Cherry Orlitsa

  • Autori: Kolesnikova A.F., DIGID E.N., Zhdanova G.B., TROFIMOVA T.ALE., Zavaalova A.V.
  • Rok predpokladov: 2001
  • Typ trupu: drevo
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: rýchlo rastúce, natiahnuté, sférické, stredné hrubé
  • Chladivo: Silný
  • Epishers: Priamo, hnedá, nahá
  • Utiecť: Inversely-tvarovaná, tmavo zelená, hladká, lesklá
  • Typ kvitnutia a plodovania: Na pobočkách pekárskych a ročných rastov v minulom roku
  • Plná veľkosť: priemer

Pozrite si všetky charakteristiky

Orlitsa je nenáročná stredná postele čerešňa. Hlavnou výhodou odrôd je veľkými ukazovateľmi výnosov. Orlitsa je skvelá pre intenzívne priemyselné pestovanie.

História odstránenia

Orlitsa bola získaná vďaka úsiliu Kolesnikova a.F., DIGID E.N., Zhdanova G.B., TROFIMOVA T.ALE. a Zavaalova A.V. Výber sa konal v ruskom výbere. V priebehu práce použilo voľné znečistenie cherry odrody Zhukovskaya. Od roku 2001 sa odroda rozšírila široko cez centrálnu oblasť Black Zem. Účel Vishni Universal.

Popis odrôd

Orlitz Cherry je výška stromu až 3 metre. Priemerný priemer. Kôra má hnedý odtieň, vyznačuje sa hladkosťou. Strieľať rovno a nahé, strednú hrúbku, nie príliš dlho. Croon sa šíri, sférický, v priemernom stupni zahustenia. Rozvíja sa celkom rýchlo.

Tmavo zelené hladké lístie hojne pokrýva pobočky. Blikajúce taniere inversly-tvarované, lesklé. Základňa listov je podobná širokému klinu, hrany sa vyznačujú.

Každá kvetenstvo tvorí tri malé biele kvety. Kvety odhalili kľúče. Šálky majú úzky ohnisko.

Ovocná charakteristika

Priemerné čerešky z efedií dozrievajú na minuloročné výhonky a biscuits pobočky. Ovocie majú tvar srdca, vážia v priemere 3,5 gramov. Farba a kôra, a ovocie sú prezentované tmavým červeným odtieňom. Držiak čerešní je dosť šťavnatá, na priemer hustoty. Hmotnosť kostí je 0,28 g, od buničiny sa pohybuje celkom dobre. Priemer z čerešní. Vzhľad ovocia sa odhaduje na 4,2 bodu.

Chuť vlastnosti

Čerešne tejto odrody poskytli odhad 3,8 skóre podľa chuti. Je sladký, harmonický. Plody sú dobre osviežujúce v teple, majú tenkú dochuť.

Dozrievanie a plodnenie

V 4. ročníku po pristátí, orlitz dozrieva prvýkrát. Ak kvitne pred termínom, kvetenstvo sa odporúča obrátiť. Blossom beží v období 15-20, a ovocie je možné zhromažďovať v 20. júli. Z hľadiska priemeru odrody.

Výnos

Orlitsa – pekná výnosová kultúra. V priemere je 93 centov zmontovaných hektármi pôdy a najlepšie ukazovatele sú 284,4 c s hektármi.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Cherry je opelené len čiastočne, takže spoločníci budú potrebovať. Pôvodcovia odporúčajú pristátie v blízkosti stromov, ako je Turgenevka, hrubý, Vladimirskaya, čokoláda.

Pristátie

Pre pristátie si Eagles vyberajú zóny aktívne osvetlené slnečným svetlom. Pôda by mala byť fertilná, dobre vyčerpaná. Najlepšia voľba je ľahký substrát, ale aj sugink. Indikátory kyslosti sa upravia na neutrálnu úroveň limetom.

Pristátie sadeníc sa vykonáva na jar, zatiaľ čo sadenice 2 roky ukázali v adaptácii. Pred padaním dole, sú držané vo vode vo vode, takže korene sú dobré vo vlhkosti.

Pôda pre pristátie Orlitsa sa vždy pripravuje na jeseň. Ak došlo k vápencovi, týždeň neskôr, organické organizácie prispievajú k zemi. Jarné kopíce pristávacích jamkov, vzdialenosť medzi nimi – 3 metre. Orlitsa a jej opeľovače sú vysadené podľa schémy 3×3 m. Pri práci sledujte klasickú metódu vystúpenia. Koreňový krk sa nedá prehĺbiť. Po pristátí je semená zavlažovaný, potom mulched a vybudovať malý kopec. A rastlina bude musieť zviazať na PEG.

Pestovanie a starostlivosť

Mladé čerešne požadujú dobré zavlažovanie, takže rastliny by mali byť zavlažované ako sušenie pôdy. Zakladanie vykonávajú raz za 7-14 dní v závislosti od počasia a klímy. Dospelé stromy potrebujú mierne vody. Veľká spotreba vody bude len s kľúčovými momentmi vegetácie, ako je rast výhonkov, kvitnutia, začiatok dozrievania ovocia.

Prvé dva roky neprispievajú. Od tretieho roka života Orlitz ich už potrebuje. Akonáhle strom klesá časť blokovania, pôda bude potrebné pomôcť dusíkom. O mesiac neskôr sa odporúčajú kompozície fosforu-potaš. Na jeseň krát za pár rokov, organické. Z extra-koreňového kŕmenia pre túto odrodu odporúča močovina. 50 gramov karbamidu je pečené v vedre. Spustenia by mali byť aspoň dve, medzera medzi nimi – týždeň. Striekanie čerešní sa konajú výlučne vo večerných hodinách.

Okrem uvedených postupov, čerešňa orol potrebuje prerezávanie. Vyžaduje sa sanitárna pružina. Vykonáva sa pred začiatkom mäkkosti. Tvarovanie príliš na jar. Koruna môže byť vytvorená rôznymi spôsobmi, zostáva vybrať záhradníka. Najčastejšie sú výhonky odrezané tak, že Krona mal ten správny sférický tvar.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Orlitsa je relatívne odolná voči kohútikom a stredným odolným voči monilióze. Pri použití špinavých nástrojov a nesprávnych opustení uvedených chorôb ľahko ovplyvnite strom. A škodcovia môžu byť napadnuté a škodcov, kliešťov, zmrznutie.

Aby sa zabránilo problémom na jar, orol je liečený močovinou (7%), je dôležité mať čas na rozpustenie obličiek. Dva týždne, insekticídové a koloidné spracovanie. Letné použitie „Fufanon“, ako aj oxychlorid meďnatý. Na jeseň sa uskutočňuje posledný postrek; Na to sa 4% karbamidové riešenie trvá.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár