Paradajkový zázrak

  • Autori: Carey B.G., Gulkin M.N., Karmanova o.ALE., MATYUNINA S.V.
  • Rok predpokladov: 2018
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 90-100
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Nočný stupeň
  • Charakteristický bush: Kompaktný

Pozrite si všetky charakteristiky

Determinant paradajka Riešenie zázraku sa vzťahuje na nízko-temperamentné kompaktné paradajky. Univerzálny hybrid je určený na pestovanie v otvorenej zemi a v skleníkoch sa však takáto poloha môže ťažko považovať za vhodnú. Jeho egentodosť umožňuje dať úrodu v otvorenom pozemku, dokonca aj pre krátke sibírske leto, zatiaľ čo mnohé iné odrody potrebujú útočisko, najmä veľký krok s priemernou a neskorou plodnosťou. Paradajky sú spotrebované v čerstvom a na konzervovanie.

História odstránenia

Hybrid – Relatívny nováčik v záhradách a záhradách Rusov. V štátnom registri úspechov výberu bol zaradený do roku 2018. Originály Salinity Miracle – Ural Chovatelia v. G. Trstiny, M. N. Gulkin, O. ALE. Karmannova, S. V. Matyunina.

Popis odrôd

Najnižšie kompaktné kríky (50-60 cm) sú pokryté dlhými zelenými listami. Žlté kvety sú zostavené v komplexných kvetenstve, tvoria dobrú partiu s množstvom dáždnikov. Plody sú pripojené k frurozenému bez kĺbov.

Hlavné kvality ovocia

Eliptické SLABORBARY DARKOVÉ ZELENÉ ZAŠEČNÉ OVYPLYTY ZÍSKAŤ KAŽIČNÚ BROKU ČERVENÚ ČERVENÚ FARBU. Hmotnosť zarovnaných paradajok 95-100 g, čo je ideálne pre celé paliva.

Charakteristiky

Saline Miracle má klasickú paradajkovú chuť – vyvážený cukor a kyslosť robia chuť plodov v marináde úžasné. Nie menej chutné sú v letných šalátoch. Husté telo je pokryté trvanlivou kožou, neumožňuje praskanie počas konca.

Dozrievanie a plodenie

Hybrid sa vzťahuje na skoré paradajky. Zber začína približne tri mesiace po siatí – 90-110 dní.

Výnos

Úspora zázraku dáva dobrú úrodu z jedného štvorcového metra – až 11 kilogramov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Načasovanie semien semien tradičných pre väčšinu odrôd – 55-60 dní pred pristátím v otvorenom pozemku.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Obmedzený rast umožňuje pevne pevne pevne pevne na pevne – na jeden meter štvorcový je umiestnený až 6 rastlín, s vzdialenosťou medzi koreňmi 30 cm a v uličke 50 cm. Toto je optimálny formát pre nízko-rýchlostné paradajky.

Pestovanie a starostlivosť

Pestovať fyziologický zázrak s tradičným vôbec. Dva týždne pred prenosom rastlín na trvalé miesto, sadenice sú vystavené vytvrdnutiu – naučiť teplotu a osvetlenie ulice. Umiestnite pristátie je vybrané solárne, najlepšie chránené pred návrhmi a studeným vetrom. Tak paradajka v otvorenej pôde bude mať čas úplne dať úrodu. Dobré predchodcovia paradajkovej kultúry budú cibuľa, mrkva, strukoviny. Stránka sa začína variť od jesene, keď pod odškodenou. Kyselinové pôdy sú dezoxidované kosťou alebo dolomitou múkou, vápno, kriedou, dreveným popruhom, sejačkami.

Na jar v jamkách sa organické látky pridávajú vo forme humusu, kompostu alebo vtákov, komplexných minerálnych hnojív, drevený popol. Znížené rastliny na nosiči nepotrebujú ako v kroku, čo značne uľahčuje úlohu záhradníka. Bush je vytvorený v 1-2 stonkách. Ďalšia starostlivosť sa nelíši od tradičných metód. Včasné, ale zriedkavé zavlažovanie, kým nezačne masové dozrievanie. Potom sa zvlhčovanie minimalizuje alebo úplne zastaví. Podvádzajú na jar, keď rastliny vyžadujú dusík, aby vytvorili zelenú hmotu, počas bootonizačného obdobia a po fosforu-potašových hnojivách. Počas sezóny, paradajky kŕmia „zelený čaj“ – fermentovaná infúzia netrtles a iných bylín s pridaním zvyškov chleba. Paradajky sa rozvíjajú aktívne a po tom, čo robia rozvedenú čerstvú kravu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajka sa vyznačuje silnou imunitou, a preto odolnosť voči väčšine chorôb zvláštnych pre kultúry obilia. Okrem toho je jedinečnosť zázraku slanosti, je, že jeho listy alokuje fytoncides, a to desí veľa škodcov. Avšak, Colorado a Máj Zhukov Phytoncides nebudú narušené pred lahodnými vrcholmi, takže je potrebné starostlivo sledovať rastliny, ak je to potrebné, zbierať škodcov manuálne alebo spracovať pristátie insekticídy.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odroda určená pre otvorenú pôdu je dobre zvládnuté letné kvapky teploty, krátkodobé sucho alebo dažďa. Mrazy pre neho sú nebezpečné, ale jeho začiatočnosť vám umožňuje zbierať plodiny do kritických ukazovateľov.

Rastúce regióny

Hybrid je prispôsobený pre všetky regióny Ruska. Je pestovaný v teplých oblastiach, ako je Ústredný výbor, North Caukaz, Meshnevian a Nižinvodolzhsky okres. Blízko zázraku a v rizikovejšej a studenej klíme – severnej, severozápadnej, centrálnej, Volga-Vyatsky, Ural, West Siberian, East Sibírsky a Ďaleký východný región.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár