Elektrické prevzatie pre trávnik

S nástupom sezóny krajiny, viac a viac ľudí začína prejavovať činnosť na svojich stránkach. Zatiaľ čo niektorí ľudia sú zapojení do záhrady, iní naznačujú objednávku pred ich vidieckom domu. V záujme trávy a trávnika v blízkosti stránky Najviac elegantne a dobre upraví, ľudia používajú prevzdušňovače, o ktorých dnes a budú diskutované.

Zvláštnosť

Skôr ako urobíte recenziu na niektorých elektrických aerátoroch pre trávnik, stojí za to identifikovať funkcie tohto typu technológie.

  • Práca z elektriny. Na základe názvu je možné pochopiť, že tento typ prevzdušní pracuje v dôsledku elektrického prúdu. Výhodou tejto funkcie je možné nazvať vysokou úrovňou environmentálnej priateľstvo. Nedýchate benzín alebo akékoľvek iné palivo, a tiež potrebu chovať palivo s maslom v určitých proporciách. Elektrické modely sú dobré, ako je pohodlnejšie v prevádzke. Toto je jedna z hlavných výhod siete – sú oveľa jednoduchšie riadiť a ľahšie spravovať.
  • Kompaktnosť. Elektrické modely, aj keď menej silné, v porovnaní s benzínom, ale sú kompaktnejšie a zaberajú menej priestoru, čo uľahčuje prepravu.
  • Široká ponuka a všestrannosť. Rôzni výrobcovia ponúkajú produkty rôznych druhov – samohybné, nepretržité, s rôznymi vlastnosťami a dizajnu. Stojí za to povedať, že medzi všetkými záhradnými zariadeniami pre starostlivosť o trávnik je univerzálnejšia jednotka VertiCutter, ktorá kombinuje funkcie Robel, prevzdušňovača a rozrývač.

Konfigurácia parametrov technika do rôznych hĺbky pre spracovanie pôdy, môžete sledovať jeho stav, vyčistiť z minuloročnej trávy a aktualizovať do týchto momentov, keď je to potrebné.

Hodnotenie najlepšie modely

Teraz stojí za to urobiť prehľad najlepších elektrických prevzatieov pre trávnik. Zoznam bude vypracovaný vo forme ratingu, ktorý bude vhodne umiestniť zástupcov v závislosti od ich kvality a ceny.

Prečítajte si viac  Juniper Rock "Munglow": popis, pristátie a starostlivosť

Makita UV3600

Veľmi pohodlné a ľahko použiteľné VertCutter z výrobcu MAKITA, ktorý je známy pre vysokú kvalitu medzi všetkými záhradnými zariadeniami. Hlavným účelom tohto modelu je znížiť trávnik. Na tento účel sa používa valček s nožmi, taká hĺbka je inštalovaná tak, že škrabance na zemi nebolo viac ako niekoľko milimetrov. Turne teda bude prerezaný, čo zjednoduší používanie hnojív, a tiež umožní tráva dýchať.

Manévrovateľnosť tohto modelu môže pomôcť pri odstraňovaní odpadu a minuloročnej trávy. Mať priestranný trávny zberač na 40 litrov, tento VertCutticture bude schopný rýchlo a starostlivo urobiť svoj trávnik opäť krásny. Maximálna šírka spracovanej skupiny dosiahne 36 centimetrov. Elektromotor je inštalovaný 1,8 kW, ktorý stačí na spracovanie malých a stredných trávnikov. Skladacia rukoväť vám umožňuje zvýšiť pohodlie počas prepravy, hĺbka spracovania je 1 cm so štyrmi úrovňami nastavenia.

Hlavné výhody Makita UV3600 sú spoľahlivým dizajnom, jednoduchá údržba a prítomnosť veľkých kolies, ktoré vám umožňujú zvýšiť manipuláciu.

BOSCH AVR 1100

Vážený agregát zo svetovej slávnej nemeckej značky. Umiestnením cieľa s cieľom maximalizovať efektívnosť záhradného vybavenia, Bosch sa tento model optimálny na prácu na veľkých oblastiach s rôznymi druhmi trávnikov. Vzhľadom k vysokej kvalite rezných prvkov nie sú desivé kamene, hrbole a iné prekážky. Šírka spracovania je 32 cm, objem zberača trávy – 50 litrov, výkon elektromotor – 1,1 kW.

Trup je vyrobený z plastu odolný voči nárazom, ktorý chráni hlavné mechanizmy jednotky z vonkajšieho vplyvu. Pokiaľ ide o dizajn, je k dispozícii skladacia rukoväť. Štandardný regulátor spracovania so štyrmi stupňami. Systém Jet-Collect je zameraný na najefektívnejšie odrezaný zbytočnú trávu, a potom s silným prúdením vzduchu, aby ho poslali do volumetrickej trávnatej gule.

Al-Ko Combi Starostlivosť 38 E Comfort

Slávny vertikátor Aerator, ktorý sa už dlho ukázal ako jeden z najpoužívanejších modelov v rôznych častiach. Hlavnou výhodou tejto jednotky sa môže nazývať všestrannosť, pretože Combri Combri Care 38 E Comfort obsahuje 3 funkcie, menovite uvoľnenie, prevzdušňovanie a odpadu zber a odpadky. Stojí za zmienku pokročilého trubinového baru pre 55 litrov, čo je o niečo viac ako väčšina iných modelov.

Prečítajte si viac  FIR BLACK: Popis, odrody, pristátie a starostlivosť

Ďalším výrazným znakom tohto prístroja je veľká šírka spracovania, ktorá je 38 cm. Kvalita spracovania pôdy je zabezpečená 5-stupňovým systémom hĺbky. Nízky hluk v tomto modeli je dokonale kombinovaný s dobrou manipuláciou a relatívne nízkou hmotnosťou.

Počas pohodlnej prevádzky sa teda dostanete veľmi efektívne zariadenie, ktoré spĺňa najvyššie štandardy kvality.

DAEWOO POWER PRODUKTY DSC 2000E

Výkonná jednotka, ktorých hlavné výhody sú účinnosť a kvalita práce. Elektromotor v 2 kW bude poskytovať najlepšie vypracovanie akéhokoľvek trávnika, nezávislosť na stupni jej dobre upravovaných alebo pôdnych vlastností. Hlavným cieľom tohto modelu je odstránenie odpadu s jeho následnou dopravou na objemový zberač trávy, navrhnutý pre 55 litrov.

Šírka spracovania je 38 cm, ktorá je veľmi vhodná na strednej oblasti trávnika. Takže práca bude najvyššia kvalita a rýchla. Hĺbka spracovania je oveľa viac ako iné analógy a je 1,5 cm. Pracovný mechanizmus pozostáva z zubov a nožov v množstve 16 kusov. Spotrebitelia Jedna z výhod poznamenáva prípad z ABS plastu. Môže dokonca odolať ťažkým fyzickým vplyvom a spoľahlivo chráni vnútornú časť vertikátora Aerator.

Stiga sv 213 E

Malý VertCutter vybavený elektromotorom 1,3 kW. Hlavným účelom je znížiť trávnik a zničenie odpadkov. Tento model sa líši od ostatných s jeho vzhľadom, a to rozmermi. Ľahká a malá veľkosť zvýšiť pohodlie počas prevádzky. Prítomnosť dvoch viacerých párov kolies robí tento model veľmi kontrolovaný. Celkový počet režimov nastavenia je 4 a šírka spracovania je 32 cm.

Rezací mechanizmus pozostáva zo 16 nožov, maximálna hladina hluku dosahuje 94 dB. Objem trávy – 40 litrov, hĺbka spracovania – 4-9 mm. Charakteristiky tejto jednotky sú určené pre malú plochu, kde sa vyžaduje priemerný výkon, malé rozmery a vysoká rýchlosť otáčania rezných prvkov. Výškovo nastaviteľná rukoväť robí vertikátor univerzálnejší na použitie.

Prečítajte si viac  Barwinka Malý: Popis a pestovanie v otvorenom zemi

GARDENA ES 500

TECHNOLÓGIA TECHNOTALU, KTORÁ POUŽÍVAŤ A ROKUJÚCICH. Hlavnou funkciou je prevzdušňovanie trávnika s pomocou ostrých rezných prvkov. Nízkopružný motor pre 0,5 kW spolu s 3 režimmi nastavenia vám umožňuje starať sa o trávnik s rozlohou približne 400 kV. merač. Široká a pohodlná rukoväť je zložená a nastaviteľná, ktorá umožňuje užívateľovi akéhokoľvek rastu spravovať s týmto modelom a prepravovať bez veľkého úsilia.

Engine PowerPlus pracuje takým spôsobom, že pri spustení je väčšina energie zameraná na zabezpečenie hladkého pohybu aerátora a užívateľ bude musieť minúť len trochu fyzickej sily. Výhodou ES 500 môže byť nazývaná možnosť nahradenia pružiny, čo zvyšuje životnosť. Ak máte malý pozemok a potrebujete jednoduchý stroj, ktorý spĺňa vaše úlohy, tento model je jedným z najlepších.

Ako si vybrať?

Pred nákupom elektrických prevzatí, vertikátorov a iných podobných techník dávajte pozor na niektoré prvky. Jednou z najdôležitejších vlastností je. Ako môžem pochopiť z ratingu modelov, niektoré z nich sú určené len pre malé priestory a sú kompaktné jednotky, ktoré sú charakterizované dobrou manipuláciou, hoci majú malú energiu.

Ďalšia, nemenej dôležitá časť pre prípravu na nákup vybavenia je študovať spätnú väzbu. Výrobca môže vyhlásiť niektoré parametre av skutočnosti sa môžu ukázať ako odlišné, takže názory a pozorovania kupujúcich, ktorí už testovali tovar, sú veľmi dôležité.

V nasledujúcom videu uvidíte prehľad o AL-KO 38 Skarolifier Aerator Vle Combi Comfort Comfort.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: