7 najlepších termohrnčekov podľa recenzií zákazníkov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje sprievodcu nákupom. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Každému, kto trávi veľa času mimo domova, môže pomôcť termočlánok. Na vychutnanie horúceho čaju alebo kávy v chladnom počasí alebo na udržanie nápoja v chlade v lete. Tieto výrobky, ktoré sú malé, ale užitočné pri používaní, si rýchlo získavajú popularitu. Na trhu je široká ponuka, takže si každý nájde tú správnu pre seba.

Najlepšie hodnotenie termohrnčekov

hrnček avel Fun (0,36l)
KategóriaMiestonázovCena
Najlepšie termohrnčeky z plastu1EMSA
990 Euro.
2Tiger MCE-A060 (0,6 l)1935 Euro
Najlepšie termohrnčeky z ocele1Zojirushi SM-KB48 (0,48 l)3200 Euro
2Vákuový hrnček Stanley Master (0,53 l)2500 Euro
3Tiger MCB-H048 (0,48 l)3170 Euro
4Contigo Byron (0,72 l)2400 Euro.
5Arctica 406-500 (0,5 l)1211 Euro.

Akú značku termohrnčeka si vybrať?

špičkoví výrobcovia

Špecifické vlastnosti a charakteristiky termohrnčekov závisia od materiálov, z ktorých sú vyrobené, preto hľadajte výrobky dôveryhodných značiek. Lacný termohrnček od málo známej značky si s úlohami poradí len ťažko a s najväčšou pravdepodobnosťou sa rýchlo pokazí.

Stanley

Obľúbená značka je Stanley. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu termosiek od roku 1913. Dnes sú kupujúcim ponúkané výrobky vyrobené pomocou inovatívnej technológie. Termokapsle sa vyznačujú nárazuvzdorným plášťom a obojstrannou izoláciou.

Tiger

Značka Tiger nie je na Slovenskom trhu zlá. Kupujúci si môžu vybrať zo širokej ponuky modelov. Termohrnčeky plnia svoju úlohu, preto získali toľko pozitívnych recenzií.

Arktída

Ruská značka Arktika sa dobre predáva už 9 rokov. Spoločnosť vyrába lacné modely pre masovú spotrebu. Termosky, termosky so širokým hrdlom na turistiku a cestovanie.

Hodnotenie najlepších termohrnčekov z plastu

Plast je lacný, ale pevný materiál. Pomáha udržať teplo alebo chlad vo vnútri tým, že znižuje prenos tepla. Zároveň však nie je tak trvanlivý a odolný voči opotrebovaniu.

EMSAhrnček avel Fun (0,36l)

Hodnotenie: 4.9

 EMSA<tr></div><p>AVEL MUG FUN (0,36 l)“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/1061666197591-137-.jpg“ height=“480″ title=“ EMSA</p><tr>AVEL HRNČEK FUN (0,36L)“><p>Odolný a hygienicky čistý termohrnček aj pri pravidelnom používaní. Pohodlné hrdlo umožňuje piť z oboch strán, takže ho môžete používať aj pri pohybe.</p><p>Termoska pre cestovateľov a tých, ktorí chcú udržať svoj nápoj dlhšie teplý. Ľahko sa s ním manipuluje a nespôsobuje žiadne ťažkosti.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>100 % odolnosť voči úniku;</li><li>Rýchle otváranie korku jedným dotykom Quick Press.</li><li>Udrží teplý až 2 hodiny a studený až 4 hodiny;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>niekedy je zátka príliš tesná.</li></ul><h3>Tiger MCE-A060 (0,6 l)</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Tiger MCE-A060 (0,6 l)

Termohrnček je vyrobený z plastu, hoci samotná banka je oceľová. Táto kombinácia zaručuje odolnosť a bezpečnosť. 15 rokov záruky na výrobok. Viečko je navrhnuté s ochranou proti vyliatiu, takže tento hrnček je vhodný na cesty alebo na túry mimo mesta.

Nemecký termohrnček nie je lacný, ale má vynikajúcu kvalitu. Dobre udržuje teplo až 5 hodín a chlad až 9 hodín.

Výhody

 • Robustné a odolné telo;
 • dlhé udržiavanie teploty – najmenej 8-9 hodín.
 • veko je navrhnuté tak, aby sa z neho dalo piť a aby bolo odolné proti rozliatiu;

Nevýhody

 • vysoké náklady.

Hodnotenie najlepších termohrnčekov z ocele

Oceľové telo poskytuje pevnosť a odolnosť a vzbudzuje dôveru. tieto termohrnčeky majú slušný a štýlový vzhľad, a preto vyvolávajú záujem.

Zojirushi SM-KB48 (0,48 l)

Hodnotenie: 4.9

Zojirushi SM-KB48 (0,48 l)

Zojirushi SM-KB48 oceľový termohrnček je teplý 70C vydrží 5 až 6 hodín, takže si ľahko vychutnáte horúci čaj alebo kávu na cestách alebo vonku. Japonský výrobca používa špecializovanú oceľ a inovatívne materiály.

Nie je to lacný termohrnček, ale má mnoho výhod. Nápoj zostane dlhšie horúci a hrnček bez problémov vydrží dlhé cesty.

Výhody

 • jednoduché a pohodlné používanie;
 • hygienické a šetrné k životnému prostrediu;
 • robustná a odolná konštrukcia;

Nevýhody

 • vysoké náklady.

Vákuový hrnček Stanley Master (0,53 l)

Hodnotenie: 4.8

Vákuový hrnček Stanley Master

Viacvrstvové vákuové teleso poskytuje účinnú tepelnú izoláciu termočlánku. Udrží teplo až 12 hodín, má štýlový dizajn. Má systém proti vylievaniu a možno ho umývať v umývačke riadu.

Každý detail výrobku je dokonalý, takže sa hodí do práce alebo na cesty. Priemer je zvolený tak, aby sa hrnček ľahko zmestil do držiakov pohárov, ale zároveň je cena modelu vysoká.

Výhody

 • elegantný dizajn
 • Robustný plášť z 1 mm hrubej ocele
 • dizajn zátky na bezpečné pitie horúcich nápojov.
 • udrží teplo 12 hodín (straty maximálne 10oC)

Nevýhody

 • vysoká cena.

Tiger MCB-H048 (0,48 l)

Hodnotenie: 4.7

Tiger MCB-H048 (0,48 l)

Termohrnček je vhodný na cestovanie autom, vlakom alebo lietadlom, pretože má kompaktné rozmery a priemer. Ľahko sa zmestí do cestovnej tašky a robustný uzáver zabraňuje úniku. Vďaka systému One Hand System ho možno ľahko otvoriť jedným pohybom.

hrnček je vyrobený z izolačných materiálov, ktoré neobsahujú nebezpečné zložky. Ideálne na cestovanie, ale nie ideálne ako termoska.

Výhody

 • Plastové viečko, z ktorého sa dá ľahko piť;
 • ergonomický tvar;
 • žiadne nebezpečné chemické zložky;
 • Oceľ odolná proti korózii a vysokým teplotám;

Nevýhody

 • neudrží dlho teplo.

Contigo Byron (0,72 litra)

Hodnotenie: 4.6

Contigo Byron (0,72 l)

Termoska pre tých, ktorí radi pijú horúci nápoj v práci, v aute alebo na cestách. Vďaka priemeru 8 cm sa ľahko drží a umiestňuje do držiakov na poháre. Objem 0,72 litra, čo zodpovedá dvom veľkým pohárom.

Hrnček vyzerá štýlovo, takže je dobrým darčekom pre vás alebo pre iných ľudí. Pomerne dobre udržiava teplo a chlad, ale treba sa oň starostlivo starať a pravidelne ho prať.

Výhody

 • Udržuje teplotu najmenej 9 hodín;
 • atraktívny vzhľad.
 • uzavreté veko;
 • dobrá kapacita;
 • Optimálne rozmery a ergonomický tvar;

Nevýhody

 • je potrebné ich pravidelne oplachovať, aby sa zbavili pretrvávajúcich nečistôt.

Arktika 406-500 (0,5 l)

Hodnotenie: 4.5

Arctic 406-500 (0,5 l)

Rad hrnčekov Arctic je k dispozícii za atraktívnu cenu a ponúka množstvo výhod. Telo je vyrobené z potravinárskej ocele, aby sa zabezpečila úplná tesnosť. Udrží teplo najmenej 6 hodín – štandardný výsledok pre modely strednej triedy.

Lacná verzia termohrnčeka, ktorá sa hodí v rôznych situáciách. Model by však mohol časom stratiť svoj atraktívny vzhľad, ak sa oň nebude správne starať.

Výhody

 • vysoká kvalita vyhotovenia;
 • prijateľná cena;
 • úplne uzavretú nádobu;

Nevýhody

 • biely plast časom zožltne;
 • Udržiavanie tepla nie je také dlhé, ako by sme chceli.

Aký typ termohrnčeka kúpiť?

 1. Ak plánujete používať termohrnček len doma alebo v práci, postačia vám jednoduché modely EMSA
  Hrnček avel s malou kapacitou Fun. Vákuový hrnček STANLEY Master udrží váš nápoj teplý až 12 hodín. Nápoj zostáva horúci počas celého pracovného dňa.
 2. Na cestovanie je lepšie vziať si termokábely z ocele, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Ak áno, pozrite si model Zojirushi SM-KB48 od japonskej značky. Vyznačuje sa hygienickou a ekologickou čistotou vďaka špeciálnej oceli.
 3. Ak potrebujete šálku s veľkým objemom, potom je vhodný model Contigo Byron. Jednoduchý model pre tých, ktorí majú radi po ruke veľký nápoj.Artika 406 a ďalšie modely tejto série spájajú cenovú dostupnosť a kvalitu. 0,5 l hrnček si zachováva optimálnu veľkosť pre väčšinu situácií.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: