Paradajkový med

 • Autori: GAVRISH S. F., Morav B. V., AMCHESLAVSKAYA E. V., Degovsova T. V., Wolf o. ALE., Vasilyeva M. Yu. (Výberová firma GAVRISH)
 • Rok predpokladov: 2019
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-110
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Viac ako 200

Pozrite si všetky charakteristiky

Hoci pokles medu nie je taká dobre známa kultúra v Rusku, ale väčšina profesionálov vedia a uznať, že je to vlastne lídrom medzi paradajkami v jeho chuťových vlastnostiach. Niet divu, že jeho ovocie zbožňujú deti. Tieto jantárové appetizujúce typy plodov pripomínajúcich malú konfiguráciu hrušky – veľký doplnok k akejkoľvek záhrade. Zvlášť preto, že kultúra je vysoký výnos, nenáročný pri odchode, odolný voči účinkom rôznych druhov škodlivých baktérií a chorôb. Ale to však nie je bez nedostatkov.

História odstránenia

Kultúra bola ovocia pretrvávajúcej práce špecialistov zo sekerskej firmy GAVRISH LLC – GAVRISHA. F., MAJA B. V., AMCHESLAVSKAYA E. V., Degovsova T. V., Wolf o. ALE., Vasilyeva M. Yu. Povolené použitie v roku 2019.

Spočiatku to bolo určené na kultiváciu v skleníkoch, ale teraz sa pestuje v otvorenej pôde južných regiónov. V podmienkach miernej klímy ste jednoducho nemali čas dozrievať.

Popis odrôd

Kultúrny intenentinantal, vysoký (do 200 cm), médium, určené na pestovanie v otvorených pôdach a skleníkoch. Kríky sú silné, Lianovide, intenzívne rastú, čo si vyžaduje pravidelné parenie takmer do augusta. V opačnom prípade riskujete, že sa dostanete na húpanie namiesto úhľadného paradajského lôžka namiesto úhľadného paradajského postele a ovocie budú titované nie tak intenzívne. Listy pozdĺž dĺžky stredných, zelených odtieňov, zemiakov.

Kultúrne semená nie sú veľmi veľké, umiestnené v 3 malých komorách, z buničiny sa ľahko oddelia. Vzhľadom k tomu, že rastlina nie je hybridná, ale odrody, môže byť vynásobené semenami smiešnych plodov. Pre semená sú charakterizované vynikajúcim stupňom klíčenia (až 96%), ktorý je zachovaný na 2-3 roky, niekedy sa používajú na 5-7 rokov, ale počet klíčovaných semien výrazne znižuje.

Priehľadnosti rôznych:

 • V prvom rade sú to nádherné chuťové vlastnosti – plody cukru a skutočne, lekársky, a preto sú najmä ochutnať deti;

 • Odstránené vo fáze technickej zrelosti sú schopné čoskoro vyhrať a skladovať do jedného a pol mesiaca;

 • Vysoko výnosová kultúra s dobrou rastovou energiou, môže byť ovocie v celej sezóne;

 • má silnú imunitu s rôznymi chorobami, relatívne nezávislým na počasie Popsicles a nízke teploty;

 • Ovocie sú univerzálne používané;

 • Možnosť nezávislého zbierky semien na sadenice.

Minusy:

 • Kostics vyžadujú, aby sa podaly na spoľahlivé podpory;

 • Je potrebné presne a prísnu dodržiavanie všetkých požiadaviek zavlažovania, starostlivosti a striekania;

 • Plody nie sú vhodné na marinizáciu, pretože koža je tenká;

 • S nadmernou vlhkosťou a nadmernou zavlažovaním, dozrievanie ovocia môže prasknúť;

 • Kultúra je náročná z pôdnej kompozície a hnojív.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie svetlo žltých odtieňov, tvaru, sa podobá hruške, malej veľkosti (typ čerešňa), bez známok pásov, strednej hmotnosti – 40-50 g. Významná časť záhradkárov berie na vedomie chické chutné vlastnosti týchto paradajok, ktoré sa zachovali na dlhú dobu. S príslušným agricherom kríka je synchrónne tvorený 10-15 bariérmi na kefke a hmotnosť plodiny dosahuje 6-7 kg od 1 m2.

Konzistencia strednej hustoty, koža je hladká, kvetenstvo sú jednoduché a ovocie majú artikulácie.

Charakteristiky

Obsah cukrov v plodoch je vysoký, takže v chuti sú sladké a šťavnaté, s medovou poznámkami.

Dozrievanie a plodnenie

Médium dozrievania. Načasovaním – 100-110 dní. Podmienky zberu Júl-august. Dozrievajú kultúru mimoriadne rýchla.

Výnos

Úroveň výťažku kultúry dosahuje 8,8-9,5 kg / kV. M – vysoko-výnos.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Naočkovanie semien na sadenice sa vyrábajú v marci – začiatkom apríla a pristátie mladých v pôde – od 1. ročného desaťročia máj až do začiatku júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Štandardné pristávacie okruh – 40 x 60 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Kultúrne semená zvyčajne začínajú klíčiť na začiatku jari. Aj keď sú trochu nútené semená, potom môžu prísť. Ako skúsené záhrady veria, mali by byť vysadené malým výňatom (2-3 roky), je to také semená, ktoré ukazujú dobrý stupeň klíčenia.

Aby boli semená plne splnené, a počas starnutia kultúry neboli podrobené útokom škodlivých mikróbov, odporúča sa ich namočiť do ľahkej malty mangánu.

Pôda pre sadenice sa zvyčajne získavajú v špeciálnych predajniach. Používa sa aj obvyklá záhradná pôda, predhreje sa potašový hnojivá. Kultúra je náročná na kvalitu pôdy, takže horná časť skleníkovej vrstvy sa musí meniť každý rok.

Nedávajte paradajky na svojom mieste, kde sa predtým pestujú baklažány alebo papriky. Je lepšie zasadiť ich v miestach, ktoré boli predtým obsadené kapusty, fazuľové plodiny, zelené.

Poznamenávame množstvo vlastností kultúry medových kvapiek.

 1. Najlepšia teplota na pestovanie kultúry je medzera + 20 … 25 stupňov.

 2. Zavlažovanie semien Odporúčame vyrábať vodu teploty vody. Chladná kvapalina NEIGHEN nie je vhodná na zavlažovanie.

 3. Mnohí odborníci sa domnievajú podľa názoru, že kŕmenie by malo jednoducho urobiť. Dvakrát pre sadenice budú dosť dosť.

 4. Akonáhle sa objaví prvých niekoľko listov, je potrebné ponoriť sa.

 5. Pri výbere sa odporúča, aby boli časti hlavných koreňov na stimuláciu ich ďalšieho rastu.

 6. Vytvrdzovanie ako prípravné opatrenie na pristátie v otvorenej pôde je žiaduce, podsvietenie – taky.

 7. Pestovať kultúru v skleníkoch pohodlnejšie na TRELLIS. V záhradách používajte špeciálne vybavenú mriežku.

 8. Je potrebné pozorne sledovať proces tvorby stoniek a bočných krokov. Chaos v ich formácii nemôžu byť povolené – Ovocie sa budú hroznajú horšie.

 9. Zavlažovanie kríkov v pôde by sa malo vykonávať každých 5-6 dní. V skleníkoch potrebujú vydržať, pomocou vetrania, optimálny stupeň vlhkosti. Nadmerná odroda vlhkosti netoleruje.

 10. Weed Weeds – Postup je denne, ako aj pravidelný pôdny voľný.

 11. Kŕmenie sa vykonáva každé 2-3 týždne. Musí byť vyvážená a kombinovaná. Minerálne komplexy a organický pracovník sú tu vítané.

 12. Zavlažovanie sa vykonáva výlučne pre teplú kvapalinu, nie viac ako raz týždenne.

 13. Počas vegetatívneho obdobia sa uskutočňuje niekoľko kŕmení – alternatívne a Manouge a organizačné činidlo sú striedavo. Počas obdobia plodnia je frekvencia tohto postupu určená stupňom vytvorenia inej ovocnej kefy. Počas obdobia masívneho starnutia ovocia, komplexné mínujúce a popol – draslík, ktorý sa nachádza v ňom, stimuluje priateľské dozrievanie ovocia.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Predpokladá sa, že kultúra je málo predmetom vplyvu patogénov typických chorôb chorôb. Odborníci sa však odporúčajú, aby vykonávali profylaktické procedúry z fytoforsov, pričom sa zohľadnia skutočnosť, že odroda sa nepovažuje za skoro.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár