Antracitový cherry

 • Autori: ALE.F. Kolesnikova, G.B. Zhdanova, T.ALE. TOFIMOVA (All-Russian Research Institute of Chov ovocných kultúr)
 • Rok predpokladov: 2006
 • Typ trupu: krík
 • Typ rastu: Sociácia
 • Koruna: šírenie, zdvihnuté, stredne hrubé
 • Utiecť: Inversely-tvarovaná, tmavo zelená, hladká, lesklá
 • Kvety: Biela, voľná, zverejnená
 • Typ kvitnutia a plodovania: Na rast minulého roka a na pekárske pobočky
 • Plná veľkosť: priemer
 • Veľkosť plodu, mm: 21x16x14

Pozrite si všetky charakteristiky

Antracit – to je kompaktný Bush Grade Cherry. Miloval záhradkárov pre vysoké parametre zimnej ťažkostí a výnosu. Rozmanitosť je tiež stále dekoratívne vlastnosti, čo mu umožňuje ozdobiť stránku.

História odstránenia

Cherry Anthracite získal slávu v roku 2006, pretože to bolo potom zahrnuté do štátneho registra Ruskej federácie. Kolesnikov, Zhdanov a Trofimova pracovali na odstraňovaní odrody a všetok vývoj sa uskutočnil v ALL-RUSE RUSE Research Institute of ovocných kultúr. Bolo možné získať antracit kvôli voľnému operácii čiernej priemyselnej odrody. Dnes je antracitová čerešňa pestovaná v súkromných záhradách a v obrovských plantážach na komerčné účely.

Popis odrôd

Tento cherry je tvar stromu stromu. Rastlina je zabitá, prípady, keď sa pestuje nad 200 cm, nie je označené. Croon sa šíri, ale jej zahusťovanie je priemer. Tvoria svoje vzácne vetvičky. Na pobočkách sú obličky vo forme kužeľa, zapadajú sa pekne. Dĺžka každej obličky nepresahuje 3 milimetre.

Lístie vyzerá dekoratívne. Tvar zvrátenia sa úspešne kombinuje s tmavou zeleňou a trblietkom povrchu. Horná časť listu je ostrý a dno, naopak, zaokrúhlené. V okrajoch môžete vidieť slabé podozrenie. Packers v lesných platniach predĺženia, majú atraktívny odtieň Anthocian.

Kvetenstvo v jeho vlastnej ceste je veľmi podobná dáždniku, ktorý sa nachádza od 3 do 5 kvetov. Kvety malé, otvorené. Maľované v klasickom bielom odtieni. Kvety strom na koncertoch minulého roka. Rovnako ako krásne kvety môžu zamietnuť a na pobočkách.

Prečítajte si viac  Hroznota Katalánsko

Ovocná charakteristika

Antracitové čerešne majú atraktívnu vysokú tvarovanú formu, ale môžu byť tiež zaoblené. Čerešne ovocné lievky sa vyznačujú veľkou šírkou, ale ovocie je zvyčajne krátke. Veľkosť stredných plodov vo väčšine prípadov je 21x16x14 mm a hmotnostné rozsahy v rozsahu 4,1-5 gramov.

Cherry peel má priemernú úroveň hustoty, natretá do hlbokého červeného tieňa, zrejmé takmer čierne. Z tohto dôvodu je odroda a dostal názov antracit. Koža skrýva jemný a veľmi šťavnatý mäso tmavého červeného tieňa. Rovnaká farba má čerešňovú šťavu, ktorú možno získať z buničiny.

Kosť je zvyčajne veľmi malá, hmotnosť nepresahuje 0,2 g. Je veľmi ľahko oddelená od objemov.

Chuť vlastnosti

Treba poznamenať, že druhý druh čerešní okamžite spôsobuje chuť do jedla. A súhlasia s odborníkmi, ktorí dali rozmanitosť 4,9 skóre k vzhľadu. Pokiaľ ide o chuť, tu bolo hodnotenie 4 body a samotná chuť bude kyslá. Vďaka vyššie uvedeným cherry sadzby, antracitové odrody môžu byť odlišné pri varení. Okrem džemu a džemu, tiež pripravujú lahodné kompómy, cherry Lemonads a Mors. Čerešne sa môžu zachovať na zimu, a tiež používané na varenie a zdobenie kokteilov a sladkostí.

Dozrievanie a plodnenie

Rovnako ako väčšina odrôd čerešní, prvá úroda je antracit vyrába 4 roky. Trvanie kvitnúce kultúry – od 14 do 20. mája, a ovocie na pobočkách sú pripravené zhromažďovať 16-23. Ovocie Táto odroda strednej odrody nie viac ako 18 rokov.

Výnos

Antracit sa vyznačuje pomerne dobrým výnosom. S stromom, s dobrou opatrnosťou, 18 kg sa odstráni, a ak hovoríme o výraznejších územiach, tu bude priemerný výnos bude 96,3 c / ha. Maximálny indikátor – 106,6 c / ha. Získané čerešne majú atraktívnu komoditu.

Rastúce regióny

Antracit je zónovaný v centrálnej oblasti, testy však ukázali, že nie je menej dobre takmer v takmer všetkých rohoch krajiny.

Prečítajte si viac  Lion Husk pre paradajky

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Rastlina je čiastočne bezplatná. Ak to nie je opelené, plodina bude stále, ale nevýznamná. Preto sa odporúča zasadiť iné cherry stromy v blízkosti. Obdobie kvitnutia by malo byť súčasne. Na pristátie sa odporúčajú tieto odrody:

 • Vladimir;

 • Čokoláda;

 • Nemravný.

A dokonca zlepšiť výkonnosť plodín umožní rastúce čerešňové stromy.

Pristátie

Svietidlá s otvorenými koreňmi sú vysadené výlučne v jarnom čase, ale ak sa strom predáva v kontajneri, potom termín na jeho pristátie je začiatkom septembra. Rastliny na južných častiach lokality sú vysadené, neďaleko budov, ktoré budú môcť poskytnúť prirodzenú ochranu vetra. Nizans a bažinaté oblasti sú kategoricky vhodné, ale malá elevácia je ideálna možnosť.

Na pristátie je najlepšie vybrať si sabe alebo hlinité voľné pôdy. Kyslosť pôdy by mala byť neutrálna. Vedľa antracitovej odrody nie sú vysadené maliny, rastliny rodiny, ovocné stromy. Jeden strom by mal mať priestor na stúpanie najmenej 9 metrov štvorcových. Sadenie by mal vyzdvihnúť dvojročný.

Pristátie antracitov sa nerozlišuje zložitosť a je vyrobená rovnakým spôsobom ako v prípade iných odrôd čerešní, čerešní. Je dôležité, aby boli korene rastliny dobre rozmiestnené v momente ponorenia v pristávacej jame. Zavlažovanie sa rozdelí na dve časti: prvé zavlažovanie sa vykonáva, keď sú korene trochu posypané substrátom, druhým – po ukončení pristátia. Koreňový krk by nemal byť ponorený do zeme. Na konci práce sa valcový kruh nanesie vrstvou mulčovania a vetvy sa skracujú o 0,2 m.

Pestovanie a starostlivosť

Strom je vhodný na sucho, ale deficit vodného stavu môže ovplyvniť chuťové vlastnosti ovocia. Preto by zavlažovanie malo byť včasné. Cherry Stromy zavŕžané každých 7 dní a tu by ste mali byť rozdelené aj na. Ráno a večer sa závod dostane na 10 litrové vedro. Keď sa plody na strome začnú červenať, zavlažovanie zavlažovania.

Prečítajte si viac  Paradajkový gnome bojovať s tieňom

Antracitové formatívne rezy nevyžaduje, pretože je to forma kefy cherry. Avšak, každý rok bude potrebné odstrániť sušené a choré výhonky, ako aj tie, ktoré boli porazené mrazom. Ročné výhonky nerezajú, pretože v tomto prípade nebudú mať čerešne tvarovať. Raz niekoľko rokov stráviť omladzujúci orezávanie, počas ktorých sa skrátia kostrové vetvy.

Antracitové podávače sú napájané v štandardnom režime. Takže, na jar to stojí za karbamid v pôde. Jeden strom je maximálne 70 gramov. Keď kvitnú končí, pôda je ťažká, napríklad hnoja. Hnojivo by malo byť v kvapalnej forme. O dva týždne neskôr, zdroj podávača s použitím rovnakého produktu. V páde pôdy sa dostane draslík (60 gramov) a fosforu (150 gramov). Obe kŕmenie by mali byť pevné.

A niektorí záhradníci argumentujú, že čerešňa dáva lepšie ovocie, ak to podáva svoju močovu pred kvitnutím. Koncentrácia hnojív – 0,4%.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Antracit je často ohromený všetkými druhmi chorôb. Má priemernú odolnosť voči cockclock a monilióze. Najlepšie je zabrániť takýmto ochoreniam, vykonávaniu včasných preventívnych opatrení a vykonávanie správnej starostlivosti. Takže valcový kruh by mal byť vždy zbavený burín a rozprávkové fólie sa bude musieť odstrániť. Na jeseň je pôda spadá vedľa kmeňov a oplodniť popol. Keď sa spustí opuch obličky, stromy by mali byť liečené bordinovou kvapalinou.

Z Twilty v skorom jarnom používaní „Fufanon“, ako z čerešní letí. V druhom prípade sa liečba vykonáva po kvitnutí dreva.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: