Ložiskové toalety: Výhody a nevýhody

Beam WC Bowl dnes je populárnejšia ako Rodská možnosť. Má mnoho výhod, takže moderní výrobcovia ponúkajú aj množstvo boggly modelov.

Vlastnosti zariadenia

Bezplatné WC Externe sa nelíši od štandardnej verzie. Funkcia je ukrytá v malej konštrukčnej zmene, ktorá ovplyvňuje vodu v čase odtoku nádrže. Absencia ráfika, ktorý, na myšlienke, rozdeľuje tekutinu okolo obvodu celého vnútorného priestoru WC, úplne umývanie jeho povrchu. Avšak, tento prvok, okrem jeho cieľa, má negatívny vplyv – nečistoty akumuluje na ňom a baktérie sa vynásobia.

Túto funkciu môžete kompenzovať len opatrnou starostlivosťou, Urobte si čas a silu, spravte to pravidelne. Ložisková konštrukcia rieši tento problém s radikálom – zmenou štruktúry toalety. Ale toto nie je jediné riešenie, môžete zvážiť inú možnosť – zasklenie.

Zasklenie ťažkostných pozemkov

Jedným z prvých metód riešenia problému je pokryť problémové oblasti so špeciálnym zložením, ku ktorému nečistoty nelepí a na ktorých baktérie sa nevynásobujú. Zasklievací povrch sa s touto úlohou naozaj zvládne, ale časom je zničený pod vplyvom čistiacich prostriedkov a vyrážky, čo robí túto techniku ​​extrémne krátkodobé. Výsledkom je, že toaleta so špeciálnym povlakom sa zmení na klasickú verziu a všetky návratné problémy. Čo predstavuje majitelia tohto typu inštalácie pred výberom alebo čistením WC bez čistiaceho prostriedku, alebo stratí svoju hlavnú dôstojnosť po niekoľkých mesiacoch.

Štruktúra a princíp prevádzky

Stojí za zmienku, že neexistuje jednotná „správna forma“ zúrivých WC. Táto technológia je v procese rozvoja a zlepšovania. Tak, niektorí výrobcovia, opúšťajúc ráfik, vyrobené v minimálnych vybraniach toaletách v hornej časti výrobku, obsahujú takéto pravidlá ako: Hygienické flush (Gustavsberg), medzera (ROCA), PRO S ROZHODNOSTI (LAUFEN).

Ostatní výrobcovia nechávajú napríklad misku s miskou, napríklad bez akýchkoľvek žľabov, RIM-EX (VITRA) alebo RIMFREE (KERAMAG). V oboch prípadoch je spoločným prvkom silným tokom vody, opatrne umývanie celého vnútorného povrchu WC. Tento výsledok sa dosahuje pomocou špeciálnych kanálov oddeľujúcich prietoku do niekoľkých samostatných vodovodných prívodov pod určitým pravým uhlom a dizajn zabraňuje vode z nalievania misky.

Všetky inovatívne technológie uplatňované v zúrivým WC, prakticky neovplyvňujú jeho náklady. Metóda montáže toaletného misky s profilom, aj keď to vyzerá pochybné, môže vydržať zaťaženie až 500 kg. Bezšvíková nádrž, namontovaná do steny, poskytuje úplnú absenciu netesností a znižuje hlukovú zložku svojej práce. Záruka na vnútorné mechanizmy nádrže v pevných výrobcov je až 10 rokov, čo znamená, že nemôžete premýšľať o núdzovom zlyhaní. Ale aj v tomto prípade, technológia poskytuje nahradenie vnútorného kanála cez technologický kanál vypúšťacieho tlačidla bez demontáže produktu.

Klady a zápory

Na pochopenie rozdielu medzi jadiermi z nožných a natrhávania je potrebné venovať pozornosť osobitnej štruktúre každej možnosti, pretože je presne prítomnosť charakteristických výhod.

Ložiskové výrobky majú niekoľko výhod.

 • Najlepšia hygiena. Absencia ráfika eliminuje problémovú oblasť, ktorá slúži pre hromadenie nečistôt a reprodukcie baktérií. Celá oblasť vnútorného povrchu je v plnej dostupnosti, jeho čistenie nie je komplikované žiadnymi faktormi, ktoré robí toaletu čistejšie a bezpečné zdravie. Model je veľmi populárny v miestach s tuhými hygidnými požiadavkami: nemocnice, kaviarne a riad, nákupné a zábavné centrá a iné miesta davov ľudí.
 • Proces ľahkého čistenia. Otvorenosť dizajnu zjednodušuje prístup do každého rohu, je vhodné odstrániť ho, nemusíte sa dostať von, aby ste dostali kefu alebo kefu pod rámom, takže proces pokračuje rýchlejší a nie tak únavný. Čistenie kapitálu môže byť nahradené dôkladným denným trením povrchu s obrúskou bez čistiaceho prostriedku.

 • Ekonomická spotreba vody. Vysoký tlak vytvorený silnejší tlak vody je lepší čistenie povrchu výrobku, takže odtok vyžaduje kvapalinu o 30% menej, čo v prítomnosti počítadla sa naleje do významných úspor nákladov.
 • Vylepšená estetika. Výrobky vyzerajú kompaktnejším a tiež nevytvárajú v interiéri kúpeľne.
 • Bezpečná starostlivosť. Absencia veľkých objemov nečistôt rastúceho k povlaku WC, umožňuje umývať produkt bez chemikálií obsahujúcich kyseliny.
 • Podobná hodnota. Cena za pekárenské výrobky prakticky zodpovedá hodnote štandardnej toalety z tých istých surovín, že so zlepšenými operačnými funkciami je významný plus – najlepší produkt pre tie isté peniaze.

Neexistujú žiadne charakteristické nevýhody požehnaných jednotiek, aj keď bude viac než dosť pre nekalý výrobca.

Odrody

Nosné toaletné misky sú rozdelené podľa špecifík ich umiestnenia a inštalácie, existujú dva typy s charakteristickými vlastnosťami.

 • Vonkajší – Takéto možnosti sa vyznačujú štandardnou inštaláciou, sú relatívne ťažkopádnejšie, často vybavené bidedmi a mikroliftom;
 • Pozastavený – Reprezentované viac populárnejšími verziami, namontovanými na stene pomocou špeciálnych spojovacích materiálov, v nich je vložená nádrž. Takéto modely zaberajú menší priestor, vybavený spoľahlivým systémom odpruženia, ktorý môže vydržať zaťaženie až do 500 kg. Monolith nádrže poskytuje absenciu netesností, dlhú dobu prevádzky a tiež znižuje hluk svojej prevádzky, takýto monoblok je úplne praktický.

Stojí za to venovať pozornosť modelu CD so šikmým uvoľňovaním, ktoré môžu byť vybavené pohybovými senzormi, ktoré zdvihnú veko pri vstupe od osoby do miestnosti. Niekedy majú ďalšie oddelenia, v ktorých sú umiestnené rôzne detergenty a príchute, používané počas slivky.

Dnes si kupujúci si môžu vybrať namontovaný, prevodovky alebo divočiny. To všetko závisí od osobných preferencií.

Prehľad výrobcov a modelov

Nákup špecifického produktu, môžete dôverovať štítku alebo vôle prípadu, ale spoľahlivejší bude získavanie výrobkov z dobre overených výrobcov. Dnes na trhu sanitárnych výrobkov má niekoľko spoločností vo vysokom dopyte.

 • Vitra. Táto spoločnosť vyrába inštalatérske a príbuzné výrobky pre kúpeľne. To vybaví zakorenené toaletné misky s RIM-EX, vhodné na použitie v toaletách nákupných centier, nemocníc a iných verejných miest. Tiež drvivá väčšina modelov sú vybavené špeciálnym detergentným oddelením premytým vodou počas slivky.
 • ROCA. Tento výrobca inštalácie má bohatú históriu, pretože funguje od roku 1929. Výrobky sú v dopyte medzi luxusnými hotelmi, olympijskými zariadeniami, na miestach, kde kvalita hrá hlavnú úlohu.

 • Totožnosť. Táto spoločnosť vyrába WC na použitie moderných technológií a inovácií, používa multi-flow tornado flush plum systém, ktorý zlepšuje umývaciu misku WC v celej oblasti. Spoločnosť aplikuje technológiu EWARD + vytvorená na zničenie škodlivých baktérií. Okrem toho sú toalesy vybavené pohyblivými snímačmi, ktoré otvárajú WC, keď sa osoba približuje.
 • AM. POPOLUDNIE. Spoločnosť ponúka radu nebojácnych produktov zo stredu na luxusnú triedu spájajúcu formálnosť formulárov určených na uloženie priestoru. Majú vynikajúci dizajn a pohodlnú prevádzku. Na výrobu sa používajú iba vysoko kvalitné keramické suroviny vhodné pre európske normy.
 • Cersanit. Toto je poľský výrobca inštalácie s miernou cenovou politikou. Ložiskové toalety sa vyznačujú praktickosťou a univerzálnym neopatrným dizajnom. Všetky produkty Cersanit sú vyrábané podľa európskych noriem kvality, je úplne certifikované. Cersanit Toalety podobné značkovým produktom ideálny štandard.

Hodnotenie vysoko kvalitných výrobcov produktov zahŕňa aj spoločnosti z Nemecka a Švajčiarska.

Modely

Každý výrobca sa snaží prideliť modelovú škálu svojich výrobkov s určitými jedinečnými vlastnosťami: inovatívny systém splachovania, dizajnu, ekonomickej spotreby vody, najlepšia hodnota pre peniaze a pomer kvality. Medzi širokou odrodou si môžete vybrať niekoľko modelov od overených výrobcov.

 • ROCA GAP A346477000 – Jedná sa o bezweatless toaletné toalety, vyrobené v modernom univerzálnom dizajne. Dokonale sa zmestí v kúpeľňovom interiéri takmer akéhokoľvek štýlu. Pravítka GAP vyniká, že prítomnosť rôznych ďalších funkcií, ktoré uľahčujú prevádzku a robia to pohodlnejšie. Rozmery výrobku tvoria 30x34x54 cm, približná cena – 6600 rubľov.

 • Cersanit Carina Clean On – Je to suspenzia toaletná misa kužeľového tvaru, sa rozlišuje prítomnosťou mikrolift, príjemnou jednotnou farbou bielej, ktorá univerzálne zapadá do vnútra kúpeľní, ktoré vykonávajú podľa moderných trendov štýlu. Súprava obsahuje sedadlo vyrobené z douroplast s antiseptickým účinkom, ktorý vám umožní ušetriť na príbuzných produktoch. Model má vynikajúci pomer prijateľnej ceny a dobrej európskej kvality. Približné náklady na výrobok – 7200 rubľov.
 • Villeroy & Boh Omnia Architectura DirectFlush – Toto je pekárske toalety s montážou na stene. Výrobok od spoločnosti s viac ako 250 rokmi histórie sa vyznačuje dobre premyslenou ergonómiou a overeným prepláchňovacím systémom DirectFlush, ktorý dôkladne čistí každú lokalitu. Rozmery toalety sú 33x37x53 cm, približná cena je 10 000 rubľov.

 • Laufen Pro S 8.2096.jeden – Ide o model bezúhonného závesného WC z švajčiarskeho výrobcu, ktorý je zvýraznený vysokou kvalitou. Jeho práca je optimalizovaná špeciálnou technológiou, čo znižuje spotrebu vody. Rozmery výrobku sú 34x36x53 cm. Približné náklady – 12000 rubľov.
 • Awe od Am. POPOLUDNIE – Jedná sa o luxusný model suspenzie WC, vyrobené v krásnom dizajne s bochníkom praktickosti a pohodlia. WC je vyrobená z keramiky s vysokou vzorkou, veľkosť produktu je 33×36.5×56 cm, približná cena – 710 dolárov.

Tipy na výber

Vlastnosti životného prostredia a proces prevádzky WC Beamless je podobný klasickému modelu. Väčšinu dôležitých bodov, ktoré musia venovať pozornosť pri výbere konkrétneho produktu, pomerne štandardného.

 • Suroviny, z ktorých je toaleta vyrobená. Má jednu z primárnych hodnôt a ovplyvňuje mnohé vlastnosti výrobku:
 1. Sila – nepríjemné pohyby z času na čas inštalatérske, krehký výrobok môže dať crack a stať sa neodvolateľnými utrácaním peňazí;
 2. Rovnosť a hladkosť – Homogenita keramickej zmesi ovplyvňuje tvorbu defektov na povrchu toaletného misky: dents, konvexít, ako aj na drsnosť, ktorá prispieva k hromadeniu nečistôt a ďalších negatívnych procesov;
 3. Farba a jeho homogénnosť – najatraktívnejšie sú porcelánové a kovové výrobky.

 • Možnosť Umiestnenie. Napriek mnohým výhodám závesného WC (to trvá menej miesta, funguje to tichšie, nevytvára sa v interiéri kúpeľne), niektorí ľudia si zamieňajú systém pozastavenia na profile, povrchne zrejmé nespoľahlivé. V tomto prípade bude potreba uspokojiť klasické toaletné toalety bez podlahy.
 • Umytý. Výroba tejto časti by mala byť obzvlášť vysoká kvalita, odporúča sa otestovať produkt späť na stojan, ak táto možnosť v obchode chýba, mali by ste klásť informácie o internete: reputácia výrobcu, používateľské recenzie.
 • Ďalšia funkcia. V závislosti od modelu môžu byť ponúkané rôzne vybavenie; priamo ovplyvňujúce konečné náklady.

Malé upevňovacie prvky (hmoždinky, skrutky) môžu ísť do súpravy s WC alebo budú musieť byť zakúpené samostatne. Keďže toaleta patrí k hygienickému tovaru, nie je predmetom výmeny alebo návratu, takže je dôležité okamžite vybrať správny model. Odporúča sa vybrať si bez ponáhľania, vzhľadom na všetky uvedené kritériá, a tiež premýšľať o ďalších bodoch, ktoré sú obsiahnuté v konkrétnej situácii.

Ak sa voľba zastavila na rohovej verzii, potom sa budete určite sledovať, ako je umývanie. Táto funkcia musí byť pôvodne nastavená.

Montáž

Inovatívnosť zúrivých WC postihla nielen na odvodňovacom systéme, ale aj na inštalácii jej suspenzie, zatiaľ čo verzia podlahy je inštalovaná podľa štandardnej technológie. Pre oba typy kanalizačných a vodovodných potrubí, rovnako ako predtým. Systém upevňovača má určitú špecifickosť, že v neprítomnosti skúseností robí inštaláciu ťažkú, takže je vhodné zaplatiť pomoc kapitánovi, najmä zvážením, že výrobok bude v pozastavení.

Inštalácia bezfunkčnej závesnej toalety Podľa výrobcu metodika zaručuje spoľahlivú prevádzku počas celej životnosti.

 • Príprava výklenku. Okrem montážneho mechanizmu sa v stene namontuje nádrž. Najprv musíte vybaviť výklenok 100 cm vysoký, 60 cm široký a hĺbku 15-20 cm, v závislosti od hrúbky nádrže. Presunúť odtok je potrebný na miesto, kde bude vhodná toaletná diera. Okamžite musíte zvážiť správny sklon kanalizácie, ktorý je 2 cm na 1 meter dĺžku.
 • Inštalácia profilu. Po prvé, rám je namontovaný s upevňovacími látkami na podlahu a stenu. Na tieto účely hmoždinka s priemerom 1 cm. Pri inštalácii musíte použiť úroveň na nastavenie správnej kolmálnej príslušnosti návrhu na podlahu a stenu. Napriek prítomnosti regulačných tyčí pre zarovnanie misky na samotnom profile by jeho inštalácia mala byť čo najpoužívateľná. Štandardné toaletné rastliny v nadmorskej výške asi 40 cm nad podlahou.

 • Podanie vody. Na tieto účely je lepšie použiť polymérne rúrky, napríklad z polypropylénu alebo iného syntetického materiálu.
 • Kanalizačné slivky. Miska je pripojená k vopred určenej slivo, pre pripojenie možno použiť vlnité potrubie. Potom musíte skontrolovať kvalitu zlúčeniny vypustením vody, opatrne skontrolujte pripojenie na prítomnosť únikov. Miska sa demontuje na ďalšiu prácu.
 • Dokončovanie výklenok. Ak chcete zatvoriť otvory, môžete použiť vodotesné sadrokartónové alebo iné materiály. SLK je obzvlášť vhodná na montáž na existujúcom profile, zatiaľ čo často pokyny pre výrobok obsahuje rezanie plechov na túto operáciu.

 • Dekoratívne obklady. Často sa dlaždice často používa na tomto mieste, môže byť umiestnený tak, že švu sadrokartónovej dosky sa zhoduje s dlaždicovým ševom. V prípade potreby môžete otvoriť panel, iba odstránenie bezšvíkového lepidla.
 • Montážna misa. Po konečnom dokončovaní a sušení na špeciálnych čapoch je misa fixovaná.

Pre výhody a nevýhody zlých toaletných misiek nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: