12 najlepších online účtovníkov

*Prehľad najlepších podľa názoru redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nepredstavuje predajnú ponuku. Pred nákupom by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Vedenie účtovníctva online je už dlho dostupnou možnosťou a každým dňom pribúdajú ďalšie ponuky. Finančné účtovné služby cloudové služby, banky, webové stránky, mobilné aplikácie. Môžu byť platené aj bezplatné. Existujú zdroje, ktoré sú vhodné pre samostatne zárobkovo činné osoby, vytvorené špeciálne pre živnostníkov alebo právnické osoby.

Pri výbere online účtovníctva je potrebné zvážiť niekoľko faktorov: od právneho postavenia organizácie až po rozsah jej činnosti. Najskôr si musíte určiť, či dokážete účtovníctvo viesť sami, alebo či potrebujete profesionála. Online služby uľahčujú prácu začínajúcim podnikateľom, pretože mnohé z procesov, ktoré automatizujú.

Väčšina veľkých podnikov má vlastných špecialistov, ale tí majú tendenciu používať zložité offline programy. Vedenie účtovníctva online je jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako začať rozvíjať vlastné podnikanie bez toho, aby ste boli profesionálom. Pre tých, ktorí práve začínajú, ponúkame pomoc odborníkov, ktorí analyzovali a vyhodnotili najlepšie online účtovné zdroje.

Hodnotenie najlepšieho online účtovníctva

NomináciaumiestnenienázovMinimálna cena
Hodnotenie najlepších online účtovníkov11C:Čerstvé1409€
2Sberbank4900€
3Finguru6000€
4Moja firma833€
5Sky650€
6Obrys Elba1900€
7SBIS500€
8Tinkoff490€
9Hlavbukh Asistent5990€
10TLAČIDLO2500€
11BukhSoft6237€
12Cifra4500€

1C:Čerstvé

Hodnotenie: 5.0

1C:Čerstvé

1C:Fresh je na čele, pretože na profesionálnej úrovni dokáže poskytnúť plnú podporu podnikom akejkoľvek zložitosti. Nie je potrebné sa znovu učiť rozhranie, pretože je úplne identické s krabicovou verziou 1C:Enterprise 8. Jediným rozdielom je, že nemusíte nič inštalovať do svojho počítača, pretože všetky funkcie sú umiestnené na serveri a na fungovanie stačí mať pripojenie na internet.

Vzhľadom na absenciu geografického odkazu sa správa a vedenie záznamov môže vykonávať odkiaľkoľvek, a nie nevyhnutne prostredníctvom počítača alebo prenosného počítača. Služba ponúka mobilnú aplikáciu, ktorej funkcie umožňujú rýchlo reagovať a vykonávať potrebné úpravy aktuálnych činností spoločnosti. Špecialisti 1C poskytujú technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Všetky aktualizácie prebiehajú automaticky bez prerušenia pracovného procesu alebo vzniku dodatočných nákladov. 30-dňové skúšobné obdobie, po ktorom si môžete vybrať jednu z dvoch taríf: Basic alebo Profi.

Výhody

 • kompatibilita so všetkými programami 1C;
 • možnosť pripojenia 1C:Cash Desk;
 • bezplatné skúšobné obdobie 30 dní;
 • práca na diaľku z akéhokoľvek zariadenia.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Sberbank

Hodnotenie: 4.9

Sberbank

Na druhom mieste je online účtovníctvo od spoločnosti Sberbank, ktorá môže poskytovať kvalifikované služby akéhokoľvek stupňa zložitosti. Delia sa na tri hlavné typy: outsourcing, online a pre individuálnych podnikateľov v zjednodušenom daňovom systéme bez zamestnancov. Banka ponúka svojim klientom na výber zo štyroch výhodných taríf: „Easy Start“ (s nulovým mesačným poplatkom), „Naberá na obrátkach“, „Plná rýchlosť“ a „FEA bez hraníc“.

V arzenáli účtovníctva je veľa bonusov a akcií, ale najdôležitejšie je – kvalitný účtovný servis online. Praktické programy na rýchlu správu platieb: internetové a mobilné bankovníctvo. V smere „pre IE“ služba sama pripraví dokumenty a používateľ ich musí len potvrdiť. Ak sa rozhodnete pre „outsourcing“, zapojí sa do neho kompetentný odborník, ktorý prevezme hlavnú záťaž analýzy účtovnej základne, personálnej dokumentácie a mnohých ďalších rovnako užitočných činností.

Aktívne sa zavádzajú nové funkcie, ako napríklad možnosť sledovať platby pomocou inteligentných hodiniek. Je to prvá ruská banka, ktorá poskytuje takúto službu.

Výhody

 • užívateľsky prívetivé rozhranie;
 • darček do 100000 r. propagácia;
 • na výber máte množstvo funkcií;
 • rýchle nahlasovanie.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Finguru

Hodnotenie: 4.8

FINGURU

Tretie miesto patrí zdroju s optimálnym pomerom reakcie na potreby používateľa. Práca je plynulá a zabezpečená proti neplánovaným výdavkom. Finančná zodpovednosť za nepredvídané straty spôsobené osobným účtovníkom určeným službou až do výšky 1 mil. Euro. sa stará o „Finguru“.

Pre pohodlie používateľa je k dispozícii mobilná aplikácia a jednoduché a prehľadné rozhranie pre prácu na počítači. Pomocou nej si môžete vybrať tarifu a na niekoľko kliknutí si pozrieť predbežné náklady na mesačné služby. Okrem účtovných výpočtov môžu špecialisti zabezpečiť rýchlu registráciu fyzickej osoby – podnikateľa aj právnickej osoby. Online služby poskytujú širokú škálu finančných služieb akejkoľvek zložitosti a v akejkoľvek fáze. Je možné rýchlo získať kvalifikovanú pomoc pre podniky, ktoré predtým viedli účtovníctvo bez Finguru.

V prípade zodpovednejšieho výberu sa používateľom odporúča absolvovať kurz, ktorý poskytuje podrobný návod na otvorenie maloobchodného obchodu a kurz o budovaní finančnej zodpovednosti vo formáte videa.

Výhody

 • priamy online chat s podporou;
 • rýchla odpoveď na odvolanie;
 • služba je intuitívna;
 • hmotná zodpovednosť.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Moja firma

Hodnotenie: 4.7

Môj čin

Štvrté miesto patrí online účtovníctvu, ktoré je úspešne integrované do zúčtovacích systémov popredných Slovenskách finančných inštitúcií: Tinkoff Bank, Alfa Bank, VTB24 a Sberbank. Zdroj automaticky informuje o tom, kedy a ako platiť dane, vykonáva výpočty poistného, upozorňuje na zmeny v daňovej legislatíve a vykonáva včasné aktualizácie. Je možné aktivovať bezplatnú demo verziu produktu.

Služba má širokú škálu funkcií a poskytuje 80 % transakcií v automatickom režime. Používateľ musí len sledovať proces a potvrdiť vykonanie. Ak nie je záujem viesť účtovníctvo samostatne, je tu služba outsourcingu. Všetku prácu vykoná špecialista alebo celý tím a používateľ bude mať priamu komunikáciu so živými ľuďmi, a nie s počítačovým programom.

Zamestnávajú nielen skúsených účtovníkov, ale aj odborníkov na podnikanie v mnohých komerčných oblastiach. Ich služby môžete využívať kedykoľvek, ak si vyberiete príslušnú tarifu. Poistné plnenia sa vyplácajú v prípadoch pokút od daňových úradov vymeraných vinou odborníka na služby.

Výhody

 • širokú škálu poskytovaných služieb;
 • Prijateľné ceny za používanie služby;
 • Rady finančných analytikov;
 • výplata až do výšky 1 mil. Euro. v dôsledku chybných poplatkov.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Sky

Hodnotenie: 4.6

NEBE

Na piatej pozícii je obľúbená služba, ktorá bola vytvorená pre vlastné účtovníctvo malej spoločnosti. Po registrácii je k dispozícii na bezplatné používanie počas 14 dní. V súkromnej kancelárii môžete získať potrebnú technickú podporu zavolaním na bezplatné číslo. pomoc je k dispozícii od 8.00 až 20.00 . podľa MSC vrátane víkendov.

Je to rozpočtový zdroj, ktorý je určený na plnenie najnaliehavejších úloh. S jeho pomocou je možné odosielať správy so všetkými sprievodnými zmenami a v súlade s predpismi. Stačí len zadať primárne údaje a vygenerovať zostavy. Služba ich automaticky odošle kontrolným orgánom. Spoločnosť má jednoduché a dostupné nástroje, ktoré nemusia byť nevyhnutne ponorené do účtovníckej profesie.

Vďaka jednoduchosti a spoľahlivosti tohto zdroja je možné vykonávať obchodné činnosti bez toho, aby bolo potrebné využívať služby hosťujúceho odborníka alebo odborníka na plný úväzok. Používateľ bude môcť samostatne evidovať financie, služby, tovar a vzájomné vyrovnania. Integrácia služieb s niekoľkými bankami: Tinkoff, Tochka, Alfa-Bank a Module Bank. Aktivity možno monitorovať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Výhody

 • nízke náklady na službu;
 • pracovať z rôznych zariadení;
 • 2-týždňové testovacie obdobie;
 • jednoduché riadenie bez skúseností.

Nevýhody

 • neidentifikované.

Obrys Elba

Hodnotenie: 4.5

Obrys Elba

Šieste miesto patrí službe „Kontur Elba“ za jej všestrannosť a jednoduché používanie. Rozhranie je tak dobre navrhnuté, že ho začínajúci podnikateľ zvládne na prvý pokus. Počas procesu registrácie a ďalších činností používateľa sprevádzajú textové tipy, ktoré zabraňujú chybám a nepresnostiam. Obchodné činnosti sa môžu vykonávať bez geografického odkazu.

Na využívanie funkčného zdroja nie je potrebné mať odborné vzdelanie v oblasti účtovníctva ani rozumieť zákonom. Mnohé operácie sa vykonávajú automaticky a pre včasnú reakciu používateľa má zabudovaný kalendár s pripomienkou.

Podnikateľom, ktorí nedávno začali podnikať, služba poskytuje 12 mesiacov. bezplatná služba v prémiovej sadzbe. Rozsah služieb zahŕňa: integráciu s partnerskými bankami, overenie protistrany, elektronický podpis a certifikát 2-NDFL. Pomocou funkcií služby je možné vytvárať prehľady, nastavovať online pokladnice, vykonávať odsúhlasovanie výkazov a generovať príjmy z dovolenky.

Výhody

 • širokú škálu finančných služieb
 • rýchle nastavenie a zadávanie údajov;
 • Funkčné rozhranie s výzvami;
 • obdobie odkladu pre nové podniky.

Nevýhody

 • neidentifikované.

SBIS

Hodnotenie: 4.4

SIS

Siedma pozícia – online účtovníctvo, ktoré je vhodné pre podniky všetkých veľkostí. Poskytuje služby pre malé podniky, ako aj pre väčšie spoločnosti. Pohodlný a intuitívny systém určený pre tých, ktorí sa nevyznajú v zložitých postupoch finančného účtovníctva. Začínajúci používateľ si môže vybrať medzi možnosťami „Automatické účtovanie“ a „Kalendár účtovníka“. pomáha pri podávaní správ, analýzach a platení daní.

V prípade dohodnutia nových transakcií je možné rýchlo vystaviť faktúru a odoslať ju službe pomocou mobilného telefónu. Špecialisti okamžite pripravia súbor potrebnej dokumentácie a používateľ ju odošle dodávateľovi bez toho, aby opustil stavenisko. Vďaka integrácii s bankou klienta bude služba informovať o prijatí finančných prostriedkov na účet.

Zdroj je vybavený používateľsky prívetivým systémom na jednoduché zadávanie dokumentov. Dokáže napríklad rozpoznať fotografické alebo papierové (naskenované) faktúry a sám vyplniť kartu, vyhľadať dodávateľa v databáze, identifikovať nomenklatúru tovaru, porovnať ich údaje a automaticky vytvoriť účtenky.

Výhody

 • Vysoká rýchlosť spracovania dokumentov
 • dostupnosť funkcií automatického dokončovania;
 • Optimalizácia procesov vykazovania;
 • informačné rozhranie.

Nevýhody

 • nebola identifikovaná.

Tinkoff

Hodnotenie: 4.3

Tinkoff

Na ôsmom mieste – online účtovníctvo obľúbenej banky, ktoré pomáha jednotlivým podnikateľom rýchlejšie sa začleniť do štruktúry platieb a výkazníctva. Svojim zákazníkom ponúka účtovné služby bezplatne. Dobré pre všetkých. „Spoločnosť Tinkoff získava nového zákazníka a používateľ lukratívne finančné služby.

Okrem toho obchodné spojenectvo zainteresovaných strán prináša ďalšie výhody. Reaguje na prepojenie banka-klient-fiškál. A, samozrejme, vzájomne výhodná spolupráca. Užívateľovi sa ponúkajú firemné karty zdarma, vedenie bežného účtu a možnosť získať kontokorentný úver po 3 mesiacoch.

Online účtovníctvo pre IE poskytuje výkon automatických výpočtov USN a UTII. Jej špecialisti vám pomôžu s tvorbou rôznych platobných dokladov. Odosielanie vyhlásení kontrolným orgánom sa vykonáva bez priamej účasti používateľa. Služba realizuje celý rad úloh súvisiacich s včasným predkladaním účtovných dokladov.

Výhody

 • možnosť používať ho bezplatne;
 • Vysoká kvalita služieb;
 • včasné podávanie správ;
 • zistená spätná väzba.

Nevýhody

 • obmedzená funkčnosť programu.

Hlavbukh Asistent

Hodnotenie: 4.2

ASISTENTKA HLAVNÉHO ÚČTOVNÍKA

Na deviatom mieste je zdroj, ktorý poskytuje služby nielen v Ruskej federácii, ale aj v krajinách SNŠ. Webová stránka spoločnosti poskytuje plnú podporu svojim klientom vrátane pomoci pri riešení právnych problémov. Hlavné oblasti činnosti sú účtovníctvo a personálne účtovníctvo, dane a právo.

Technologická služba môže poskytovať finančné služby prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie. Spoločnosť prideľuje každému používateľovi osobného špecialistu, ktorý sa stará o spoločnosť. Jeho spôsobilosť sa potvrdzuje absolvovaním každoročnej certifikácie. poplatky za služby sa účtujú mesačne, nie ročne vopred, takže je možné spoluprácu kedykoľvek ukončiť.

Vďaka politike spoločnosti majú používatelia záruku náhrady finančných strát v prípade chyby odborníka. Napríklad, ak vykonajú nesprávny výpočet a spoločnosť je v dôsledku toho pokutovaná. Výplata môže byť až 1 milión. Euro.

Výhody

 • Dostupnosť mobilnej aplikácie;
 • Kvalitná priebežná podpora;
 • vysokokvalifikovaný personál;
 • pomoc s právnymi aspektmi podnikania.

Nevýhody

 • neidentifikované.

TLAČIDLO

Hodnotenie: 4.1

TLAČIDLO

Na desiatom mieste je služba, ktorá kombinuje prácu skutočných odborníkov s umelou inteligenciou. Má veľký potenciál a okrem účtovných služieb poskytuje pomoc v súvisiacich oblastiach. Ide o právne otázky, obchodné poradenstvo, komunikáciu s bankami a mnoho ďalšieho. Spoločnosť zdieľa možnosti svojich partnerov s používateľmi. Ide o pripojenie k bezplatnému mestskému číslu alebo zľavu na požadované online služby iných služieb.

Tento technologický program ušetrí klientov od hodín monotónnych operácií a presmeruje celý tok každodennej rutinnej práce na umelú inteligenciu. Hlavná interakcia však prebieha prostredníctvom priamej interakcie so živými ľuďmi. Ku konkrétnej firme je pridelených niekoľko ľudí, takže ak jeden z nich ochorie, používateľ nezostane bez kompetentnej podpory.

Na operatívnu kontrolu a riadenie obchodných procesov spoločnosť poskytuje prístup k mobilnej aplikácii, ktorá beží na platformách Android a iOS. Prípadné chyby odborníkov na služby, ktoré vedú k skutočným stratám spoločnosti, sú kompenzované.

Výhody

 • Finančná a právna pomoc;
 • informatívna mobilná aplikácia;
 • Preukázané škody;
 • nepretržitá technická podpora.

Nevýhody

 • Vysoké poplatky za služby.

BuchSoft

Hodnotenie: 4.0

BOOKSOFT

Jedenáste miesto patrí spoľahlivej spoločnosti pre malé a stredné podniky, ktorá počíta mzdy, posiela výkazy, vedie účtovníctvo a personálnu evidenciu. Online služba ponúka na výber niekoľko taríf a poskytuje demo produktu na náhľad možností zdroja. V prípade akýchkoľvek finančných problémov je k dispozícii nepretržitá odborná podpora.

Všetky daňové režimy pre LLC a IE vykonávajú vysokokvalifikovaní zamestnanci. služba obsahuje nielen účtovníctvo a daňovú evidenciu, ale aj integráciu s bankami a pokladňami. Umožňuje používanie mobilnej aplikácie. Vo vzdialenom režime môže klient kontrolovať a reagovať včas, vykonávať potrebné zmeny.

Mnohé procesy sa vykonávajú automaticky, napr. testovanie správ o kontrolných pomeroch. Používateľsky prívetivé rozhranie umožňuje rýchle a jednoduché používanie a vytvára pohodlné pracovné prostredie. K dispozícii je režim viacerých používateľov a overovanie protistrany.

Výhody

 • automatické aktualizácie;
 • je k dispozícii demo verzia;
 • mobilná aplikácia;
 • široká ponuka účtovných služieb.

Nevýhody

 • Neuspokojivá rýchlosť reakcie na požiadavky používateľov.

Cifra

Hodnotenie: 4.0

CIFRA

Prehľad uzatvára zdroj, ktorý poskytuje všetky účtovné informácie pre živnostníkov v mobilnej aplikácii. Má viacero výhod, keďže je súčasťou skupiny VTB24 – jednej z popredných finančných bánk v krajine. Účtovné služby sú počas prvého roka poskytovania služieb úplne bezplatné a za vydanie elektronického podpisu sa neplatia žiadne poplatky. Aplikáciu je možné integrovať s inými bankami: Sberbank, Alfa-bank, Otkritie.

Servisný tím zabezpečuje kompletný účtovný cyklus a včasné predkladanie výkazov daňovým úradom. Odborníci vám poradia vo všetkých finančných otázkach a pripravia odpovede na požiadavky dozorných organizácií. Vyplnenie platieb za vyrovnanie so štátnymi orgánmi, ak je to potrebné.

pripojenie k službe je možné po registrácii a inštalácii aplikácie do mobilného zariadenia. Pri výpočte daní sa zohľadňujú aj účty v iných bankách, ktoré môžu byť s účtom prepojené. Služba v skutočnosti funguje ako digitálna outsourcingová služba, ktorá používateľovi poskytuje online účtovníctvo na kľúč. Komunikácia s odborníkmi prebieha prostredníctvom chatu v aplikácii. Spätná väzba od zákazníkov naznačuje, že tento zdroj šetrí nielen čas, ale aj peniaze.

Výhody

 • dostupnosť multibankových funkcií;
 • Bezplatná ročná služba;
 • Účtovné služby na kľúč;
 • Jednoduché používateľské rozhranie pre nováčikov.

Nevýhody

 • žiadne.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: