Fasádne panely „ALTA Profil“: Výber a inštalácia

Fasáda všetkých obytných priestorov je veľmi citlivá na rôzne poveternostné javy: dážď, sneh, vietor. To nielenže vytvára nepríjemnosti pre obyvateľov doma, ale tiež kazí výskyt budovy. Dekoratívne dokončovacie fasádne panely sa používajú na vyriešenie všetkých týchto problémov. Najdôležitejšia vec sa nemá mýliť podľa voľby, materiál by mal byť trvanlivý, šetrný k životnému prostrediu, estetické a, ak je to možné, nie veľmi drahé.

Jednou z popredných fasádnych vlečných spoločností je v súčasnosti „ALTA Profile“, čo je rozumné, pretože ich výrobky sú v súlade so všetkými medzinárodnými normami kvality.

O výrobcovi

Domáca spoločnosť „ALTA Profil“ bola založená v roku 1999. V priebehu rokov spoločnosť vytvorila a začala vysoko kvalitné a vyhľadávané výrobky na masovú výrobu na ruskom trhu. To bolo dosiahnuté vďaka modernej výrobe, vybavenej vysoko účinným vybavením a pokročilými zdrojmi a energeticky úspornými technológiami. Okrem toho spoločnosť dáva každému z jeho kupujúceho záruku viac ako 30 rokov.

V súčasnosti je rozsah vonkajších panelov naozaj obrovský, ale najobľúbenejšie materiály z kolekcie „Rocky Stone“ – „Altai“, „Tibet“, „Pamir“ a T. D.

Produkty produktu: Klady a nevýhody

Rozsah PVC panelov „ALTA Profil“ pomerne široký. Toto je povrch súkromných domov (fasády, základňa), budov pre domácnosť a priemyselné podniky. Spoločnosť vykonala celý cyklus testov výrobkov v kontexte ruskej klímy a bol certifikovaný v Gosstroy a Gossstantarte.

Produkty „ALTA Profil“ (najmä fasádne panely) má veľký počet rôznych výhod.

 • Vysoké výkonové charakteristiky, ktoré sú plne prispôsobené prírodným a klimatickým podmienkam Ruska. Materiál sa môže použiť pri teplotách od -50 do + 60 ° C.
 • Zaručené dobu používania – viac ako 30 rokov.
 • Materiál odoláva silným zmenám teploty, priame solárne lúče v horúcom lete, charakterizované veľkým odolným teplom a ľahkou odolnosťou.
 • Fasádne vlečka nie je stratifikovaná, nevystraňuje a nerozbije sa.
 • Profil je odolný voči mikrobiologickej korózii.
 • Čistota životného prostredia výrobkov.
 • Elegantný dizajn.
 • Cenová konkurencieschopnosť. S vysokou kvalitou majú výrobky pomerne nízke náklady.

  Minusy tohto materiálu sú niekoľkokrát menej:

  • Relatívne vysoký koeficient tepelnej rozťažnosti;
  • Príchute a v dôsledku toho určité obmedzenia v inštalácii požiarnej bezpečnosti.

  technické údaje

  Táto tabuľka poskytuje stručné údaje o rozmeroch a nákladoch na tovar.

  Zbierka

  Dĺžka, mm

  Šírka, mm

  m2

  Množstvo v balení, počítačoch.

  Náklady, trieť.

  Tehlový

  1130

  468

  0.53

  10

  895

  Brick „Antique“

  1168

  448

  0.52

  10

  895

  Panelový fagot

  1160

  450

  0.52

  10

  940

  Tile „Fasáda“

  1162

  446

  0.52

  10

  880

  Kameň „žula“

  1134

  474

  0.54

  10

  940

  Stone „zadok“

  1130

  445

  0.päťdesiat

  10

  940

  Kamenný „Canyon“

  1158

  447

  0.52

  10

  895

  Stone „Rocky“

  1168

  468

  0.55

  10

  940

  Kameň

  1135

  474

  0.54

  10

  895

  Zbierky a recenzie zákazníkov

  Spoločnosť predstavuje širokú škálu rôznych zbierok, odlišných na faktúre a farebnej schéme. Predstavujeme stručný opis najobľúbenejšej série.

  • „Kameň“. Táto kolekcia obsahuje panely, ktoré napodobňujú textúru prírodného kameňa. Zvlášť žiarivo a pôvodne sledovať dosky vyrobené s stmievačkou. Vyzerajú tak realistické, že z diaľky ich odlíšili od prírodného kameňa takmer nemožné. Solon Bone Color, Béžová, Malachita kamene využívajú najväčší dopyt.
  • „GRANITE“. Masívny dizajn predných panelov tejto série s mierne ošetreným povrchom dáva vzhľad domu špeciality. A na fasáde, a na základni, béžové a tmavé žulové odtiene sú obzvlášť dobre.
  • „Škandinávsky kameň“. Panely z tejto zbierky sa najlepšie pozerajú na celkové povrchy. Takýto neobvyklý dizajn dáva budovu s určitou spoľahlivosťou. Obdĺžnikové základné panely vytvárajú viditeľnosť kameňov rôznych štruktúr, tmavých a svetlých odtieňov vyzerajú obzvlášť zaujímavé.

  • „Norman Brown Stone“. Uzemňovacie panely prezentované v tejto zbierke mimické prírodné surové dlažby s komplexným vzorom, reliéfnym povrchom a nehomogénnymi farbami. Kupujúci je daný výber z niekoľkých farieb, čo vám umožňuje vytvoriť zaujímavý domovský dizajn.

  • „Basko“. Táto séria je vytvorená špeciálne pre milovníkov prírodných a prísnych fasád. Panely kombinujú textúru prírodného štiepaného kameňa a štruktúry prírodných tehál. Kombinácia tmavých a ľahkých tónov, kombinácia s inými povrchovými materiálmi, pomôže urobiť akýkoľvek dom podobný najdôležitejšiemu stredovekému hradu.

   S pomocou takéhoto materiálu môžete urobiť fasády všetkých architektonických budov, kombinovať tmavé a svetelné tóny pre toto alebo kombinujúce panely s inými povrchovými materiálmi. KARTY sú vhodné na registráciu záhradných stôp a plotov.

   • „Canyon“. Panely sú podobné blokom slabo spracovaných, stratifikovaných do malých a veľkých frakcií kamene. Jasná farebná škála týchto fasádnych panelov (Kansas, Nevada, Montana, „Colorado“, „Arizona“) pripomína miesta, kde boli tvorené tieto kaňony. Kolekcia dáva budovu neuveriteľnú a jedinečnú krásu, najmä dobre panely, ktoré sa pozerajú v kombinácii s kovovou dlaždicou, kompozitnou alebo bitúmenskou strechou.
   • „Starožitné tehly“. Táto zbierka basebiel napodobňuje starožitnú tehlu a odráža jasnú krásu starovekého Grécka, Egypta a Ríma. Bloky predĺženého tvaru s približne ošetreným povrchom a krásnou textúrou majú príjemné tóny s mierne zatieneným povrchom. Ideálne pre dizajn fasády alebo základne budovy vyrobenej v architektonickom štýle.
   • „Brick clinker“. Vidlica Táto séria bola vytvorená špeciálne pre milovníkov tradičných povrchových materiálov. Elegantné základné panely, plynulé textúry, nasýtené svetlé farby, pripomínajúce prirodzenú keramickú dlažbu, urobia dom rafinovaný a jedinečný.
   • „Fasádne dlaždice“. Najri pôvodnejšia zbierka „ALTA Profil“ imituje veľké obdĺžnikové kamenné dosky a kopíruje mnoho prírodných minerálov. Kombinácia tvaru a šťavnatých farieb dáva dlaždice veľmi originálne, individuálny pohľad.

   Pri výbere, nezabudnite, že farba vzoriek panel nebude vnímaná rovnakým spôsobom na lemovaný dom. Zvyčajne sa vzorky zdajú tmavšie.

   Recenzie

   Spĺňajú negatívne recenzie o paneloch „ALTA Profile“ je veľmi ťažké. Kupujúci si poznamenali, že táto vlečka je veľmi trvanlivá a zachováva svoje vlastnosti aj po testovaní mrazom a horúcim slnkom, nie je zmizne, má obrovský rozsah a veľmi krásny dizajn. Často sa v porovnaní s obvyklým dreveným obložením a zakaždým, keď nie je v jej prospech: fasádne panely sú atraktívnejšie a nevyžadujú pravidelnú a včasnú starostlivosť.

   Technológia a fázy inštalácie

   Tento krok za krokom inštrukcie pomôže vykonať inštaláciu fasádnych panelov sami.

   • Príprava povrchu pre prácu. Je potrebné odstrániť všetky lampy, lampy, odvodňovacie žľaby, ak existujú, sú k dispozícii z fasády, pretože budú zasahovať do inštalácie panelov.
   • Inštalácia prepravky. Rám je inštalovaný pomocou drevených koľajníc. Hrable je inštalovaný vertikálne s intervalom 40-50 cm. Ak je to potrebné, napríklad, ak je stena nerovnomerná, drevené tyče sú pod koľajnicou. Predtým potrebujú byť vyčistené z feny a liečiť dezinfekčný roztok tak, že sa nezačínajú rôzne hmyz.

   • Inštalácia izolácie. Ak sa rozhodnete zahriať váš domov pomocou tepelného izolačného bloku, uistite sa, že hrúbka materiálu by nemala prekročiť hrúbku regálu. Izolácia je pokrytá vodotesným filmom. Nezabudnite ponechať malú úzku vetranú medzeru medzi filmom a panelmi.
   • Utesnenie. Všetky „nebezpečné“ miesta v dome (v blízkosti okna, dverí, zónach káblovej, plynovej a vodnej čiary) musia byť tesnenie.
   • Panely sú pripojené s povinným príspevkom Na údajnej kompresii alebo natiahnutí asi 0.5-1 cm. Z horného okraja samočinného uzáveru na povrchu panelu je tiež potrebné ponechať malú medzeru (až dva milimetre).

   Urobiť vzhľad fasády je prirodzenejší a dokončený pomôže inštaláciu dekoratívneho dosky („Profil ALTA“ ponúka niekoľko odrôd).

   Sekvencia inštalácie panela:

   • Označenie kriedy sa pred vykonaním;
   • Prvý (štartovací) bar je nainštalovaný;
   • Uhlové prvky (vonkajšie a vnútorné uhly) sú inštalované na križovatke dvoch stien a fixovaných samoférmi;
   • Inštalácia dokončovacích lamiel na obvode okien a dverí sa vykonáva;
   • Prvá séria strediacich panelov je namontovaná;
   • Panely môžu byť dodatočne kombinované so spojovacou doskou, ale nie nevyhnutne;
   • V smere prednej časti domu sú všetky nasledujúce rady panelov namontované;
   • Pod rímsu je namontovaná povrchová doska, kde je posledný riadok panelov vložený do charakteristického kliknutia.

   Ďalšie informácie o montáži predných panelov „ALTA profil“ nájdete v nasledujúcom videu.

   Príklady konečnej úpravy

   Stredisko „Stone Luzhny“ bol použitý na dokončenie suterénu. Je dokonale spojené so zlatými piesočnatou farbou hlavnej fasády a dekoratívnych hnedých popruhov. Veľmi praktické a elegantné povrchové úpravy pre vidiecky dom.

   Pre dokončovanie tohto domu sa použili fasádne panely z kolekcie „Fagot Mozhaiskky“. Tmavá základňa a rovnaké farby vonkajšie uhly kontrastovali dokonale s ľahkou fasádou. Čokoládová kovová dlaždica Harmonicky dopĺňa dizajn.

   Dom bude krytý prednými panelmi „ALTA Profile“ okamžite z niekoľkých zbierok. Všetky možnosti farby a textúr sú navzájom harmonicky prekryté. Fasáda vyzerá holistický, moderný a veľmi štýlový.

    Ďalším príkladom domu lemovaného panelom „ALTA Profile“, napodobňovanie muriva z glazovaných slinkových tehál. Textúra základnej vlečky z radu „tehlového slinku“ rozširuje možnosti výberu kombinácií a vyzerá viac rafinované ako povrch obyčajnej tehly. Dom je zariadený v kontrastnej kombinácii: ľahká fasáda a tmavá základňa.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Pridať komentáre

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: