Ako vytvoriť nepriehľadnú sieťovú mriežku?

RABITA GRID umožňuje rýchlo dať plot na stránke, ale má jednu nevýhodu – je to transparentné. Mnohí to nevyhovuje, takže majitelia vidieckych domov sa snažia zlepšiť zhoršený dizajn. Existuje niekoľko spôsobov, s ktorými môžete oplotenie nepriehľadné.

Prečo je potrebné zatvoriť mriežku?

Plot z Rabity dostatočne vykonáva svoje funkcie. Chráni hranice územia, ľahko namontované a nevyžadujú komplexnú starostlivosť. Na sklade otvory majú svoje výhody – prechádzajú vzduchom a slnečným svetlom, čo môže byť užitočné pre rastliny. Existuje však niekoľko dôvodov, pre ktoré sa majitelia stále rozhodnú, že reťazová sieť nepriehľad.

  • Túžba mať súkromné ​​územie. Nie každý má rád pozornosť susedov a zvedavosť náhodných okoloidúcich. Ľudia chcú byť schopní relaxovať a relaxovať so svojou rodinou alebo s priateľmi bez toho, aby sa starali o to, čo si myslia. Tiež, plot mierne znižuje úroveň vonkajšieho hluku – to je relevantné, ak autá neustále prechádzajú na ceste.
  • Je potrebné chrániť pred vetrom. Silné poryvy môžu poškodiť mladé kríky a iné vykládky. Huchárnejší plot pomôže udržať rastliny bezpečné. Okrem toho vietor môže vstúpiť na územie rôznych malých odpadkov a prachu, plot tiež vyrieši tento problém.
  • Túžba ozdobiť graf. Mriežka vyzerá pekne nudné, a potom to kazí pohľad na to všetko, ak majitelia rozbité v blízkosti kvetinových postelí s kvetmi a neľutuovali sily na registráciu vstupnej skupiny. Môžete transformovať a plot, aby ste zodpovedali vybranému dizajnu.

Nižšie sú uvedené množstvo metód, s ktorými môžete stmaviť mriežku. Niektorí dávajú takmer úplnú opacitu, iné opustia malé otvory, takže si môžete vybrať optimálnu možnosť pre každú chuť.

Aké rastliny môžu byť zasadené pozdĺž plotu?

Živý živý plot – zaujímavé riešenie. Rastliny vyzdobia graf a zároveň tieňové mriežky. Ak potrebujete rýchly výsledok – môžete zasadiť sipómia, ktorá je dobre rastúce mesačne. Existujú aj iné možnosti, ktoré si zaslúžia pozornosť.

  • Ihličnaté stromy a thuja. Potrebujete byť trpezlivý, pretože budú rásť ani jeden rok, ale potom to bude hustá stena, ktorá chráni pred zvedavými názormi a príliš svetlým slnkom.
Prečítajte si viac  Tehlová produkcia "LEGO" pre seba a obchodný nápad

  • Hortensia. Ak máte na vašich stránkach kyslú pôdu, budú dobre rásť a potešia krásne kvety.

  • GRAPES DEVICHI. Rana, ktorá môže byť použitá na mriežke alebo akejkoľvek vertikálnej stene. 3-4 roky môžete získať hustý plot.

  • Bezpečnostné ruže. Ďalší kučeravý ker, ktorý sa bude vyžadovať aj niekoľko rokov, ale potom sa otvorí vo všetkých jeho sláve. Kvety poskytnú príjemnú arómu.

Okrem toho, záhradníci môžu pristáť Clematis, Ivy, Hop, Hordog. To všetko je kučeravé rastliny, ktoré budú postupne padnúť na povrch. Tiež najprv môžete použiť kvety v hrnci a palety, konsolidovať ich na plot. Nebude to konštruovať úplne, ale umožní trochu odrody.

Stojí za to zvážiť, že živý plot sa musí starať. Aj keď si vyberiete nenáročný závod, najprv to bude vyžadovať pozornosť. Niektoré kríky musia čať a zvládnuť tak, že nestratia svoj atraktívny vzhľad, oplodniť a chrániť pred škodcami. Uistite sa, že pôda a iné podmienky sú vhodné pre rastlinu, ktorú si vyberiete, inak všetko úsilie môže byť márne.

Okrem, Živý plot s kríkmi a kvetmi vás poteší len v teplej sezóne, pretože listy pádu pádu. Ale môžete tiež zasadiť evergreen ihličnatý stromy na vyriešenie tohto problému. Ak vám možnosť s rastlinami nehodí, potom môžete otrasovať plot pomocou rôznych materiálov.

Použite mriežky a rohože

Camouflage Canvas pomôže rýchlo vyriešiť problém. Kamouflage mesh sa ľahko namontuje a spoľahlivo chráni pred zvedavými pohľadmi. Možnosť s KAPORY BASE je odolnejšia, ale ak potrebujete uložiť, môžete si kúpiť web bez základne. Existujú rôzne farebné úpravy z maskovacieho farby, ale nie sú príliš svetlé. Tieňované mriežky majú viac bohatých odtieňov, takže ich môžete použiť na plot. Okrem toho si môžete vybrať nielen vhodný tón, ale aj hustota – od priesvitu na takmer kompletné tieňovanie.

Pôvodná možnosť môže byť trstina alebo bambusové rohože. Predávajú sa v hotových roliach, ktoré môžu byť namontované na výzvu. Plot je získaný pomerne silný a nepriehľadný. Rohože sú nasýtené špeciálnym zložením, ktorý ich chráni pred účinkami slnečného žiarenia a teplotných rozdielov, takže takýto plot môže byť doručený niekoľko rokov.

Iné možnosti

Venujte pozornosť umelému Cheva, ktorý sa tiež predáva v roliach a niečo podobá tieňovacím mriežke, ale je to viac našuchorené a hustá. Tkaninu môžete pripojiť na plot s vlastnými rukami a umiestnite ho tak, aby ste uzavreli len spodnú časť mriežky, alebo úplne zamaskovať rabentu. Stojí za zmienku, že táto možnosť nie je príliš trvanlivá, stačí na jednu sezónu, potom materiál stratí zrak.

Prečítajte si viac  Bodujúce hromady: odrody a jemnosti inštalácie

Môžete zbierať polykarbonátový dizajn. Často sa používa na inštaláciu skleníkov v krajine, ale aj pre plot, bude tiež fit. Existujú netransparentné a priesvitné listy rôznych farieb, ktoré vám umožní urobiť plot, ktorý bude harmonicky kombinovaný so spoločným dizajnom územia.

Polykarbonát je monolitický a bunkový. Ten sa častejšie používa na skleníky, pretože je jednoduchšie, ale účinne udržiava teplo. Pre živý plot sa táto nehnuteľnosť nevyžaduje a monolitický materiál je lacnejší, takže bude vhodné vybrať si ho. Existuje niekoľko zaujímavých spôsobov, s ktorými môžete zatvoriť plot od susedov v oblasti krajiny.

Vyšívanie a tkanie

Táto možnosť bude vyžadovať čas a trpezlivosť, ale výsledok bude naozaj pôsobivý, ak dáte, bude kreatívny začiatok. Môžete použiť hrubé vlákna, šnúry na tkanie, pásy tkanív, nakrájaných zo starých vecí a dokonca aj polyetylénových balíkov. Vzor môže byť akýkoľvek v závislosti od vašej predstavivosti. Je lepšie preskočiť náčrt na papieri, aby ste boli pred vašimi očami v procese práce.

Závity alebo šnúry sú roztrhané okolo mriežky tak, aby sa ukázalo s určitým výkresom. Môžete ich použiť v niekoľkých vrstvách, ak chcete získať plátno bez medzier. Môžete tiež prepojiť jednotlivé malé prvky s háčkovanými alebo lúčmi, ako sú kvety a šiť ich na celkovú kompozíciu ako ďalší dekor.

Stojí za zmienku, že krása nebude trvať dlho – prach sa bude usadiť na nite a vyprátení, a je ťažké ich vyčistiť. Budú tiež začať vyblednúť zo slnka, deterirualizovať pod vplyvom zrážok. Plot poteší oko nie viac ako jednu sezónu, potom ju bude musieť aktualizovať.

Založiť

Ak ste si kúpili pozemok s hotovým plotom a nechcete sa ho zbaviť, môžete jednoducho upevniť listy zhora. Aby ste to urobili, musíte v nich vopred držať otvory a potom opraviť tuhý hrubý drôt. Listy dávajú plnú opacitu, chrániť pred zvedavými susedmi a ostrým vetrom. Môžete si vybrať materiál požadovanej veľkosti a farby.

Prečítajte si viac  Všetko o rovnateľom

Zvyčajne sú profesionálne uzly vyrobené z pozinkovanej ocele, takže nepotrebujú ďalšie spracovanie. Nebojte sa atmosférických efektov a teplotných rozdielov, nie je potrebná osobitná starostlivosť. Prázdnený plot bez problémov sa premyl obyčajnou vodou. Pri starostlivej manipulácii môžu byť listy opätovne použité, ak sa rozhodnete demontovať nadmorskú výšku za pár rokov.

Famys

Táto možnosť bude najekonomickejšia. Ak je trstina rastie v blízkosti, môžete ho použiť na navrhovanie plota. Táto metóda si bude vyžadovať čas – musíte sa pripraviť stonky, a potom ich premeniť cez bunky tak, aby sa vykázalo na jednodielne plátno. Ale plot bude prirodzený a lacný, navyše, reissue sa dobre pozerá na takmer akýkoľvek dizajn územia.

Problém prírodného materiálu vo svojej stručnosti, ale skúsených datekov vynašiel náhradné – plastové lamely. Jedná sa o tenké koľajnice, ktoré sú podobne ako stonky koreňa, musia byť obchodované medzi bunkami, ako pri tkaní rohože. Na rozdiel od rastliny sa plast nebojí vlhkosti, zrážok a slnečných lúčov, takže bude trvať dlhšie.

Odporúčania

Všetky uvedené metódy konštrukcie možno rozdeliť na sezónne a trvanlivejšie. Pri výbere si to stojí za zváženie. Majitelia lokalít, plánovanie potom zmeniť plot, môže pristáť ročnú rastlinu-väzbu ako živý hedg, upevnite umelú ihlu alebo trstinu. Ak nechcete odstrániť mriežku, je lepšie venovať pozornosť trvalejším a stabilnejším materiálom – polykarbonát, profesionálne, bambusové rohože.

Niektoré metódy konštrukcie môžu byť navzájom kombinované. Napríklad pripojte tieňovacie pletivo a na vrchole toho robia pletený vzor vlákien alebo vrkôči. Takýto plot bude hustší a zároveň originál. Ak na vašich stránkach pozdĺž plotu zasadených kvetov alebo zlomených lôžok, nepoužívajte úplne nepriehľadné materiály. Rastliny potrebujú slnečné svetlo, nemôžu byť neustále v tieni.

Bez ohľadu na zvolenú metódu navrhovania je žiaduce, aby bol plot kombinovaný so spoločným dizajnom oblasti. Môžete si vybrať materiály s vhodnými odtieňmi, používať opakujúce sa vzory a kresby na ozdobenie prednej strany domu a plotom.

Ako obnoviť reťazovú mriežku, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: