Paradajka bochkova minusssky

 • Autori: MACEATINA L. ALE.
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 112-125
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre uzavretú pôdu, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 160-180
 • Vetva: Silný

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajky z minesinskaya mosadze sa vyznačujú špeciálnou jasnou chuťou, vôňou a jedinečnou rovnováhou cukru, suchých a minerálov, vitamínov. To všetko je vďaka špeciálnemu mikroklímu, indikátorovi SAT (súčet aktívnych teplôt) a zloženie pôdy. Jedným z nádherných predstaviteľov Minusinskej rodiny je intelemyselná univerzálna rôznorodosť barelu mínus. Paradajka je určená na pestovanie v otvorenej zelenine a skleníkoch, ovocie sa používajú v čerstvej forme, použitie pre celoštátne konzervovanie, kuchynské šťavy a omáčky.

História odstránenia

S jeho vzhľadom je odroda povinná pracovať chovateľ lásky TATETINA. Nepoužíva genetické inžinierstvo v práci, pre ktoré sú jeho odrody a hybridy obzvlášť ocenené záhradkámi.

Popis odrôd

Vysoké silné kríky sú náchylné na rozsiahle vetvy, dosiahne výšku 160-180 cm. Espaces pokryté tmavo zelenými veľkými slaboľami. Bochkova Minusinsky nepochyboval pozitívne kvality, ale nezbavili malý a tradičný nedostatok.

Výhody

Chybne

Vysoké výnosy

Je potrebné vyučovať

Priateľské dozrievanie

Vzdelávanie veľkého počtu krokov

Silná imunita

Neslušná starostlivosť

Vysoký obsah živín

Dlhé skladovanie

Vyvážený chuť

Hlavný kmeň dáva 5 až 7 kefy, z ktorých každý sa vyvíja od 3 do 5 paradajok.

Hlavné kvality ovocia

Krásna butterCupous a mierne rebrované hlavné ovocie vyzerajú čerpané a mierne predĺžené. Mliečne zelené nezrelé paradajky vo fáze technickej zrelosti získavajú červenú oranžovú farbu, hmotnosť 250-350 gramov.

Prečítajte si viac  Keď dozrieva jahody a jahody?

Charakteristiky

Plody majú vynikajúce ukazovatele:

 • Sladká chuť;

 • husté šťavnaté mäso;

 • prítomnosť vitamínov B, C a K;

 • Optimálne množstvo horčíka, sodíka, kremíka, jódu, železa, fosforu.

Bulp paradajka je pokrytá hustou mastnou kožou, vyzerá ako sahamista na prestávke a má príjemnú charakteristickú arómu.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda je charakterizovaná ako v strednej dobe – dozrievanie dátumy 112-125 dní.

Výnos

Paradajka sa vzťahuje na vysoko výnos – z jedného štvorcového metra sa zhromažďuje od 9 do 12 kilogramov ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Vzhľadom k tomu, že stupeň sa pestuje na základe semien, semená sa naočkovia na približne 15. marca a zasadili v skleníku v máji, v 60-65 dňoch.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pre optimálnu organizáciu života rastlín je potrebné dodržiavať vzdialenosť medzi koreňmi 30 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda sa pestuje pri mori. Na transplantáciu mladých rastlín by mala byť pôda ľahká, priedušná, bohatá humus, s úrovňou kyslosti asi 7 pH. Pre plnú rozvoj, Tomatoam potrebujú podporu – záhradkári sú vybavené trvalých chladerov alebo nastaviť stávky pre každý koreň. Po vylodenie mladých rastlín je pôda v diere zhutnená, dobre rozliate teplou vodou, potom sa stratí ďalší deň. Aby sa zabránilo vzhľadu vrcholu hniloby, paradajky kŕmia vápenatý selertray – kompozícia musí byť vykonaná pred alebo po kvitnutí. Ak úroveň kyslosti nezodpovedá norme, potom môže byť pôda zmenená s použitím kosti alebo dolomitovej múky.

Prečítajte si viac  Ako pestovať jahody?

Paradajková starostlivosť leží v povinnej tvorbe kríka v 1-2 stonkách a pravidelné týždenné zavlažovanie až do obdobia dozrievania. Potom sú paradajky napojené len podľa potreby, pretože nadmerná vlhkosť v tomto momente môže provokovať praskanie ovocia. Vysoká výnosová výkonná rastlina potrebuje zvýšenú výživu, takže suroviny trávia niekoľkokrát pre vegetačné obdobie. Prvýkrát aplikujte dusíkové hnojivá, potom potaš-fosforečné kompozície. Okrem toho paradajky potrebujú organické činidlo. Získajú sa vo forme drobného kovboja, žihľavy a burín. Akákoľvek infúzia by sa mala udržiavať v uzavretých nádobách, až kým sa nezobrazí korenistá charakteristická vôňa zranenej kompozície. Paradajka musí byť nahradená ako spodné listy z neho, aby ste pozorovali úroveň vlhkosti, usporiadali vetranie, aby sa zabránilo vzniku fytoofulárov. Bodový bod sa stlačí zvyčajne dosiahnutím výšky 180-200 cm. Nie viac ako tri kríky sú vysadené na meter štvorcový, inak silné rastliny budú úzko, čo nakoniec povedie k stagnácii vzduchových hmotností a vysokej vlhkosti.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Závod má pomerne silnú imunitu a aktívne je proti väčšine chorôb charakteristických. Aby sa zabezpečilo, že strata plodín je zaručená, je potrebné vykonať profylaxiu, to znamená, že spracováva s insekticídmi a fungicídmi.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Prečítajte si viac  Prečo sa živica objavila na čerešni a čo robiť?

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Paradajka sa vzťahuje na odrody odolné voči chladu a tepelne odolné – dokonale odoláva chladiacej a teplejšiemu počasiu.

Rastúce regióny

Rozmanitosť je určená na pestovanie vo všetkých regiónoch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: