Módny krajinný dizajn obdĺžnikového pozemku

Každý majiteľ chaty chce vidieť jeho záhradný pozemok pohodlný a krásny. Na dosiahnutie tohto cieľa pomôže separáciu pozemku na funkčné zóny, z ktorých každá je priradená akejkoľvek konštrukčnej alebo kvetovej kompozícii. Nie je vždy vesmírny priestor vám umožní realizovať všetky myšlienky v skutočnosti. Môže sa zdať, že na natiahnutej obdĺžnikovom priestore nebude možné vybaviť záhradu pre všetky pravidlá dizajnu krajiny, ale to nie je.

Chyby

Podlhovastý obdĺžniková forma lokality by nemala narušiť majiteľa, pretože existuje mnoho rôznych techník a myšlienok pre jeho krajinný dizajn. S pomocou niektorých metód môžete skryť nevýhody, zatiaľ čo v rovnakom čase zdôrazňuje dôstojnosť záhrady.

Existujú nápady na vizuálnu úpravu priestoru, ale niekedy je veľmi ťažké ich realizovať v živote, takže je dôležité vyhodnotiť svoju silu vopred a nie prijať príliš časovo náročné projekty.

Ich inkarnácia je lepšie vzadu na profesionálnych dizajnérov. Vytvorenie záhradného grafu obdĺžnikového tvaru, neskúsení ľudia najneskoršie sa zameriavajú na geometrické čiary.

Vytváranie ciest, organizovanie kvetinových lôžok alebo lámanie ovocnej mini-záhrady, milovníci zvyčajne duplikujú konfiguráciu stránky, ktorá je kategoricky nemožná.

Majitelia často natiahnu rovnú cestu pozdĺž celej záhrady. To leží veľkou chybou, pretože cesta konvenčne rozdeľuje záhradu na dve časti, vizuálne zužuje miesto. Ubytovanie pozdĺž kríkov alebo kvetinových lôžok správneho geometrického tvaru len zhoršuje situáciu zdôraznením priamej čiary. To isté platí pre trávniky alebo kvetinové lôžka nachádzajúce sa okolo obvodu záhrady.

Urobiť priestor obdĺžnikovej alebo štvorcovej záhrady, musíte použiť minimálne hladké linky, pretože vizuálne „jedia“ vzácne merače. Lepšie uchytenie na oválne alebo okrúhle motívy.

Ak sa použijú priame čiary, potom je potrebné ich umiestniť diagonálne alebo v uhle na hraniciach lokality. Môžete urobiť kvetinové postele vo forme kosoštvorca.

Spôsobu vizuálnej expanzie záhrady

Ak chcete zmeniť perspektívu stránky a zobrazte ho na zobrazenie, musíte rozdeliť oblasť do niekoľkých častí. Každý z nich by mal byť oplotený živým živým plotom alebo potokom, v závislosti na tom, čo chce majiteľ vidieť. Na zvýraznených zónach môžete umiestniť trávnik, detské ihrisko, miesto odpočinku, a tak ďalej, ale je potrebné to urobiť, aby nie všetky zóny boli viditeľné z jedného bodu.

Môžete zónovať priestor pomocou evergreen alebo kučeravých rastlín. Pozor musí „vyjsť“ na oblúku, alpskej snímke alebo stromu. Takže pre úplnú kontrolu územia bude potrebné prejsť všetky zóny, v dôsledku čoho sa zmení vizuálne vnímanie záhrady.

Skladby musia byť vyrobené s vinutím, takže muž putujúci okolo nich nemohol ľahko navigovať na mieste. Nepravidelnosť liniek umožňuje použitie mnohých nápadov na dizajn krajiny, aby zadali čo najviac dôležitých detailov. Malé obdĺžnikové oblasti nedobrovoľne sa zameriava na jeho veľkosť, takže je potrebné použiť prvky, ktoré priťahovali názory.

Môže to byť mini-vodopád alebo záhradný figurín, ktorý sa nachádza v rohu záhrady. Ak chcete ukázať záhradu vo výhodnom svetle, môžete využiť optické ilúzie. S pomocou záhradnej sochy, rybník, kvetinová záhrada alebo ker, môžete rozšíriť hranice záhrady. Takéto improvizované prekážky sa človek pozerá na objekt, aby sa pozrel na to, čo je za ním.

Použitie jasných akcií

Môžete urobiť graf zaujímavejšie pomocou nástenných obrázkov, ktoré vytvárajú trojdimenzionálny priestor. 3D obrazy vizuálne rozširujú oblasť, a dokonca aj najkomplikovanejší plot sa zmení na báječný objekt. Prilákanie pozornosti pomôže jasné farebné prvky, ale je potrebné ich mať v rôznych častiach záhrady.

Ak chcete posilniť účinok, musíte nainštalovať chytľavé predmety na tmavom pozadí. Plánovanie Obdĺžniková oblasť by sa mala vyskytnúť a s prihliadnutím na osvetlenie a chromatickosť. Ak vložíte jasné kvety alebo stromy na pozadí, môžete ich vizuálne priviesť na pohľad na osobu. Je lepšie mať rastliny tam s tmavou zelenou farbou, a Motley prvky budú umiestnené po celej oblasti.

Rozbaľte priestor môže rôzne reliéfy. Napríklad, pridať objemové hranice môžu vertikálne živé upevňovacie steny. Môžete organizovať terasy s rôznymi kvetinovými kompozíciami, ktoré vytvoria ilúziu, že osoba je v rôznych bodoch záhrady, zakaždým, keď vidí nový dizajn. V dôsledku toho sa ukáže, že každý kus stránky bude vnímaný vlastným spôsobom

Existuje mnoho metód návrhu krajiny pre usporiadanie pravouhlého záhradného pozemku. Existujú príklady, ktoré ukazujú, že územné predĺžené územia pridáva len funkčnosť oblasti, ale aj vizuálne rozširuje svoje hranice. Urobte si pozemok krásne, priestranné a útulné s vlastnými rukami, ak budete sledovať radu profesionálov a používať nezvyčajné techniky. Hlavnou vecou je zabrániť priamym líniám a hojnosti objektov, ktoré budú naplnené všetkým voľným priestorom.

O tom, ako zaujímavé naplánovať obdĺžnikový pozemok, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: