Všetko o terasovitej doske Holzhof

Pri usporiadaní územia svojej stránky krajiny, mnohí premýšľajú o tom, ako je terasovitá doska najlepšie pre vytvorenie podlahy, pretože na trhu je mnoho dosiek výrobcov. Seakedné dosky z domácej značky Holzhof si vyžadujú široký dopyt z dôvodu ich vynikajúcej kvality a charakteristík. Pred nadobudnutím tohto druhu stavebného materiálu je veľmi dôležité zoznámiť sa s vlastnosťami a sortimentom, medzi ktorými si môžete vybrať vhodnú možnosť.

Zvláštnosť

Seakedná doska zo značky Drevopolymérneho kompozitu (DPK) spĺňa všetky potrebné kritériá kvality, vyrába sa so všetkými bezpečnostnými normami. Holzhof doska pozostáva z PVC a dreva plytkú frakciu. Terasa Rada DPK je materiál so špeciálnym reliéfnym profilom na prednej časti, ktorá sa aplikuje, aby sa zabránilo posuvným vonkajším alebo blízko rezervoárom.

Materiál neustále interaguje s prostredím, zrážanie môže naň spadnúť, čo znamená, že je veľmi silne podlieha rôznym negatívnym vplyvom zvonku.

To je dôvod, prečo stojí za to kúpiť len vysokokvalitné a osvedčené výrobky, ktoré budú trvať mnoho rokov a bude odolná voči opotrebeniu. Terasovaný Holzhof Plank je odolný voči hnilobe, vývoj húb a iných mikroorganizmov, sa nemení s konštantnou UV expozíciou.

Vzhľadom na rôzne farby samotného stromu sa môžu vyrábať rozdiely v odtieňoch pri výrobe výrobkov, ale často len v rovnakej farbe. Časť dreva môže ovplyvniť vzhľad tovaru, ale vonkajšie charakteristiky v žiadnom prípade neovplyvňujú celkovú kvalitu navrhovanej terasovej rady. Všetky produkty značky nepotrebujú dodatočnú starostlivosť po inštalácii, ako aj v neustálom spracovaní. Dokonale toleruje umývanie pred znečistením pomocou mydlových riešení.

Rozsah

Značka Holzhof ponúka nasledujúce typy terasy.

  • Univerzálny.
  • SUTURE, SUTUURE s drevenou textúrou a bezšvovým.
  • Štyridsať.

Univerzálna terasa Doska dokonale vhodná nielen pre usporiadanie terás, ale aj záhradné trate, balkóny. Môže byť použitý nielen na kladenie ako podlahu, ale aj pre steny stien a dokonca aj stropov. Aj s pomocou takejto dosky robia vetrané fasády a ploty. Vďaka systému Šature je materiál dokonale vyrovnať sa s veľkým prúdom vody, povrch materiálu je obojstranný s reliéfnym.

Odroda sature sa zvyčajne používa na podlahy v Alzembos, na prezeranie stránok, balkóny a kaviarne. Doska proti požiaru, s rôznym mechanickým poškodením, ktorý je možné ľahko obnoviť. Šiture verzia dosky s textúrou stromu je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi odolná a má tiež širokú paletu farieb.

Bezproblémové možnosti sú relevantné pre použitie v oblastiach okolo bazénov, používajú sa aj ako podlahy na letných veranderách, balkónoch, pirs a piernes. Servisná životnosť tohto typu môže byť viac ako 30 rokov. Pokiaľ ide o terasu s plnou meradou, používa sa na budovanie pilierov, rôznych druhov obchodných priestorov a usporiadať zóny v meste. Od farieb je k dispozícii skutočná verzia wenge.

Príslušenstvo

Mnohí výrobcovia, realizácia terasovitej tabule, zabudnúť ponúknuť zákazníkom komponenty, ale to sa netýka spoločnosti Holzhof. Táto značka má všetko na vykonanie plnohodnotného povlaku. Komponenty pre univerzálny typ dosky DPK sú zástrčky na zatvorenie koncov a klipov, aby sa zabezpečila správna medzera v 4-5 mm. Pokiaľ ide o možnosti stehu a bezproblémových možností, existujú nasledujúce komponenty.

  • Laga. Pri upevnení materiálu sa používa alebo oneskorenie z DPK, alebo jeho hliníkový analóg.
  • Montážna klip a Kleimer. CLIP Umožňuje pripojiť profil na oneskorenie, čo vám umožní vytvoriť vhodnú medzeru. Kleimer sa používa na upevnenie dosky k základni, umožňuje získať minimálnu, sotva viditeľnú medzeru.
  • Lesné prvky, vrátane dosiek, zástrčiek a dekoratívnych rohov. Používa sa na dekor koncov a profilov.
  • Nastaviteľné podpery. Pomocou ich pomoci môžete zosúladiť úroveň terasy, ak sú výškové rozdiely.

Dekoratívne komponenty môžu byť vybrané pre potrebnú farbu terasy. Značka je prezentovaná v širokom spektre sortimentu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: