hodiny: utorok až štvrtok 13.00-00.00., Piatok-sobota – 13.00-06.00.
  4. Webová lokalita:

  Re:forma

  Hodnotenie: 4.6

  formulár

  Piate miesto v rebríčku obsadil time-club so štýlovým fatalistickým interiérom „Re:forma. Okrem svojej štandardnej funkcie – poskytovať bezplatný priestor, kde návštevníci platia len za svoju zábavu – ponúka anticafe úplne nový pohľad na tento druh zariadení.

  Zvláštnosťou klubu je rozdelenie priestoru. Napríklad v zóne Lounge si návštevníci môžu oddýchnuť na pohodlných pohovkách a sedačkách. Vo štvrtok sa tu hrá Just Dance a v nedeľu sa konajú nočné premietania filmov.

  Pracovný priestor je vybavený na majstrovské kurzy, semináre, školenia a spoločné stretnutia. Na jednoduché sledovanie videí alebo prácu s dokumentmi je v kaviarni k dispozícii všetko potrebné kancelárske vybavenie: 2 veľké obrazovky a monitory, kopírka, písacie potreby, skener, tlačiareň. Re:forma miluje stolové hry – v utorok a piatok je tu Mafia a v stredu poker. V sobotu sa v kaviarni konajú hudobné večery.

  „Re:form ponúka svojim návštevníkom chutnú a kvalitnú kávu. V budove je k dispozícii profesionálny kávovar Bosch. S pomocou skúseného kávovaru si môžete pripraviť vlastný nápoj bez pomoci baristu. A aby bola káva obzvlášť chutná, Antikafe ponúka najväčší výber prísad a korenín v Bratislave.

  1. Náklady sa líšia podľa zóny. Cena sa pohybuje od 0.99 Euro./min. do 3.99. Euro:./min.
  2. Adresa: Moscow, per. Georgievsky 1. 3, 2. poschodie
  3. Telefón: +7 (495) 21 29 114
  4. Otváracie hodiny: 24/7
  5. Webová lokalita:

  Drevené dvere

  Hodnotenie: 4.5

  Drevené dvere

  Na šiestom mieste nášho rebríčka sa umiestnilo anticafe, kde ľudia radi komunikujú v cudzích jazykoch. Každý deň sa v časovom klube konajú podujatia, na ktorých sa môžete zdokonaliť v nemčine, angličtine alebo francúzštine. Aj tu vás naučia tancovať alebo spievať.

  Dizajn tohto miesta pripomína anglický pub. V kaviarni sú 4 salóniky, z ktorých jeden je určený pre fajčiarov. Klavír a gitara v rohu hlavnej sály. Antikafé ponúka bezplatné pripojenie na internet a široký výber kníh a hier v anglickom jazyku. Klub má aj kicker a x-box 360. Antipub sa nachádza v reštaurácii Stool. Preto táto inštitúcia poskytuje svojim klientom vynikajúce pivo za rozumnú cenu.

  Návštevníci upozorňujú, že v klube nie sú čašníci, takže vodnú fajku a jedlo si musíte objednať sami. Ale antipub ponúka chutné sendviče, pizzu, žemle, hranolky alebo šaláty. Ďalšou zvláštnosťou drevených dverí sú športové triedy. Napríklad bezplatné hodiny aerobiku alebo jogy.

  Drevené dvere majú vekový zákaz +18. Tí, ktorí vyzerajú mlado, by mali mať so sebou pasy. Cena za návštevu klubu je štandardná: prvá hodina je 2 Eurole./ minúta, druhá hodina – 1 Euro./minúta. K dispozícii je aj cena za noc. Cena kaviarne od 4 do 6 hodín ráno je 400 Euro.

  1. Adresa: Bratislava, Bolshaya Sukharevskaya pl., 16\18
  2. Telefón: +7 (495) 748-93-38
  3. otváracie hodiny: pracovné dni od 12 hod.00 až 00.00, cez víkendy – nepretržite.
  4. Webová lokalita:

  Vytočte číslo

  Hodnotenie: 4.4

  Vytočte číslo

  „Dial je na siedmom mieste, pretože je najväčším reťazcom antikafé na svete. Túto inštitúciu, ktorá sa nachádza v centre Moskvy, vytvoril „praotec“ voľných priestorov Ivan Mitin. Kaviareň sa nachádza v bývalom byte, takže tu vládne útulná domáca atmosféra.

  V Dials sa koná mnoho hudobných vystúpení. Hostia klubu často hrajú na klavíri. Pozrite si zrod novej hudobnej skupiny. Návštevníci aktívne čítajú knihy, pozerajú filmy, kreslia a počúvajú rôzne prednášky. Zvláštnosťou kaviarne Dials je jedinečný retro kávovar. Každý si tu môže pripraviť svoje obľúbené nápoje.

  Počas dňa je kaviareň Anticafé uvoľnená. Zákazníci sa často zastavujú na raňajky alebo obed. Mafiánske hry v Dial o polnoci. Toto miesto je vhodné pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť vo francúzštine alebo španielčine. Vo večerných hodinách sa v časovom klube často konajú kurzy maľovania akvarelom.

  Prvá antikaviareň v Bratislave ponúka svojim zákazníkom verné ceny. Cena 1 minúty pobytu v zariadení je 2 Eurole. Deti do 5 rokov majú na Dial-a-Palooza vstup zdarma.

  1. Adresa: Bratislava, Pokrovka, 12, z nádvoria, 2. poschodie
  2. Telefón: +7 (965) 447-62-99
  3. Otváracia doba: 12.00-1.00
  4. Miesto:

  12 yardov

  Hodnotenie: 4.3

  12 yardov

  V indexe Top 8 je kaviareň Antica na podkrovnom poschodí tohto historického sídla. Je to priestranné, ale tiché miesto s krásnym interiérom. Kované schodisko, veľa útulných pohoviek a kresiel a krásny výhľad za oknom na MSU.

  V 12 Yards sa každý deň niečo deje. V pondelok je ovocný deň, v utorok návštevníci hrajú DungeonsDragon a v stredu je deň mafie. V piatok večer sa konajú filmové večery a v nedeľu je tu herňa. Okrem toho inštitúcia pravidelne organizuje majstrovské kurzy, turnaje, prednášky alebo kvartetá. „12 Yards“ ponúka svojim zákazníkom bezplatné služby. K dispozícii je veľká zbierka stolových hier, sušienok, teplých nápojov, Sony Playstation 3, ping-pong, Microsoft Xbox 360.

  1. Cena jednej minúty v Anticafe je 2 Eurole. Antikaviareň má systém zliav. Deti nemajú do klubu Time vstup povolený.
  2. Adresa: Bratislava, ul. Anticafe sa nachádza na ulici Bratov Fončenkovcov 10, budova 1
  3. Tel: +7 (903) 759 79 69
  4. Otvorené denne od 12.00 až 23.00.
  5. Webová lokalita:

  Bizone Anticafe

  Hodnotenie: 4.2

  Bizone Anticafe

  Time Club sa nachádza v blízkosti stanice metra „Voykovskaya. Deviata najlepšia kaviareň Anticafe v Bratislave je rozdelená do dvoch veľkých zón. A jedna z nich je určená len pre klientov starších ako 18 rokov.

  Bison má veľké okná. Návštevníci si radi čítajú, hrajú sa alebo pracujú, keď sedia na parapete. Všetky miesta na sedenie sú mäkké a pri každom pufe a pohovke je zásuvka.

  Bizone Anticafe vám ponúka viac ako 70 druhov stolových hier. Je tu veľká zbierka komiksov – od DC Comics a Marve. K dispozícii je aj kinosála, v ktorej sa často konajú nočné filmové predstavenia. Je to skvelé miesto pre milovníkov mafie. Klub má samostatnú miestnosť s maskami a ďalšími pomôckami. V nedeľu sa v kaviarni konajú strategické hry na tému „Hra o tróny“.

  V „Bison“ je veľa dizajnových vodných fajok a obrovský výber tabakov. V našej miestnosti s vodnou fajkou vždy funguje profesionálna kapucňa a korkový náboj. V starožitnej kaviarni sa pravidelne konajú stretnutia klubu „Khrams“. Záujemcom o štúdium angličtiny sú k dispozícii videá, hry a neakademická výučba jazyka na úrovni Pre-intermediate a vyššej.

  Návštevníci si môžu prenajať VIP miestnosť s online hrami a okuliarmi pre virtuálnu realitu. Jednou z nevýhod antikaviarne je, že má veľkú návštevnosť, takže čašníci a recepční nemajú čas obslúžiť všetkých zákazníkov.

  1. Cena za prvú hodinu: 100 Euro. Potom je cena za minútu 2 Eurole. Každá šiesta návšteva je bezplatná.
  2. Adresa: Moscow, sh. Leningradskoe, v. 8/2, . 1
  3. Telefón: +7 (977) 713-78-48
  4. Otvorené od pondelka do nedele od 11.00 až 23.00, piatok – 11. 00.-02.00, sobota 11.00 – 06.00.
  5. Webová lokalita:

  Šťastná Lori

  Hodnotenie: 4.1

  Šťastná Lori

  Na desiatom mieste hodnotenia sa umiestnila antikafe zariadená v rustikálnom štýle. Funkcie Lucky Lori – veľký počet zvierat. Klub času ponúka slimáky, papagáje, jašterice, králiky, morčatá, mačky a škrečky. Predsieň vyzerá ako veľký trávnik. Podlaha je pokrytá zeleným kobercom, ktorý pripomína trávu, a knihy, televízory a drevený nábytok slúžia ako umelé rastliny.

  V objekte sa nachádza niekoľko sál s kapacitou až 140 osôb. Vďaka päťmetrovému stropu a balkónu v kaviarni navodzuje pocit priestoru. Lucky Lori ponúka súkromné priestory až pre 2 hostí a súkromné izby pre veľké skupiny. Každý priestor je oddelený závesmi pre väčšie pohodlie.

  Stand-upy, výstavy obrazov sa často konajú v „Lucky Lori. Farby, tlačiarne, papier, štetce a ďalšie potreby na tvorivé aktivity sú k dispozícii bezplatne. Klavír a gitara uprostred haly. Okrem kníh nájdete na policiach aj noty. Anticafé sa často využíva na narodeniny, Silvestra alebo promócie. Približné náklady na 1 minútu návštevy – 2.5 Euro na osobu. Po 23.00 hod. recepčné kontrolujú pasy. Návštevníci nesmú zvieratá kŕmiť, pretože majú špeciálnu stravu.

  1. Adresa: Bratislava, Gnezdo ul. 1-ya Tverskaya-Yamskaya st. 12
  2. Telefón: +7 (905) 538-60-77
  3. Otváracia doba: každý deň od 11 hod.00 až 06.00.
  4. Webová lokalita:

  Hniezdo

  Hodnotenie: 4.0

  Hniezdo

  Jedenáste miesto v našom hodnotení patrí anticafé so zaujímavým názvom „The Nest“. Voľný priestor bol pôvodne bytom, ktorý sa v roku 2012 stal nebytovým priestorom pre stretávanie kreatívnych a nadšených ľudí.

  V antikaviarni sa pravidelne konajú turnaje, prednášky, tvorivé dielne a oslavy. Návštevníci dostanú zadarmo sladkosti, teplé nápoje. K dispozícii je 60 stolových hier, knihy, kopírka, písacie potreby, notebook, projektor, skener, flipchart atď. Návštevníci konštatujú, že „Hniezdo“ má najrýchlejší internet v centre Moskvy. Všetky izby sú však dosť stiesnené a večer sa v nich schádza hlučná spoločnosť.

  1. Ceny pobytov sa pohybujú od 0.99 až 2.99 Euro za minútu. Recepčné Anticafe dávajú papuče každému návštevníkovi.
  2. Adresa: Moscow, per. 8 Lyalin St., str. 2,
  3. Telefón: +7 (495) 212-14-70
  4. Otvorené 24 hodín denne
  5. Webová lokalita:

  Útočisko

  Hodnotenie: 3.9

  Útočisko

  Na konci nášho rebríčka je Time club Sanctuary. Má všetko, čo k takýmto zariadeniam patrí. Ide o útulný interiér, stolové hry, súkromné kino. Hráči si radi zájdu na pár hodín do kaviarne, aby si zahrali Dandy, GuitarHero alebo X-box.

  Svätyňa je miestom konania seminárov, koncertov, workshopov alebo predstavení. K dispozícii sú rôzne hudobné nástroje: klavíry, gitary, elektronické bicie, syntetizátor. Antikaviareň poskytuje svojim zákazníkom flipchart, rozsiahlu knižnicu a knižnicu hier, kopírku, projektor, tlačiareň. Zákazníci si môžu v kaviarni dokonca ľahnúť na mäkkú pohovku, ak chcú.

  1. Poplatok za minútu sa pohybuje od 0.99 kopejok na 2.99 Euro. Verní zákazníci dostanú klubové karty. Milé hostesky vítajú návštevníkov pri vstupe.
  2. Adresa: Bratislava, per. Arkhangelskiy, d. 7, s. 1
  3. Tel: +7 (495) 215-57-14
  4. Pracovný čas: 24 hodín denne
  5. Webová lokalita:
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: