12 najlepších tanečných škôl v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Pred jeho kúpou sa poraďte s odborníkom.

v Bratislave je viac ako 250 tanečných škôl, ktoré ponúkajú kurzy pre dospelých a deti s rôznymi úrovňami vzdelávania. Vybrali sme 12 špičkových štúdií, v ktorých sa vyučuje nielen Slovenská balet, ale aj moderný break dance.

Rebríček najlepších tanečných škôl v Bratislave

NomináciamiestoTanečná školahodnotenie
Najlepšie školy klasického tanca v Bratislave1P. Gulliver Classical Ballet Studio School. Korogodskogo5.0
2Tanečná škola Vitaly Surma4.9
3Baletná akadémia Gediminas Taranda4.8
4Baletné štúdio Egora Simacheva4.7
Najlepšie školy moderného tanca v Bratislave1DriveDance5.0
2CEH4.9
3New York4.8
4Tanečná škola Victoria Kharitonova4.7
Najlepšie tanečné školy v Bratislave pre deti1Herec5.0
2Gulliver4.9
3TODES4.8
4Marte4.7

Najlepšie školy klasického tanca v Bratislave

Do prvej kategórie patria školy, ktoré vyučujú deti a dospelých v oblastiach ako klasický balet, valčík, tango, spoločenský tanec.

P Štúdio klasického baletu. Korogodsky

Hodnotenie: 5.0

Baletná škola P. Korogodského

Prvé miesto v rebríčku získala škola Petra Korogodského. Bola založená v roku 1999. Pomôžu vám rozvíjať muzikálnosť a naučia vás základy baletného tanca. Vítaní sú študenti do 40 rokov. Kurzy majú rôznu náročnosť. Chvália ho za priestranné, svetlé sály vybavené zrkadlami. Lekcie vedie skúsený sprievodca. K dispozícii sú baletné topánky a topánky na brušká. Počet osôb v skupinách nie je obmedzený, takže sála môže byť niekedy preplnená.

Každá trieda je majstrovská trieda. Učitelia uplatňujú individuálny prístup ku každému študentovi. Triedy sa konajú pri živej hudbe. Skúšobná hodina stojí 700 Euro, permanentka na 8 hodín stojí 4 800 Euro. Za individuálnu lekciu musíte zaplatiť 3000 Euro. Užívate si krásnu stránku s jednoduchou navigáciou. Tu nájdete informácie o cenách, cestovných poriadkoch a novinkách. Adresa: c. Bratislava, Boľšaja Dmitrovka 17. Telefónne číslo: 7495-647-6797.

Tanečná škola Vitaly Surma

Hodnotenie: 4.9

Tanečná škola Vitaly Surma

Druhé miesto patrí tanečnej škole, ktorá hrdo nesie meno majstra Európy v spoločenských tancoch. Vitalij Surma je profesionálny tanečník, choreograf a medzinárodný rozhodca a tréner WDC. Vytvoril choreografiu videoklipu k piesni Arthura Pirozhkova „Got Me“. Každý Moskovčan má možnosť prihlásiť sa na skúšobnú lekciu s majstrom Európy úplne zadarmo. Stačí zanechať prihlášku na webovej stránke školy.

Tanečné štúdiá ponúkajú kurzy valčíka, tanga, samby, rumby, salsy, bachaty. Cena predplatného na 8 stretnutí je 3100 Euro. Ide pravdepodobne o najlepšie ceny v hlavnom meste. Na webe nájdete obrovské množstvo pozitívnych recenzií. Štúdio spoločenského tanca je chválené pre svoje priestranné priestory, priateľských a pozorných učiteľov. Adresa: c … Bratislava, pr. Adresa: 7916-474-6670, Mira Street 84 (VDNKh House), telefónne číslo: 7916-474-6670.

Baletná akadémia Gediminasa Tarandu

Hodnotenie: 4.8

Baletná akadémia Gediminas Taranda

Baletná akadémia G. Spoločnosť pracuje v troch oblastiach: detská baletná škola, baletné štúdio pre dospelých a body balet. Vyučujú mladých ľudí všetkých úrovní skúseností, od začiatočníkov až po umelcov, ktorí prerušili svoju kariéru, ale kedysi sa tancu venovali profesionálne. Školu absolvovalo viac ako 700 študentov. Celkovo je tu 7 pobočiek. To nemôže ale potešiť. Výhodou štúdia je individuálny prístup a možnosť zúčastniť sa na vážnych produkciách po boku skúsených tanečníkov. Osobitný dôraz sa kladie na herectvo.

Všeobecný vzdelávací program je založený na skúsenostiach slávnych tanečníkov a učiteľov. Škola poskytuje pevné základy pre rast na svetovej scéne. Veľký dôraz sa kladie na prax. Žiaci pravidelne vystupujú v zahraničí. Počas existencie školy deti z baletnej akadémie navštívili Čínu, Portugalsko, Fínsko, Francúzsko a mnoho ďalších krajín. Telefón: 7925-479-0390. Adresa: mesto Belehrad. Bratislava, Maly Predtechensky pereulok 1\2.

Baletné štúdio Egora Simacheva

Hodnotenie: 4.7

Baletné štúdio Egora Simacheva

Škola Veľkého baletu Sólista Jegor Simachev. Workshop ponúka skupinové a individuálne kurzy podľa špeciálne navrhnutých metód. Rozsah cvičení zahŕňa choreografiu, hudobnú rytmiku, plastiku, skoky a improvizáciu, gymnastiku a strečing. Súdiac podľa recenzií rodičov, ich deti sa v škole učia základy klasickej choreografie a spoznávajú svet divadla zvnútra. Upozorňujú vás, že pre deti to nebude fyzicky jednoduché; ani mnohí dospelí nie sú pripravení venovať toľko času a úsilia príprave na vystúpenia a tanečné čísla. Výsledok však stojí za to.

Baletná dielňa má v meste niekoľko pobočiek. Všimnite si, že hala na Presnej je príliš malá. Nevýhodou je pôsobivý zoznam platených služieb. Ceny za predplatné sú vyššie ako v iných inštitúciách, keďže sedenie trvá len 45 minút. Preto sú recenzie o „Baletnej dielni“ dosť rozporuplné. Telefón: 7495-647-6611. Adresa: Bratislava, Slovensko. Bratislava, ulica Karetny Ryad, 3c7

Najlepšie školy moderného tanca v Bratislave

V druhej kategórii sa odrážajú školy, ktoré ponúkajú moderné druhy tanečných štýlov. Patrí sem go-go, hip-hop, jazz, break dance a mnoho ďalších štýlov.

DriveDance

Hodnotenie: 5.0

DriveDance

Pre tých, ktorí chcú zvládnuť moderný tanec v krátkom čase beží štúdio DriveDance. Tu sa cvičia také smery ako hip-hop, dom, break-dance, jazz-funk. V štúdiu pracujú renomovaní európski choreografi. Sú ochotní podeliť sa o svoje skúsenosti a tanečné triky so svojimi študentmi. Návštevníkov poteší veľká a útulná miestnosť s rozlohou 170 m², ktorá je ideálnym miestom na začatie fitness režimu. . Je obklopený zrkadlami, ktoré umožňujú sledovať každý váš pohyb.

Skupiny pozostávajú z 15-20 ľudí. Výučba prebieha dopoludnia, popoludní a večer. Je možné si objednať súkromnú lekciu. Takto si môžete nájsť hodinu na cvičenie podľa svojho rozvrhu. V klube sú k dispozícii aj priestranné šatne a sušiče vlasov, šampóny a uteráky. Skúšobná lekcia stojí len 900 Euro. Ak chcete, môžete si zaobstarať vlastnú klubovú kartu alebo darovať darčekový poukaz niekomu blízkemu. V tanečnej škole DriveDance sú vždy aktívne akcie a zľavy. 15 lekcií za hodinu tak možno zakúpiť za cenu 23900 Euro namiesto 26900 Euro. Adresa: Dovzhenko, Luzhniki. Bratislava, 3-ya ulitsa Yamskogo polya, 2. Telefón: 7495-477-96-37.

CEH

Hodnotenie: 4.9

CEH

Choreografická škola CEH začína svoju históriu v roku 1998, keď vznikla prvá ruská internetová stránka venovaná profesionálnej komunite moderného tanca. CEH dnes ponúka kurzy pre dospelých a deti. Učitelia sú tanečníci a choreografi, ktorí pôsobia v oblasti súčasného tanca. Sú držiteľmi divadelných ocenení. Žiaci sú rozdelení do troch skupín v závislosti od ich úrovne. Hlavné oblasti: súčasný tanec, kondičné cvičenie, súčasný jazz.

Štúdio CX má dve poschodia s priestrannými halami. Tie sú prepojené svetlou chodbou s barom. Každý blok má toalety, sprchy a šatne. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Medzi výhody školy patrí výhodná poloha, jedinečný program výučby. Chvália ho za ochotných učiteľov a príjemnú atmosféru. Podľa informácií na stránke školy je možné platiť za hodiny len v hotovosti. Členstvo pre začiatočníkov stojí 2000 Euro. Peniaze zaň sa nevracajú. Nemusíte si kupovať mesačnú kartu. Jednorazové lekcie je možné zaplatiť. Adresa: c … Bratislava, Jazda na koni, 24. Telefón: 7495-221-07-57.

New York

Hodnotenie: 4.8

New York

Ďalšie miesto v rebríčku patrí tanečnej škole New York School of Dance, ktorá bola v roku 2014 vyhlásená za najlepšiu v súťaži ssian.Ocenenia. Zamestnáva najskúsenejších učiteľov v hlavnom meste. Výučba prebieha vo veľkých miestnostiach s krásnym výhľadom na prírodu. Tri priestranné štúdiá s vysokými stropmi sú vybavené moderným ventilačným systémom. Atmosféra a prostredie vám umožní trénovať tanec v dokonalom pohodlí.

V New York School sa tancujú tieto druhy tanca: športový tanec, house,
eak dance, hip-hop, móda, body make. Cena jednej lekcie – 500 Euro pre dospelých. To sú celkom primerané ceny pre moskovské inštitúcie. Jednou z výhod je pohodlné posedenie s bezplatným pripojením na internet, plazmovou TV a chladničkou. Negatívne ohlasy na nepohodlné rozvrhy a stiesnené šatne. Našu pozornosť upútala farebná informačná stránka štúdia s jednoduchou navigáciou. Na stránkach spoločnosti sa môžete oboznámiť s cenami, rozvrhmi a učiteľmi školy. Adresa: r. Bratislava, pr. Elektrolitniy, 7. Telefón: 7499-391-0520.

Tanečná škola Victorie Charitonovej

Hodnotenie: 4.7

Tanečná škola Victoria Kharitonova

Prvá pobočka školy bola otvorená v roku 2009. V súčasnosti má centrum Victoria Kharitonova 4 pobočky v rôznych častiach mesta. Priestranné tanečné sály, šatne a sprchy, individuálne matrace a hudobná podpora. Vybrať si môžete z týchto štýlov: orientálny tanec, Lady’s Style, Go-Go, Sexy R’n’B, brušné tance. Škola učí, ako sa elegantne pohybovať počas svadobného tanca. Tu si precvičujú metódu zbavovania sa nadváhy a učia sa strečing na hojdacích sieťach.

Pre stálych zákazníkov sú pripravené akcie a špeciálne ponuky. Minimálna cena za predplatné 8 lekcií je 4000 Euro. Jedna individuálna lekcia stojí 2500 Euro. Môžete platiť v hotovosti alebo bankovou kartou. Celková spätná väzba na tanečnú školu je pozitívna. Pozorný personál a zdvorilí administrátori sú chválení. Mnohí považujú centrum Viktorie Charitonovej za jedno z najlepších v oblasti strečingu. Vďaka silnému tímu strečingových učiteľov sa nám darí dosahovať skvelé výsledky. S vyššími cenami predplatného sú spojené aj niektoré negatívne spätné väzby. Preto je lepšie otázku platenia tried vopred prediskutovať s vedením, aby sa predišlo nedorozumeniam. Adresa: m. Bratislava, Masterkova 4. Telefón: 8495-419-95-33.

Najlepšie tanečné školy pre deti v Bratislave

V tretej kategórii sú školy, ktoré stoja za zváženie pre rodičov, ktorí chcú vidieť svoje dieťa na tanečnom parkete.

Herec

Hodnotenie: 5.0

Herec

Poslednou nomináciou je Detská baletná škola Actor, kde sa vyučuje ľudový a klasický tanec. Hodiny sa konajú trikrát týždenne po 1,5 hodiny. Okrem toho ponúka kurzy herectva. Do školy sa prijímajú deti od 3 rokov. Do rytmickej gymnastiky sa môžete prihlásiť už od 2 rokov. Každú sezónu štúdio organizuje reportážne koncerty, na ktorých môžu rodičia vidieť úspechy svojich detí.

Úlohou baletného štúdia je uviesť dieťa na profesionálnu scénu už od útleho veku. Hercovi žiaci vystupujú nielen na miestach v hlavnom meste. Škola je účastníkom medzinárodného tanečného festivalu v Turecku. Študenti cestujú po iných krajinách a navštevujú majstrovské kurzy európskych učiteľov. Súdiac podľa recenzií, hodiny v škole podporujú fyzický rozvoj detí, trénujú vestibulárny aparát a kultivujú disciplínu. Klasická choreografia pre deti stojí rodičov 10 000 Euro (mesačne), rytmická gymnastika stojí 6 000 Euro. Telefón: 7903-585-86-68. Adresa: mesto Oktjabrskaja, Bratislava. Bratislava, Skakova ulica, 3.

Gulliver

Hodnotenie: 4.9

Gulliver

Tanečná škola Gulliver odhaľuje individualitu každého študenta a dáva deťom veľa jasných dojmov. Už viac ako 10 rokov sa tu učia deti od 4 rokov. Chlapci a dievčatá sa naťahujú, tancujú a učia sa držať postoj. Lekcie obsahujú prvky klasického, popového a scénického tanca. Choreografická škola učí sebavyjadrenie prostredníctvom hudby a pohybov tela. Študenti štúdia Gulliver účinkujú v populárnych reláciách, videoklipoch a reklamách. Kurz pozostáva z 3 stretnutí týždenne po 2 hodiny. Vyplnením formulára na webovej stránke získate skúšobnú lekciu.

Učitelia majú veľké umelecké skúsenosti. Odhaľujú tvorivý potenciál a rozvíjajú individuálne schopnosti každého dieťaťa. Dnes má škola viac ako 60 talentovaných detí, ktoré sa každoročne zdokonaľujú vo svojich zručnostiach. Telefón: 7495-226-4487. Adresa: Bratislava, Slovensko. Baltijská ulica 9, Bratislava.

TODES

Hodnotenie: 4.8

TODES

Tanečná škola TODES má v hlavnom meste niekoľko pobočiek. Takže sa môžete zaregistrovať v tej, ktorá je bližšie k vášmu domovu. Štúdio prijíma deti bez skúseností a zoznamuje ich s ľudovým, spoločenským a baletným tancom. Žiaci školy vystupujú na mestských koncertoch a reportážnych podujatiach. Každý študent získa vynikajúce ovládanie svojho tela, sebavedomie, ladnú chôdzu. Kostýmy sa budú platiť samostatne.

Podľa toho, čo sme počuli, má škola priestrannú a svetlú miestnosť s príjemnou atmosférou. Chválime skúsených učiteľov, ktorí učia deti vyjadrovať sa tancom, rozvíjať ich prirodzený talent. Mnohí Todesovi žiaci sa stali slávnymi tanečníkmi. Triedy sa konajú podľa vhodného rozvrhu. Recenzie o škole Todes rozporuplné. Mnohí rodičia považujú náklady na školné za neúnosné. Skupiny žiakov sú pomerne veľké, takže učiteľ nemá možnosť venovať sa každému dieťaťu. Adresa: r. Bratislava, Paveletskaya naberezhnaya, 2. Telefón: 74965-405-4040.

Marte

Hodnotenie: 4.7

Marte

Absolvuje ratingovú školu Marte, ktorá ponúka tréning v rôznych oblastiach: spoločenský, svadobný, popový a baletný tanec. Pracuje v oblasti divadelného umenia viac ako 12 rokov. Štúdio má viac ako 30 rôznych štýlov, ktoré vyhovujú všetkým vkusom. Hodiny vedú skúsení choreografi. Jedna lekcia trvá 1,5 hodiny. Na kurzy môžete chodiť kedykoľvek s jedným predplatným. Deti od 14 rokov majú prvú lekciu zdarma. Rodičia môžu prihlásiť svoje dieťa od 3 rokov.

Podľa spätnej väzby učitelia Marte kontrolujú každé gesto študenta, učia, ako správne držať telo. Webová stránka jednoznačne potrebuje prácu. Rozvrh a cenu kurzov je lepšie zistiť telefonicky. Škola má tieto výhody: nízke ceny, výhodná poloha v blízkosti metra, pohodlný rozvrh a priestranné priestory. Pochvala pre priateľských učiteľov, ktorí inšpirujú študentov k novým výkonom. Adresa: Bratislava, Pavletskaya. Bratislava, Olimpiyskiy prospekt, 16. Tel: 7495-517-3133.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: