Tomato Raspberry Farmer

 • Autori: Dolné sny v.A.
 • Rok predpokladov: 2019
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Výška kríka, pozri: Asi 70 cm
 • Utiecť: Krátke, tmavo zelené farbenie

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajky z rodiny „Raspberry“ vedia dosť veľa. Ale aj medzi nimi sú relatívne nové odrody, ktoré nie sú veľmi dobre známe. Medzitým, dnešným hrdinom je Raspberry Farmer – môže byť vynikajúcou voľbou pre DACMS v rôznych častiach Ruska.

História odstránenia

Stvoriteľ závodu je už veľmi široko dokázaná pečiatka Dotelight. Kultúra prispela k štátu agrárnej registra v roku 2019. Bol pripravený na výberových zariadeniach agrárnej spoločnosti „partner“, založená v roku 2014. To je veľmi atraktívny hybrid v mnohých smeroch.

Popis odrôd

Pre malinové poľnohospodárov typický rozhodujúci diagram vývoja kríkov. Rastliny stúpajú na približne 0,7 m. Vyvíjajú skrátené listy. Samotné lístie má výraznú tmavú zelenú farbu. Akékoľvek iné botanické vlastnosti kultúry nemá.

Pestovanie je možné na mieste:

 • West Siberian, East Sibirsk a Ďalej východná lokalita;
 • Urals;
 • Volrský región;
 • Centrálna oblasť Black Zeme;
 • centrum, juh, sever a severozápadne od európskej časti Ruskej federácie.

Hlavné kvality ovocia

Na samom začiatku vegetatívneho rozvoja sú paradajky zelené. Ďalším charakteristickým prvkom v tomto momente je tmavo zelené vzdelanie. V stave chrbtice budú mať paradajky s hmotnosťou 0,05-0,06 kg „Generic“ Raspberry Color. Sú tvorené striktne na medziprodukčné kvetenstvo, nad 7 listov, a potom – každé 2 listy. Podľa geometrie je Raspberry Farmer blízko jednoduchého obvodu a nie príliš tvrdý prst; Ako súčasť kefy – 6, 7 alebo dokonca niekedy 8 paradajok.

Charakteristiky

Raspberry Farmer opustí sladký pocit. Jednoduchá, ale nie príliš rušivá sourness. Puff v ovocí je hustý. Vzhľadom k tomu, šupka je tenká, nie je potrebné hovoriť o jeho významnom príspevku k obrazu chuti.

Dozrievanie a plodnenie

Ruskí záhradníci si môžu povzbudiť, že farmár Raspberry je medzi ultrazvukovými odrodami. Zvyčajne medzi tvorbou prvých výhonkov a schopnosť odstrániť úrody od 85 do 90 dní. Tieto údaje však môžu byť nesprávne na konkrétny rok, pretože príliš veľa faktorov ovplyvňuje príliš veľa faktorov.

Výnos

Schopnosť vzdať sa do 10 kg 1 kg bobule. M. Ako vždy je potrebné poznamenať, že tento ukazovateľ je veľmi obmedzený faktickým počasím. Úloha agrotechnického výcviku záhrady a záhrady je však nemožné ignorovať.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená pre nádoby sú možné od konca februára. Zmes pôdy sa vyberie individuálne. V štádiu vývoja sadeníc sa má osvetlenie poskytnúť aspoň 15-16 hodín.

Otočí sa na otvorenú zem, nie je vykonaná formálnou grafikou kalendára a keď je nebezpečenstvo mrazov dokončené v noci. V závislosti od počasia sa to môže stať o 50-65 dní po SEVA.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Raspberry Farmer

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Raspberry Farmer

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Raspberry Farmer

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Viac ako 5 kríkov na 1 kV nie je povolené. M. Preťažené postele stále nedávajú dobrý výsledok aj s opatrnou starostlivosťou. Inak konať podľa vlastného uváženia.

Pestovanie a starostlivosť

Neexistuje žiadna zvláštna potreba odstrániť kroky, ak paradajka neprekrýva. Formálne, táto odolnosť voči odrodám toleruje drsné teplotné rozdiely. Ale skúsení dačky sa snažia posilniť a používať skleníky všade, kde môžu byť výkyvy teploty značné. Tento príklad môže nasledovať len záhradnícke začiatočníci. To isté platí pre uvedenú odolnosť voči vertikálnej vrstve a fasariózne vyblednutie – dodatočné ochranné opatrenia nikdy nebudú zbytočné.

Zavlažovanie kríkov od 2 do 4-krát týždenne. Ako vždy sa zamerať na počasie a skutočnú potrebu. Kŕmenie robí koreňové aj listy. Spodné listy sú vyčistené po dozrievaní ovocia v blízkosti Zeme. Nezabudnite potrebovať spracovanie na ochranu pred:

 • biele hrdlo;
 • Colorado Beetle;
 • lopatky;
 • Tli.

Tomato Raspberry Farmer

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Raspberry FarmerKvasinkaTomato Raspberry FarmerKyselina boritáTomato Raspberry FarmerJódTomato Raspberry FarmerPopolTomato Raspberry FarmerVápnik selitraTomato Raspberry Farmerkyselina jantárováTomato Raspberry FarmerSérumTomato Raspberry FarmerPeroxid vodíkaTomato Raspberry FarmerKuracie vrhTomato Raspberry FarmerSódaTomato Raspberry FarmerSpievaťTomato Raspberry FarmerMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Raspberry Farmer

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Raspberry Farmer

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Raspberry FarmerPhytofluoroTomato Raspberry FarmerNafúknutý rosaTomato Raspberry FarmerVrcholTomato Raspberry FarmerClapporiosTomato Raspberry FarmerŠedý ganilTomato Raspberry FarmerTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár