Tomato Potato Raspberry

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-105
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Dobré
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: Až 100
 • Utiecť: Typ zemiakov

Pozrite si všetky charakteristiky

Mnoho gurmánov, ktorí uprednostňujú stredné veľkosti cukru paradajky, určite urobia odrody s zaujímavým menom zemiakovej maliny. Avšak, odroda je rozmarný, komplex v starostlivosti, takže to nevyhovuje každému – na rast plodín takýchto plodov je dosť ťažké, pretože to bude musieť vyvinúť úsilie. Ale úsilie bude odmenené, pretože ovocie sa líšia pomerne pôsobivej hmotnosti – až 0,8 kg a ďalšia nádherná chuť.

História odstránenia

Potato Raspberry – odroda, ktorá bola v Rusku v Rusku v roku 1999 a takmer okamžite, budúci rok, bol uvedený v štátnom registri Ruskej federácie ako kultúry, ktorá sa môže kultivovať v otvorenej alebo uzavretej pôde.

Popis odrôd

Odroda je inteléntná kultúra. Avšak, to sa líši v priemere strieľať a rastie až jeden meter alebo o niečo vyššie. Tento strava typu rastliny. Charakteristický pohľad na listy, podobné botato potato, práve dal názov kultúry. Ovocie sa vytvárajú v kefke od 3 do 6 kusov.

Hlavné kvality ovocia

Potato Raspberry – Docela Big Tomato. Zároveň dolné vetvy prosím 800 grófov, zatiaľ čo pri vyšších vetieji dozrievajú ovocie vážiace 600 alebo 700 gramov, čo je tiež veľa. Paradajky majú plochú inkubáciu formu, pásky sú slabé, farba zrelé ovocie svetlé karmínové alebo červené. V každom ovocí je 6 alebo 7 kamier, v ktorých sa nachádzajú semená.

Charakteristiky

Buničina je docela šťavnatá, chuť jej Sahár. Preto je lepšie hneď po zbere, aby ste využili plody, aby plne zažili všetky chuťové vlastnosti odrody. Zaujímavé je, že paradajky zemiakové maliny môžu byť zahrnuté do menu aj alergie. Okrem konzumácie čerstvého, paradajky sa stále používajú na prázdne miesta – pasty, šťavy alebo iné jedlá s výnimkou celkového paliva.

Dozrievanie a plodnenie

Priemerná vyvinenosť triedy, po výsadbe semená, až kým sa zrenia bobule prejsť 100-105 dní. Táto kultúra sa rozlišuje skutočnosť, že paradajky sú dozrievajú spolu, to znamená, že zber môže byť vykonaná celkom rýchlo. Ale ak sa to stalo, že pred chladom, ešte nemali čas zbierať jednotlivé ovocie, môžete ich odstrániť v nehodnej forme – môžu byť dobre orezané a na parapete. Bohužiaľ, uskladnené na dlhú dobu takýchto paradajok sú nemožné.

Výnos

Kultúra sa vyznačuje veľkým zberom. Z jednej rastliny sa zbiera od 4 do 6 kilogramov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

V marci alebo v apríli môžete pristáť semená pre sadenice, a už po 50-60 dňoch je vysadená na pôdu pastvový materiál namiesto ďalšej kultivácie.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na jednom námestí je možnosť umiestniť od 3 do 5 kmeňov. Ogorodnik si vyberie svoj systém umiestnenia.

Pestovanie a starostlivosť

Na pestovanie intedereminaninantného stravaného kríka, vedľa každého z nich, nastaviť trvanlivé podpery, takže potom by ste mohli podozrenie na pobočky. Takže sa nerozbijú z ťažkých ovocia a veternej energie. A je tiež potrebné uviaznuť, aby zanechal pár stoniek na ďalší rast, z ktorých jeden bude hlavnou a druhou stranou.

Zemiaková malina – veľmi tepelno-milujú, rovnako ako svetlo-pridružené rastliny. V regiónoch s malým množstvom svetla a tepla rastie, ležadlo, zvýraznenie v skleníkoch.

Zavlažovanie nie je menej dôležité. Rozvrh – 2 krát za 7 dní. Je však dôležité vyplniť kultúru, inak to povedie k rôznym chorobám alebo posilneniu koreňov. V rovnakom čase, ak je pôda trochu navlhčená, vápnik z paradajok sa presunie na zelenú hmotu, Bush bude rásť a plodina nebude.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať riedeniu rastlín na zvýšenie prenosu do ovocia.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Potato Raspberry sa veľmi dobre cíti veľmi dobre na juhu, v iných regiónoch s teplou klímou, v priestore, naplnené slnkom. V strede Ruska potrebuje prístrešie potreby na viac chladných územiach.

Najpriaznivejšie regióny pre pestovanie ročníka budú:

 • Krym;
 • Doneck;
 • ASTRAKHAN;
 • Belgorod;
 • Volgograd;
 • Kubánsky.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár