Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Pri usporiadaní priestorov kúpeľne nemá majiteľ žiadnu dôležitú úlohu ako výber WC. Zvlášť zmätený touto osobou, ktorá postavila svoj vlastný dom, a teraz rieši problémy kanalizácie a čo je s ním spojené. Z diagramu zariadenia kanalizačného systému konštrukcie priamo závisí od výberu uvoľnenia toalety.

Popis

WC ako celok je inštalatérske zariadenie pozostávajúce z dvoch hlavných prvkov:

 • Misky vykonávajúce funkciu zberu a odstraňovania produktov ľudského života;
 • Odtoková nádrž poskytuje akumuláciu a konzervovanie odpadových vôd.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Názory

Štruktúra WC misiek, v závislosti od zariadenia výfukových potrubí, sú rozdelené do troch typov: s horizontálnym (rovným), vertikálnym a šikmým (uhlovým) uvoľňovaním. Najobľúbenejšie v Ruskej federácii sú toalety z nasledujúcich typov – so šikmým uvoľnením.

Podľa požiadaviek požiadaviek na štandardné projekty kanalizačných zariadení v obytných budovách a administratívnych budovách, okrem záchodových misiek so šikmým uvoľnením, žiadne iné typy budú môcť pripojiť k kanalizácii. Je možné len vtedy, ak sú odpadové rúry prenesené do príslušnej polohy. Ale táto práca nie je odôvodnená žiadnymi úvahami.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

 • Horizontálna edícia, Nachádza sa rovnobežne s podlahou, znamená pripojiť sa k stúpaniu odpadových vôd na rovnakej úrovni s ním. Má významné nevýhody: inštalácia misky v prípadoch dokonca najmenších nezrovnalostí vývodu s adaptérom na kanalizácii, časté vzorky výstupného systému v dôsledku obdĺžnikového kolena na križovatke so splaškami, v miestach dokovania Kanalizácia sa často objavuje úniky. Keďže toalety majú estetický vzhľad, čo sa čoraz viac začali stretávať v moderných výškových budovách a domovoch súkromného sektora.
 • Často v súkromnej stavbe Vertikálny systém promócie. Jeho výstupná tryska je nasmerovaná vertikálne nadol, v podlahe. Výjazd z dýzy je zvyčajne usporiadaný priamo pod miskou, takže sa tiež nazývajú nižšie vydanie. Existujú možnosti pre vertikálne uvoľnenie – zadná a strana. Pre takéto toaletné výrobky je potrebné kanalizácie, vykonané špeciálnym spôsobom pod panelmi medzipodlažných podláh alebo pod podlahou. Tento typ toaletného misky ekonomicky využíva čistiacu vodu, ale nepohodlné na montáž, detekciu a elimináciu netesností. To sa tiež stretáva v domoch staršej budovy (napríklad v „Khrushchev“).

Čo je uvoľnenie toalety?

 • Šikmé vydanie Má sklon smerom k podlahe od 30 do 45 stupňov, je ľahké pripojiť sa s kanalizačným kolektorom, ktorý môže byť v uhle od 0 do 40 stupňov vzhľadom na výstup misky. To znamená, že nezáleží na tom, či kanalizačný zberač prechádza pozdĺž steny vpravo na úrovni podlahy alebo upevnená v určitej vzdialenosti od neho.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Funkcie prevádzky

Výrobcovia moderných inštalatérskych zariadení ponúkajú model toalety s akýmikoľvek systémmi vydania. Medzi elitnými výrobkami je solídnym faktorom je prevádzkový komfort.

Pre väčšinu kupujúcich populárnych inštalatérskych modelov zostávajú hlavné ukazovatele:

 • Vyčistite misku misiek;
 • pohodlie sedenia;
 • nedostatok nepríjemných pachov z kanalizácie;
 • nedostatok postriekania s priamym používaním a umývaním;

Čo je uvoľnenie toalety?

 • minimálny hluk pri nastavovaní vody v nádrži a premyje;
 • schopnosť upchať uvoľňovacie zariadenie;
 • Pohodlie opravy.

Ihneď je potrebné poznamenať, že typ uvoľňovania nemá vplyv na čistotu umývania, pocit pohodlia z čistotu na toalete, prítomnosť vône na toalete a t. D. Všetky uvedené na viac vplyvov tvaru misky a zariadenie umyté.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

V lievikoch v tvare misiek, vyrobené z vnútra vo forme lievika s plumovým otvorom v strede, odmyť najviac hygienické. Spí aj bez preplachovania vstúpiť do vody okamžite, ktorá „na duds“ v vypúšťacom diere, ktorý vykonáva funkciu hydraulika. Hydrodicing slúži prekážku pre penetráciu nepríjemných pachov do miestnosti toalety z kanalizačnej komunikácie. Ale je tu opačná strana nájdenia nečistých vo vode – nežiaduceho vzdelávania. Vytvoria sa mnoho postriekaní a počas premytia.

Modely so sklonom vypúšťacieho otvoru zo zadnej alebo prednej strany misky sa nazývajú Disozhnoe Toalety. V nich, ako aj v konštrukciách v tvare funkov, obsah nie je oneskorený a ľahko sa vymyť. Striekajúcej silnejšie. Modely COPOR sú považované za najlepšie riešenie pre tvar misky.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Tam je ďalší konštrukt misky, vypúšťací otvor, v ktorom je umiestnený na prednej stene, a zvyšok vnútornej časti je pevná horizontálna polica (doska) mierne konkávne.

Takýto model toaletného misky sa nazýva tanier a je už zastaraný, bez prípravy hospodárskej súťaže z dôvodu nasledujúcich nedostatkov:

 • Zistenie výkalov na police na ich umyté povýšené šírenie nepríjemných pachov v celom byte;
 • V konkávnej časti police neustále stála vodu, ktorá viedla k tvorbe hrdzavých alebo špinavých miest na ňom;
 • Časté čistenie misiek z sedimentov a hrdze na polici.
 • Takmer po každom premývaní bolo potrebné na čistotu na dodatočne použitie kurva (v predchádzajúcich modeloch, ktoré sú občas obsadené).

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Pokiaľ ide o zostávajúce predmety týkajúce sa funkcií prevádzky toaletného misky, najmenší hluk z umývania má zariadenia s vertikálnym výfukovým systémom, minimálna frekvencia upchávania kanalizácie a jednoduchosti inštalácie a opravárenských prác je označená modelmi so šikmou uvoľnenie.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Vlastníkov opole

Ak študujete fórum Recenzia o inštalácii, rady od pracovníkov WC a príbehov o svojich skúsenostiach jednoduchých spotrebiteľov, potom, nakoniec môžete urobiť výber. A či to bude správne, ukáže vlastnú skúsenosť. Je však lepšie sa naučiť z chýb iných ľudí a niekedy počúvať stránky majstrov.

Vymazanie odpadu dochádza cez zariadenie na uvoľnenie misy. Problém je takýto systém, ktorý poskytuje priechod prepláchnucej vody so všetkým obsahom misky do kanalizačnej diaľnice.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Tu sú názory na systémy pre uvoľňovanie toaletných misiek od svojich vlastníkov.

 • Vertikálne vydanie. Každý je dobrý, ale pre väčšinu spotrebiteľov alebo nie je vhodný kvôli usporiadaniu kanalizačných systémov, alebo v dôsledku vysokých nákladov na inštaláciu a opravárenské služby, ako aj hodnotu samotnej inštalácie. Odborníci však dôrazne odporúčajú takúto výstavbu pre súkromnú chatu: inštalácia zariadenia je možná takmer kdekoľvek, čo je vhodné pre majiteľov. Okrem toho bude kanalizačná diaľnica skrytá pod podlahou, v suteréne, a preto bude vždy kontrolovaná a vhodná na opravu práce.
 • Horizontálne uvoľnenie je považované za univerzálne. Môže byť pripojený k kanalizácii, vypočítané nielen pre toaletné misky takéhoto dizajnu, ale aj pre uhlové zariadenia (šikmé uvoľnenie). TRUE, ako je uvedené v recenziách, to nie je vždy možné, väčšinou v prípadoch, keď sa odpadová voda koná na úrovni podlahy. Ak to chcete urobiť, upravte vlnité adaptéry a dokonca reľibujte odpadové kanalizácie.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Vzniká otázka tu: Prečo hľadáte zložitosť? Toalety akejkoľvek modifikácie sa vyrábajú pre všetky výrobné zariadenia vo veľkých množstvách.

 • Šikmé vydanie. Nemá rovnakú popularitu. V obchodnej sieti dominuje tento typ toaletnej misky. Pri výpočte v percentuálnom vyjadrení, oddelenia inštalatérskych obchodov, ktoré predstavujú vybavenie kúpeľní, pozostávajú zo 70% produktov so šikmým uvoľnením.

Prekvapivo, tento druh toaletných misiek niektorí spotrebitelia volajú univerzálne. Ich výstup môže byť pripojený k kanalizácii, ktorý sa nachádza na podlahe a v závesnej polohe v určitej vzdialenosti od podlahy.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Všeobecne platí, že je najlepšie vybrať si zo zariadenia pre kúpeľňu v typickej výškovej výškovej budove, aby sme sa zamerali na vydanie ustanovené existujúcim kanalizačným systémom a pre súkromnú výstavbu – na vlastné plány. A nemusia byť vynájdenie kolesa, kde je už.

Ktorý si vyberiete?

Akékoľvek odborníci a odborníci konzultujú, konečný výber toalety zostáva pre majiteľa. Šitie kanalizačných komunikácií a vhodnou formou uvoľnenia toalety – to nie je problém pre obyvateľov výškových budov. Prípad pár minút.

Čo je uvoľnenie toalety?

Je to ťažšie pre úlohu súkromného developera, ale je to pre neho v deň alebo dva rozhodnúť o maturitnom systéme budúcnosti „nEcharker“. Medzi takýmito kupujúcimi, vertikálna možnosť výstupnej dýzy nedávno získava popularitu.

Dôvody tejto voľby sú často nasledujúcimi kritériami:

 • takmer tiché umývanie;
 • Ekonomika prístroja z hľadiska prietoku vody (to je také modely, ktoré ho najmenej strávili na umývanie);
 • Typ WC bez vonkajších výfukových potrubí sú vhodnejšie pre každého hostiteľa;
 • Takéto toalety bez zbytočných vonkajších zariadení trvá aspoň miesto v toaletnej miestnosti (obzvlášť cenné pre veľkosť malého toaletu).

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Ale tu by sa nemalo ponáhľať. Okrem výhod takejto dizajnu existujú nevýhody.

Zvážte hlavný.

 • Výber modelov medzi sortimentom výrobkov ponúkaných v Rusku relatívne malé.
 • Vysoké náklady na takéto vybavenie.
 • Zariadenia inštalácie, výmeny, demontáže a vyhľadávania techníkov (to platí len pre typické bytové domy). WC pre apartmány typických budov jednoznačne musí zodpovedať tomu, pre ktorý bol vytvorený kanalizačný systém. Napríklad, ak je kanalizácia inštalovaná s výpočtom v horizontálnom systéme zásuvky kúpeľne, potom sa misa zakúpi s horizontálnym uvoľnením.

Čo je uvoľnenie toalety?

Aby ste si vybrali konkrétny model, je tu oveľa širšie spektrum funkcií a parametrov, ktoré by venovali pozornosť kupujúcemu.

Tu sú najzákladnejšie:

 • Zriadenie všetkých členov rodiny vrátane detí a starších ľudí;
 • Rozmery zodpovedajú miestnosti;
 • čisté umývanie bez striekania (s „anti-spex“ systémom);
 • Dual-Mode sa umyje ekonomickejšie;
 • Cena nie je na úkor rodinného rozpočtu;
 • Pohodlie údržby a používania zariadenia;
 • Materiál (Čína, Fajina je najlepšia voľba):
 • Typ inštalácie (pozastavená, vonkajšia, kompaktná, vstavaná nádrž).

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

Ak je túžba kupujúceho po uvedených parametroch vybraného zariadenia zhodovať s možnosťou pripojenia k kanalizácii, potom sa môžete zastaviť na túto možnosť.

Pravidlá MONTAJA

Existujú všeobecné odporúčania na pripojenie WC do kanalizácie. Tieto pravidlá nezávisia od typu výstupného systému zariadenia, z jeho funkčnosti a dokonca aj materiálu kanalizačnej siete.

Sú vyjadrené nasledujúcimi zásadami:

 • Uvoľnenie musí byť v súlade s prijatým poradovým diagramom pre vybraný model.
 • Pomocou na pripojenie výstupnej trysky do kanalizačného systému sa musia zohľadniť rôzne zariadenia (adaptéry, manžety, vlnité kohútiky), že ich priemer na mieste z misky do kolektora by nemal byť menší ako priemer výstupnej trysky.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

 • Núrené odstraňovanie musia mať malé predsudky smerom k kanalizácii (2 cm / m. m Pre vedenie štandardného priemeru 110 mm). V tomto prípade musí byť tento plynovod pripevnený cez každý meter tak, aby sa s časom neposkytol.
 • Všetky pripojenia na mieste by mali byť utesnené. Pamätajte, že v kanalizácii nie je len odpadová voda, ale aj plyny schopné preniknúť do miestnosti prostredníctvom voľnej osoby systému.
 • Pri inštalácii odstránenia z WC nemôžete dovoliť ostré otáčky o 90 stupňov. Je lepšie čo robiť s dvoma ohybmi 45 stupňov (existujú také montážne remeses), ktoré potom čisté.

Čo je uvoľnenie toalety?

Čo je uvoľnenie toalety?

A aby sa nemýlila sa s výpočtom v prípade potreby potrebných prvkov pre inštalačné práce, je lepšie splniť výkres celej výstupnej schémy z umiestnenia plánovanej inštalácie misky do kanalizačnej diaľnice.

Užitočné poradenstvo

Špecialisti odporúčajú výber:

 • Porcelánové modely, ktoré majú dlhú životnosť a nestratia svoj atraktívny vzhľad;
 • lievikovitý alebo v tvare myslnej misy s skosením na zadnú stenu;
 • Z týchto dvoch typov spláchnutia dávajte prednosť kruhovému, umyte misku zo všetkých strán v kruhu;
 • Vertikálny systém v prípade súkromnej výstavby.

Čo je uvoľnenie toalety?

      Všetko ostatné (typ upevnenia misky, nádrže, farby a dizajnu) by mal dôverovať svojmu vlastnému vkusu a preferenciám. Čo môžem požiadať o radu profesionálov, ale kde nemôžete robiť bez vlastných dojmov, musíte urobiť rozhodnutie si vybrať sami seba.

      O tom, ako si vybrať toaletu, pozrite sa na nasledujúce video.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
      Zdieľať s priateľmi
      Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
      Pridať komentár