Lilac spálňa

Spálňa – najintímnejšia časť domu. Chcem, aby bola jej atmosféra útulná a. Dnes, zameranie nezvyčajných odtieňov, dizajn v vyblednom a známych béžových tónoch je zastaraný a vyzerá nudné. Lilac Spálňa – Originálne riešenie pre dizajn. Tento odtieň je jedinečný a má množstvo funkcií.

Zvláštnosť

Lilac Hue nie je nezávislá farba, mnohí omylom verí: je to jedna z najkrajších tónov v skupine mnohostrannej fialovej farby. Aj keď sa zdá jednoduché, ale odtieň Lilac je komplikovaný, pretože je založený na kombinácii silných farieb, aj keď zriedil bielym. Spojenie dvoch štartov (muž a žena) robí tón protichodné a atraktívne.

Vzhľadom na dualitu začiatku môže byť odtieň Lilac studený alebo teplý. Táto funkcia sa musí brať do úvahy pri vytváraní dizajnu, aby bol všeobecný pohľad na miestnosti harmonický a útulný.

Pri pridávaní poznámky Blue Lilac sa stáva v pohode a robí pocit čerstvosti v interiéri.

Ružový Subton dáva špeciálne slávnostné (alebo dokonca romantickú) náladu.

Neutrálny odtieň, v ktorom sa pozoruje rovnováha dvoch farieb, dáva pocit mieru a relaxácie.

Voľba koncentrácie odtieňa v dizajne spálne nemôže byť náhodná. Je potrebné odpudzovať z všeobecnej myšlienky, aby ste zadali požadovanú náladu a atmosféru. Okrem toho stojí za to mať na pamäti, že Lilac je špeciálny tón, kombinuje ďaleko od všetkých farieb farebnej palety: Ak rozbijete farebnú harmóniu, nechce ísť do spálne a ísť.

Jemný odtieň mnohostranne, ale je to viac naklonené ženskému štartu. Je to vhodné v ženskej spálni, dizajn sály a detskej izby dievčat.

To vôbec nezodpovedá mužom, aj keď v tieni bude výrazný silén.

Význam

Lilac Tieň už dlho úspešní medzi kráľovskými rodinami a poznali rôzne krajiny. On je považovaný za tajomný a magický, symbolizuje zjemnenie a hovorí o silnej povahe, v duši, ktorej hurikán hurikán. Spálňa dizajn v Lilac Colors Vyberte si kreatívne, nesebecké, veľkorysé a zmyselné osoby s neštandardným a excentrickým charakterom, ale nie zbavený impulzívnosti.

Tón „dýcha“ šľachty, poskytuje farebnú terapiu, ale v závislosti od koncentrácie ovplyvňuje osobu a všeobecný pohľad na interiér. Môže zmeniť koncipovaný štýl z pozitívnych, povzbudzujúcich a radostných na smutný (a dokonca nudný). Byť hlavnou spálňou Accent, nemôže byť jediným pozadím dizajnu.

Aspoň – to bude musieť pridať dva mäkké kontrast.

Ak odtieň vidí modrastý subton, je potrebné pridať teplý odtieň. Okrem toho, dizajn v farbe Lilac vyzeral jasnejšie, môžete pridať niekoľko čiernych alebo hnedých ťahov (časti interiéru – napríklad farby nábytku, maliarske rámy, stoličky, šatníkový stôl).

Aké odtiene sú kombinované?

Lilac Shade je trochu plyšujúci pri výbere. Ak chcete zdvihnúť kontrast, môžete použiť kruh farebných kombinácií.

Oproti Lilac Shade je žltá, vedľa nej – zelená a oranžová. Ako tón je svetlý, kontrasty by mali byť tiež blond.

Lilac je dokonale kombinovaný s klasickými paletovými farbami:

 • Biela a béžová Prejsť atmosférou ľahkosti, pridávajú svetlo, naplňte spálňu s komfortom a vizuálne zvýšenie priestorovej miestnosti.

 • Hnedá – vynikajúca zložka v interiéri. Je však potrebné ho použiť. Neodporúča sa prerušiť hlavný (lilac) tón, takže tmavá farba by mala byť presne toľko, aby sme zvýraznili Lilac.

 • čierna – Ďalšia úspešná farba s jedinečnou schopnosťou urobiť jasnejšie akékoľvek palety farby. Jednou z úspešných možností je kombinácia lila s šedou.

 • Lilac farba úspešne v kombinácii so zlatom a striebrom. Tieto farby prispievajú k luxusnému dizajnu a zdôrazňujú jedinečnosť myšlienky.

Ako použiť?

Existujú dva spôsoby, ako použiť farbu. Môžete maľovať alebo zaparkovať steny tapety, strop, rovnako ako vybrať metódu, v ktorej sa farba používa vo forme akcentov. V druhom prípade môže byť farba prevedená nábytkom a akýmikoľvek interiérovými položkami (napríklad lustre, záclony, nafukovače, podlahy, maľby, tapety na plochu).

Interiér

Akcenty môžu byť nielen explicitné, ale aj podčiarknuté skromné ​​(neotvorené kreslenie na textilnej posteľnej bielizne alebo kupite, dekoratívne vankúše, záclony, vzory prvky a dokonca aj sviečky).

Funkcia farby farby je možnosť použitia dvoch tónov Lilac: jeden – ľahší, druhý je trochu jasnejší. Uloží spálňu z smútku a „oživenie“ celkového obrazu. Bright Tone je možné zdôrazniť jasnejšie (napríklad, aby sa teplo a radosť v dizajne, môžete pridať malé zameranie na Fuchsia).

Steny a boky

Pokiaľ ide o steny, používanie tapety zostáva jednou z najrelevantnejších moderných techník. Keby sa bývalo považovať za krásny dizajn jednej farby a vzor, ​​dnes je táto technika zastaraná. Je lepšie použiť rôzne odtiene – bez ohľadu na to, či je tlač na tapetu alebo nie.

A ešte zaujímavejšie, ak bude dizajn vzorom kontrastnej farby.

Preneste krásu Lilac Shade nie je veľmi ťažké: môžete zvýrazniť oblasť cez posteľ, na okrajoch pridať svetlý tón a urobiť prechod hladký pomocou tretej farby. Vzhľadom na túto nuanciu nesmieme zabúdať na to, že pre kompozíciu potrebujete opakovať odtiene v položkách interiéru.

Ak dominujú steny alebo strop, nie je možné preťažiť spodnú časť čalúnenia miestnosti. Dosť, napríklad, preniesť harmóniu prostredníctvom textilov, hromadu koberca alebo živých kvetov. Strop uľahčuje napätie. Takže môžete ukázať nielen krásu farby, ale aj perfektnosť povrchu.

Akcent s fotografiou

Nástenná nástenka – zaujímavý návrh dizajnu, s ktorým môžete preukázať myšlienku a prejsť správnu náladu. Často je to fotografia tapeta pomôcť vytvoriť správnu atmosféru a rozdávať štýl spálne. Napríklad, kvitnúca sakura na stene a elegantné porcelánové vázy, označujú japonský štýl, jemné ružové kvety na romantiku.

7

Fotografia

Kresba môže zaberať celú oblasť jednej steny alebo je to malý prízvuk – v závislosti od veľkosti miestnosti, vybraného štýlu a témy. Vyberte si fotografické steny v lilac tónoch.

Samotný odtieň neumožňuje agresiu, takže téma by mala byť „ponuka“.

Ak sú v tlačovej tapete povolené rôzne motívy (čipky, pruhy, geometria, kvety – a deti majú svoje vlastné vzory), najrelevantnejšie témy pre fotografiu tapety sú kvety, rastliny, sakura. Žiadne nahé ženské telá, sexualita tu nie je potrebná: Celková atmosféra hovorí o vznešení. Takéto obrázky budú pokaziť celú myšlienku, pretože je to „fasáda“ miestnosti.

Čo je potrebné venovať pozornosť?

Aby sa nerozbila harmóniu dizajnu spálne Lilac, stojí za to zvážiť niekoľko nuans:

 • Vplyv farby by nemal byť nadmerný (dostatok akcentov);
 • Nie je možné pridať viac ako tri kontrasty na lila tón;
 • Pochopiť krásu a citlivosť tieňa musí byť mäkké kontrasty – berúc do úvahy kompatibilitu odtieňov;

 • Výber spôsobu použitia farby by ste nemali používať všetky techniky na maximum (to nie je bez chuti a preťaženia všeobecného typu spálne);
 • Neposkytuje sa k dizajnu štartovacích tónov Lilac (červenej alebo modrej): Zničia stojace pozadie Lilac a vytvárajú negatívne vnímanie miestnosti;
 • Výber tapety alebo obyčajných materiálov, stojí za to korelovať veľkosť výkresu s plochou miestnosti (čím menšia miestnosť, tým menší obrázok);
 • Tento odtieň je schopný zmeniť vizuálny priestor miestnosti, nemal by byť príliš svetlý (ľahký tón zvyšuje priestor dokonca aj malú miestnosť).

Nápady na dizajn

Vďaka kreatívnym špecialistom je dizajn modernej spálne často podobný skutočnému umeniu umenia. Všetko je veľmi krásne, harmonické a zanecháva príjemný dojem.

S ružami

V prípade, že priestor spálne vám umožňuje urobiť shibbi-chic dizajn v jemnom lilac odtieň s ružami. Založené na jemnom odtieni Lilac, ktorý ho spája s bielym a svetlom šedým. Stena na čelo je zdobená rozkvitnutými púčikmi. Strop, dvere, nočný stolík, zrkadlo by malo byť biele. Zvyšok stien môže byť namaľovaný Lilac farbou v tóne postele.

Aby bol interiér harmonický, stojí za to vyzdvihnúť krásne posteľnú bielizeň a vankúše v tóne postele (alebo steny), zavesiť biele záclony s lila vzorom a dopĺňajú dizajn s dvoma mäkkými kreslami, rovnako ako Cape na Wandiaill. Konečným zdvihom myšlienky bude zlatý lem luster, stolová lampa a dvere.

Detí

Môžete vybaviť deti v Lilac Green Gamma. Vzhľadom k tomu, kontrast môže rozptyľovať pozornosť všetku pozornosť, je minimalizovaná, takže právo na nadradenosť pre Lilac.

Ak chcete rozvíjať kreatívny potenciál dieťaťa, stačí urobiť jasnú jednu stenu, takže ostatné biele. Interiérové ​​položky (posteľ, písací stôl, dva stojany a blok s policami) Vyberte si bielu farbu.

Narovnajte bielu, na podlahe môžete položiť koberec alebo len svetlý šedý laminát. Sivá zmäkne prechodom Lilac a zelene.

Môžete pridať green spolu s relatívnym lila tón: napríklad tmavo fialová. Môže to byť malé záclony, čalúnenie okrasných vankúšov, kreslenie posteľnej bielizne.

Fuchsia

Pôvodná spálňa dizajn môže byť vytvorený s miernou farbou. Ak chcete ukázať krásu farby Lilac, môžete si vziať základ zriedeného tónu Fuchsia, nakladané posteľné prádlo s vankúšmi, záclonami a fotografickými stenami nad hlavičkou.

Ako kontrast môže byť použitý trio rôznych klasických odtieňov: šedá, biela a hnedá. Môžete kresliť a akcentovať stenu (okrem obrazu), aby ste zariadili sivý odtieň, strop a iné steny – biela. Paul, nížny skriňa, písací stôl a dvere budú vyzerať harmonické, ak ich odtieň bude svetlohnedá.

Odtieň Lilac sa zdá byť dostatočne jednoduchý, ale nedáva sa do miesta: Veľkosť kvetu jasne definuje hlavnú úlohu hlavného tónu.

Farebná hra

Jedným z zaujímavých možností dizajnu je hladký prechod odtieňov Lilac. K hlavnej farbe si môžete vybrať teplú béžovú farbu. Aby sme nerušili nehu plánovanej kompozície, by mala byť béžová farba zdvihnutá tak, aby bola takmer identická farba nábytku alebo podlahy.

Napríklad, béžová farba sa môže opakovať v zlatej farbe pôvodnej skrinky.

Môžete si vybrať posteľ, skrine, stropné zóny a podlaha v béžovej a izbové steny, vázy, posteľná bielizeň textílií a dekoratívne vankúše – v Lilac. Tretí odtieň bude biely, ktorý bude ozdobiť lacy vzor fasády skrine, ako aj niekoľko mäkkých vankúšov. Mäkké užívanie, poskytovanie hladkého prechodu tónov, v tomto dizajne je osvetlenie: svietidlá sú zapnuté, pretože nie je možné zdôrazniť hranice, ale pripájajú ich do bieleho béžového tónu.

Ak chcete „oživiť“ štýl miestnosti, vankúše sú lepšie vybrať rôzne skoky na nasýtenie. Bez jasného zdvihu môže byť nudný aj najatraktívnejší jemný dizajn.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: