Peach Doneck Žltá

  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Čas dozrievania: Stredná sila
  • Self-rýchlosť: Samočinný
  • Účel: Na spotrebu v čerstvej forme, na konzervovanie
  • Výnos: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Dobré
  • Jar: 3 roky po pristátí
  • Veľkosť kosti: Veľký
  • Distribúcia kosti z buničiny: Nie je oddelené
  • Zimná ťažkosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Peach Doneck Žltá – populárna záhradná trieda, testovaná podľa času a trvalého študenta letných obyvateľov. Rozlišuje sa veľkou polohou, kalibráciou a vynikajúcim vzhľadom na úrodu. Stromy sú dobré zakoreniť v mnohých regiónoch Ruska, ale zmiernenie plodov sa splní úplnú zrelosť, inak sa peel dôrazne, je poškodená.

História odstránenia

Odroda bola získaná v roku 1960 zamestnancom Doneckej pobočky Záhradnícku inštitútu L. A. Taranenko. Semená semien priniesol z Krasnodar Territory.

Popis odrôd

Pre broskyňové stromy Doneck Žltá charakteristika vysokej intenzity rastu. Sú veľké, ťažké, hojne formu strieľa. Koruna je tvorená hustá, zaoblený tvar. Veľké listy, lanceal, maľované v tmavom zelenom tóne. Kvety sú veľké, s ružovými lístkami, ružovými tvarovanými, dovolenkovými drevenými špeciálnymi dekoratívnosť.

Ovocná charakteristika

Broskyne tejto odrody majú zaoblený tvar, bojovať s pólmi, s dobre vysloveným brušným ševom. Sú charakterizované veľkými veľkosťami, hmotnosť každého dosahu 150-220 g. Koža je tenká, slabo doska, v nezrelých broskýň bledý, s zelenými, v štádiu úplnej zrelosti na strane slnečnej strany, rozmazané tryskanie hnedé červenanie. Buničina vo vnútri žltkasto-oranžovej, dosť tesnej konzistencie. Veľké, intenzívne.

Chuť vlastnosti

Ovocie sú vhodné na konzervovanie, kuchynské šťavy, jesť čerstvé formy. Chuť je príjemná, sladká, s sotva viditeľným kyselinou, šťavnaté. Tam je ľahká príjemná vôňa. Hodnotenie ochutnávky ovocia je 4,8 bodu.

Dozrievanie a plodnenie

Vintage zo stromov je prvýkrát 3 roky od okamihu pristátia. Rozmanitosť sa považuje za priemernú, ferts ročne, v 2. desaťročí augusta.

Výnos

Každý strom dáva až 60 kg ovocia.

Rastúce regióny

Rozmanitosť je zónovaná pre regióny strednej a čiernej krajiny.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Doneck žltá – self-leto broskyňa. Nevyžaduje povinnú prítomnosť stromov s podobnými časmi kvitnutia. Možnosť krížového vyslania by sa však mala zvážiť, ak chcete zvýšiť výnos.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda Agrotechnika je zložitá, najmä pre neskúsených záhradkárov. Vyrastať len v regiónoch s mäkkou zimovou zimovou, kde teplota nie je downgrade na -20 stupňov. Doba pristátia je zvolená na základe klímy. V chladnom preferovanom pružine prevodu mladých stromov v pôde. Na juh, jesenné pristátie je možné po ukončení kalu, keď priemerné atmosférické teploty dosiahli úroveň +10 stupňov.

Výber priestoru tiež záleží. Nie je možné umiestniť broskyňu, kde rucarne vyrastal skôr, ako aj hromadné alebo strúhané kultúry. Miesto musí byť slnečné, bez akéhokoľvek tienia. Smerovanie sú tiež veľmi opatrne. Ich korene musia byť nažive, nie sú suché, kôra – nazelenalý, miesto očkovania – celé a hladké.

Miesto pristátia je pripravené na jeseň, aj keď sa plánuje samotná rastlina previesť na miesto na jar. Pit je vytvorená s priemerom približne 0,7 m v hĺbke 50 cm. Centrum stanovuje podporu, ku ktorej bude semená lemovaný v prvých rokoch. Do zmesi sa pridá extrahovaná pôda s nádobou prepracovaného hnoju, popolček na drevo, chlorid draselný a superfosfátom v pomere 300/50/50 g. Výsledný substrát Holloch zaspáva v strede Fossa.

Po 2-3 týždňoch môžete pristáť. Pripravené Hollyk je mladý kostol inštalovaný s narovnanými koreňmi. Zem zaspávajú tak, že oblasť očkovania je nad okrajom studne. Povrch prioritného kruhu je tvarovaný, malá drážka na zavlažovanie je položená jeho obrysom. 30 litrov vody. Po úplnej absorpcii kvapaliny je valček upevnený na nosiči, priestor okolo nej je namontovaný.

Po pristátí je dôležité zachovať pôdu v zóne praženia mokra. Zavlažovanie sa vykonáva každé 3 dni za mesiac. Dospelí stromy zvlhčujú dvakrát mesačne, počnúc májom, počas celého obdobia vegetačného obdobia, pričom prináša 5 litrov vody do dôkladnej drážky. 4 týždne pred zberom zvlhčovania.

Každý 2-3 roky Peach Tree Feed. To bude stačiť, aby sa v koreňovej zóne niekoľko vedierok kompostov alebo humusu. Ročne klesá stromy.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Keďže táto odroda broskyňa bola odvodená dostatočne dlhá, je vysoko horšia pre novšie úspechy chovu v odolnosti proti chorobám. Stromy sú prekvapení kučeravým listom, zbytočným rosám.

Požiadavky na pôdne klimatické podmienky

Stupeň odolný voči zimnému, zimné, keď zmrazíte výhonky rýchlo obnoviť. Citlivé na teplo počas vegetačného obdobia. Potreba priemerného vlhkosti pôdy. Pôda je vhodná pre kryogénnu.

Recenzie Recenzie

SUMEES Hovoria veľmi dobre o triede Peach Doneck Žltá. On je považovaný za jeden z najviac zimných odrody medzi rozsiahlymi odrodami, ktoré sú pestované všade na území Ukrajiny, južne od Ruska. Okrem toho, ovocné stromy dávajú ročne bohatý ročne, bez preskakovania, v niektorých prípadoch sa počet oblastí musí normalizovať, že pobočky sa nerozbijú pod závažnosťou broskýň. Chuť vlastnosti sú tiež hodnotené vysoko, plody sú príjemné v čerstvej forme, ale stromy nie sú dovolené, aby ich nechala dlho.

Nevýhody tejto odrody, podľa záhradkárskych recenzií, sú porazení takmer všetkými charakteristickými chorobami. Majitelia tiež všimli neobmedzené dozrievanie buničiny vo vnútri plodu. S vratnými mrazmi sa môžu otáčať rany. V tomto prípade, základné sily rastliny umožnia tvorbu výhonkov, čo dáva bohatý bočný nárast. Je potrebné ho znížiť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár