Vyberte si upratané vedro pre kúpeľ

Mnoho, Kto miluje umývať v kúpeli, si neviem predstaviť takéto potrebné povolanie bez utiahnutia postupov – Potápanie do jazera, rieky alebo potápania s studenou vodou. Takže nielen zaujímavé, ale tiež užitočné posilniť fyzické zdravie, telo, zlepšenie nálady. A väčšina skutočných znalcov ruskej vane, sauny považujú takúto tradíciu nielen slávnostné, ale povinné rituál.

Zvláštnosť

Moderná tanková vedro pre kúpeľ nie je veľmi odlišná od predchádzajúcich modelov, ktoré naši granter aktívne používajú, veľký dedko, keď vyjadrili túžbu posilniť zdravie. V podstate sa toto jednoduché zariadenie nazýva „Perevils“. S cieľom zlepšiť komfort vedra, urobili a naďalej vyrábajú s lanom, reťazcom. Toto zariadenie je inštalované hlavne v špeciálne určenom mieste na drucha – v praní, vedľa páru. Prečo je takéto pozoruhodné zariadenie v mnohých rustikálnych kúpeľoch, ak neexistuje jazero, rieka alebo rybník v tesnej blízkosti? Užitočné zamestnanie – dumping so studenou vodou uzatvára veľa výhod pre dušu a telo:

 • Imunitný systém sa posilní;
 • Obchodné funkcie sa urýchľujú;
 • Farba pleti sa zlepšuje;
 • Kožné kryty sa stávajú elastickými, elastickými;
 • Toxíny vychádzajú z tela;
 • Aktivujú sa procesy omladzovania.

Jednoduchý, na prvý pohľad, postup dáva úžasný efekt. Okrem vyššie uvedených plusy, osoba na dlhú dobu dostane poplatok z fajčenia, energie, dobrej nálady. Hlavné výhody zariadenia na liatie studenou vodou:

 • Jednoduchá výroba pre minimálny čas;
 • Bez pomoci iných AIDS;
 • pridelenie minimálneho počtu bezplatných metrov štvorcových;
 • Finančné úspory (pre Poulting nie je potrebné vybudovať sprchovací kút, bazén, písmo).

Jednoduchý dizajn môže byť inštalovaný kdekoľvek na kúpeli, kde je k dispozícii vodovod, rovnako ako robiť špinavé drenáž v kanalizácii. Usporiadané zariadenie sa skladá z troch kľúčových prvkov:

 • Klasický vedro s obručkami;
 • Systém rotácie;
 • Drevené zátvorky.

Montáž mechanizmu pripojená k stene je konštrukcia v tvare P, uprostred, ktorý nad ťažbou ťažiska, na osi je vedro s visiacim kovovým reťazcom a rukoväťou na konci. V určitom bode je vedro naplnené čistou, studenou vodou. Osoba vstane pod vedro-flipper, vytiahne reťaz a blews.

Väčšina ľudových remeselníkov, fanúšikov užitočných postupov zlepšiť dizajn, Hľadá, že po dokončení hydiny sa voda v automatickom režime prišla do prázdneho vedro. Zlepšiť jednoduché zariadenie.

Princíp činnosti vylepšeného systému je založený na fungovaní odtokovej nádrže. Preto, ak je to znalec podľa kúpacích postupov túžbou aktualizovať zariadenie, vždy to môže urobiť.

Preskúmať modely

Zariadenie na liatie studenou vodou sa ľahko uvoľní. S montážou extrémne jednoduchého dizajnu sa každý ventilátor vodných postupov vyrovná. Prvý dlh, ktorý potrebujete na prípravu materiálov pre držiak, a vedierku môže byť použitý obvyklým plastom. Namiesto reťazca si vezmite trvanlivý kábel. A ak nie je žiadna túžba urobiť čokoľvek, pripravené príslušenstvo sa predávajú v obchodoch. Napriek jednoduchému dizajnu slávneho kúpeľného zariadenia je sprchovací kút rozdelený na rôzne modely.

Tam sú dokonca jednotné produkty s otvorením dna. Preto má zmysel povedať o dvoch najobľúbenejších konfiguráciách.

Zariadenie na liatie „Sprcha“ Osobitne navrhnutý na prijatie studenej alebo kontrastnej duše. V porovnaní s bežným dreveným vybavením na postupy temperovania má nesporné výhody:

 • Kapacita vody je 50 litrov (v modifikácii mini 36 l);
 • Zavedený delider presne rozdeľuje prúdy v celom tele;
 • Súprava je vybavená funkčnou konzolou s inštaláciou.

Estetický vzhľad uprataného výrobku sa harmonicky zmestí do interiéru ruskej vane, sauny.

Teraz poďme hovoriť o inom, nie menej populárny model uprataného zariadenia – „Vodopád“. Hlavné výhody:

 • Materiál lopaty – plemená dreva;
 • Plochá základňa;
 • Plastová vložka na zvýšenie prevádzkového obdobia;
 • 20 l kapacita;
 • Spoľahlivá konzola na montáž na stenu;
 • Ventil, aby sa automaticky vyplnila nádoba.

Zariadenie je tiež určené na prijatie studenej, kontrastnej sprchy, napríklad po návšteve páru. Systematický dumping pomocou Bucket-Soul vám dá veľa príjemných pocitov, pozitívnych emócií, tvrdé telo.

Materiál

Ak sa amatérmi vodných postupov rozhodlo samostatne urobiť jednoduché zariadenie na zlepšenie duše a tela, toto remeselné spracovanie bude vyžadovať, aby sa materiály vytvorili vedro:

 • 2 Kovová šírka 4-5 cm;
 • Woody Breeds – Larch, Cedar, Linden, Oak.

Uvedené vyššie, plemeno stromov majú dobrú odolnosť voči negatívnemu účinku vody. Nebudú prasknúť, nedôjdu dlho. Tiež potrebujú drevoobrábacie výrobky prvého stupňa s hrúbkou najmenej 1 cm pre montáž držiak. S cieľom zvýšiť prevádzkovú lehotu dreveného vežeru a zlepšenie tesnosti sú v špeciálnej plastovej vložke inštalované mnohí fanúšikovia chladných, kontrastných duší. Ak použijete obvyklý plastový vedro, takýto banálny atribút nebude pridávať atraktívnosť pre prebanker, parnú miestnosť, umývanie.

Všeobecne Užitočné upínacie prípravky pre kúpeľ, z hľadiska konfigurácií, veľa. Vyznačujú sa predovšetkým pomocou konštrukcie držiak, vedier, ako aj jeho tankov, s použitím rôznych materiálov – reťaze, trvanlivú šnúru, funkčnú rukoväť.

Vyberte si špecifický model vedro-sprcha alebo konštruovať sami, aby sa harmonicky zmestili do vnútra ruskej kúpeľa, sauny, nie je tak ťažké.

Z nehrdzavejúcej ocele

Plechy z nehrdzavejúcej ocele Pri montáži celého systému sú potrebné na vytvrdnutie veže. Dva ráfiky odrezané z takýchto listov 4-5 cm široký, utiahnite predbežné drevené dosky so semnou dnom. Tiež, nehrdzavejúci kov sa často používa pri vytváraní konzol, čo zvyšuje spoľahlivosť celého dizajnu. Okrem toho sa používa reťazec z nehrdzavejúcej ocele. Vyzerá oveľa atraktívnejšie ako odolný kábel. V najjednoduchších konštrukciách používajú konvenčné vedrá pozinkovanej ocele. Ak potrebujete rýchlo vytvoriť jednoduchý systém na liatie alebo nie čas, aby ste boli sofistikovaní v dizajne, môžete presne použiť vedierku, ale konzoly tiež produkujú nerezovú oceľ.

Z dreva

Lopaty na hydinu z drevených plemien sú získané najkrajšie a estetické. Ak chcete vykonať taký kontajner, musíte pre-vytvoriť šablóny pre bočné steny. Potom by ste mali znížiť pripravené vzory a proces s hobľovačom, emery. Treba pripomenúť, že dosky pre boky musia byť mierne lichobežníkový tvar, to znamená v uhle 3 stupňov, obnoviť koncové roviny s takýmto podmienkam, takže pri montáži nakoniec sa ukáže na vedierku. Na vytvorenie spodnej časti na každej doske je potrebné vykonať vybranie 4 mm. Z dolnej hrany k ústupu 4 cm.

Ďalej by sa mali pripraviť podrobnosti, rozrezať veko na dno. S pomocou kladiva, aby sa kovová čiara v spodnej časti zaobleného tvaru rúr. Na koncoch v miestach párovania, vrtákov na nitovanie. Pripojte ráfik do vedra. Podobne môžete urobiť horný ráfik. Musí byť vo vzdialenosti 10-15 cm od spodného ráfika. Keď je Badja pripravená, ostré hrany musia byť vyčistené brúsnym papierom.

Ako si vybrať?

Ak je amatérmi vodných postupov, priaznivca posilňovania tela nie je možné zostaviť jednoduchý systém pre ruskú kúpeľňu alebo saunu, najlepšie riešenie kúpi hotové súpravy, kde bude: držiak, vedro na drubaciu a Pomocné príslušenstvo (reťazec, rukoväť). Stojí za to taký dizajn v demonštrovanej forme lacno a rodinný rozpočet sa výrazne nerozbije, ale zmizne niečo, čo zbierať, držať, skrutky.

Pri nákupe dizajnu by ste mali zvážiť, v prvom rade, veľkosti kúpeľa, sauny, ako aj rozmery zariadenia, ako bude zostavené. Získajte zarovnaný systém s masívnym držiakom a vedcom 40-60 litrov alebo vhodnejšie len v jednom prípade, keď nie je nedostatok metrov štvorcových v ruskom kúpeli. Pre malú saunu sú nízke stropy lepšie používať ponuku na nákup štandardného súboru.

Umiestnite zostavu zariadenia na oplachovanie sa vyžaduje 2-2,5 metra od úrovne podlahy. Všeobecne platí, že tu nie sú žiadne obmedzenia, pretože všetko závisí od rastu umývania, ktorý chce si vychutnať rybníky. Možno, snáď, hlavná úloha sa hrá výška, ale ako je k dispozícii. Vyklopenie vedra s studenou vodou bez ľudskej účasti, to znamená automaticky, výrazne zvýši pohodlie pri výrobe vodných postupov.

Ako nainštalovať?

Existujú dve hlavné možnosti inštalácie systému – je to pripojenie dizajnu so studenou, kontrastnou vodou alebo bez procesu automatizácie. V prvom prípade musíte vykonať komunikáciu vody, vytvoriť zariadenie na podávanie a uzamknutie vody tak, aby vedro neprepadne. V druhom príklade, inštalácia nespôsobí ťažkosti. Bude potrebné inštalovať držiak a vedro. Ak je proces fiktívneho periodicky, odporúča sa vybrať druhý spôsob upevnenia systému.

Po montáži konštrukcie určeného na prijatie vodných postupov je potrebné vytočiť úplný vedro vody pred použitím a počkať niekoľko hodín, aby drevo zametal a zablokoval spojovacie štrbiny. Nádrž vyrobená z dreva by sa mala liečiť špeciálnym lakom s cieľom zaručiť ochranu pred zmenami a inými vonkajšími faktormi.

Ako si vybrať uprataný vedro pre kúpeľ, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár