Slivka konfate

  • Typ rastu: Nočný stupeň
  • Koruna: Raskyady
  • Výška stromu, m: 2.5-3
  • Plná veľkosť: Stred
  • Hmotnosť plodu, g: 30-35
  • Formulár: zaoblené
  • Maľovanie ovocia: Tmavo červená
  • Koža : Tenký
  • Dužina (konzistencia): Jemný, šťavnatý
  • Farebný malekty : Žltá

Pozrite si všetky charakteristiky

Plum Home Candy, S jeho nádhernými chuťou, je predmetom túžby mnohých skúsených odpočtov. Má dezert destináciu, milovaný a deti a dospelých. Rozmanitosť je však relatívne vhodná na komerčné pestovanie, pretože má nízku prepravu, ukáže sa silne a letí počas prepravy.

Popis odrôd

Slivka znížená, vytvára stromy 2,5-3 m výška s šírenou korunou. Je možné ho vytvoriť v strabemickej kultúre av bunkovej forme. Zelené listy, nie príliš veľké. Koruna náchylná k zahusťovaniu.

Ovocná charakteristika

Stredné ovocie, váženie 30-35 g. Ovocie zaoblené, s tenkou, tmavou červenou kožou. Kosť je malá, s pomerne dobre rozdielom z buničiny. Na koži je ľahký vosk.

Chuť vlastnosti

Plody sú jemné, šťavnaté, s ťažkou sladkosťou a nasýtenou arómou. Táto odroda je vaše meno a prijaté pre úplnú absenciu Kinky. Ochutné hodnotenie cukrovinky je veľmi vysoké, dosiahne 5 z 5 bodov.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda začína byť ovocia skoro, prvá plodina môže čakať 4 roky od okamihu pristátia. Zrelé slivky sa zhromažďujú v posledných niekoľkých dňoch. Dozrievanie nerovnomerné, takže stojí za to starostlivo sledovať jeho tempo.

Výnos

V stromoch nad 5 rokov, priemerné poplatky dosiahne 20-35 kg.

Rastúce regióny

Odroda je zónovaná na pristátie v centrálnom regióne. Existujú však praktické skúsenosti s rastúcimi slivkami konfate v miernej klíme, v Urals, na predmestí.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Táto sebazerateľná trieda potrieva pristátie v niektorých záhradách s RENCLODE Kolektívne farmy, Zarechny skoro. Iné slivky sú vhodné, Alycha, ak sa zhoduje v načasovaní kvitnutia – začiatkom mája v centrálnych regiónoch Ruskej federácie.

Pestovanie a starostlivosť

Odtok cukroví na stránke je veľmi dôležitý na to, aby som to dal správne. Všetko začína výberom miesta – dobre, s priamym slnečným svetlom. Optimálne, ak to bude možné vybrať južnú stranu lokality, uzavretá z návrhov. Ak sa podzemná voda nachádza v blízkosti povrchu, je potrebné vytvoriť kopec asi 70 cm a potom spadnúť do neho.

Pôda je vopred skontrolovaná na kyslosť. Ak sa reakcia prejavuje, musíte urobiť tvrdohlavý. Pôda je kvapkaná dreveným popolom, vápno z jesene. Potom je pružina pripravená jamkami s priemerom 0,7 a hĺbkou 0,5 m. Vnútri je zmes jemnej zeme s organickými a minerálnymi hnojivými hnojivami, je vložená podpora a potom sada.

Prvé zavlažovanie sa vykonáva okamžite po ukončení pristátia. Pod koreňom je 4 lyžica vody pre každé semenáč. V budúcnosti, počas sezóny, hydratujú asi 5 krát. Zvýšte frekvenciu zalievania je len vtedy, ak bola stanovená dlhá doba sucha. Je dôležité, aby sa pôda v hĺbke asi 40 cm zostala vlhká, takže 1 čas je vyrobený zo 4 do 10 vedier vody.

Príliš pravidelné, ale nie príliš časté. 2 roky od okamihu pristátia ich neprodukujú. Potom na jar 3 roky hojne kŕmenie stromu 50 kg humusu, superfosfátu a potašovej soli. Počas kvitnutia sa používajú fosforečné hnojivá. Na jeseň budú užitočné prípravky dusíka.

Zóna rizikového rizika pre strom. Je potrebné monitorovať jeho čistotu obzvlášť starostlivo, nechať možné medzery infikovať patogénnu mikroflóru alebo hmyzu. Je dôležité, aby sa pôda udržala voľnosť, bola dodaná burinou.

Plum Konfelt má zaujímavú funkciu – korunu s tendenciou k bočnej vetve. Ak nie je vytvorený, šírka stromu ho môže znížiť. Orezávanie sa vykonáva na jar a jeseň, umožňuje držať korunu v elegantnom stave. Odporúča sa dať Krone pyramídovú formu. V októbri môžete vykonať odmietnutie, odstránenie mŕtvych, sušených, poškodených alebo pacientov.

Pred nástupom zimy si mladé slivky 1-3 roky života vyžadujú pripraviť prístrešok. Strom je zabalený s miláčikom, poľnohospodárskym, kravatom, aby sa zabránilo omrmovaniu. Rastliny nemôžu byť pokryté vzduchotesnými výchovu, film. Dospelé rastliny z 5 rokov života už nemôžu chrániť pred zimným chladom. V menšej zime je možné ďalej viazať hlaveň grugeroid na ochranu kôry z hlodavcov.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odtok tejto odrody je dobre chránený pred chorobami a škodcami. Najväčším rizikom je pre ňu monilióza, ktorá si vyžaduje povinné striekanie výhonkov a koruncov drogom „Nitrafen“. A tiež pomerne často vo stromoch, hubové ochorenie sa vyvíja. Opatrenia na boj proti IT sú štandardné, uzatvorené v preventívne a hygienické spracovanie s fungicídmi obsahujúcimi meď.

Z hmyzu najväčšie nebezpečenstvo pre cukrovinky. Z neho dvakrát počas sezóny vykonáva fosforodorganické insekticídy. Ak rastlina našla ovocie na rastline, stojí za to používať „chlorfos“ na boj proti nej.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Cantry je dobrá zimná ťažkosť, ale na spätných mrazničkách môže byť ostrosť farieb. Najlepšia pôda pre tento slivka – loam, chernozem alebo SPR. Sucho závodu je tiež dokonale prispôsobené, môže urobiť bez zavlažovania po dlhú dobu bez toho, aby sa vykazovali viditeľné príznaky nedostatku vody.

Recenzie Recenzie

Plum Konfatny má obrovské množstvo fanúšikov medzi záhradkami. Stromy sú dokonale v raste, to je ľahko získať veľa korún, začnite byť ovocie po dosť krátkom čase. Samostatná pozornosť si zaslúži vynikajúcu chuť ovocia – nevyzerá to ako ostatní, má rozpoznateľné cukroví odtiene. Externe, stromy tiež vyzerajú veľmi kompaktné a dekoratívne, sú ľahko udržiavané v poriadku, používať na zber úrodu. Odolnosť tejto odrody mrazu sa odhaduje pomerne vysoká, dokonca aj v najťažších zimných rastlinách sa nedostanú úplne, pomerne rýchlo odchádzajú na jar.

Hlavná nespokojnosť DACIFTS spôsobuje tendenciu slivky Candy k pádu ovocia. Ak nezhromažďujete úrodu včas, bude to len pod nohami. Ďalšie vážny mínus zavolá potrebu rastlín v opeľovaní. Jeden strom slivky v záhrade zostane neplodný aj s najvýraznejšou starostlivosťou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: