Ako zistiť, či vás dievča nemiluje

„Nezriedka sa stáva, že keď žena odovzdá kľúč od svojho srdca, na druhý deň vymení zámok.“. Túto hlbokú myšlienku vyjadril francúzsky literárny vedec a kritik Charles Augustin de Saint-Beuve. Partneri vo vzťahu sa chcú uistiť, že city medzi nimi sú neotrasiteľné. Ženy majú kvôli svojej emocionalite tendenciu vyjadrovať svoje pocity častejšie slovne. Muži však nie sú kamenné bytosti a aj oni chcú vedieť, že ich milovaná k nim cíti nežné, úctivé city. Muži majú často pocit, že vyjadriť svoje obavy znamená prejaviť slabosť. To nie je pravda, ale ak máte pochybnosti o tom, či vás dievča miluje, môžete sa uchýliť k analýze znakov a charakteristík slabnúcej ženskej lásky.

Ako viete, že vás dievča nemiluje?

Dôvody, prečo sa dievča môže odmilovať

Prvým krokom pri uvedomení si, že láska pominula, je analyzovať možné dôvody. Existuje veľa faktorov, ktoré môžu ovplyvniť pocity dievčaťa. Niektorým z nich možno ani nevenujete pozornosť alebo im nevenujete veľkú pozornosť. Tu sú najčastejšie dôvody:

 1. Dievča prestáva cítiť vzájomné citové spojenie.Zmyselná intimita a porozumenie sú základom komfortu ženy. Ak sa rozprávate menej, trávite spolu menej času pri rekreačných aktivitách, jej pocity postupne ochladnú a ona sa stiahne.

 2. Nedostatok predchádzajúcej pozornosti a starostlivosti. maličkosti, ako je pozornosť k jej preferenciám alebo prekvapivé a príjemné pre jej vkus, vytvárajú pre ňu plnohodnotný, intímny vzťah. Časom sa obavy vytratia a nahradí ich praktická stránka, pretože vzťah sa posunie na novú, vážnejšiu úroveň. Ale túžba cítiť rovnakú úctu, nehu a pozornosť k detailom zostáva. Keď sa vo vzťahu znižuje pozornosť venovaná jej vkusu a potrebám, znižujú sa aj jej pocity.

 3. Menej času na rozhovor s ňou.Ženy hovoria oveľa viac ako muži.Psychiater Luan Brizendijn vykonalvýskum, ktorý zistil, že ženy majú v mozgu viac nervových buniek patriacich do rečových centier ako muži. A to zvyšuje potrebu verbálneho prejavu na takmer trojnásobok verbálnych potrieb muža. Takže keď s ňou nechcete diskutovať o predchádzajúcom dni, o veciach v práci, o podrobnostiach jej problémov, cíti emocionálnu frustráciu. A ona sa zasa nechá pohltiť svojimi citmi k vám.

 4. Prestali ste ju chváliť a všímať si jej krásu. Osudovou chybou mužov je, keď prestanú svojej milovanej hovoriť pekné veci o jej výbere oblečenia, účesu, líčení, postave atď. .Erica Busby a Vanessa Bonesboli experimentálne dokázané, Že aj komplimenty od neznámych ľudí sú pre tých, ktorí ich dostávajú, a pre tých, ktorí ich dávajú, nesmierne uspokojujúce. Príjemná poznámka pôsobí ako spoločensky schválená forma povzbudenia a obdivu pre príjemcu komplimentu. Počuť od milovaného muža slová obdivu k vášmu krásnemu vzhľadu je nektár pre uši vášho miláčika.

 5. Klamali ste alebo podvádzali. Po takýchto skúškach vzťahu nie je možné začať od nuly. Ženy si pamätajú zranené city, aj keď sa im snažia odpustiť. Pokúsi sa vrátiť čas a udržať staré city nažive. Ale na podvedomej úrovni lži a zrada hlboko zraňujú dievča. Tieto pocity sa vytrácajú, dokonca bez toho, aby si to všimla.

 6. Má city k druhej osobe. Život je nepredvídateľný a nemôžete si byť istí, že zajtra nezmeníte svoju životnú orientáciu. Dievča môže mať city k iným mladým mužom, ale stále k vám prechováva obavy. Ak je váš vzťah čerstvý a nie je hlboký a na obzore sa objaví muž, ku ktorému cíti sympatie, môže to zničiť rodiace sa pocity.

 7. Nevidí s vami budúcnosť.Rozdielne vnímanie života, hodnotové systémy a zásady, očakávania od partnerstva môžu byť pre lásku deštruktívne. Ak sa pozeráte každý iným smerom a máte na seba odlišný pohľad, je pravdepodobné, že váš vzťah nemá budúcnosť.

Znaky opustenej lásky

Ako zistiť, že vás dievča nemiluje

Chladné dievča mení svoje správanie. Možno preto vás trápia pochybnosti o jej pocitoch. Samozrejme, nie všetky ženy prejavujú rovnaký nedostatok lásky k mužovi. Niektorí ľudia sa uzavrú do seba a minimalizujú vzájomný kontakt. Iní, ktorí sa cítia vinní za milenca, ktorému sa ochladili, ukazujú horlivosť a investujú do vzťahu ešte viac ako predtým. V tomto prípade je však jej emocionálny stav na hrane a pokusy o nápravu budú mať za následok búrlivý a bolestivý odchod.Ako sa správa dievča, ktoré nemiluje muža:

 1. Váš spoločný voľný čas sa mení. Ak predtým hľadala príležitosť stráviť s vami čas, relaxovať, ísť do kina, ísť na prechádzku do parku, teraz jej voľný čas vylučuje vašu prítomnosť. Na návrh zorganizovať spoločné zaujímavé zamestnanie reaguje vyhýbavo, odvolávajúc sa na vysoké pracovné nasadenie, zlý zdravotný stav atď.. Nezabudnite však, že odmietnutie môže byť motivované. Pochybnosti vznikajú, keď sa vždy nájdu výhovorky.

 2. Nezdieľa sa so svojimi pocitmi, so svojimi obavami. Keď ste so ženou, ktorej na mužovi nezáleží, nechce s ním diskutovať. Je pozoruhodné, že jej nevadí hovoriť s inými ľuďmi a diskutovať o problémoch. Vy sami spôsobujete, že sa zdráha zdieľať a hovoriť o veciach.

 3. Snaží sa do vášho vzťahu zapojiť ďalších ľudí. Napríklad ste sa dohodli, že pôjdete spolu do kaviarne. Môže si priviesť priateľov, známych alebo kohokoľvek iného, s kým sa chce stretnúť, len aby s vami nemusela byť sama. Keď ste v spoločnosti iných ľudí, jej pozornosť sa nesústredí na vás. Rozpráva sa s inými ľuďmi a za každú cenu sa vám vyhýba. Toto správanie je obranným mechanizmom. Vo vašej spoločnosti sa cíti nepríjemne. Ak sa k tomu nemôže priznať z rôznych dôvodov (cíti sa vo vzťahu s vami dobre, hanbí sa, dúfa, že je to len dočasné atď.), je pre ňu ťažké vyjadriť svoje pocity..).

 4. Reaguje negatívne na pokusy priblížiť sa k nej. Nájde zámienku pre škandál v situácii, keď sa mu dá vyhnúť. Zvýšenie konfliktov je nevedomou snahou stiahnuť sa zo vzťahu, ktorý jej už neprináša radosť a pohodlie. Táto taktika často vedie k rozchodu (veď prečo byť s niekým, kto spôsobuje bolesť a utrpenie).

 5. Nedochádza medzi vami k fyzickému kontaktu. Zamilovaní ľudia si svoje city prejavujú nielen slovami. Dotyky, bozky, pohľad priamo do očí pomáhajú vytvoriť zvláštnu intimitu. Keď však žena už nie je zamilovaná, tieto momenty zo vzťahu zmiznú. Fyzická vzdialenosť je spôsob, ako sa vzdialiť od osoby, ktorú nemilujete. To isté platí aj pre intimitu.

Je ťažké prijať, že vaša milenka k vám stratila city. Je dôležité uvedomiť si, že nie je všetko stratené. V niektorých situáciách je strata kontaktu medzi partnermi vo vzťahu spôsobená situačnými dôvodmi, ktoré možno riešiť s cieľom obnoviť predchádzajúcu lásku. Existujú však aj iné situácie, v ktorých sa pocity nenávratne strácajú. V tomto prípade je potrebné priamo diskutovať o tom, čo sa deje v páre, a uvedomiť si beznádejnosť situácie, prerušiť bolestivý vzťah.

Čo vám pomôže prilákať dievča

Nájdite niekoľko znakov správania svojej spriaznenej duše? Nezúfajte hneď. Možno tým, že zmeníte seba, pomôžete zmeniť pocity milovanej osoby. Ak chcete oživiť oheň vo vašom páre, môžete sa oprieť o vedecké dôkazy.Ďalej sa pozrime na to, čo jej pomôže vzbudiť o vás záujem:

 1. Príjemná vôňa parfumov. Nie je to len preto, že je príjemné byť v blízkosti muža, ktorý pekne vonia. Vedci pod vedením Craiga Robertsa uskutočnili experiment. Respondenti mužského pohlavia boli rozdelení do dvoch skupín. Niektorým boli podávané antibakteriálne dezodoranty bez parfumu, zatiaľ čo iným boli podávané dezodoranty s vôňou. O niekoľko dní neskôr sme uskutočnili prieskum a zistili sme, že druhá experimentálna skupina mužov sa cítila oveľa sebavedomejšie ako prvá. Experiment sa tým neskončil a organizátori si všetkých účastníkov odfotili. Potom ich ukázal cieľovému ženskému publiku. Zaujímavé je, že muži, ktorí používali parfumovaný dezodorant, boli vybraní ako najatraktívnejší respondenti.

 2. Vyberte si svetlé oblečenie. Muž, ktorý sa nebojí ukázať svoju osobnosť, vyzerá v očiach žien sebavedomejšie a automaticky sa jej začne páčiť. Hovoríme najmä o červenej farbe.Medzinárodný tím výskumníkov uskutočnil rozsiahlyexperiment, zameraný na skúmanie vplyvu červenej farby na príťažlivosť muža v očiach ženy. Experiment sa uskutočnil v niekoľkých fázach, pričom sa použili ďalšie metódy na čistotu získaných údajov. Je známe, že červená farba zvyšuje príťažlivosť muža pre ženu. Vezmite na vedomie tieto informácie, aby ste v nej opäť vzbudili záujem o vás.

 3. Dajte jej kvety. Myslíte si, že kytica zachráni váš vzťah? Nepomôže vám to, ale vytvorí to atmosféru, v ktorej môžete osloviť svoju milú a znovu objaviť svoje city.Je to tvrdenie, ktoré je overenéexperimentfrancúzsky psychológ Nicolas Guéguin. V štúdii organizátor zistil, že kvety obklopujúce ženu, presnejšie ich vôňa a vzhľad, menia jej vnímanie a spôsobujú, že je mužovi sympatickejšia.

 4. Dobre ju nakŕmte. Aj keď drží diétu a neje nič iné ako zelený šalát.Tím vedcovDokázané, Ponuka jedla posilňuje puto medzi ľuďmi a zvyšuje dôveru vo vzťahu.

Čo dievčatám vadí na mužoch?

Ako viete, že vás dievča nemiluje?

Žiadne triky nemôžu roznietiť jej city, ak ju rozčuľujete. Tieto faktory sú bežné a majú svoje opodstatnenie. Napríklad zlé návyky vám môžu zabrániť mať zdravé deti.Muži, ktorí dráždia dievčatá:

 1. Zlé návyky.Pokiaľ je žena zamilovaná, je ochotná prižmúriť oči nad zlozvykmi svojho milenca. Potom sa objavujú žiadosti a požiadavky rozlúčiť sa s deštruktívnymi závislosťami.

 2. Neatraktívne. Nejde o dokonalé črty tváre a svalnaté, svalnaté telo. Upravení muži, ktorí sa starajú o svoje zdravie a vzhľad, priťahujú dievčatá. Ich antipód sa dievčatám nepozdáva.

 3. Nesmierny.Agresívni (slovne aj fyzicky), patologicky žiarliví a konfliktní muži nedokážu budovať harmonické vzťahy. Väčšina žien to chápe a snaží sa vyhnúť kontaktu s takýmto typom mužov.

 4. Narcisy. Mať rád sám seba nie je zlá vlastnosť, ale skôr naopak. Avšak extrémne verzie sebalásky (egocentrizmus, fixácia chlapa na jeho vzhľad) spôsobujú neochotu nadviazať s nimi vzťah.

Každé dievča bude mať pravdepodobne veľa ďalších položiek, ktoré sa pridajú do tohto zoznamu. Ale dokonalý človek neexistuje. A milujeme tých, s ktorými nachádzame harmóniu a šťastie.

Záver

Uvedomenie si, že vaša milovaná osoba sa vám odcudzila a že k vám už necíti to isté, môže byť ťažké prehltnúť. Samozrejme, je lepšie nehádať a netrpieť v tichosti, ale hovoriť s dievčaťom a zistiť, v čom je problém. Dúfam, že ste pre seba určili správnu taktiku a že čoskoro nájdete šťastie vo svojom osobnom živote.

Orgie si nemusí uvedomovať, že porušuje vaše ideály. Triezva poznámka môže pomôcť zastaviť zneužívanie a zabrániť tomu, aby sa vám takéto správanie stalo.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: