Sklenené lustre

Sklenené lustre

Dom sa považuje za osobitné miesto pre každú osobu. Toto je osobný priestor, kde si nemôžete len prestávku od pracovných dní, ale aj spojiť sa v rodinnom kruhu alebo stretnúť sa s hosťami. Aby bolo možné bývanie, aby bol útulný a krásny, je potrebné venovať veľkú pozornosť svojmu dizajnu, zatiaľ čo hlavné zameranie v interiéri je daná osvetleniu. Preto sú hlavným predmetom dizajnu lustre. Sú prezentované v širokom výberom, ale sklenené výrobky sú najobľúbenejšie.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre úplne odhaľujú magické vlastnosti svetla, naplňte dom nezvyčajnou atmosférou a dávajú veľa pozitívnych emócií. Tento nástroj na osvetlenie umožňuje nielen vizuálne zmeniť priestor, ale tiež spôsobuje, že situácia bude hrať s novými farbami. Takéto lustre sa dokonale zapadajú do celkového interiéru bývania a vďaka elegantnému sortimentu výrobkov sa ľahko vyzdvihnúť na akýkoľvek štýl registrácie.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Modely

Po skončení dokončovania pracuje v miestnosti, hlavnou otázkou bude výber vhodného zdroja osvetlenia, pretože bude považovaná za centrálnu dekoráciu miestnosti a dať jej úplnosť. Tradičnou voľbou osvetlenia je sklenené lustre. Všetci sa medzi sebou líšia s rozmermi, farebným garážom a dizajnom.

V závislosti od stylistiky sú klasifikované nasledujúce modely lusterov:

  • Avangard. Výrobky sa vyznačujú neobvyklými tvarmi skla a originálnych dizajnérových riešení.
  • High Tech. Jedná sa o sklenené lustre s akcentovanými čiarami, navyše zdobené chrómom, nikel alebo nerezovými vložkami.
  • Moderný. Výrobky sú vyrobené v prísnom dizajne, kde vyzerá sklo funkčné a stručné.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Okrem toho sa lustre vyznačujú ich dizajnom. Pre izby s nízkymi stropmi, spravidla zvoľte pevné stropné kompozície s sklenenými lúčmi. Zaberajú minimálny priestor a neznižujú výšku miestnosti. Pokiaľ ide o formy výrobkov, môžu byť obdĺžnikové, okrúhle, štvorcové a sférické.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Možnosti pre zavesených lustrov s priehľadnými sklenenými lúčmi sú tiež menej populárne. Sú pripojené k stropu reťazca alebo kábla a výška ich odpruženia je ľahko nastaviteľná. Dokonale sa zmestia do interiéru moderného bývania aj kaskádové modely. Ich dizajn sa skladá z rôznych sklenených prvkov, ktoré sú zostupované kaskádou.

Každý typ lusteru je zvolený v závislosti od osvetlenia miestnosti. Takže sklenené lustrové luster je úplne vhodné pre priestrannú jedálnu izbu, bude to zlomiť osvetlenie, dobre, a ak je v miestnosti malé svetlo, potom je najlepšia voľba optimálna verzia „bubna“. Taký luster bude rovnomerne distribuovať osvetlenie a vytvoriť romantické nastavenie.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

MATERIÁLY

Sklo sa považuje za najkrajší materiál, ktorý sa používa pri výrobe lustrov. Aby boli sklenené kompozície získať neobvyklý pohľad, sú vyrobené z rôznych surovín. Doteraz sa rozlišujú nasledujúce typy lusterov:

  • Z vitráže. Pri výrobe polotovarov sa k produktu pridá oxid kovu. Odtieň je možné získať rôzne v závislosti od chemických reakcií. Takže napríklad kobalt v procese oxidácie poskytuje modrú farbu a červenú červenú alebo žltú.
  • Z AVANTURIN. Sklo je vyrobené s pridaním kovovej drviny, ktorá sa vtedy začne kryštalizovať a získa sa účinok vyžarovania mnohých kryštálov.
  • Z Douty Transparentné sklo. Pri výrobe lusterov používajú výnimočne čisté suroviny, bez prísad. Vďaka špeciálnej metóde spracovania sa produkt dostane neobvyklé fúkacie formy.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

  • Z českého alebo benátskeho skla. Toto je moderný vzhľad luster, keď sa vo vnútri stropu vytvára obrovské množstvo malých bublín, žiariace, keď je zariadenie zapnuté. Bubliny sa získavajú z horúcich surovín, ktoré najprv znížili v studenej vode, a potom poslal do rúry. Často takéto kompozície tiež dávajú biely vzor s čipkovým vzorom.
  • Z mozaiky. V horúcom skle sa nachádzajú farebné nite, potom, čo plafpona nezískavajú opakované vzory vo forme listov alebo púčikov.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Farby

Pre sklárske lustre, nielen veľkosti, scenérie, ale aj farbu. Hoci v modernom interiéri dizajnéri odporúčajú používať výrobky z bieleho skla, ale mnohí majitelia stále radšej vybrať viacfarebné kompozície. Matte lustre sú považované za klasickú neutrálnu verziu, sú nainštalované spravidla v miestnosti, kde je prítomný kov a drevo. Čo sa týka farieb farieb, vyzerá originál v obývacej izbe, kuchyne a detské, kde je dizajn vyrobený v modernom štýle.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Čierne lustre si vyberajú bar, glamour a gotický štýl. Dávajú izbu nezvyčajnú komoru a drámu. Ružové a červené odtiene sú považované za najcitlivejšie, takže uprednostňujú romantické dievčatá. Modré a modré lustre sa používajú na dizajn mužov a fialová dokonale dopĺňajú východný interiér.

Osobitná pozornosť si zaslúži produkty zeleného tieňa, je zaujímavé zdôrazniť všeobecný pohľad na miestnosť. Takéto lustre sú schopní zlepšiť náladu a zvýšiť chuť do jedla, takže zdobia jedálne, kuchyne a jedálenské plochy.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Dizajn

Krásny luster je ústredným predmetom interiéru, ktorý nielenže demonštruje kreatívny prístup k dizajnu, ale tiež uvádza chute domáceho majiteľa. V poslednej dobe môžete vidieť najviac rôznych modelov sklenených lustrov s kameňmi, s kvapkami, z kusov farebného skla.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Obzvlášť postihnuté zloženými kompozíciami s závesnými sklenenými guľôčkami a suspenziami. Zároveň, lustre s guľôčkami sú skutočnou umeleckou umením. Ich sklenené detaily sú zostavené takým spôsobom, že je vytvorená súčasná svetelná prehliadka. Často sú takéto prílohy doplnené drevom alebo kovom.

Lustre nezvyčajného dizajnu je možné zakúpiť ako v hotovom formulári a robiť pod objednávkou.

Kombinácia s inými materiálmi

Sklenené lustre obsadili čestné miesto v vytváraní interiéru. Zároveň sa nedávno stal módnym dopĺňaním skla s inými materiálmi, opakovaným štýlom nábytku, strop a steny. Tak napríklad, aby sa miestnosť dal izbu typu staroveku, vyberte si sklenené plafóny, zdobené bronzovými vedami, chrómom alebo iným kovom. Pre milovníkov minimalizmu by sa mal interiér zjednodušiť, takže v tomto prípade dizajnéri radia radi zloženie skla zloženia v lustre s prírodným drevom.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené osvetľovacie predmety zdobené plastom alebo textílie sú tiež dobre. Zároveň môžu byť lustre zdobené ako na plastovej sám, a byť zozbieraný dizajn skla vložený do ráfika. Nezvyčajne vyzerá sklo s braidným bambusom a vláknami.

Tipy na výber a starostlivosť

Predtým, ako odchádzate na nákup lustre, bude potrebné správne vybrať príslušný model výrobku a komponentov. Stojí aj za to, aby sa venovala pozornosť skutočnosti, že osvetľovacie zariadenie bude nainštalované. Výška miestnosti a veľkosť miestnosti hrajú obrovskú úlohu pri výbere luster. Dizajn by mal byť harmonicky kombinovaný s farebnou paletou a štýlom miestnosti, ak je to potrebné, vykonajte zónovanie miestnosti.

Po vybratí a nainštalovaní luster je hlavný problém starostlivý, pretože sklenené výrobky sú ťažké čistiť a usmrcovane, najmä pre barokové modely. Tak, že v procese prevádzky je dizajn rýchlo kontaminovaný, odporúča sa spracovávať prvky zo skla na špeciálne antiseptické činidlá. Lacné a cenovo dostupné sú riešenia výrobcov z Číny. Budú nielen predĺžiť termín prístroja, ale tiež chrániť jeho povrch pred osadom prachu.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Na umývanie luster s luždielmi, je najlepšie použiť obrúsky z prírodných tkanín.

Po prvé, povrch je zmáčaný a potom suchý vložky, takže bude možné vyhnúť sa tvorbe rozvodov. V roztoku mydla môžete pridať soľ a ocot v rovnakých pomeroch. Dostane sklo unikátny lesk.

Voda na umývanie lustrov by nemala prekročiť 27 stupňov. V procese čistenia nie je možné zabudnúť na kovové vložky štruktúry, mali by byť opatrne prepláchnuté a utrite suché, inak sa bude objaviť hrdza.

Veľkolepé možnosti v interiéri

Osvetlenie sa považuje za hlavnú zložku moderného interiéru. Ak chcete získať pôvodný pohľad na miestnosť, klasika sa považuje za vybrané sklenené lustre zdobené pod starovekom. Budú krásne doplnené krb a koberce vo forme zvierat kože. Pre moderný štýl je lepšie vybrať si malý lustrový model v rôznych farbách.

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

Sklenené lustre

7

Fotografia

O tom, ako rýchlo a len umyte luster, pozrite sa na toto video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár