Odrody Bagra a jeho rastúce

Znalosť odrôd buggy a zvláštnosti jeho pestovania je pre všetkých záhradníkov celkom zaujímavá. Po pochopení „vzostupnom slnku“ a cerisome čínskymi, majestátnymi a rólmi, inými typmi a odrodami dreva, ich opis, bude možné získať optimálny efekt. Samostatne stojí za to zvážiť použitie tejto rastliny v záhrade a v blízkosti domu.

Popis

Baghnik, ten istý ceris, je listnatý kultúra. Známe ako stromy s výškou viac ako 17 m a kroviny. Na trupe je tvorený čiernou a hnedou kôrkou. Jeho praskanie – plne v súlade s normou. Výhonky prvého ročníka vývoja sú maľované v červenotnom tóne, a ak sa rastlina vyvíja niekoľko rokov, potom majú olivovo hnedú farbu s sivým vzorkovaním. Listy sa líšia v jednoduchej jednodielnej štruktúre. Pre nich charakterizuje konfiguráciu v tvare kolo alebo vajec. Rezidencia ide na typ prsta. Nehnuteľnosť Špirála. Neurizruple dutiny ísť lineárne a extrémne vypadnúť.

Kvety na Bagrank sú vždy nesprávne, zoskupené v kefke alebo v zväzkoch. Môžu sa dokonca objaviť na trupe (to je charakteristický znak Caulifloria). Šľahačka má mol. Šálka ​​vo forme širokej, miernej šikmého zmäkčovadla zvončeka, ktorá má krátke dulové zuby. Cercise ovocie patria do kategórie fazule, sa líšia v plochej forme, obsahujú od 4 do 7 plochých zaoblených semien.

Blossom pokračuje, kým sa listy objavia. Stojí za zmienku, že táto kultúra má iný názov zdroja „perníkový strom“. A nie je márne. Keď sú listy žlté a horšie, neobvykle príjemná aróma je distribuovaná vo vzduchu. V ňom a šľahačke.

Bugger rastie niekedy v pomerne ťažkých podmienkach. Dva typy tohto druhu sa prispôsobili Pamiro-Alai, Afganistanom a horským oblastiam Turkménska. Vznik cerisce v Gorge Swanidzore v Transcaucasia.

Všetky tieto rastliny sú extrémne teplé milujúce. Preto je ich pestovanie v Rusku veľmi ťažké, čo je však len zhromažďovateľom pre skúseného záhradníka; Zostáva len zistiť, čo a ako rásť.

Populárne druhy a odrody

Kanadský

Rast rastu a kvitnutia tohto kríka by bol slušnou výzdobou obrázkov surrealistov. Ale v Rusku sú pôvodné rastliny dobré. Áno, inštancie porazené mrazom s náležitou dovolenkou prišli k životu, ale nebudú kvitnúť. Nedávno pracujú chovatelia na takomto probléme. Medzičasom sa praktická aplikácia týchto rečníc.

Tieto hlavné odrody sú pridelené ako:

 • Les Pansy (s fialovými burgundskými listami);
 • Ružový pom poms (nádherné ružové kvety);
 • Ruby Falls (vyznačujú sa slabým pohľadom na výhonky a tmavú fialovú fólie);
 • „Vzostupne slnko“ – pomenované ako charakteristický dojem kvetov.

Čínsky

Listový ker nezvyčajne krásny. Najväčšia výška trupu môže dosiahnuť 15 m. Charakteristické vetvenie a následné ozdobné zakrivenie pobočiek. Kvety vyzerajú krásne a majú nepravidelný tvar, vôňa nie je charakteristická. Dĺžka sa objavuje v augustových fazule dosiahne 0,11 m.

Pozrite sa, že táto rastlina môže byť maximálna v Stredozemnom mori.

Qiny

Tento druh by sa tiež mohol nazývať „čínsky“ s plným základom kvôli jeho pôvodu. Výška Bush sa pohybuje od 2 do 6 m. Stonky tvoria hladkú kôru svetlej šedej farby. Charakterizované hustou kožovnou štruktúrou fazule. Kvetenstvo sú typické pre staré výhonky.

Griffith

Výška takýchto rastlín nie je viac ako 1-4 m. V prírode sa nachádzajú v afganských, iránskych a stredných ázijských horách. Teda extrémna forma prispôsobenia. Rozvetvenie je veľmi aktívne. Fazuľa dozrievajú počas leta.

Západ

Takýto typ cerisce je distribuovaný v juhozápadných lokalitách Spojených štátov. Tenké hnedé kvety sú expresne svietiť. Listy v tvare sa pripomínajú srdce. Počas vegetatívnej sezóny sú tmavšie, a v studenej jeseň sa červenať a získajú zlatý odtieň. Zaplavené rastliny dáva tenké hnedé struky.

Nahý

Tento druh prakticky bez záhradníckej hodnoty. Rovnako ako ostatní zástupcovia druhu odkazuje na:

 • rodina Bob;
 • oddelenie bobwingu;
 • Trieda dymových rastlín.

Európsky

Tento druh má názov zdroja „Judo Strom“. V prírode možno takéto kríky vidieť na pobreží Čierneho mora Ruskej federácie. Kultúra rovná toleruje sucho. Potrebuje však vo výbornej insácii. Výška sa líši od 7 do 15 m a kôra dosiahne takmer úplnú čiernu farbu.

Iný

Majestic Ceris Mnohí sa považujú za odrodu alebo poddruhy japonskej skupiny. Rozvíja sa hlavne v horách. Na dekoratívnych vlastnostiach rastlín aspoň nie je horší ako iné odrody. Foliage vyzerá menej elegantné ako kvety. V jesenných mesiacoch kultúra vyžaruje Vanilla-Ginger vôňa. ROZHKKKKIN TYPY – On je strom s kvitnutím kufra – všetky rovnaké európske vzhľad, len pod alternatívnym menom. To isté možno povedať o epitetoch „obyčajných“ a „Bush“.

Zvláštne sa používajú špecifické odrody:

 • „Ružový sharm“;
 • „PINKBUD“;
 • „Silver cloud“;
 • „Ruby vodopád“;
 • „Flame“ (ovocie nedáva).

Pristátie

Ak existujú odrezky s dobre vyvinutým koreňovým komplexom, pristátie je možné v apríli alebo môže (presnejšie môže byť povedané len skutočným počasím). Optimálna vzdialenosť medzi kríkmi nie je nižšia ako 0,15-0,2 m. Cercium sa vyvíja dobre na pôdach s neutrálnym a kyselinou reakciou. Pre neho však kritickú kvalitu drenáž a saturáciu užitočných komponentov. Osvetlenie – normálne pre otvorenú lokalitu (jasné slnečné svetlo alebo mäkké dierovanie). Na samom začiatku vývoja a zakorenenia musí byť pôda bohatá. DÔLEŽITÉ: SUBY A SAPLENSY A MLADÉ SHOTNOSTI MÔŽU POTREBUJÚCE. Súpratnite sa na rastlinu aspoň najprv na polovicu.

Bez ohľadu na vek, CERR je mimoriadne citlivý na prenikanie studených vietorov, najmä s vysokou vlhkosťou – Je dôležité si uvedomiť, kedy je vybrané miesto. Uistite sa, že skontrolujte podzemnú vodu. Vzdialenosť k nim by nemala byť menšia ako 2 m. Prítomnosť vápna v pôde je vítaná. Existujú odkazy na Mrainnik úspešne pestovaný na silne chorých a alkalických substrátoch, ale len skúsení záhradníci a agronomisti by mali experimentovať s takým extrémnym. Bolo zistené, že posun indikátora vodíka v kyslej strane zvyšuje nasýtenie farby lístia na jeseň.

Na novej, najprv zaviedol do obratu alebo dlhý čas nepoužil pozemok.

Pravidlá starostlivosti

Napriek slušnému odolnosti voči suchu CERR je zavlažovanie vítané. Len s jeho dobrou organizáciou sa môže spoľahnúť na rýchly rast a intenzívne kvitnutie. Mladé stromy a kríky sa často rozliajú, hojne, takže zem nezdrží. Potom, čo je zariadenie posilnené, môžete to urobiť už menej. Ale stále by ste mali navigovať skutočné počasie a stav kultúry. Špeciálne kŕmenie Bugger sa zvyčajne nevyžaduje.

Veľmi dobré, ak je pôvodne vybratá úrodná pôda. Na jar a počas leta používajú malé dávky fosforu, dusíka a draslíka. Ďalšie odporúčania:

 • nahradiť jednotlivé hnojivá do KEMIR-UNIVERSAL;
 • tvoria korunu v jesennom období;
 • Vyčistite tvorbu suchého alebo dosiahnutia vetvy;
 • orezávanie v prvých 3-5 rokoch, potom len eliminovať mrazené alebo príliš staré výhonky;
 • Vyhnite sa blízkemu pristátiu iných rastlín;
 • transplantačná kultúra pre druhý rok a neskôr len v akútnej nutnosti;
 • Mulčovanie prioritnej zóny na zimu;
 • Sledovanie skorých ošípaných s prístupom chladu.

Reprodukcia

Na tento účel si môžete vychutnať semená a odrezky. Semová hmota je stratifikovaná od začiatku do konca zimy. Postup je takto:

 • 1 deň vo vriacej vode v termoske;
 • Sušenie opuchy semien na uteráku;
 • 30 dní v uzavretom utiahnutí balenia na spodnej úrovni chladničky;
 • opakovanie celého cyklu od začiatku (celkom, vrátane prvého prístupu, 4-krát);
 • S príchodom tepla (stabilné 15 stupňov alebo viac) – pristátie.

Semená môžu byť zasiate a priamo na jar. Ale až po prirodzenej stratifikácii sa v priebehu roka objaví pigle. Sitters niekedy trávia v boxe sadenice. Substrát obsahuje rovnaké odtiene trávnika, mobby piesku a listovej pôdy. Odrezky sa zozbierajú na jeseň (nie viac ako 0,2 m, s 2 alebo 3 intermices). Shots pochovaní v hrnci. Musí existovať mokrý piesok veľkej frakcie. Zavlažovanie – ako suché zhora. Teplota v zakorenení je od 20 do 25 stupňov, zakrytie polyetylénu je vítaná. Pristátie na jar ide do jamiek do výšky 0,12 m, s čerstvým šikmým úsekom pod 45 stupňov; Dobre napojené a mulched.

Choroby a škodcov

Odolnosť voči patológiám a „dátumy“ – vizitka karmín. Ale v mnohých oblastiach je pravdepodobné, že mrazí rastlina. Preťaženie a mulč pomôže zabrániť nešťastiu. V suchom počasí pre kultúru je nebezpečná, vlna, ktorá sa vystrašia profylaktickým whitewash.

Tak, že Bush nezostrí z Antraxu, pravidelne sa jej vývoj koná so striekaním zriedenej kvapaliny Bordeaux.

Bagroannik v krajinnom dizajne

Existuje mnoho presvedčivých príkladov vysokých estetických charakteristík Crimsona.

 • Takto sa jeho japonská odroda vzhľad na pozadí tehlovej steny a kovovej strechy pneumatík.

 • Ale táto fotografia odhaľuje celé kúzlo čínskeho typu. Okamžite zobraziť vizuálne výhody európskej pobočky. Má výhody vzhľad skalnatého steny a žltých nízkych kvetov.

 • Najlepší spôsob, ako odhaliť estetiku Bagrynika v drevených shrísk. Vzhľadom k tomu, koruna a listy sú základnými výhodami, rastlina by mala byť dobre prehliadaná.

 • V súkromných záhradách, najzávažnejších kompaktných foriem tejto kultúry. Štýl záhrady a okolitá úloha krajiny takmer nehrajú.

Ako vidíte, existuje dosť niekoľko dôvodov, aby ste sa stále snažili pestovať tento rozsudok.

V ďalšom videu, kritika Crimsona na vás čaká v novembri.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár