Top 8 realitných kancelárií v Jekaterinburgu

*Odborný posudok najlepšieho. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Jekaterinburg je jedným z najväčších miest v Rusku. Niet divu, že je medzi obyvateľmi vysoký dopyt po nehnuteľnostiach. Vykonávanie predajných transakcií na vlastnú päsť je nielen časovo náročné, ale aj riskantné. Tento postup si vyžaduje, aby boli splnené rôzne právne nuansy, inak zmluva nebude platná. Realitné kancelárie, ktoré disponujú odborníkmi so serióznymi skúsenosťami v tejto oblasti, sa snažia zabezpečiť, aby sa transakcia uskutočnila správne, a zaručiť právne schválenie.

V takýchto inštitúciách je právna podpora dohody. V podstate ide o prenájom, nákup a predaj obytných a komerčných nehnuteľností. Kontaktovať tieto agentúry by ste mali aj preto, že majú veľkú databázu objektov, takže je oveľa jednoduchšie nájsť priestor, či už obytný alebo komerčný, na prenájom alebo kúpu.

Redaktori Expertology pripravili hodnotenie a prehľad 8 najlepších realitných kancelárií v Jekaterinburgu.

Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Jekaterinburgu

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Jekaterinburgu1„Podlahy“5.0
2„Novososel4.9
3„Realitná kancelária č. 1“4.8
4„DOBRODEL4.7
5„Dom nehnuteľností“4.6
6„BK Real Estate“4.5
7„LSR. Nehnuteľnosti-Ural4.4
8„APRIORI NEDVÍHAMOST“4.3

„Etaji“

Hodnotenie: 5.0

Agentúra ponúka objekty, ktoré spĺňajú požiadavky našich klientov, čo znamená, že nestrácate čas a nájdete vynikajúce možnosti kúpy alebo prenájmu komerčných aj obytných nehnuteľností.

Spoločnosť ponúka sekundárne ubytovanie: jedno- až štvorizbové byty vrátane garsóniek, ako aj prenájom nehnuteľností: byty, chaty, domy, vidiecke domy, mestské domy, záhrady a pozemky, komerčné priestory. Z komerčných priestorov sú k dispozícii: kancelárie, obchodné haly, stravovacie zariadenia, sklady, ready-made podniky.

Agentúra garantuje čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie uzatvorenie predaja, takže zákazníci sa môžu plne spoľahnúť na skúsených a vysoko profesionálnych pracovníkov.

Kontaktovaním spoločnosti získate:

 1. šetrí čas, energiu a nervy: vyhnete sa mnohým konfliktom, nemusíte riešiť problémy so štátnymi orgánmi;
 2. Žiadne dodatočné náklady, a teda úspora peňazí: odborníci ponúkajú najvýhodnejšie podmienky, čím sa práca profesionála odlišuje od nezávislej transakcie;
 3. maximálny počet možností nehnuteľností, pretože agentúra má vlastnú rozsiahlu databázu;
 4. riešenie sporov a ochrana v prípade súdnych sporov;
 5. právne správne vypracovanie zmlúv.

Kontakt

 1. Adresa: Leninova ulica 24/8 B (križovatka s ulicou Vainera).
 2. Telefón: +7 (343) 222-21-11.
 3. Webová stránka: ekaterinburg.bk-.

„LSR. Nehnuteľnosti-Ural

Hodnotenie: 4.4

Najväčší realitný developer v Jekaterinburgu je už niekoľko rokov v prvej trojke agentúr. Niekoľko tisíc metrov štvorcových komerčných a obytných nehnuteľností bolo postavených v súlade so všetkými zákonmi a predpismi. Nehnuteľnosti postavené spoločnosťou sa nachádzajú v rôznych častiach mesta, ale agentúra sa neustále rozširuje do nových oblastí: počet rozostavaných nehnuteľností sa každoročne zvyšuje, aby sa uspokojil rastúci dopyt po novom bývaní.

Keď vznikne otázka o kúpe komerčného pozemku pre podnikanie alebo dom, ľudia sa obracajú na túto spoločnosť, pretože ponúka obrovskú databázu, vďaka ktorej je možné v čo najkratšom čase nájsť možnosť vhodnú pre klienta z hľadiska lokality, ceny a ďalších parametrov.

Medzi výhody patria:

 1. poistné zmluvy na náklady spoločnosti;
 2. spoluprácu s devätnástimi bankami;
 3. rýchla akreditácia v bankách, vďaka ktorej môžu klienti využívať hypotéky od prvých dní po spustení;
 4. presne stanovené termíny výstavby a dodania;
 5. Zaručené plnenie sľubov;
 6. vysokokvalitné zariadenia za rozumné ceny;
 7. Stále akcie a príjemné bonusy, ktoré vás nielen potešia, ale aj ušetria peniaze;
 8. umiestnenie domov v bezprostrednej blízkosti okresnej infraštruktúry, zastávok verejnej dopravy a dopravných uzlov.

Agentúra pracuje od začiatku deväťdesiatych rokov a počas tejto doby nikdy nesklamala akcionárov, čo znamená seriózny prístup a plnenie svojich povinností.

 1. Adresa: 194 D, 8. marca.
 2. Telefón: 8(343) 317-09-21.
 3. Webová stránka: /ekb.

„APRIORI NEHNUTEĽNOSTI

Hodnotenie: 4.3

Agentúra bola otvorená začiatkom roku 2000. Spočiatku boli zamestnancami len dvaja ľudia. V súčasnosti má skupina päť nezávislých partnerov a každý z nich má štyridsať vysokokvalifikovaných zamestnancov.

Každé oddelenie sa zaoberá poskytovaním základných služieb: jedno poskytuje podporu pri transakciách s pozemkami a nehnuteľnosťami; druhé poskytuje podporu klientom v sporoch na rozhodcovskom súde; tretie poskytuje nezávislé oceňovanie všetkých druhov majetku a práv, ako aj súdne znalecké posudky; štvrté poskytuje služby v oblasti nehnuteľností a súvisiace služby pri transakciách s nehnuteľnosťami.

Spoločnosť sa od začiatku odlišovala od konkurencie, pretože sa vydala vlastnou cestou vývoja. Nedošlo k rozptylu na rôzne právne profily – pracovalo sa výlučne s nehnuteľnosťami a pozemkami, čo umožnilo v krátkom čase zvýšiť rozsah kvalitných služieb.

Dôležitou črtou je, že spoločnosti záležalo a stále záleží nielen na zisku alebo reputácii, ale aj na ľuďoch. „Apriori Real Estate“ organizuje charitatívne podujatia v prospech komunity.

Kontaktovaním agentúry získajú klienti tieto výhody:

 1. Garantovaná bezpečnosť transakcie a kompetentné papierovanie: ak sa po predaji do troch rokov vyskytnú akékoľvek otázky, klient musí len telefonicky kontaktovať špecialistu agentúry a počkať, kým príde a záležitosť vyrieši;
 2. poskytovanie celej škály kvalitných služieb na podporu transakcií;
 3. kompletná podpora: od výberu potrebných priestorov alebo kupujúceho pri predaji objektu, odhadu, skúmania dokumentov až po zastupovanie záujmov klienta v registračných orgánoch a na súdoch, v prípade sporov.
 4. Je potrebné spomenúť, že agentúra má vlastných odborníkov v oblasti geodézie, kartografie a katastra.

Kontakty

 1. Adresa: Krasnoarmeyskaya, 10 (BC Antaeus), 12. poschodie, kancelária 1209.
 2. Telefón: +7 (343) 237-27-27.
 3. Webová stránka: aprior.biz.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: