Matrace konzul

Ruská spoločnosť Consul je dobre známym výrobcom vysoko kvalitných ortopedických matracov, ktoré vám poskytnú odpočinok a relaxáciu počas noci. Značkové produkty majú veľkú popularitu v rôznych krajinách sveta. Výrobní tvorcovia neustále ponúkajú nové modely matracov konzul, uplatňujú nové materiály a moderné technológie.

História Holding

Ruská spoločnosť Consul produkuje štýlové a vysoko kvalitné lôžka, matrace a ortopedické základne. Veľký počet profesionálov, špecialistov a tvorivých osobností pracuje na výrobe výrobkov. Vytvorenie nového modelu matraca začína náčrtmi a dokončuje hotové riešenie.

Vďaka presnej veľkosti a fantázie dizajnérov spoločnosti vyrába ideálne matrace a postele, ktoré sú veľmi dobre kombinované s rôznymi smermi štýlu. Dizajnéri zahŕňajú unikátne technológie – na realizáciu najodvážnejších a mimoriadnych myšlienok v skutočnosti. Zvláštnosť výrobkov značky je ručne vyrábaná, pretože je nemožné ju nahradiť.

Spoločnosť spolupracuje s mnohými európskymi výrobcami tkanín, plnív. Dodávka materiálov od najlepších výrobcov Nemecka, Talianska, Belgicka, Holandska. Vyznačujú sa estetickou, trvanlivosťou a trvanlivosťou.

Konzul platí najlepšie plnivá. Coconut Coyra a Palm Fiber Company nakupuje v Afrike, Cactus Coyra – Z Mexika, v Bananova – od Filipínov. Dodávky Fille sa vykonávajú z Talianska, Slovinska, Poľska, Maďarska a ďalších krajín.

Samotná spoločnosť sa zaoberá výrobou odolných pružinových blokov s využitím vysoko kvalitnej ocele. Kľúčom k úspechu výrobkov značky je harmonická kombinácia ručnej a automatizovanej výroby. Výrobná produkcia sa vyskytuje na vysoko kvalitné vybavenie germánskeho, ako aj amerického, talianskeho, švajčiarskej výroby.

Výhody

Consul ortopedické matrace sú dnes vo veľkom dopyte, produkty sa veľmi rýchlo kúpia, pretože výrobca zaručuje vysokú kvalitu a ponúka dobre premyslený dizajn produktu.

Hlavné výhody matracov konzul:

 • Nádherná kvalita použitých materiálov a plnív. Výrobca spolupracuje len s najlepšími globálnymi spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na výrobu trvanlivých materiálov.
 • Ortopedické matrace prispievajú k zlepšeniu spánku, a tiež majú masážne vlastnosti. Vďaka pravému umiestneniu tela sa môžete zbaviť chrápania a získať silný spánok.

 • Výrobky sú vyrobené z prírodných plnív, Čo dáva matrace antalergické vlastnosti. Nemôžete pochybovať, že všetky modely sú bezpečné pre zdravie.
 • Trvanlivosť. So vhodným použitím bude matrac trvať mnoho rokov, pričom sa zabezpečí nádherné podmienky pre relaxáciu a obnovenie síl počas nočnej rekreácie.

 • Môžete si vybrať matrace s rôznou tuhosťou – vytvoriť najpohodlnejšie podmienky počas spánku. Matrac so správnou zvolenou tuhosťou je ideálny pre ľudí s chorá, pretože sa neohýbajú, a tiež berie tvar tela.

Každý model matrac je už vybavený odnímateľným puzdrom, ktorý poskytuje také výhody:

 • Hygienickosť – Prípad je možné ľahko odstrániť, aby ste ho umyli alebo nahradili. Váš matrac bude vždy čistý.
 • Spoločnosť poskytuje Post-záručný servis. Ak je kryt poškodený, môžete nahradiť.

Odrody

Ruská spoločnosť Consul ponúka rôzne ortopedické matrace, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, najlepších plnív, mäkkých a odolných krytov. Môžete nájsť slušnú možnosť, vzhľadom na vašu finančnú pozíciu, pretože cenové rozpätie je pomerne široké.

Výrobky môžu byť tvrdé, stredné tuhosti alebo mäkké. Modely so strednou tuhosť sú najbežnejšie, pretože vám umožňujú spať cez noc a obnoviť sily. Tuhosť výrobku vo veľkej miere závisí od použitých plnív. Coconut Coyra robí matracy pevnejšie a latexové a polyuretánové peny sú zodpovedné za mäkkosť výrobku. Ich kombinácia vám umožňuje dosiahnuť potrebnú tuhosť.

Spoločnosť vytvára tri typy matracov:

 • Jarné výrobky, prírodné plnivá;

 • Jarné modely s antialergickými vrstvami;

 • Flamné možnosti.

Všetky takéto výrobky sú rozdelené do niekoľkých kategórií – v závislosti od schôdzok. Sú to deti, pre teenagerov, dospelých, veľkých ľudí a starších ľudí.

Modely detí sú charakterizované ortopedickým účinkom. Sú reprezentované bezstarostnými a nezávislými jarnými možnosťami. BZámok nezávislé pružiny dokonale podporujú chrbticu, ktorá sa stále vytvára. Takýto model je bezpečný pre zdravie dieťaťa, pretože je vyrobený z prírodných plnív, ktoré dodatočne prechádzajú antibakteriálne spracovanie.

Medzi bezchybnými matracmi, predaj predaja je „FILON“ model. Tento matrac má ortopedický účinok, má priemernú úroveň tuhosti a je lacná. Je vyrobený z polyuretánovej peny, ktorá podľa vlastností je veľmi podobná latexu. Tento model je ideálnou kombináciou nádhernej kvality a prijateľných cien.

Technológia

Na vytvorenie vhodných a trvanlivých matracov spoločnosti využíva moderné technológie a lepšie európske vybavenie.

Vďaka používaniu inovatívnej nanotechnológie sa všetky plnivá navyše ošetrujú iónmi striebra. To dáva produkty antivírusové a baktericídne vlastnosti. Sú spoľahlivo chránené pred reprodukciou baktérií a mikroorganizmov. Liečba iónov striebra dávajú silu matracov a zvyšuje životnosť ich prevádzky.

Pre ľahkosť počas prepravy sú všetky matracy značky stlačené. Sú umiestnené v špeciálnom vákuovom balení, ktoré z nich robí kompaktnejší. Po odstránení balenia získal matrac pôvodný tvar – kvôli energii pružín.

Niektoré modely sú vybavené špeciálnym elektronickým systémom „ANTICHRAP“. To vám umožní ovládať čelo. Pri chrápení matracu je čelo mierne zdvihnutá, keď človek zastavuje chrápanie – ide dole.

Inovatívny systém „stále suchý“ je zodpovedný za automatické sušenie, ako aj vykurovanie výrobku. Na ochranu matraca pred reprodukciou baktérií a mikróbov sú výrobky často doplnené systémom „PUROTEX“.

Pravítka a modely

Consul ponúka matrace niekoľkých kategórií: ekonomika, štandard, prémia a VIP. Rozdiel medzi nimi spočíva v cene. Takýto rozdiel pomáha zákazníkom najprv vybrať príslušné cenové rozpätie a potom v tejto kategórii nájdete najlepšiu možnosť.

Internetová stránka spoločnosti predstavuje širokú škálu modelov, ktoré sú klasifikované rôznymi kritériami.

Dizajnéri spoločnosti neustále vyvíjajú nové modely s použitím rôznych kombinácií plnív, inovatívnych technológií:

 • Najnovšie inovácie spoločnosti sú modely „Indiana“ a „Texas“ – Jarné matrace strednej tvrdosti. Matrac „Indiana“ Zahŕňa štyri vrstvy: Coconut Coyra, nezávislý pruh blok, ecolátx a leodesire puzdro z bavlneného jacquard. Výška modelu je 20 cm, je schopná odolať zaťaženiu až 110 kg. Matrac „Texas“ Pozostáva tiež zo 4 vrstiev, ale len namiesto ecolátora sa používa kokosový kozít. Výška modelu je 18 cm, vyhovuje ľuďom s hmotnosťou až 120 kg.

 • Predaj Predaj je model „SALTAN +“ – Vzhľadom na vysokú tuhosť prítomnosť nezávislého pružinového bloku, ako aj používania prírodných plnív. Tento model je navrhnutý tak, aby poskytoval veľmi pohodlnú spálňu. Matrac obsahuje niekoľko vrstiev: prírodný latex, kokosový koirinár, nezávislé pružiny blok „multipape“ a latex. Má parný puzdro z jackardového alebo úpletu.

 • Medzi drahé modely by sa mali pozrieť na matrac „Sapphire Premium », ktorý sa vyznačuje vysokou tuhosťou. Jacquard Case je spracované iónmi striebra, je zakázané ho umyť. Možné výnimočne suché čistenie. Matrac poskytuje elastické, elastické a pohodlné miesto na spanie.

 • Model „Sapphire Premium » Pozostáva z niekoľkých vrstiev, používajú sa plnivá z rôznych krajín. Existuje 3 cm z prírodného latexu z Belgicka, ďalej – 2 cm Coconut Coirs, nezávislé pružiny blok „Energo Hub Spring“, ktorej výška je 13 cm, 2 cm latexa Coyra a 3 cm latex. Výška modelu je 24 cm, je odolajúci zaťaženie na 150 kg.

Plnivá a materiály

Ruská spoločnosť Consul používa veľmi vysoko kvalitné materiály a plnivá od výrobcov z rôznych krajín. Spoločnosť je zameraná na materiály s ortopedickým účinkom. Poskytuje starostlivý výber plnív, aby sa zabezpečilo pohodlné modely pre plný a silný spánok. Mnoho modelov matracov sú komplementárne spracovanie iónov striebra – na rozšírenie života.

Spoločnosť uplatňuje takéto plnivá:

 • Coconut Coir;
 • latex;
 • Ecololát;
 • lated kokos;
 • Ekokolakok;
 • kokosové vlákno;
 • polyuretánová pena;
 • viskóza;
 • Vyazkoelastická pena;
 • konský;
 • Struttiferber;
 • kanabis;
 • tvrdé pocity;
 • Bavlna;
 • Latexová vlna.

Všetky vyššie uvedené materiály robia matrac viac husté, elastické a elastické. Poskytujú vynikajúci ortopedický efekt, zaručujú silný a zdravý spánok.

Tipy na výber matraca

Z pohodlia pohovky priamo závisí od plnohodnotnej dovolenky. Ak spať na pohodlnom matraci, potom každé ráno sa zobudíte v dobrej nálade, s novými silami a energiou.

Ak chcete správne vyzdvihnúť matrac, musíte pred nákupom určite testovať. Nebojte sa sedieť na ňom, dokonca. Musíte byť pohodlný a jemne. Uistite sa, či sa používajú so špecialistami, aké materiály a plnivá sa používajú.

Pri výbere ortopedického matraca stojí za to zaplatiť pozornosť viacerým nuancom:

 • Ľudský rast (ako aj hmotnosť) je jedným z určujúcich faktorov. Mali by ste predbežne merať svoj rast, ale nevyhnutne v ležiacej polohe, pretože tak chrbtica bude schopná plne relaxovať. K vášmu rastu stojí za to pridať 15-20 cm, aby ste zistili dĺžku matraca.

 • Ak chcete správne vybrať šírku matraca, stojí za to zohľadniť vašu aktivitu v noci. Určite, ako spíte: pokojne alebo otočiť. Ak sa v noci často otočíte z jednej strany na druhú, potom si matrace s maximálnou šírkou. Ak si vyberiete matrac pre vaše dieťa, potom zvážte jeho hmotnosť a rast. Je lepšie kúpiť model matraca, ktorý bude o niečo väčší v šírke a dĺžke.

 • Vždy dávajte pozor na stupeň tuhosti. Matrace s latexovou náplňou sú charakterizované mäkkosťou, takže dokonale opakujú obrysy vášho tela. Takýto model je vhodný pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou alebo veľmi citlivo spať.

Ak potrebujete matrac pre staršiu osobu, musíte najprv venovať pozornosť jemnej možnosti. Univerzálna voľba pre každého je model s kombinovanou excipientovou strednou tuhosťou. Táto možnosť je vhodná pre tínedžerov a dospelých. Tento matrac bude tiež určite ako ľudia, ktorí uprednostňujú spať na chrbte.

 • Pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbtami, tvrdý model s anatomickými vlastnosťami bude vynikajúcim riešením. Takýto matrac je možné zakúpiť pre novorodencov.

 • Dôležitým kritériom je typ rámca. Spoločnosť ponúka jarné a ochutené možnosti. Medzi pružinovými modelmi je Bonnel Block obľúbený, ktorý je navrhnutý tak, aby zaťažil až 180 kg. Jeho výška je 12 cm, zmestí sa veľmi dobre pre optimálnu fixáciu chrbta počas spánku. Funkcia pružinového bloku „Multipape“ je, že každá pružina sa nachádza v samostatnom tkanivovom puzdre. Takýto matrac dobre sa prispôsobuje pod tvarom tela. Zároveň je výška bloku 13 cm. Ďalšou možnosťou pružinového bloku je systém „duet“. Zahŕňa dvojité pružiny, ktoré sú odohrané rôzne zaťaženia. Takýto matrac je vhodný pre manželský pár, ktorý má významný rozdiel v hmotnosti.

Flamné matracy sú vyrobené z rôznych plnív. Preferencie stojí za to platiť prírodné materiály.

Recenzie zákazníkov o spoločnosti

Ruská spoločnosť Consul je dopytom v Rusku aj v iných krajinách. Kupujúci výrobkov z tohto výrobcu zanechávajú veľa pozitívnej spätnej väzby, ktorá sa najčastejšie vzťahuje na vynikajúcu kvalitu a dobre premyslený dizajn.

Consul Matrace vám umožnia vyrovnať sa s bolesťou chrbta, dať silný a zdravý sen, zlepšiť blahobyt. Na pohodlnom matraci sa rýchlo zaspí, telo počas spánku je úplne uvoľnené, takže mnohí používatelia označili prílivu energie a síl.

Kryty sú veľmi dôležité. Výrobca ponúka mäkké tkaniny, ako aj moderný a štýlový dizajn. Každý model sa skladá z niekoľkých vrstiev plnív, čo vám umožňuje vybrať tuhosť matraca. Produkty spoločnosti sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Matrace z materiálov šetrných k životnému prostrediu sú často zakúpené pre novorodencov a detí.

Všetci kupujúci boli presvedčení o trvanlivosti a praktickosti výrobkov. Vyskočia vzduch dobre, neabsorbujte vlhkosť, a rýchlo sa zahrievajú z tela a držte túto teplotu. Široká škála riadkov a modelov umožňuje každému klientovi nájsť slušnú možnosť, vzhľadom na jej finančné príležitosti.

Niektorí klienti konzul oslavujú zle organizovaný personál. Matrace neboli vždy doručené včas, rovnako ako počas prepravy, produkt stratil svoju formu. Samozrejme, po sťažnostiach kupujúcich, tieto nedostatky spoločnosti eliminovali.

Viac informácií o výrobe matracovKonzulátorMôžete sa naučiť z videa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: