Top 10 realitných kancelárií v Čeľabinsku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani sprievodcu nákupom. Pred kúpou je potrebné odborné poradenstvo.

Na trhu s bývaním v Čeľabinsku je vysoký dopyt po bytoch a domoch. S cieľom zaručiť právne schválenie transakcie sa obyvatelia mesta obracajú na agentúry špecializujúce sa na nákup a predaj bytov. Najlepšie spoločnosti sú uvedené v našom hodnotení. Majú rozsiahle databázy nehnuteľností a ponúkajú vysokú úroveň služieb.

Najlepšie realitné kancelárie v Čeľabinsku

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie realitné kancelárie v Čeľabinsku1Podlahy5.0
2Spoločník4.9
3Fórum4.8
4Dan-Invest4.7
5Investor4.6
6Alfa4.5
7SJU KZHSI4.4
8RealtStroycom4.3
9Famian4.2
10IBC – nehnuteľnosti4.1

Etozhi

Hodnotenie: 5.0

Podlahy

Agentúra „Etazhi“ je známa svojimi 20-ročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami. Hlavné sprostredkovateľské služby – kúpa, predaj, prenájom, oceňovanie. Centrum je vybrané pre bezplatné konzultácie, pohodlné služby, starostlivý výber predmetov a ich kontrolu na právnu čistotu.

Ak dôjde k strate vlastníckeho práva, centrum klientovi vráti peniaze. Ak dôjde k sporu, naši agenti a právnici budú bezplatne hájiť vaše záujmy.

Spoločnosť Kompanion vyvinula praktickú mobilnú aplikáciu na sledovanie najlepších ponúk. Na stránke môžete použiť online kalkulačku a požiadať o hypotéku. Medzi výhody firmy patria aj partnerské zľavy. Po transakcii klient dostane kartu vernostného programu a môže využívať ponuky.

Podľa samotnej spoločnosti je 96 % klientov spokojných so službami poskytovanými spoločnosťou Etazhi. Agenti sú hodnotení ako pozorní a kompetentní profesionáli. Adresa: Čeľabinsk, ul. 160 Truda Street. Telefón: 88005102510.

Spoločník

Hodnotenie: 4.9

Spoločník

Hlavnými dôvodmi, prečo si vybrať agentúru Kompanion, sú prijateľné ceny, plná právna podpora, poistená odborná zodpovednosť a najväčšia databáza bytov. Spoločnosť ponúka apartmány v segmentoch premium, business a economy. Spoločnosť ponúka viac ako 1500 nehnuteľností na sekundárnom trhu. Príležitosť rezervovať si správnu možnosť predaja vášho bytu. Hypotéku je možné vybaviť bez akontácie.

Obyvatelia mesta Čeľabinsk tu môžu požiadať o realitné a právne služby, medziregionálne obchody, úvery a hypotéky. Spoločnosť Kompanion ako líder hodnotenia uľahčuje nákup tovaru za zvýhodnené ceny v obchodoch. Na bonusovom programe sa zúčastňujú aj reštaurácie, bary a autoservisy. Súdiac podľa recenzií, niekedy trvá príliš dlho, kým sa nájde správna nehnuteľnosť. Ostatné závažné sťažnosti na prácu agentúry. Adresa: Čeľabinsk, ul. Truda, 156. Telefón: 88005004141.

Fórum

Hodnotenie: 4.8

Fórum

Na treťom riadku je realitné centrum „forum. Je to najväčšia spoločnosť, ktorá je všeobecne známa na trhu s nehnuteľnosťami. Mnohé podnikateľské kruhy oceňujú úspechy firmy. Podľa obchodného časopisu „Business quarter“ sa centrum umiestnilo v prvej trojke. Individuálny prístup, bezpečnosť a transparentnosť vo všetkých fázach transakcie.

Realitná kancelária Forum bola jednou z prvých, ktorá začala predávať online. Klienti si teraz môžu objednať a zaplatiť za služby na diaľku. Dostupné virtuálne prehliadky a videoprehliadky objektov. Dokumenty sa predkladajú elektronicky. Právna podpora transakcie sa vykonáva na diaľku. Službu online realitnej kancelárie môžete využívať odkiaľkoľvek na svete.

Recenzie o „Fóre“ prevažne pozitívne. pochválil priateľský a príjemný personál, ktorý zvláda aj ťažké prípady. Adresa: Čeľabinsk, ulica Molodogvardecev, 53, z. 315. Telefón: +73512474022.

Dan-Invest

Hodnotenie: 4.7

Dan-Invest

Dan-Invest má najväčší počet pobočiek v Čeľabinsku. Kancelárie sa nachádzajú v rôznych častiach mesta. Spoločnosť ponúka širokú škálu realitných služieb pre rezidenčné byty a komerčné nehnuteľnosti. Vďaka rozsiahlej databáze môžete ľahko nájsť objekt, ktorý si chcete kúpiť alebo prenajať. Existujú ponuky od developerov a na sekundárnom trhu. „Dan-Invest“ spolupracuje s poprednými bankami, takže agentúra ponúka hypotéky so zvýhodnenou sadzbou. Výhodné podmienky vám umožnia získať späť vaše výdavky na nehnuteľnosti.

Odborníci firmy majú všetky potrebné certifikáty. Sú kompetentní a kompetentní vo svojom odbore. Existujú sťažnosti na jednotlivých zamestnancov. Všimli sme si užívateľsky prívetivú webovú stránku s kvalitnými fotografiami a podrobnými informáciami. Zrozumiteľné rozhranie umožňuje rýchlo nájsť správny objekt. Vo filtri si môžete vybrať rozlohu, veľkosť, cenu a počet izieb. Adresa: Čeľabinsk, ul. Komsomolský, 107a, vyp. 501. Telefón: +73512460444.

Investor

Hodnotenie: 4.6

Investor

Služby agentúry Forum zahŕňajú urgentný výkup bytov, investície do nehnuteľností, výmenu bytov, predaj a kúpu domov, podporu pri transakciách, oceňovanie nehnuteľností. Vďaka rozvinutej základni realitné kancelárie riešia všetky problémy rýchlo. Kontrolujú nehnuteľnosti, či v nich nie sú problémoví nájomníci a či nie sú zaťažené. Partnerské vzťahy s bankami umožňujú získať hypotéky s nízkymi úrokovými sadzbami.

Vykúpenie bytu len za 3 dni. Suma za predaný dom môže byť prijatá v čase registrácie transakcie. Náklady na bývanie sa znížia o 5-10 % trhovej ceny.

Nie všetky realitné kancelárie sú rovnako dobré. Existujú negatívne recenzie o konkrétnych zamestnancoch. Vedenie nereaguje na sťažnosti zákazníkov. Vyhľadávací filter v službe spoločnosti nie je najpohodlnejší. Adresa: Čeľabinsk, ul. Molodogvardeley, 74. Telefón: +7351774444.

Alfa

Hodnotenie: 4.5

Alfa

Alfa Real Estate Agency je naďalej hodnotená. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť je členom Ruského cechu realitných kancelárií. Firma zaručuje bezpečnosť transakcií. Celá jej zodpovednosť je poistená. Odborníci spoločnosti Alfa majú rozsiahle skúsenosti s riešením rôznych transakcií s nehnuteľnosťami a silné právne zázemie.

Pri kúpe nehnuteľnosti v hodnote 3 milióny Euro a viac si zákazníci vybavia hypotéku bezplatne. Na stránke spoločnosti funguje oceňovanie bytov online. Špeciálna kalkulačka dokáže vypočítať približnú trhovú cenu pre dnešok.

Podľa spätnej väzby klientov sa niekedy predaj bytov oneskoruje. Podľa zástupcov spoločnosti Alfa je to spôsobené predraženými nehnuteľnosťami, ktoré majitelia nechcú znížiť. Takže buď musíme zmeniť cenu, alebo počkať na kupujúceho. Adresa: Čeľabinsk, ul. Kosareva, 56 rokov. Tel: +73512362288.

UU KZHSI

Hodnotenie: 4.4

YU KZHSI

Jednou z hlavných oblastí Yu KZhSi je prenájom s právom kúpy. Vlajkové projekty spoločnosti: Južný. „Bely hutor, 50 mr. „Parkovey, Zhavoronki. „Lebyazhie, P. „Obytné štvrte Južnyj a Povorodnoje nie sú lacnejšie ako 3 milióny bytov v Južnom. „Zhavoronki. Po oslovení oddelenia predaja je možné získať atraktívne ponuky na kúpu bytu v monolitických rámových domoch komfortnej triedy. Sú vyrobené z moderných panelov, ktoré sú teplé a spoľahlivé.

Obyvatelia Čeľabinska môžu využiť atraktívne propagačné akcie. Pri platbe v hotovosti je zľava 1 %, pri príbuzných 3 %. Spoločnosť ponúka špeciálne podmienky z poistenia VSK a obchodu s domami. Na stránke môžete pohodlne vyhľadať objekt podľa oblasti, ceny a typu domu. Žiadne byty v blokoch nie sú lacnejšie ako 3 milióny. Adresa: Čeľabinsk, námestie MOPRa, 8A. Telefón: +73512456060.

RealtStroycom

Hodnotenie: 4.3

RealtStroycom

Realitná agentúra RealtStroycom za 20 rokov práce pomohla nájsť nový byt 100000 obyvateľov Čeľabinska. Spoločnosť aktívne pracuje na stavebných projektoch. Dnes firma ponúka širokú škálu bytov v novostavbách.

Obľúbenosť LCD „Yaroslavsky“, ktorý sa nachádza v ekologicky čistej oblasti. Ide o ideálny komplex pre rodiny s deťmi. V blízkosti školy a škôlky, športové a tanečné kurzy, obchody, kaviarne, lekárne a štadión. Rozloha bytov dosahuje až 87 m². . Dopyt je aj po rezidenčných komplexoch, ako sú Gagarin Residence, Parus, L-town. Agentúra ponúka aj kúpu alebo predaj parkovísk, komerčných nehnuteľností, záhrad, pozemkov a izieb.

Medzi výhody patrí široká ponuka nehnuteľností pre každý rozpočet, pekné sídlo spoločnosti, priateľský personál. Existujú nároky na prácu staviteľa „RealtStroycom“. Do hotového bytu budete musieť investovať určitú sumu na výmenu lacných okien a odstránenie ďalších drobných problémov. Adresa: Čeľabinsk, ul. Heroy Yakovleva, 1. Telefón: +73517319999.

Famian

Hodnotenie: 4.2

Famian

Prvá kancelária realitnej kancelárie Family bola otvorená v Čeľabinsku v roku 2009. Dnes sa spoločnosť aktívne zapája do verejných podujatí, spolupracuje s významnými developermi z rôznych miest a poskytuje školenia kvalifikovaným odborníkom v oblasti nehnuteľností. K dispozícii klientom široká ponuka objektov od renomovaných SK, byty za prijateľné ceny, akcie, zľavy a splátky.

Ľudia sa sem obracajú s cieľom kúpiť alebo predať vidiecky dom, vziať si hypotéku na akúkoľvek nehnuteľnosť. Agentúra zhromaždí všetky potrebné dokumenty, pripraví zmluvu a skontroluje dokumenty. Realitní makléri sprevádzajú klienta na registračné úrady, poskytujú právne poradenstvo.

Cenová úroveň v spoločnosti Famian sa príliš nelíši od konkurencie. Negatívne recenzie v sieti majú pomerne dlhú premlčaciu lehotu. Treba dúfať, že skutočné hodnotenia a úprimné poďakovanie agentom sú skutočnými názormi klientov. Adresa: Čeľabinsk, ul. Bratia Kaširinychovci, 88 rokov. telefón: 281-55-50.

IBC Real Estate

Hodnotenie: 4.1

IBC - nehnuteľnosti

Posledný riadok v hodnotení sme udelili spoločnosti IBC-Real Estate.Spoločnosť bola založená v roku 2005. Jej stratégiou je práca s obytnými a komerčnými nehnuteľnosťami a investičnými projektmi. Zamestnanci pozostávajú z vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sa snažia dosiahnuť efektívnu realizáciu služieb.

Na webovej stránke agentúry nájdete výhodné ponuky na sídliskách Parkovy, Ozerny a Vidny. „IBC-Real Estate“ ponúka získať hypotéku na bývanie od VTB a Sberbank. Zákazníci môžu počítať so zníženými sadzbami, skráteným časom na preskúmanie dokumentov. Spoločnosť vykonáva jednoduché obchody s implementáciou mcapital a certifikáty bývania.

Odporúčame vám, aby ste si prečítali podmienky zmluvy so spoločnosťou IBC-Real Estate a položili prípadné otázky. Negatívne hodnotenia klientov sú spojené s nepochopením položiek a vznikom konfliktných situácií medzi klientmi a realitnými maklérmi. Niektorí manažéri hovoria vysokým tónom a správajú sa príliš emotívne. Adresa: Čeľabinsk, ul.65 Engels St. Telefón: +7351777555.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: