Malina Generalissimus

  • Oprava: Áno
  • Bery: Jasne červená
  • Chuť: Jasne vyslovené, sladké, s kyslosťou
  • Čas dozrievania: priemer
  • Hmotnosť bobule, g: Jedenásť
  • Výnos: Až 6 kg s kríkom
  • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Zima Hardy
  • Umiestniť disembarking: Z južnej strany pozdĺž plotu alebo domu
  • Obdobie plodovania: Od júla do októbra
  • LOKUMENT: po všetkom

Pozrite si všetky charakteristiky

Nová Raspberry odroda s hlasným názvom Generalissimus sa veľmi osvedčil medzi Dachensors. Perfektne rastie bez zálohovania, teplým, hojne ovocia na juhu, pri zachovaní všetkých bobúľ na kríkoch bez choroby. Po odstránení plodiny sa ľahko prepravuje, vzhľad komodity netrpí.

Popis odrôd

Generalissimus tvorí vzpriamené kríky až do výšky 100 cm, stredne veľkosti, s výkonnými, širokými a hrubými výhonkami pokrytými hrotmi. Zelené listy, veľké, krycie výhonky dosť hrubé. Bočné procesy sú vytvorené na veľkých výhonkoch hojne.

Načasovanie dozrievania

Zoradiť podľa opravy, priemerného času dozrievania, môže dať 2 zber v období od júla do októbra.

Výnos

Podľa stupňa výnosu generalissimus demonštruje vysoké ukazovatele. Bush sa chystá na 6 kg zrelých bobúľ.

Bobule a ich chuť

Malina Generalissimus poskytuje striedavé bobule na 4 cm dlhé a vážiace 11 g. Veľké plody majú svetlú červenú farbu, šťavnaté mäso. Chuť sladká sourness, vyslovené, bez cudzích odtieňov.

Vlastnosti pestovania

Malinnik zoradených bustokerov Generalissimus je zvyčajne tvorený riadkami, s vzdialenosťou medzi sadenice 1 m a pásom 2 m medzi susednými pristávacími líniami. Pri výbere Bushovej schémy je celá plocha rozdelená do obdĺžnikových blokov 1,5 × 2 m. V závode sú umiestnené rastliny. A tiež praktizoval páskové pristátie 3 riadkov so vzdialenosťou 75 cm medzi kríkmi a 2 m v riadkoch. Pri pestovaní je Malinnik riedený tak, že nie viac ako 5 neplodných výhonkov účtovalo na Bush.

Výber miesta a prípravy pôdy

Optimálna pôda pre Malinnik – Jednoduchá, plodná. Výber miest na pristátie generálov Generalissimu robí v prospech južnej strany stránky, okolo obvodu plota alebo budovy. Je dôležité, aby rastliny dostali dostatočné množstvo slnečného žiarenia a pôdne vody nevyleteli blízko k koreňom.

Orezávanie

Odporúčané periodické vedenie metódy Sobolev. Ak chcete zvýšiť výnosy, celý povrchový kus krovia po rezaní. V tomto prípade sa plody stáva jednorazovým, neskôr a priateľským – na pobočkách aktuálneho roka. Letné orezanie sa vykonáva s odstránením 20 cm dĺžky pobočiek. Jeho na jar sa vykonáva len na sekundárnych výhonkoch, ak Bush nebol úplne zbavený nadzemnej časti.

Zavlažovanie a kŕmenie

Optimálna metóda zavlažovania je kvapká, s automatickým zavlažovaním po určitých obdobiach. Zvlášť dôležité je prietok tekutiny počas aktívnej vegetácie, až do konca plodovania. Pôda sa udržiava v mokrom stave do hĺbky 30-40 cm. Podklady výhodne s použitím organických surovín, na prevenciu chorôb a dezoxidácie pôdy.

Odolnosť proti mrazu a príprava na zimu

Zimný zimný. Nepotrebuje dodatočný prístrešok, môže to dobre prežiť krátkodobý studený pod snehom. V Uraloch av Sibírii ostatné studené oblasti neberú root. Hlavným meradlom prípravy na zimu je odstránenie nadzemnej časti rastliny. V tomto prípade to zostane hrubo na mulčovanie koreňov, zakryte ich vrstvou humusom, takže malince úspešne premôže.

Choroby a škodcov

Generalissimus pôvodne stiahnutý s vysokou odolnosťou voči chorobám a škodcom. Odroda nie je ovplyvnená najbežnejšími hubovými ochoreniami, ale môže byť zranený s antracnózou, fialovou škvrnitosťou. Z škodcov pre maliny generalissimus obzvlášť nebezpečný.

Reprodukcia

Hlavnou metódou reprodukcie je vegetatívna, kríky rastú veľmi zriedkavé. Mladé odrezky sa zozbierajú na jeseň, pružina sa prenesie na otvorenú zem na trvalé miesto. A malina nie je zlé, aby sa chovalo reprodukciou oddeľovaním koreňových reťazcov.

Recenzie Recenzie

Podľa Dachnikov, Generalissimus sa dokonale cíti na veľkých plochách av malých miestach. Oprava odrody nebola hodnotená, v chladných oblastiach sa snažia rásť v jednoročnej kultúre, presunutím načasovania úrody. Takže bobule sa podarí dostať dosť slnka na starnutie, súbor sladkosti. V polovici alebo pri malom množstve osvetlenia sú kríky horšie a ovocie prevláda kyselinu.

Treba poznamenať, že generalissimus dáva veľmi veľké bobule, na arómu pripomínajúce lesy. Rozmanitosť je vysadená na získanie ovocia na predaj alebo na osobnú spotrebu, ocenil pre selektívny vzhľad, jednoduchosť poľnohospodárskeho inžinierstva a silnej imunity. Zber je trochu komplikovaný kvôli množstvu hrotov na pobočkách.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: