Všetko o brezovej kameni

Ruská kultúra je vždy spojená s brezou, ktorá je vnímaná ako symbol ženskosti a krásy. Zvyčajná breza vyzerá len: Biely trup, elegantné tenké pobočky. Ale kamenný breza nie je vôbec to, čo si predstavujeme tento strom. V tomto článku sa s týmto druhmi oboznámeme s tým, že to predstavuje tam, kde rastie a aké vlastnosti svojho dreva.

Popis

Stone Birch, na základe svojho mena, vnímané ako obraz vytrvalosti, pevnosti a odvahy. Toto je nezávislý typ brezy (lat. Betula Ermanii Cham), ktorý bol zdôraznený v roku 1831 vedcov. Šamisso. Jeho úloha je veľmi veľká pri tvorbe povrchu pôdy v určitých regiónoch. Chráni pôdu pred koróziou a vylúhovaním. Stone Birch je druhý strom, často multiformovaný, dosiahne výšku 20 m s krupkovým kruhom 1 m. Žije od 200 do 350 rokov a niekedy viac.

Mladé stromy sa vyznačujú štetou žltohnedej farby, ktorá má krakciu nehnuteľnosti. Všetky výhonky sú pokryté zaujímavou strachovou vrstvou warthams. Listy sú široké s upozorneným vrcholom dosahu až 9 cm, mladé letáky namáhané.

Stromy sú muži a ženy, môžu sa vyznačovať len tým, že slúži. Pánske služobníci visel a ženy majú formu oválu, malé kužele. V auguste, dozrievajú a chvejú sa v zime.

Bereza miluje tieň, trpí zhutňovaním pôdy. Má priame pobočky, ak rastie v lese, a na otvorených okrajoch pobočiek prosttrate.

Nie je absolútne náročné na pôdu, dokonale rastie na kamenisté a skentné pôdy. Nepotrebuje si prerezávanie, ale v prípade potreby sa odporúča vykonať nápravný a hygienický účes skorého jari. Dokonale toleruje silné mrazy. Má niekoľko odrôd, ktoré sa líšia s nádychom kôry.

Kde rastie?

Vo voľnej prírode, BEREZA rastie v južnej Sibíri, Ďalekom východe, Číne, v Mongolsku, Kórejskom polostrove a Japonsku, v regiónoch s chladným a mokrým oceánskym klímou. Výhodne je to ihličnaté alebo zmiešané lesy horských rozsahov.

Rusko sa nachádza aj v Kamčatke na svahoch hôr, vytvára nezávislé parkovacie dosky bez nečistôt iných stromov. V severozápadných regiónoch polostrova Kamčatka Berez Erman, vytvára polia na horských svahoch, ktoré prakticky pristupujú k morskému dnu.

Na Kurze Kamchatka rastie na kameňoch, to bolo z toho, že dostala taký názov, na svahoch sopiek. Je základom lesa Kamchatka. Kvôli drsnému klímu a vetrom má vlastné špeciálne, exotické druhy. Jeho trup je veľmi rozvetvený, odstavený, a koruna má nesprávny formulár. Stone Birch Stromy majú prázdny tvar v prípade, že rastú v lese v dobrej vzdialenosti od seba. Táto časť lesa je jasná a dobre upravená.

Pristátie a starostlivosť

Napriek tomu, že tento typ brezy je nenápadný na osvetlenie, musí sa vyberať miesto pristátia, spoliehať sa na niektoré detaily. Ak chcete umiestniť niekoľko stromov na vašej stránke, potom vypočítajte požadovanú oblasť a medzeru medzi sadenice. Vzdialenosť medzi nimi by mala byť asi 4 m. To je vysvetlené veľmi jednoduché – keď rastlina rastie v priebehu rokov a zvyšuje rast, takže by nemalo nič obmedziť.

Skúste sa držať požadovanej vzdialenosti od iných predmetov na pozemku, takže stromy nie sú stratené. Obmedziť ich pristátie od plodného druhu, ktoré zase berú užitočné komponenty a vlhkosť z pôdy, aby bolo nevhodné pre iné kultúry.

Zvážte, že dospelé stromy budú mať veľký koreň, takže je potrebné ich zasadiť od podzemnej komunikácie, aspoň vo vzdialenosti 3 m od potrubia a kanalizácie.

Potom, čo ste si vybrali vhodné miesto, môžete začať pristátie. Aby ste to urobili, musíte vykopať jamu, uvoľniť ju pred zvyškami lístia a burín. Veľkosť prehlbovania by mala poskytovať voľné umiestnenie stromu, ale nie príliš hlboko. Nadmerne hlboká jama môže vyvolať smrť závodu na rýchle časy kvôli nedostatku vlhkosti. Na mieste pristátie pridajte trochu piesku, čierneho potiah a humusu. Hojne voda sadenice na ich plné zakorenenie. Pri prerezávanie, strom nepotrebuje, ale pravidelne je potrebné odstrániť suché vetvy.

Breza skrútená vetvou, ktorá trvala korene, alebo semená. Semená veľmi rýchlo klíčia, všetko závisí od slnečného žiarenia, úrovne vlhkosti a teploty vzduchu. Skriny sú zasadené len na jar, pred začiatkom nasadenia.

Predsa Erman Birch má silnú imunitu a odolnosť voči chorobám a škodcom, napriek tomu je náchylný na útok na nebezpečné húsenice, priadky morušky a môže chrobák. Jedia nielen listy, ale aj korene. Predstavuje tiež nebezpečenstvo chrobáka, ktoré spôsobuje poškodenie mladých vetiev. Insekticídne riešenia sa používajú na boj proti škodcom.

Originálne ochorenia sa často môžu vyskytnúť v dôsledku nepriaznivých klimatických podmienok, ktoré zničia drevo. Sú to huby-bubny vytvorené na trupe stromu. Musia byť vymazaní včasným spôsobom a oblastiami infikovanými sprejmi fungicídmi.

Pôsobnosť

Stone Birch Wood sa vyznačuje nezvyčajnou hustotou a ťažkou hmotnosťou. Upadne vo vode a ťažko spracované, ale aj napriek tomu je ocenené vo výrobkoch, pretože majú väčšiu silu.

Swamp má biely, mierne žltkastý odtieň, vyžaduje sušenie objemov. Nie sú vystavené raketoplánu. Široko používané pri stavbe lodí, v produkcii nábytku, vytváranie riadu. Curra a Beresto Birch Erman použitie v chemickom priemysle.

Vďaka svojim dekoratívnym charakteristikám sa kamenná breza používa na ekologické parky a záhrady. Široko používaný ako soolediter v skupinových pristátiach. Strom je nepokojne, pokojne toleruje rady a prach s veľkými mestami. Je to ochranná a vodou regulačná rastlina. Okrem toho, listy a obličky sa používajú na lekárskych účely a kôra sa spracováva na výrobu koncertu. Drevo sa tiež používa na výrobu aktívneho uhlia.

Ako vyzerá kamenná breza, môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: