Ako a kde nájsť priateľku

Dnešné dievčatá sú schopné vstúpiť do vzťahov s chlapcami sami, vyhnúť sa starým stereotypom. Ale ak ste nemali to šťastie stretnúť odvážnu, očarujúcu ženu, je čas vziať svoje šťastie do vlastných rúk. Ani partner po vašom boku však nie je zárukou, že sa prestanete cítiť osamelo. Výskum izraelského lekára Eliakima Kisleva odhalil, že pocity osamelosti sú bežné u ľudí, ktorí sú už zosobášení. Ak chcete nájsť partnera a rozlúčiť sa s osamelosťou, mali by ste vynaložiť veľa úsilia. Tento článok nie je len o tipoch, kde a ako sa zoznámiť s dievčatami. Dozviete sa množstvo lekcií, ktoré prevrátia váš pohľad na romantiku naruby.

94832094821.jpg

Prečo chceš priateľku?

Pred hľadaním toho pravého a jediného musíte najprv spracovať svoje vlastné myslenie. Premyslite si, čo očakávate od budúcej priateľky a aký vzťah chcete vybudovať? Na čom bude založený váš románik?? Aké fyzické, morálne a materiálne zdroje ste ochotní investovať do budovania harmonického vzťahu? Najdôležitejšou otázkou však je, čo vás motivuje k láske.

Psychológ Andrej Zberovský vyslovil myšlienku, že nemotivované vzťahy sú zámerným zlyhaním. Chýbajúci jasný motív vedie k skorému rozpadu zväzu a utrpeniu jeho účastníkov. Tu sú najobľúbenejšie skupiny motívov.

Druh motivácie

Základné charakteristiky motívu

Čo to pre vás znamená

Motív komunikácie

1) Rôzne priateľky.

2) Interakcia s viacerými priateľkami zriedka viedla k vzťahu.

3) komunikácia je priateľská.

Vzťah je pre vás spôsob, ako sa zabaviť, spoznať nových ľudí a užiť si. Neskončí to ničím vážnym, ale stanú sa z nich zaujímavé životné skúsenosti.

Motív sebapresadzovania

1) Nízke alebo príliš vysoké sebavedomie.

2) Nesexualita alebo vážny výber partnera.

3) Žiadna predstava o budúcich vzťahoch.

4) Nedostatok citovej intimity s dievčatami.

Problém škodlivej motivácie spočíva v hlboko zakorenených osobnostných problémoch. Poraďte sa so psychológom, aby ste našli vnútornú rovnováhu a zdravý pohľad na vzťah.

Sexual

1) Dlhodobý útlm v sexuálnom živote.

2) Je dôležité mať jasnú predstavu o tom, čo chcete.

Ak chcete nájsť ženu na jednorazový vzťah, mali by ste si vybrať vhodný spôsob randenia.

Merkantilná

1) Túžba uspokojiť svoje potreby na úkor dievčaťa.

2) Hľadanie partnera s vhodnými kontaktmi a finančným postavením.

Je to jednoduché, ak nájdete niekoho, kto je ochotný dať vám hmotné statky, vzťah bude fungovať.

Motív sociálnej žiadúcnosti

1) Žiadna vyjadrená túžba po láske.

2) Častý tlak zo strany známych, príbuzných, ktorí naliehajú na založenie rodiny a detí.

3) Túžba potešiť rodinu a priateľov.

Keď je „čas usadiť sa. Tento motív je bežný u sugestibilných ľudí. Sociálny tlak je hlboko zakorenený v podvedomí a myšlienkach vašej vlastnej túžby. Je potrebné včas odhaliť falošnú motiváciu, aby nedošlo k omylom.

Terapeutické

1) Predchádzajúci bolestivý rozchod.

2) Pocity bolesti srdca.

3) Časté prežívanie minulých lások.

4) Systematický emocionálny úpadok.

Zúfalé hľadanie nového vzťahu je len spôsob, ako sa vyliečiť z utrpenia. V takomto zväzku sa ľahko dostanete do „trojuholníka závislosti“ a odsúdíte seba aj partnera na vážne citové utrpenie.

Manželstvo z lásky

1) Predstava o budúcom partnerovi.

2) Silný rodinný cit 2) Silný rodinný cit.

3) Fyzická príťažlivosť na rovnakej úrovni ako túžba po citovom spojení.

Tento druh motivácie si vyžaduje nájsť partnera, ktorý má podobné názory na vytvorenie vzťahu a následne rodiny. Rozdiel v motivácii oboch milencov nakoniec povedie k bolestivému rozchodu.

Reprodukčné

1) Naliehavá túžba po dieťati.

2) Chýbajúce predstavy o vašom budúcom partnerovi (charakter, vzhľad, povolanie atď.)..).

3) Pocit osamelosti spojený s nevyslovenou túžbou nájsť lásku.

Tento druh motivácie je častejší u žien. Muži sú však tiež náchylní na to. Vo vzťahu to nefunguje, preto je najlepšie to s partnerom prediskutovať hneď na začiatku.

Po introspekcii motivácie vášho vzťahu lepšie pochopíte, akú partnerku chcete a kde ju nájsť.

Ako a kde nájsť dievča

Ako a kde nájsť priateľku

Portál prosvadbu.su sa opýtali 458 úspešne zosobášených párov na to, kde sa zoznámili.Štatistiky sú rozdelené takto (v zostupnom poradí od vyššieho percenta po nižšie):

 1. 22,1 percenta sa stretlo v spoločnosti spoločných priateľov. Emocionálna pohoda v spoločnosti niekoho, koho poznáte, vám pomáha uvoľniť sa a cítiť sa s osobou, ktorú máte radi, uvoľnenejšie. To je pravdepodobne dôvod, prečo sa randenie medzi priateľmi často končí šťastným vzťahom.

 2. 21,6 % sa zoznámilo na internete. Do úvahy sa berú sociálne siete, rôzne tematické skupiny a komunity, špeciálne platformy na hľadanie spriaznenej duše atď.. Pre plachých a zdržanlivých ľudí je jednoduchšie kontaktovať sa nepriamo, prostredníctvom korešpondencie. Ak na vás nesmelé dievča v reálnom živote nezapôsobí, na internete sa vám otvorí novým spôsobom.

 3. 15,7 % sa stretlo v práci. Ľudia, ktorí sú zaneprázdnení svojou kariérou, zriedkakedy chodia do spoločnosti, aby spoznali nových ľudí. Ale romantické vzťahy ich nájdu v práci. Štatistiky ukazujú, že existuje pomerne vysoká pravdepodobnosť, že si v práci nájdete vernú priateľku.

 4. 11.1% na koncertoch, v kluboch, kaviarňach. Príjemnú zábavu sprevádza dobrá nálada, pocit šťastia. Randenie v takomto prostredí vytvára pozitívne emocionálne posilnenie. Pri ďalšom stretnutí cítia ľudia voči sebe podobné emócie. To môže byť dôvodom úspechu stretnutí v zábavných podnikoch.

 5. 9,4 % sa stretlo na univerzite. Nie je to zlá šanca nájsť vášnivé, zaujímavé a inteligentné dievča medzi múrmi vedeckého domova. Výhodou stretnutia na univerzite je, že sa o nej môžete dozvedieť viac prostredníctvom pozorovania.

 6. 8,6 % v škole. Neočakávane vysoké percento lásky v škole. Nezrelé vzťahy tínedžerov sa považujú za spôsob dospievania a získavania skúseností s opačným pohlavím. Ako však vidíte, takmer 9 % stretnutí, ktoré vyústili do šťastného vzťahu, sa uskutočnilo v škole.

 7. 4,6 % sa stretlo na ulici. Nie je to povzbudivo nízke percento, ale ak sa vám dievča veľmi páči, môžete skúsiť šťastie a osloviť ju na ulici.

 8. 1,9 % na svadbe priateľov. Romantika a slzy radosti nie sú úrodným prostredím pre hľadanie lásky.

Zvyšné prípady nie sú typické a štatisticky nevýznamné udalosti. Sociálno-psychologický výskum nám pomohol pochopiť, kde hľadať dievča, aby sme vybudovali šťastný vzťah. Ale život sa vždy neriadi štatistikami, takže nebuďte prekvapení, keď šťastie príde odinakiaľ, kde ste to nečakali.

Čo sa chlapcom páči a nepáči dievčatám

Ak chceš slušné dievča, musíš sa s ňou dohodnúť. Zoznámenie sa s kandidátom na vzťah by sa malo uskutočniť s triezvou hlavou. Opitý muž vo väčšine prípadov znechucuje ženy. Aké ďalšie faktory by mohli spôsobiť, že sa na vás dievča zameria v pozitívnom kontexte

 1. Príjemný vzhľad. Úhľadné oblečenie, čistá obuv, vhodný účes – vo všeobecnosti by ste mali ísť na „lov“ vo vhodnej forme. Dobre upravený vzhľad priťahuje jej pozornosť, a to je zámienka ukázať svoje ďalšie silné stránky.

 2. Diskrétny, príjemne voňavý parfum. Z historického hľadiska je čuch jedným z dôležitých informačných kanálov o potenciálnom sexuálnom partnerovi.

 3. Očarujúci úsmev.Existuje taký jav ako „reflexia emócií“. Opakujeme gestá a slová po osobe, ktorá sa nám páči. Usmejte sa na dievča a ak vám úsmev opätuje, znamená to, že ste nadviazali citový kontakt.

 4. Hovorte pokojne, neponáhľajte sa. Rýchla reč je vnímaná ako znak osoby s agilným nervovým systémom. Pokojní, vyrovnaní ľudia zvažujú každé slovo a neponáhľajú sa s vyjadrením svojho názoru.

Tieto momenty ju prinútia venovať vám pozornosť a zistiť, čo interakcia ponúka. Teraz je dôležité, aby ste sa nestratili a aby vaše prvé stretnutie bolo nezabudnuteľné.

Ako urobiť dobrý prvý dojem

Ako a kde nájsť dievča

Je dôležité pochopiť, že dievčatá nečakajú na dokonalého princa, ale na spriaznenú dušu, ktorá tu bude pre ne a podporí ich v každej ťažkej chvíli. Ak si dievčatá v škole vyberajú „zlých chlapcov“, ich pohľad na svet je zrelší. Nasledujú pravidlá prvého rande od úspešného praktizujúceho psychológa a autora knihy „Ako prinútiť dievča svojich snov, aby sa do vás zamilovalo“ Artema Subbotina:

 1. Urobte dobrý dojem hneď v prvých sekundách stretnutia.Vyhodnotenie toho, čo na vás dievča vidí na prvom rande, trvá len 7 sekúnd. Jej vzhľad, správanie, mimika, vôňa. Pozitívny záver odštartuje skvelé rande.

 2. Majú dobrý zmysel pre humor.Vtipné, vhodné vtipy nielen rozveselia dievča a zdvihnú jej náladu. Zmysel pre humor uľahčuje život a ona to tiež vie.

 3. Buďte zdvorilí a taktní.Nezriedka sa stáva, že chlapci na prvom rande kladú nevhodné otázky, čím odradia kandidáta na vzťah. Témy, ktorých by ste sa nemali dotýkať: finančná situácia, zdravie, bývalí milenci. Akékoľvek ťažkosti v dialógu môžu dievča odradiť. Prvé stretnutie udáva tón budúcemu vzťahu, preto je dôležité, aby ste v tejto chvíli urobili všetko správne.

 4. Po rande nebuďte dotieraví. Bolo vám dobre, rozlúčili ste sa a išli ste každý svojou cestou. Ak jej chcete hneď zavolať alebo napísať, radšej sa zdržte. Vtieraví muži môžu byť vnímaní ako nepríjemní a prvé úspešné rande situáciu nezachráni. A sledujte spätnú reakciu – ak sa stala dotieravou, stojí za to správne poukázať na osobné hranice. Vzťah je dobrý, keď sa navzájom dopĺňate, nie splývate do jedného.

Záver

Nestačí vedieť, kde a ako nájsť dievča. Budovanie zdravého, harmonického vzťahu s tým správnym človekom si vyžaduje trpezlivosť, múdrosť a vzájomnú lásku. Toto úsilie vám však prinesie osobné šťastie, schopnosť konštruktívne riešiť problémy vo vzťahoch a pocit harmónie s okolitým svetom

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: