Všetko o úzkych veterinároch

Teraz v dizajnérskych riešeniach pre kuchyne, vstavané zariadenie je veľmi populárne. Trvá menej miesta, neporušuje štýlový koncept, vizuálne rozširuje priestor a je vhodné použiť ho. Nedávno boli kompaktné verzie veterných skríňa najmä v dopyte, ktoré sú absolútne nič, okrem rozmerov, nie sú horšie ako štandardné modely: môžu tiež pochváliť bohatý softvér, dobré technické vlastnosti.

Mnohí spočiatku ich zaobchádzalo s nedôverou, ale po tom všetkom, nie každá milenka v kuchyni neustále plne využíva plný potenciál veľkej rúry. Tak prečo preplatok na zbytočné možnosti a znížiť voľný priestor kuchyne?

Zvláštnosť

Väčšina výrobcov vyrábajúcich mosadzné skrine, aby ich šírka v rozsahu od 60 do 40 cm. Najobľúbenejšie medzi úzkymi pecami sú 45 cm široké modely, Sú dokonale zapustené do kuchynských slúchadiel pre malé kuchyne. S jeho kompaktné rozmery majú takéto pece kompletnú funkčnosť tohto typu zariadení, dostatočný softvér a súbor ochrany, majú rovnakú moc.

Rozdiel leží len v menšom objeme pripravených jedál, ale pre malú rodinu je dosť.

Vďaka vzhľadu sú úzke veterné skrine presne rovnaké ako obvyklé, vyzerajú veľmi krásne, harmonicky zmestia do kuchyne a na úkor malých dimenzií existuje menej ťažkostí s ich inštaláciou.

V prípade potreby môžete vybrať modely vykonávané v špecifickom štýle dizajnu, napríklad podkrovia, moderné, provence.

Hlavné funkcie

Hlavné úlohy úzkych vietorov sú absolútne identické s obvyklými modelmi, zariadenia sú určené na prípravu rôznych jedál – mäso na pečenie a ryby, zeleninu, pečenie a mnoho ďalších. Vďaka rozsiahlemu zoznamu režimov zapustených do softvéru môžete pripraviť nielen známe jedlá, ale aj niektoré exotické. Elektrické rúry umožňujú nastaviť teplotu do 1 stupňov, môžu sa ich zmeniť, ak je poskytnutá pre recept na varenie. V takýchto peciách je oveľa jednoduchšie piecť komplexné pečenie, ktoré vyžadujú prísne dodržiavanie teploty režimu.

Všetky úzke elektrické pece majú štandardnú sadu funkcií.

 • Nižší režim tepla – Normálne pre prípravu väčšiny riadu je vykurovanie znížené nižšie. Hlavnou nevýhodou takéhoto režimu je spaľovanie potravín, ak čas varenia nie je presne čas.
 • Pri použití horného tepla Vplyv teploty je vyrobený zhora, poskytuje optimálne podtlatie a tvorbu korstov. Skvelé pre rôzne pečenie.
 • Grilovať, Vďaka špeciálnemu TENAMISTUJÚCIMU INŠTALOVANÍMU NASTAVENÍM RÚRY, RÚRNYCH PRODUKTOV NA VEĽKOM VYPOSTATOČNOM. Umožňuje dosiahnuť vynikajúci výsledok pri príprave mäsa alebo rýb, majú nepopísateľnú arómu.
 • Konvekcia – Spôsob núteného cirkulácie horúceho vzduchu so zabudovaným mechanickým ventilátorom, vďaka tomu je zabezpečená maximálna distribúcia teploty. V niektorých modeloch je možnosť rozdeliť pracovnú plochu rúry pre dvoch, aby ste súčasne pripravili dve jedlá.

Niektorí výrobcovia pridávajú ďalšie funkcie – mikrovlnný režim, varenie parou, klíčenie, vyprážanie, grilovanie, pľuvanie. Elektrická rúra teda umožňuje znížiť počet kuchynských zariadení a vykoná tieto úlohy sami.

Klady a zápory

Hlavná výhoda úzkych viečkami pred obyčajným je, samozrejme, ich kompaktnosť. Zvyšok z nich sú neoddeliteľné vo všetkých výhodách elektrophovoku.

 • Presné nastavenie teploty režimu, ktorý je mimoriadne dôležitý pri príprave komplexných riadov alebo pečení. Citlivé tepelné snímače ukazujú teplotu v peci s presnosťou desatiny stupňa.
 • Existuje veľký zoznam programov varenia. Mnohé jedlá sú pôvodne položené v softvéri. Bude to stačiť na výber potrebného režimu a samotná rúra vás informuje o konci varenia pípnutím.
 • Prítomnosť časovača a schopnosť nastaviť čas, ku ktorému musí rúra začať pripraviť riad na zadaný režim. Je to vhodné, ak ste zaneprázdnení a bojíte sa, aby ste nemali čas variť jedlo.
 • Funkcia rýchleho ohrevu umožňuje čo najrýchlejšie ohrievať rúru v dôsledku simultánnej prevádzky všetkých vykurovacích prvkov.
 • Po varení, pomocou možnosti vykurovania, pec sa postará, aby vaše jedlá zostali horúce a voňavé, bez straty ich vkusu.
 • Vďaka špeciálnemu potiahnutiu smaltu ľahko čistý pre skriňu rúry, je to veľmi jednoduché. Tento smalt obsahuje špeciálny katalyzujúci prvok, ktorý pri dosahovaní určitej teploty urýchľuje proces zaostávania proti povrchu tukových škvŕn. V rovnakej dobe, náter vyzerá pomerne esteticky.
 • Plne elektronické ovládanie je realizované najmä s použitím rotačnej a zmiešanej dopravy. Drahšie modely majú zmyslové ovládanie pomocou displeja.

Z nevýhody úzkych viečok, je možné prideliť, ako vo veľkom veľkostných modeloch, vysoká cena, ktorá je mimochodom, ktorá je plne odôvodnená prevádzkou zariadenia. Treba tiež zaznamenať najvyššiu kvalitu montáže v niektorých výrobcov a nepríjemný zápach pri prvom varení (v tomto prípade, môžete riadiť trochu odvážnu skrinku inhappost, takže nie na pokaziť potraviny).

Čo tam je?

Elektrické úzke mosadzné skrine sa od seba líšia v dizajne, funkčnosti, výkone, nátere, výrobnom materiáli, tepelnej izolácii, rôzne typy ochrany a kontroly. Všetky tieto faktory sú mimoriadne dôležité pri výbere vstavanej rúry.

 • Dizajn Môžete si vybrať všetkých výrobcov, aby niektoré modely špecificky podľa populárnych štýlov alebo v rôznych farbách. Koniec koncov, pre každú pani, je dôležité, aby sa vstavaná rúra vizuálne prišla pod kuchynským množstvom a interiérom kuchyne.
 • Funkčne sa modely líšia od seba podľa počtu položiek v softvéri, možnosti prípravy určitých výrobkov, prítomnosť grilu. Čím drahšie model je implementovaný väčší spektrum funkcií v nej.
 • Nie každý milenka vyžaduje obrovskú moc, v tomto prípade si môžete kúpiť menej výkonnú elektrickú rúru a znížiť kúpnu cenu.
 • Pokrytie je teraz takmer všetci výrobcovia v tej istej veci – je to tepelne odolný smalt ľahko čistý, je to nenáročné pri odchode, trvanlivej a estetike.
 • Úroveň spoľahlivosti tepelnej izolácie elektrickej rúry priamo ovplyvňuje trvanlivosť rúry a kuchynská headset, v ktorej je postavený. Väčšina výrobcov poskytuje certifikáty o súlade s medzinárodnými normami pre tepelnú izoláciu pracovného priestoru výrobku.
 • Veterné skrinky môžu byť s mechanickým ovládaním pomocou otočnej a zmiešanej prepínače a senzory. Najnovšie modely poskytujú hlavne kontroly pomocou dotykového panela.

Zoznam ochranných možností zapustených výrobcami sa každý rok zvyšuje. Všetci sú zamerané na ochranu osoby pracujúceho s rúrou, požiarnou bezpečnosťou a trvanlivosťou vybavenia. Najbežnejšie typy sú:

 • ochrana pred deťmi a neopatrný obeh – blokovanie dotykového panelu ovládacieho prvku alebo prepínačov a dverí rúry počas varenia alebo počas výpadku zariadenia podľa špeciálneho tlačidla;
 • od kvapiek napätia a núdzového odstavenia;
 • Z prehriatia – automatické vypnutie, ak sú elektrické prvky prehriatené vo vnútri (je určené na vypnutie zariadenia, ktoré nie sú v dôsledku tepla.

Ako si vybrať?

Počas výberu úzkej elektrickej rúry je potrebné vziať do úvahy Určité faktory:

 • Úlohy, ktoré sú nastavené pred vybavením;
 • súbor funkcií;
 • dizajn;
 • záruka a údržba;
 • cena.

Úzka rúra je najvhodnejšia pre malé elegantné kuchynské vybavenie na zapustenie v kompaktných slúchadlách.

Jeho hlavné rozdiely z veľkého modelu je objem komory, Ale ak nemusíte variť jedlo pre veľkú rodinu, alebo len zriedka používate rúru, je to najlepšia voľba. Prevažná väčšina výrobcov robia okná s rôznymi návrhmi a variáciami farebnej schémy, takže môžu harmonicky vstupovať do interiéru.

Pri nákupe takýchto zariadení musíte venovať osobitnú pozornosť záruke, prítomnosť vo vašom meste servisného strediska výrobcu alebo autorizovaným servisným bodom.

Stojí za zmienku, že teraz vo väčšine prípadov sa poskytuje dlhá záruka a údržba zariadenia pre všetky časy jeho prevádzky.

      Cena závisí od relevantnosti modelu, počet všetkých druhov funkčnosti a ochrany, kapacity vybavenia, kvality montáže, záručnej doby a dostupnosti servisných centier, ako aj od značky. Širší tento zoznam, tým vyššie náklady a trieda zariadenia.

      Stojí za to zaplatiť pozornosť týmto faktorom pri výbere úzkej rúry pre vašu kuchyňu, pretože to nie je nevyhnutne najdrahšie vybavenie bude pre vás najviac optimálne. Pred nákupom nebude zbytočnejší s recenziami vašej techniky, výhoda na internete je daná obrovské množstvo odpovedí a recenzií pre úzke mosadzné skrine rôznych výrobcov.

      Video Review Sonata Electric Dove Gantet z Forelli Značka 45 cm Zobraziť nižšie.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
      Zdieľať s priateľmi
      Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
      Pridať komentár