Poľská Paradyz Tile: Pros a nevýhody

Poľská firma Paradyz produkuje glazované a nezákonné keramické dlaždice, slinku a porcelánové dlaždice veľkých formátov. Spoločnosť existovala od roku 1989, a počas tejto doby sa podarilo pevne posilniť na trhu a získal srdcia kupujúcich nielen v Poľsku, ale aj na celom svete. Z hľadiska jeho kvality a širokej škály nie je Paradyz dlaždice horšia ako slávne európske vzorky. Používa najmodernejšie technológie na jeho výrobu. Výrobky poľskej spoločnosti z európskych analógov sa odlišujú za prijateľnú cenu.

Rozsah

Paradyz výrobky môžu byť rozdelené do niekoľkých kategórií: Kúpeľňové dlaždice, kuchyňa, kúpeľne, vonkajšie, mozaiky pre sprchovací kút a bazén, slinok pre fasády a schody. Prezentovaný materiál môžete využiť v chatách, apartmánoch, hoteloch a dokonca aj múzeách. ŠPECIÁLNY SLOŽNÁ SLOŽKÁ TILE JE NAJVYŠŠIE NA KVUTNUTIE BUDOVY. Ona má dobrú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Vďaka špeciálnemu popáleniu je slinok dobre odohrajúci zima a teplo, zatiaľ čo vzor nestratí jeho jas na ňom.

Paradyz dlaždice pre interné práce je k dispozícii v niekoľkých sériách. Každá zo série zahŕňa dlaždicu pre steny, pohlavie, hranice a dekoratívne vložky vo forme mozaiky. Nižšie sú najobľúbenejšie zbierky obkladačiek.

  • Dlaždice zo série Bambus S obrazom bambusu pridáva čerstvosť interiéru a mozaika z tej istej kolekcie bude ozdobiť hranice a pohlavia.
  • Séria Koncertu Vhodné pre tých, ktorí milujú svetlé farby. Vyrába sa v troch farebných verziách, ktoré môžu byť navzájom kombinované. Dekoratívne prvky vo forme kvetov pomôžu oživiť situáciu.

  • V kolekcii Jemný Existujú dve farby – béžová a hnedá. Tieto farby sú dobre kombinované. Vzory z kvetov na vložky a hranice dokonale dopĺňajú interiér.
  • Séria CAD DECOR má rovnakú farebnú škálu ako jemný, a je vhodný na vytvorenie pokojnej a relaxačnej atmosféry.
  • Zbierka FAGIA V zelenom. Vďaka dekoratívnej vrstve sa zdá, že povrch je vlnitý, pripomínajúci povrch mora.
  • V sérii Karioca Dve farby sú prezentované – mlieko a jemná zelená. Takáto kombinácia dáva interiérové ​​svetlosť a citlivosť a vložky vo forme vegetačných ozdôb a pásov dopĺňajú interiér.
Prečítajte si viac  Všetko o žulové vŕtačky

Rozmery

Paradyz dlaždice má pomerne veľkú škálu možných veľkostí. Nepochybne je to veľká plus, pretože veľká dlaždica sa bude pozerať na jednu priestory, a v iných – menšie dlaždice alebo mozaiky. Nástenné dosky pre kúpeľne sú reprezentované rozmermi 30×60 cm, 25×40 cm, 25×33,3 cm, 25×75 cm, 20×60 cm, 28,8×9,8 cm, 25×40 cm. Takéto dosky kvôli ich predĺženej forme, ideálne pre veľké a priestranné priestory. Vonkajšia doska má iba dve veľkosti – 30×30 cm a 40×40 cm. Materiál štvorcového tvaru je ľahšie ležať a vyzerá to harmonickejšie. Existujú dosky malých veľkostí – 10×10 cm, ktoré vyzerajú dobre v malých izbách, napríklad v kuchyni.

Stanovisko kupujúcich: Pros a nevýhody

Väčšina kupujúcich je spokojná s produktmi Paradyz. Poznamenávajú také výhody keramických obkladov ako vysoko kvalitné, krásne výkresy, praktickosť, demokratická cena. Tí, ktorí si kúpili Paradyz dlaždice vôbec neľutujú svoju voľbu. Naopak, poznamenávajú, že s novým jedálom bola miestnosť, v ktorej bola vykonaná oprava. Široká škála dlaždíc, úspešná kombinácia odtieňov, krásnych vzorov a iných dekoratívnych prvkov – to všetko pomáha vytvoriť skutočnú umeleckú dielo.

Kupujúci si poznamenal, že s dlaždicami je ľahké pracovať, je dobre rezané a má úspešné rozmery, ktoré zodpovedajú realite. Niektoré písať, že dlažba má hrubý povrch, vďaka ktorým sa nepokúša. Mnohí priťahuje demokratickú cenu výrobkov V porovnaní s inými európskymi analógmi. Zároveň každý oslavuje vynikajúcu kvalitu výrobkov.

Kupujúci, ako je táto dlaždica. Jeho hrany sú liečené parafínom. To všetko minimalizuje riziko čipov a trhlín. Ak hovoríme o nedostatkoch, niektorí kupujúci označujú jedinú malú chybu: niekedy sa rozvody na dlaždice a vody.

Pri montáži je potrebná rezanie Paradyz dlaždice, o tom, ako to urobiť správne.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: