Peach Vladimir

  • Typ rastu: stredný odolný
  • Čas dozrievania: priemer
  • Účel: Na spotrebu v čerstvej forme
  • Výnos: Vysoká
  • Jar: 2-3 rok po výsadbe sadeníc v zemi
  • Distribúcia kosti z buničiny: Dobré
  • Zimná ťažkosť: Stred
  • Odolnosť voči chorobám a škodcom: Vysoká
  • Hmotnosť plodu, g: Až 180
  • Maľovanie ovocia: Biela-červená

Pozrite si všetky charakteristiky

VYRESOVANÁ ODDIELňa Vladimir sa vzťahuje na obr. Môže sa pochváliť vysokou úrovňou výnosu. Najčastejšie sa pestuje na spotrebu v čerstvej forme.

Popis odrôd

Broskyne, Vladimir sú priemerné, trvalka. Výška dospelých môže dosiahnuť až 5 metrov. Koruna je celkom kompaktná. Kvety na strome sú veľmi podobné bokom. Sfarbenie majú bledý ružový. Táto rôznorodosť broskyňa je bezplatná. Lanzetovoidové listy. Ich horná časť je tmavo zelená a spodná časť je sivastá.

Tento druh je streľba. Je považovaný za freubilný, odolný voči mrazu. Rovnako ako stupeň má vysoký odolný voči rôznym chorobám. Peach Vladimir uprednostňuje plodné pôdy. Ak chcete získať úplnú zber, pestovať ich potrebné na dobre osvetlených pozemkoch.

Ovocná charakteristika

Zrelé broskyne majú veľké veľkosti. Farba ich červenej bielej, formy je mierne mierne. Hmotnosť jedného zrelého plodu môže byť až 180 gramov. Na povrchu ovocia môžete vidieť abdominálny šev.

Šupka na broskyni dostatočne hustá, po prúde je slabý. Počas obdobia zberu môže byť trochu vyblednutý. Na strane bočných strán sa často vytvára svetlo červená svetlo.

Buničina má žlto-krémové farby, vo svojej štruktúre je to vláknité. Oddelenie kosti z buničiny je dobré. Kosť má malú hmotu (nie viac ako 4 gramy). Po zostavení plodín môže byť uložené na ďalší týždeň. Plody majú príjemnú a veľmi bohatú arómu.

Chuť vlastnosti

Ovocie majú sladkú chuť bez kyslosti.

Dozrievanie a plodnenie

Stromy začínajú ovocie počas 2-3 rokov po pristátí na trvalé miesto. Časový priemer. Obdobie plodovania padá na prvé desaťročie augusta. Periodicita ročného ročníka.

Výnos

Peaches Vladimir sa vyznačujú vysokým výnosom.

Pestovanie a starostlivosť

Môžete zasadiť kultúru ako na jar a jeseň. Prvá možnosť bude môcť už prísť do severných regiónov a druhá možnosť je pre južné. Pozemok pre pristátie musí byť nevyhnutne celkom dobre. Je lepšie uprednostniť miesta v južnej časti krajiny. Ďalšia tvorba pristávacích studní. V centrálnej časti je dlhý a silný peg. Pôda je zmiešaná s humusom, prepracovaným hnojom alebo kompostom. Mladá pešiaci sadenice úhľadne inštalujú na pozemské.

Po pristátí budú broskyne potrebovať včasné zavlažovanie. Pre celú sezónu, spravidla stráviť 3-4 zalievanie. S týmto takýmto stromom opustí 30-50 litrov odhadovanej vody. Zalievanie kultúry by mala byť skoro ráno alebo večer.

Ak chcete získať veľké a sladké ovocie, musíte stráviť zalievanie 20-25 dní pred zberom. V tomto prípade bude mať ovocie čas na zvýšenie svojej hmoty.

Väčšinou agrotechniky vo vzťahu k štandardu Peach Vladimir, rovnako ako pre všetky fikcie broskyne. Zahŕňa zalievanie aj kŕmenie, preventívne opatrenia proti chorobám a škodcom hmyzom.

Peach Vladimir má pomerne vysokú imunitu. Výnimkou je taká podobná, ako kučeravosť (skrútená) lístia, ktorá vzniká v dôsledku škodlivého huby. Táto kultúra choroby je proti slabej chorobe.

Peach Vladimir Ako zástupca fikčných druhov je termo-milujúca rastlina, takže je potrebné pripraviť na zimu. Na to, pred nástupom mrazov sú stromy nevyhnutne skryté. Stoh a stávky sú zabalené s pevným vreckom.

Povrch prioritného kruhu zaspí mulč. Mulč je rašelina alebo humus. Jeho vrstva by mala dosiahnuť hrúbku 10-15 centimetrov. Malo by sa vykonať aj postup prezidenta (sanitárne a nápravné), je potrebné ju vykonať takým spôsobom, že svetlé prúdy padajú na každý list na strome.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár