Aké sú veľkosti vlečky?

Vlečka sa rozsiahla pri smere fasády budov. Je to spôsobené stabilitou materiálu účinkom média (vlhkosť, mrazu a ostré kvapky teploty, squadent wind), trvanlivosť a estetickú atraktivitu. Panely sú natreté v pastelové alebo svetlé odtiene, môžu byť lesklé alebo matné, ako aj napodobňujúce kameň a murivo, drevené a keramické povrchy.

Tvar uvoľnenia vlečiek – panely, ktorých rozmery závisia od typu profilu, vlastností jeho používania a výrobcu.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Zvláštnosť

Hlavné výhody vlečky – jeho odolnosť voči vlhkosti. Plastové modely neumožňujú vlhkosť, kovové analógy majú špeciálny polymérny povlak, ktorý zaisťuje vlastnosti repellent vlhkosti materiálu.

Je dôležité, aby vlečka mala vysoké indikátory pevnosti, Čo z neho robí spoľahlivý materiál pre kryt domu. V tomto ohľade sú kovové panely silnejšie, nie sú hrozné mechanické šoky.

Kvôli malým koeficientom expanzie nie sú profily praskanie v mrazoch a odolať sa od 60 mrazov cyklov. Prítomnosť anti-trvanlivého hradu umožňuje bez obáv, aby používali materiál aj v oblastiach, pre ktoré je charakterizovaný squally vietor.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Pôsobivá a servisná životnosť, ktorá v priemere v závislosti od typu panelov je 30-60 rokov.

Väčšina strediacich panelov je malá (3-6 kg na m2) hmotnosť, Preto sa nevyžaduje ďalšie posilnenie nadácie. Profily môžu byť namontované v spojení s tepelným izolačným materiálom (minerálna vlna v roliach alebo polystyréne). Fixácia sa vykonáva priamo na stene alebo prepravke (z dreva alebo kovu). Ak je metóda prílohy vybraná pre prepravku, potom sa nemôžete starať o rovnomernosť stien. Vďaka tejto metóde je ľahké skryť nepravidelnosti povrchu, trhliny.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Vzhľadom na prítomnosť blokovacieho mechanizmu je panel ľahko zostavený na princípe detského dizajnéra. Inými slovami, inštalácia môže byť vykonaná bez prilákania profesionálov, je možné inštalovať materiál aj pri negatívnych teplotách. TRUE, V tomto prípade by panely mali byť vopred usadené pri teplote miestnosti.

Pomocou vlečky s imitáciou rôznych povrchov je možné dosiahnuť zaujímavé štýlové riešenia. Je dôležité, aby materiál čo najviac zjednodušoval kameň, strom, tehál, podozrenie, že takáto štylizácia len v blízkosti.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Nakoniec sa vlečka charakterizuje cenovou dostupnosťou, jeho cena bude určite nižšia ako náklady na obklady s kameňom alebo tehál.

Rozmery rôznych druhov

Rozmery profilu Sidding nie sú regulované vládnymi normami. Každý výrobca nezávisle rozhoduje, ktoré veľkosti budú panely.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Rozmery závisia nielen od značky, pod ktorými sú profily vyrábané pre externú prácu, ale aj z ich typu. Je to dôležité pre aký typ povrchovej úpravy je profil. Možnosti fasády sú teda menšie ako suterén. Tieto sú navrhnuté tak, aby chránili a ozdobili základnú časť budovy, viac ako inú exponovanú vlhkosť, cestné činidlá, mechanické poškodenie. Toto je presne vďaka hrúbke základných panelov, 1,5-2 krát vyššia ako výška štandardného profilu pre fasádu.

Informácie o šírke, dĺžke a výške vlečky sú potrebné na presné vypočítanie požadovaného počtu obalov vidingu, pričom sa zohľadní odpadu počas procesu inštalácie.

Aké sú veľkosti vlečky?

Drevo

Má odolnosť a odolnosť voči vlhkosti, ale len podlieha pravidelnému spracovaniu so špeciálnymi kompozíciami. Materiál je charakterizovaný dobrými indikátormi tepla a zvukovej izolácie, jedinečný farebný gamut a jedinečnou textúrou, vysokou cenou.

Výrobcovia sa odporúča dodržiavať nasledujúce ukazovatele pri výrobe materiálu: dĺžka – od 2 do 6 m, šírka – nie viac ako 22 cm, hrúbka – nie viac ako 2,2 mm.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Cement

Materiál je založený na cementových zmesiach a modifikátoroch a pridávajú sa špeciálne celulózové vlákna, aby sa zabezpečila jeho sila, ktorá má výstužnú vlastnosť. Výsledkom je, že odolný monolitický materiál sa získa, odolná voči mrazu a vysoká vlhkosť. Avšak cementové panely nie sú vhodné pre každý typ nadácie, pretože poskytujú dodatočné zaťaženie na základni budovy.

Dĺžka takýchto panelov môže byť od 3 do 3,6 mm, šírky – 20 cm, hrúbka – 0,8-1,2 mm.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Vinyl

Je vyrobený na základe polyvinylchloridu, určité množstvo akrylu je povolené v kompozícii (Ukázalo sa, že akrylová vlečka, ktorá je druh vinyl). Plastové panely sú charakterizované elasticitou, rovnako ako bohatstvo palety farieb. Posledná skutočnosť je spôsobená pridaním sfarbenia pigmentu priamo do zloženia jeho výroby vo fáze svojej výroby.

Klasické PVC panely sú výška od 2,5 do 4 m. Dlhšie panely sú optimálne pre obloženie vysokých budov, pretože je možné vyhnúť sa švom na povrchu. Ich použitie však vyžaduje ohybové ohyby a môže prasknúť.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Celková šírka panelu je 20-30 cm (užitočná šírka o 2-3 cm menej) a hrúbka nepresahuje 0,7 – 1,2 mm. Hmotnosť jedného profilu – do 1,5-1,9 kg.

Americká výroba vlečka má mierne odlišnú štandardnú šírku – od 20,5 do 25 cm.

Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od toho, koľko dosiek sú upevnené na 1 paneloch. Jednolôžková (označená literatúrami), dvojitým (označením – d) a trojnásobné (môžete nájsť na modeloch marker t).

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Keramický

Keramický profil vyrobený na základe hliny a iných prírodných zložiek je šetrný k životnému prostrediu, a preto môžu byť použité nielen pre externé, ale aj vnútorné obklady.

Štandardné rozmery sú: dĺžka – 3-4 m, šírka – 19-22 cm, výška profilu – nie viac ako 1 mm.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Kovový

Kovová vlečka je vyrobená z lemovanej ocele s ochranným polymérovým povlakom. Profilové rozmery závisia od jeho typu. Niekoľko možností pre materiál sú izolované – ploché panely, palubná, „vianočný strom“ a „dvojitý vianočný strom“.

Pre plechovu, palubov so štandardnými výškovými indikátormi je 0,5-6 m so šírkou 25 cm a hrúbkou materiálu 0,5 mm. Modifikácia „Vianočný strom“ má šírku 25 cm s dĺžkou profilu 0,5-6 m a výškou profilu 0,5-0,6 mm. Hmotnosť kovu: priemer je 4 kg na m2.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Hrúbka materiálu nie je len z hrúbky samotného kovového rámu, ale aj hrúbku polymérneho povlaku. V priemere má posledná vrstva hrúbka najmenej 40 mikrónov.

Pozemné panely

Panely na montáž na základňu môžu byť prezentované v ktoromkoľvek z typov vlečky. Inými slovami, sú vyrobené z kovu, vinyl, fibrocement, keramika, drevo. Najobľúbenejšie a najvhodnejšie pre túto stránku sú vinyl (ako aj akrylové) a kovové profily.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Vidlica je kompaktnosť jej veľkosti. Spravidla je formulár uvoľňovania malé obdĺžniky, ktorých dĺžka zodpovedá štandardnej výške základne v domácnostiach. Panely tejto veľkosti sa ľahko inštalujú a sú pripojené takmer bez odpadu.

Tradične je dĺžka materiálu 1-1,5 m, šírka – od 40 do 90 cm, hrúbka – najmenej 2 mm (2-4 mm). Menšia hrúbka môže mať vlečku s vyvýšenými tepelnými izolačnými vlastnosťami. Môže byť pripojený bez izolácie.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Ako vypočítať číslo?

Nákup materiálu, mali by ste si ho kúpiť tak, aby sa dostatočne pre celú fasádu, s prihliadnutím na akcie. Je to spôsobené tým, že odtiene panelov jedného výrobcu rôznych strán môžu mať menšie rozdiely vo farbe.

Nákup požadované množstvo materiálu pomôže presné výpočet. Najjednoduchšou príležitosťou pozvať profesionálne meranie, zvyčajne ich služby výrobca alebo obchod poskytuje zadarmo, keď sú zdobené. Výhodou tejto metódy je, že špecialista presne vypočíta požadovaný rozsah vlečky a prevzatí zodpovednosť za akcie. Existuje však riziko, že záujem o zvýšenie kontrolnej checkovej ochrannej známky pretrvávajú prvky komponentov, bez ktorého môžete urobiť

Aké sú veľkosti vlečky?

Môžete tiež využiť špeciálny program na výpočet spotreby materiálu.

Takéto kalkulačky často ponúkajú na využívanie stavebných obchodov a spoločností zaoberajúcich sa výrobou vlečky.

Určite, koľko panelov na nákup, pomôže jednoduchému výpočtu „anglasy“. Zistite si to rozmery profilov, ktoré sa majú aplikovať, ako aj veľkosť ich komponentov. Okrem toho bude potrebné merať výšku a dĺžku stien, bázu, otvorov (dvere a okno). Ako aj meranie výšky rohov štruktúry (vnútorná a vonkajšia).

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Uskutočnenie potrebných meraní, prejdite na výpočet počtu riadkov profilov na stene. Výška druhá je rozdelená do šírky profilu (užitočná, nie je bežná). Výsledné číslo je počet riadkov. Ak vynásobíte počet panelov v rade na tomto pomere, zobrazí sa celkový požadovaný počet profilov. Zostáva rozdeliť toto číslo na počet panelov v obale, a výsledok je zaokrúhlený na najväčší. Výsledok – počet obkladov potrebných na obklady.

Avšak, v tých častiach steny, kde sú otvory, sú potrebné profily. Na tento účel sa dĺžka dĺžky vypočíta v tejto časti štruktúry a ich čísla.

Aké sú veľkosti vlečky?

Vykonáva sa počítanie príslušenstva. Určite počet uhlových dosiek je možné rozdeliť výškou steny do výšky jedného tyče. Počet platóbov určuje na základe obvodu otvoru. Meranie obvodu v hornej a dolnej časti stien, určte počet štartovacích (upevňovacích prvkov, na upevnenie spodného radu vlečky) a finále (konečný prvok namontovaného povrchu) dosiek.

Výpočet štartovacích a dokončovacích dosiek sa vykonáva bez zohľadnenia zásob materiálu. Aby ste sa ušetrili ako dolný pomocný panel, môžete použiť vlečný panel, ktorý má predtým orezané zámkové pripojenia. Je možné zistiť počet prvkov J-profilu oddelením spoločného metrarixu vertikálnych častí v blízkosti okien a diagonálnych rovín na prednýchónoch (je to pre tieto lokality profil) na dĺžku jedného panelu.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Pri výpočte je dôležité sledovať niektoré odporúčania.

  • Meranie výšky a obvodu stien, zvážte rozmery výčnelkov a výklenkov. Pre ich dizajn používa J-profil a špeciálne rohy.
  • Po vypočítaní dĺžky stien, pamätajte, že sa mierne zvýši na oboch stranách kvôli inštalácii prepravky pod vlečkami.
  • Predtým, ako si kúpite jeden alebo iný materiál, analyzujte funkcie rozmerov niekoľkých najobľúbenejších modelov. Je vhodnejšie, aby to nakreslite tabuľku, ktorá obsahuje takéto stĺpce ako názov materiálu, jeho dĺžka, šírka, požadovaný počet panelov a komponentov, približné náklady na tvár. Takýto tip pomôže sa dostať zmätene v parametroch rôznych typov vlečiek a umožní vám nájsť najvhodnejšiu možnosť.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

  • Vypočítajte požadovanú plochu, obvod a výšku povrchov sa môže použiť čo najskôr pomocou schematického plánu domu, v ktorom sú uvedené presné parametre.
  • Po vypočítaní požadovaného počtu panelov pridajte do tohto čísla ďalších 15% na batériu, chrbticu a orezávanie.
  • V prípade potreby je materiál dôležitý, že nová strana má rovnakú sériu a číslo, ktoré sa kúpilo skôr. V opačnom prípade sa môžu líšiť odtiene materiálov z rôznych strán.

Aké sú veľkosti vlečky?

Aké sú veľkosti vlečky?

Je nemožné ohrievať budovu bez toho, aby sa uchýlili k rezaniu. Na tieto účely, kruhová píla s pevným diamantovým kotúčom na rezanie vláknitého cementu, elektrický bicykel alebo píl, kovový nôž na poskytovanie kovového alebo vinylového profilu požadovanej dĺžky. Oddiely spracovávajú Nazyk.

Prehľad fasádnych materiálov – Vinyl Siding a Basebars Pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár