Paradajka figy červená

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 105-110
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 180-200
  • Charakteristický bush: Raskyady

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajka figy červená môže spochybniť mnohé predtým uznané odrody. Ale len tie záhradníci, ktorí berú do úvahy maximálne informácie, sú schopné získať dobrý výsledok. A je to zoznámenie s ňou začať.

Popis odrôd

Figs červená – dobrá certiváciamanantová trieda. Táto rastlina má všestrannú povahu, ktorú sa vám páči takmer všetci záhradníci a Dachensons. Môžete pestovať takú kultúru v otvorenej pôde a vo filmových skleníkoch a v skleníkoch tradičného typu. Fin kríky červená rast na 1,8-2 m. Sa líšia.

Lístie tejto odrody je nezvyčajné. Je to veľká veľkosť, s hranami táborov. Povrch listu je natretý v hrubom zelenom. Z opačnej strany sú oveľa bledšie. Zmiasť takýto pohľad s niečím iným bude veľmi ťažké.

Hlavné kvality ovocia

Bobule tejto odrody majú bohatú červenú farbu, plne odôvodňujú jeho meno. Rozsah paradajok bude veľmi veľký. Ich hmotnosť je 0,35-0,45 kg. Zablokovaná forma prevláda a charakteristické rebrá sú vytvorené na základni. Dokonca aj všeobecný zoznámenie s takýmito parametrami presvedčivo dokazuje výhody kultúry.

Charakteristiky

Skúšanie takýchto plodov poznamenáva, že pre nich je typická jednoduchá paradajková chuť. Zároveň je tiež dostatočne nasýtený. Telo mäsa a šťavnatých paradajok. Recenzia pointe na jej nehu a cukru. Koža je hustá, ale nie je žiadny špeciálny vplyv na celkovú rovnováhu chuti.

Dozrievanie a plodnenie

Figs červená – jedna z typických stredných odrôd. Bude spať 105-110 dní. Čas zberu ovocia spadá na júl a august. Rozhodujúce však stále zostáva pre skutočnú meteorologickú situáciu.

Výnos

Zber ovocia môže dosiahnuť 7 kg na každom kríku. Dôležité je, že zber sa vyznačuje vysokou charakteristikou produktu.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Je potrebné zasiať semená do kontajnerov začiatkom marca. Prevod do skleníkov hotových sadeníc sa uskutočňuje na konci apríla alebo začiatkom mája. Ak sa rozhodne o pestovaní paradajok v otvorenej pôde, je potrebné čakať, kým nebude dokončená zamrznutie návratu a pôda dostatočne zahrieva. Okrem toho, samozrejme, aj na skutočnú pripravenosť samotných rastlín.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Tak taký paradajka na systéme 400×600 mm. Je to jej, ktorá odporúča vývojárom hybridu. 1 m2 môže mať viac ako 3 kríky.

Pestovanie a starostlivosť

Odstránenie stepperov, ktoré dáva kríky určitej formy a podväzok na podporu je prísne povinná. Stupeň stabilný tolerovať chladenie. Pravdepodobnosť popraskania ovocia je, ale je to malé. Je dôležité pochopiť, že dodatočné ochranné opatrenia z týchto faktorov len zlepšujú výsledok. Form rastliny nasledujú 1 stonku.

Grokes sa odporúčajú, aby sa pred pristátím ťažko hojdili. Základné kŕmenie môže byť superfosfát alebo popol. Dobrá alternatíva je tiež použitie kompostu. Systematicky sa vykonáva. Veľmi dôležité odvetvia pobočiek na podporu (sú ťažké a môžu ľahko padnúť alebo dokonca kolaps).

Sadenice Harde 6-8 dní pri 14 stupňoch. Odporúča sa, aby sa prípravok ďalej informoval. Takéto kŕmenie môžete urobiť aj 2 alebo 3 krát – to nebude horšie. Pre vegetatívne obdobie, dospelé rastliny sa živia 3 krát pod koreňom a 3-krát na hárku. Prvý z podávača sa uskutočňuje, keď sú sadenice transplantované.

Ďalej je potrebné dať rastliny 7-10 dní pre plnohodnotné zakorenenie. Až po tom má zmysel, aby ich znova kŕmili. Na tento účel sa kvapalné koroly používajú s malým pridaním Dolomitovej múky. Táto zmes sa používa 0,4 litra na 1 puzdro. Voda podobná paradajka efektívnejšie kvapká.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Obrázky v červenom baldachýnom môže dosiahnuť obrovskú výšku a bobule majú inú hodnotu. Klíčenie paradajok je veľmi veľké. V opisoch poľnohospodárov sa uvádza, že takmer chorí. Treba však poznamenať, že škodcovia sú často napadnuté v uzavretej pôde pri vykládke.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár