Čo možno urobiť z mlynby?

Bezosilňový stroj – bulharský – pracuje na úkor elektrického motora zberača, ktorý prenášajúci rotačnú mechanickú silu na pracovný hriadeľ pomocou prevodovky. Hlavným účelom tohto elektrického náradia – rezanie a brúsenie rôznych materiálov. Zároveň je jeho používanie prípustné na iné účely z dôvodu zmien a rafinácie konštruktívnych charakteristík. Funkčnosť brúsky sa teda rozširuje, a schopnosť vykonávať predtým neprístupné typy práce.

Čo možno urobiť z mlynby?

Základné nástroje a materiály

Modifikácia ESM neznamená zmeny v dizajne bulharského. Vo väčšine prípadov je remake montáž namontovaného rámu, ktorý je inštalovaný na bulharskom jazyku. Súbor nástrojov a materiálov používaných na montáž takejto dizajnu je určená jeho účelom a stupňom zložitosti procesu navrhovania. Hlavnými detailmi sklopného doplnku brúsky sú rôzne skrutky, orechy, svorky a iné upevňovacie prvky. Základ je podávaný nosným rámom vyrobený z odolného kovu – železné potrubie štvorcovej sekcie, rohov, tyčí a iných prvkov.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Ďalšie nástroje sa používajú na konverziu ESM v zariadení. Medzi nimi možno prideliť:

 • Elektrický vrták alebo skrutkovač;
 • zváračka;
 • Kúperi;
 • Ostatné bulharské;
 • vice.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Ako si vyrobiť brúska z bulharského?

Grink je pásový brúsny stroj. Tento nástroj vyrábajú výrobcovia v samo-modifikácii. Zmena bulharskej pomôže získať prístup k funkciám GREENDRY bez nákupu dodatočného nástroja. Existuje mnoho modifikácií domácej brúsky. Hlavným rozdielom od seba je stupeň zložitosti zhromaždenia. Nižšie je popis zmeny bulharska v mlynčeku jedným z najjednoduchších spôsobov.

Čo možno urobiť z mlynby?

Na montáž budú potrebné tieto materiály:

 • 70 cm metalickej pásky 20×3 mm;
 • Tri závitové skrutky zodpovedajúce vlákni brandingu reduktora;
 • Niekoľko podložiek a orechov rovnakej veľkosti;
 • Tri ložiská;
 • Malý kladka s priemerom otvoru sa rovná priemeru pracovného hriadeľa OSM.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Montáž rámového dizajnu. Hlavný rámec Greenmana má najjednoduchšiu modifikáciu: Skladá sa z horizontálnej časti z zozbieraného kovového pásu a upevňovač pripojený k nemu, ktorý má vzhľad písmena „C“. Upevňovač je navrhnutý tak, aby konsolidoval celý rámec dlažby na telesovom telesa brúsky. Na to bude vŕtané otvormi, ktoré musia zodpovedať otvorom v prevodovke. Sú navrhnuté tak, aby skrutili rukoväte brúsnych. Oválny tvar otvorov je pohodlnejší na upevnenie rámu na USM.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Horizontálna časť Greenmana je zvalená na upevňovač takým spôsobom, že okraj prvého je uprostred posledného. Pri varení by sa malo pozorovať správne umiestnenie rebra horizontálneho prvku. Mala by mať najlepšiu odolnosť v priečnom zaťažení počas prevádzky Greenmana. Inštalácia prenosu pásu. Leštiaci stroj pracuje na princípe rotačného napájacieho pásu. Ako pás je brúsny papier. Na implementáciu prenosu je potrebné upevniť kladku na hriadeľ brúsky pomocou matíc príslušnej veľkosti.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Na konci rámu GreendenA, ktorý je opačným hriadeľom USM, vŕta otvor s priemerom 6 až 10 mm. Skrutka je nainštalovaná v ňom. Jeho smer musí zodpovedať smerovi prevodového stupňa. Existuje niekoľko ložísk s priemerom vnútorného otvoru presahujúcim priemer prierezu skrutky maximálne 1 mm – bude dať ložiská možnosť pevne a nie dať vibrácie počas prevádzky budúcich pásových brúsky. Ložiská sú upevnené na skrutkovej podložke a matici.

Čo možno urobiť z mlynby?

Konečná fáza zostavy manuálnej brúsky je príprava emery. Zvyčajná abrazívna páska používaná v továrni modifikácie brúsnych brúsok je rezaná v pozdĺžnom smere. Šírka rezanej časti by mala zodpovedať šírke kladky a ložísk umiestnených na opačnej strane rámu GREENDRE. Ďalšie informácie. Pri montáži tohto modelu GRERENALA, stojí za to zvážiť korešpondenciu svojej dĺžky rámu medovej pásky. Tryska brúsky môže byť pevná veľkosť pre pásku špecifickej spoločnosti alebo s možnosťou nastaviť napätie.

Čo možno urobiť z mlynby?

Ak chcete implementovať nastavenie vlastností v konštrukcii produktu, musíte vyradiť existujúce otvory v ráme. Hovoríme o jamkách používaných na upevňovacie prvky štruktúry do puzdra prevodovky, ako aj či sa používa na držanie ložísk. V procese diery musia otvory získať oválny tvar – to umožní, aby sa rám posunutý na stranu, čím sa nastaví napätie pásky. Ak chcete zlepšiť vlastnosti upevnenia napätia a zabrániť jeho útlmu počas náradia, je potrebné pod všetky orechy, aby sa puky rebrovaného profilu.

Čo možno urobiť z mlynby?

Hotová variácia dizajnu domácej brúsky je znázornená na nasledujúcej fotografii.

Čo možno urobiť z mlynby?

Domáce sledovanie píly

ESM akéhokoľvek modelu a veľkosti môže byť modifikovaný do píly s jemným krokom. FANTASY (PENDUMUM) Disk Píla – to je elektrický nástroj (zriedka akumulatívny), ktorý sa používa len v stacionárnej forme na rezanie polotovarov z rôznych materiálov pod akútnym a priamym uhlom. Rozdiely takejto píly od iných spočívajú vo vysokej presnosti rezania v danom uhle a zachovanie integrity reznej hrany.

Čo možno urobiť z mlynby?

Nainštalovaný inštalovanú konštrukciu môžete vykonať inštalovanú konštrukciu, ktorá umožní použitie brúsenia ako sledovacej píly. Ak chcete vytvoriť najjednoduchšiu úpravu, bude potrebné pripraviť:

 • Drevené polotovary – list drevnej dosky, čo zodpovedá veľkosti budúceho pracovného povrchu, rôzne tyčinky (z rovnakej drevovlákniny);
 • Self-capping skrutka;
 • skrutky a orechy;
 • Konvenčný typ klavíru.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Nástroj potrebný na výrobu jemnej píly:

 • Elektrolovka alebo hacksaw;
 • vŕtačka alebo skrutkovač;
 • Dve vŕtačky – 3 mm a 6-8 mm;
 • Plastová utiahnutá svorka.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Montážny proces. Budúci kyvadlový rám koncovej píly by mal byť umiestnený na pevnom, hladkom, non-roztečnom povrchu. Môže sa použiť pracovný stôl alebo samostatne zmontovaný dizajn. Výška roviny, na ktorej bude výrobok stáť, by mal byť dostatočný na pohodlnú prácu. Rezací prvok koncovej píly sa vždy nachádza na okraji stola alebo pracovného stola. Táto skutočnosť sa berie do úvahy pri montáži samosvornej vyslednej píly.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Veľkosť pracovnej roviny stroja je určená veľkosťou, hmotnosťou brúsky a účelom jeho použitia. Pre USHM najmenšej veľkosti, drevná doska 50×50 cm. Musí byť upevnený na pracovnom stole takým spôsobom, že jeden z jeho okraja hovoril nad podlahou o 15 cm. V strede vyčnievajúcej časti je obdĺžnikový výstrih, navrhnutý tak, aby do neho znížil brúsny prvok. Šírka strihu sa mení od 10 do 12 cm, dĺžka – 15 cm.

Čo možno urobiť z mlynby?

Na jednej strane bude obsluha stroja, na druhej strane – segment klavírnej slučky je fixovaný so šírkou 5-6 cm. Upevňovacie prvky baldachýn, podobne ako všetky ostatné drevené časti, sa vykonávajú s použitím nesebeckého. Na tento účel je v obrobku vyvŕtaná otvor 3 mm – je potrebné, aby nezničil drevený materiál. V rovnakom otvoru, ďalšia – 6 mm v priemere a 2-3 mm v hĺbke – sú tesné pre skrutkovacie klobúky, ktoré by nemali vykonávať nad pracovnou rovinou.

Čo možno urobiť z mlynby?

Drevo alebo obdĺžnikový segment drevnej dosky je priskrutkovaný do pohyblivej časti slučky. Uhol v uhle 90 stupňov je spojený inou kvalkou podobného profilu – detail, na ktorom bude bulharský. V tejto súvislosti môžete použiť zosilnený montážny roh – to zníži konštrukciu dizajnu a eliminuje vznik chyby pri rezaní.

ESM je pripojený k poslednému bruste. Na tento účel je vŕtaný otvorom s priemerom rovným priemerom závitového otvoru v brúse. Má skrutku zodpovedajúceho priemeru a dĺžky. Akékoľvek nezrovnalosti veľkosti rámu a brúska sú kompenzované dodatočnými podložkami, grinárami, tesneniami. Jeho zariadenie musí byť vystavené tak, že smer pohybu rezného kotúča bol nasmerovaný na obsluhu stroja.

Čo možno urobiť z mlynby?

Zadná časť brúsky priťahuje nosnú tyč plastovej svorky. Spúšťač musí zostať prístupný pre výpadok núdzového napájania. Drevený bar 5×5 cm je priskrutkovaný do roviny pracovného priestoru určeného na použitie ako rezanie dreva alebo kovových prázdnin. Jeho prítomnosť poskytne hladké pílenie a nedostatok materiálu. Dizajn posudzovaný v obrátenej forme a s pevnou brúskou môže byť použitý ako samoobslužný píl. V závislosti od účelu cieľa, výroby a rámu portálu pre bulharský.

Čo možno urobiť z mlynby?

Opísaný model koncovej píly na báze bulharského je uvedený na nasledujúcej fotografii.

Existujú aj komplexnejšie úpravy bulharčiny v píle. Tiež vyrábajú továrenské variácie.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo ešte môže byť vykonané?

Dizajn brúsky vám umožňuje upraviť ho s vlastnými rukami v mnohých iných nástrojoch.

Grainrink

Držovač zrna je vyrobený z okrúhleho bubna (z rozbitého alebo starého drviča) s perforovaným odnímateľným dnom, plastovým otvorom (z konvenčnej nádoby s nakrájaným dnom) a brúskou – popredným dizajnom prvkom. Hriadeľ USM je umiestnený v bubne cez otvor v strede jeho horného. V tejto polohe je jeho telo pripojené k bubne (spôsob pripojenia je jednotlivec). Z vnútornej strany bubna na hriadeľ prevodovky je pripojený nožom noža. Môže byť vyrobený z rezacej kruhovej kruhovej píly z dreva. Nôž je upevnený montážnou maticou.

Čo možno urobiť z mlynby?

Plastový bunker na načítanie zrna je tiež nainštalovaný v hornej časti skrine bubna. Cez to je podávané zrno padajúce na rotačný nôž. Ten je rozdrvený a naleje sa cez punč dna. Z veľkosti otvorov v spodnej časti závisí od veľkosti brúsneho frakcie. Nižšie uvedená fotografia zobrazuje model domáceho obilia a kresieb pre jeho výrobu.

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Čo možno urobiť z mlynby?

Brúsky

Brúsenie pobočiek a trávy – záhradného nástroja, ktorý umožňuje otáčať jemné vetvy a hustá sediacich bunigny v tvarovacej forme používanej na rôznych poľnohospodárskych účely. Vytvorenie takéhoto nástroja, stojí za to používať iba veľkú brúsku, ktorá beží na vysokých otáčkach. Aby sa zabránilo preťaženiu a zlyhaniu, použije sa ďalší systém prevodovky, opakované zvýšenie brúsneho účinku. Zariadenie je upevnené na pevnom kovovom lôžku, ktorý je schopný odolať veľkým vibráciám a posuvným zaťaženiam. Takéto zariadenie je zobrazené na obrázku nižšie.

Čo možno urobiť z mlynby?

Elektropilated

Elektrické oceľové píly vyrobené pomocou pneumatiky z reťazových píly príslušnej veľkosti. Vzhľadom k tomu, že v domácom dizajne nie je možné použiť mechanizmus automatického ukončenia otáčania, osobitná pozornosť sa venuje dizajnu ochranného puzdra. Podobným princípom, s vlastnými rukami, môžu byť navrhnuté šabľou píly na bulharskej základni. Reťazová píla je znázornená na fotografii nižšie.

Čo možno urobiť z mlynby?

Sústruženie

Sústruženie stroja na strome z bulharčiny – jeden z najťažších spôsobov, ako upraviť posledný. Pre jeho výrobu sa používa veľký počet materiálov a rôznych zložiek. Príklad návrhu je zobrazený na fotografii nižšie.

Čo možno urobiť z mlynby?

Tacky

Toto je nástroj pri navrhovaní benzínového zastrihávača, alebo skôr kardanovú časť. Zásada jeho práce je zachovaná – len hnacia jednotka a priamo rezané zmeny.

Namiesto rybárskej čiary pre pasúce sa nainštaluje držiak pneumatiky reťaze.

Čo možno urobiť z mlynby?

Bezpečnostná technika

Vytvorenie modernizácie USHM s vlastnými rukami je veľmi dôležité dodržiavať bezpečnostné techniky. Akékoľvek zmeny vykonané na návrh zariadenia – porušenie schválených technických noriem. Vzhľadom na túto skutočnosť stojí za to chrániť sa pred negatívnymi dôsledkami používania konvertovaného nástroja. Na tento účel sa aplikujú individuálne ochranné prostriedky – slúchadlá, maska, okuliare, rukavice. Nasledujú základné pravidlá prevádzky alebo že elektrické náradie. Úspora života a zdravia pri práci – prioritný faktor.

O tom, ako urobiť vtáka z bulharčiny, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár