Charakteristiky a vlastnosti CLAP „CHTIL“

Módne možnosti dizajnu sa vykonávajú prírodnými materiálmi. Drevo má špeciálnu hodnotu, pretože sa vyznačuje jedinečnými vonkajšími vlastnosťami a vynikajúcim výkonom. So drevom, najviac útulný a krásny dekor je stelesnený.

Čo to je?

Náklady na prírodné materiály sú vysoké, ich nákup si nemôže dovoliť. Aplikácia ílu „chtil“ – veľká voľba z rôznych produktov prezentovaných na trhu. Čo to je, a aké parametre sa vyznačujú týmto spôsobom dokončovania, zvážiť.

Podšívka vyzerá ako klasické dosky používané na orezanie, Vyrobené z prírodných surovín. Pine, Cedar, Birch, Linden, iné drevené bázy sa používajú na výrobu podšívky „kód“. Z iných odrôd sa táto úprava vyznačuje nedostatkom vybrania pozdĺž okrajov panelu. Na pripojenie častí obkladu tu, upevňovacie prvky „schip-groove“. Technológia vám umožňuje stelesniť hladký a plynulý povrch s presným imitáciou pevného dreva.

Výstavy prítomné na profile Vykonávajú funkciu vetrania. Cirkulácia chráni dosku z infekcií foriem.

C Liner „Chtil“ je vysoko kvalitná rezivo. Jeden konečný panel je čisto rozšírená sušiaca doska s určitými rozmermi. Technológia výroby dosky je podobná metódam výroby Europhilera. Rozlišovacie funkcie Podšívka – tenší profil. A počas montáže neexistuje transakcia medzi panelmi, pretože neexistujú žiadne hĺbkové drážky. Panelové držiaky sú neviditeľné. Materiál sa nesmie používať interne aj v exteriéri.

Výroba materiálov

Lime, olkhovy panely patria do listnatých druhov materiálov. Lipa, Birch, Aspen, Dub, Olha, ako aj iné možnosti vyzerajú ako drevené ploché panely asi 70 mm široké so zaoblenými hranami a chýbajúcou poličkou z SIP. Panely sú v súlade s jedinečnou kvalitou tvrdého dreva. Toto drevo sa vyznačuje vynikajúcou pevnosťou a hustotou. Panely nestratia svoj pôvodný vzhľad aj pod vplyvom rôznych vonkajších podmienok.

Tieto druhy sa neotvoria, forma v nich nespustí. Akékoľvek materiály z tvrdého dreva by sa mali spracovať antiseptikom. Spracované podšívky vhodné pre pokožku a exteriér budov. Fasády, pokryté tlnectva, vyzerá prezentovateľné a prekvapivo krásne.

Základom pre výrobu clap „shtil“ môže byť ihličnatý skaly, ako je borovica, cédr, iní chlapci. „County“ z borovice Angarska, pretože nie je možné byť vhodný pre obloženie miestností vo vnútri. Toto plemeno sa vyznačuje jedinečným povrchovým vzorom. Panely sú vhodné na dokončenie nielen podkrovie alebo verandy, ale aj obývacej izby a iných izieb v dome. Diverzifikované variácie dekorácie môžu byť natreté drevo, ako aj výber kombinácií rôznych typov.

Pine, Birch alebo Linden Podšívka – je to lacný povrchový materiál. CEDAR Products – Elite Finish Stupeň, ktorý možno použiť len na dokončenie niektorých vnútorných častí miestnosti.

Vôňa ihličnatého dreva je jedinečná, má terapeutické kvality.

Cedarová podšívka platí nielen pre domáce interiér, ale aj pre kancelárske skrine, obklady bankových hál, obchodov.

Charakteristika

Veľkosti CLAP „SHTIL“ sa líšia. Materiál domáceho výrobcu je väčšinou široký od 9 do 15 cm. Dĺžka panelov je až šesťnásobok. Varianty hrúbky panelu sa líšia od 1,2 do 2,5 cm. Šírka materiálu zahraničnej výroby sa pohybuje od 8 do 14 cm. Dosky sú hrubé od 1,25 do 2,1 cm. Dĺžka panelov je rovnaká ako domáci výrobca – až šesť metrov.

Na rozdiel od klasických variácií podšívky má „pokoj“ odrody s inými parametrami. Napríklad šírka domáceho materiálu môže byť od 120 mm do 140 mm a hrúbka profilu je od 1,5 do 2,5 cm.

C vložka „chtil“ zahraničnej produkcie je identická s veľkosťou iných druhov materiálov. „Chtil“ sa vyznačuje rozdielmi v dĺžke dokončovacej dosky. Napríklad sa líši od 2 metrov do 6 metrov. Takáto odroda vám umožňuje získať menej zadné zlúčeniny na čelo. Dokončenie sa ukáže, že je hladšia a pevná. Triedy „Extra“, „Premium“ dostal najväčšiu distribúciu. Vzťahujú sa na lepšie typy.

V závislosti od triedy sa vzhľad drevených výrobkov líši. Triedy sú rozdelené v závislosti od prítomnosti fena na 1 meter panel. Ako ich menšia, tým lepšia je kvalita. Rozsah použitia podšívky je prepojený s typom základne. Napríklad, borovicové alebo smrekové panely sú vhodné na pokovovanie verandy a lodžia. Štruktúra ihiel sa vyznačuje zvýšenou živicou, vďaka tomu je podšívka zakúpená dobrá voda odpudzujúca kvality. Funkcia Coniferová podšívka nie je vhodná pre parné lemovanie v kúpeli. Pretože kvôli vysokému stupňu s úsmevom, takéto obloženie začne vykazovať ostrý a nepríjemný zápach.

Veľké panely nevydávajú živicu, a preto sú povolené v dokončovaní párov. Takéto obloženie bude mať pozitívny vplyv na ľudské telo vďaka tenkému hojeniu vône. Drahé drevené skaly, ako je cédrová podšívka, možno aplikovať len na dokončenie malých dekorových prvkov. Panely s najvyššími nákladmi sú často vyrobené z vzácnych drevných plemien.

Triedy „extra“ triedy sa môžu aplikovať len na dokončenie vnútri. Kvalita materiálu je veľmi vysoká. Trieda je rozdelená odrodami: A, B, s. Tu stojí za to zvážiť nuansy výberu jednej alebo inej odrody v závislosti od vlastností odrody. Variácie na predaj zahŕňajú prítomnosť odrôd s charakteristikami: AB, Slnko.

Dieťa Nuances

Je zrejmé, že jeho hodnota závisí od kvality dreva. Pri výbere obloženia v obchode alebo na paneli, zložte pár rôznych odrôd spolu, vyhodnotiť textúru panelu. Takéto posúdenie sa nazýva vizuálny. Všimnite si, že najlacnejšie množstvo panelov – s. Cena odrody sa líši v závislosti od plemena dreva používaného pri výrobe.

Najviac prijateľné na použitie a za cenu panelu odrody. Môžu byť použité na pokrytie stropov, stien. Štandardná pracovná dĺžka panela – až šesťmetrov. Dosky triedy A triedy „Prima“ alebo „Elite“ – veľmi drahý materiál.

Hmotné výhody podšívky A:

 • Široký panel, ktorý vám umožní sedukovať priestory celkom rýchlo, bez použitia osobitného fyzického úsilia;
 • možnosť upevnenia v horizontálnom variante a vo vertikálnom;
 • Systém Schip-Groove poskytuje veľmi jednoduchú inštaláciu;
 • Malý odpad, ktorý je nevyhnutný v práci s inými odrodami;
 • Dostupnosť špeciálnych drážok vetrania.

Rozdiely v vzhľade odrôd:

 1. A – sú viditeľné vzácne uzly bez zhustených a sekcií s rozpadajúcim sa živicou;
 2. V – prítomnosť väčšej suky, ako aj úsekov s rozpadajúcim sa živicou;
 3. C – je povolené na miestach v miestach s rozpadajúcim sa živicou.

V prítomnosti veľkého množstva manželstva je povolené fascinované obkladom povrchov. Keď sú rozrezané oblasti zlej kvality, chýbajúca dĺžka sa pridávajú inými kvalitnými panelmi. S touto metódou je veľký počet odpadov.

Krásne príklady orezania

Dokončenie vnútri alebo fasády budov s clapboardom „chtil“ – jeden z lacných spôsobov, ako previesť domov. Panely sú vyrábané podľa moderných technológií, ktoré ovplyvňujú zvýšenie operačných charakteristík. Niektoré typy panelov nevyžadujú žiadnu starostlivosť a spracovanie fungicídnymi činidlami. Drevený shelt je vždy v móde.

Klasické strety z dosiek – ekologický materiál. Dobre sa zmestí do väčšiny módnych interiérov. Ak sa však tento materiál používa všade, potom existuje druh krajiny. Preto by sa podšívka mala aplikovať selektívne, napríklad pre dekor a vytváranie trendových akcent.

 • Drevené panely môžu byť prítomné v interiéri stien, na strope, v iných detailoch interiéru.

 • Schopnosť farbenie obloženia – pozitívna dekoratívna dôstojnosť tohto materiálu. Napríklad biela podšívka je vhodná pre uskutočnenie škandinávskeho interiéru.
 • Zrúcanou podšívkou sa často používa na obkladové fasády, pouličné prvky, napríklad arbors. Maľované obloženie vo vnútri altánku vydrží svoje pôvodné vlastnosti.

 • Dnes výrobcovia stvorenia diverzifikovali rozsah podšívok. Okrem klasických plechoviek je možné nájsť obchody dobré a zvedavé, pokiaľ ide o dizajnér, materiály. Napríklad obklady búchania dosiek napodobňuje vagón „Američan“.
 • S napodobňovaním protokolu, blokový dom sa ľahko vyrovnať.
 • Vyberte možnosti obloženia v súlade so zamýšľaným dizajnom. Ako je možné vidieť, štandardné dosky môžu byť doplnené inými typmi výkonov.

O tom, ako rýchlo pripojiť podšívku, naučíte sa z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár