Ruský štýl v interiéri

Ruský štýl v interiéri sa dnes snaží použiť mnoho. Od neho fúka domáce teplo a pohodlie. Je obzvlášť relevantný v súkromných domoch, na chatách. Ak je to žiaduce, môže byť realizovaný v konvenčnom mestskom byte. Hlavnou vecou je zaoberať sa jeho vlastnosťami a vziať do úvahy rôzne nuansy.

Zvláštnosť

Ak si človek zvolí v dizajne bývania ruského štýlu, s najväčšou pravdepodobnosťou je na prírodné materiály. Koniec koncov, to je to, čo sa berie ako základ tohto štýlu. Dizajn znamená použitie veľkého počtu drevených povrchov a nábytku, tehál a kameňa.

  • V takýchto priestoroch najčastejšie obidve ozubené kolesá aj steny a strop je oddelený stromom, ktorý je predtým liečený antiseptickými prostriedkami. Toto je ideálne. V byte môžete urobiť prvky ruského štýlu pomocou moderných materiálov. Napríklad, môžete umiestniť drevené lúče na strop, dať podlahu s laminátom s imitáciou dreva, steny môžu byť čiastočne zdobené stromom, a panel a tapety sa zmestia. To všetko závisí od želaní majiteľa.

  • Charakteristickým rysom ruskej chaty, ktorých prvky, ktoré chcete realizovať v našom priestore, je rúra. Preto potrebuje venovať osobitnú pozornosť, stane sa hlavným prízvukom. V niektorých interiéroch môže takýto atribút úspešne nahradiť krb.

Všetok zvyšok priestoru sa skladá okolo pece, iné veci ho dopĺňajú.

  • Osobitná pozornosť stojí za to platiť nábytok. Samozrejme, malo by byť vyrobené z dreva, v mnohých prípadoch s rezbármi, to všetko závisí od štýlu štýlu. Najčastejšie sú to stoly a stoličky, obchody, police a skrinky, zaujímavé možnosti sú truhly. Môže to byť aj prútený nábytok, je to dobré pre verandu a terasy, jedálne.

  • Dekor využíva rôzne textílie: záclony, obrusy, obrúsky – to všetko od jednoduchých tkanín (ľan, bavlna) s ornamentami vo forme rastlín alebo zvierat. V izbách to môže byť jednoduché posteľná bielizeň, plášte pre nábytok, koberce alebo koberce.

Odrody

Urobiť dom alebo byt s použitím ruských tradícií, môžete uprednostniť určité druhy štýlov. Nemajú jasné označenie, ale je dôležité si vybrať, čo je duša viac. Bude tento minimalistický starý interiér, ruský ľudový ľudový pomocou prvkov ľudovej kreativity, alebo chcú obnoviť obraz ruskej kaštieľa alebo Terme. Všetky tieto nuansy by sa mali zvážiť.

V prípade ruštiny som dosť rozmazaný, aby som oddelil umiestnenie podľa stromu. Samozrejme, dom a zvonku sa musia podobať HUT – log s uzávermi. Potom to všetko vyzerá harmonické.

V miestnosti je možné použiť minimálny drevený nábytok, medzi ktorými tabuľkami, obchodov. Nezabudnite na rúru. Toto je hlavná hrozienka.

Ľudová kreativita najčastejšie nájde svoju inkarnáciu v dekor. Všetky rovnaký drevený nábytok bude prítomný, ale jasné akcenty môžu byť umiestnené pomocou textílií – nádory, obrusy, koberce, záclony. To všetko by malo byť ideálne ručné. V takejto miestnosti budú podporované maľované drevené jedlá, Samovár, rôzne valce, vyrobené z prírodných materiálov a porušovateľov, budú podporované. V niektorých izbách môže byť BALALAIKA ALEBO HARMOSHKA NA MIESTO.

Pri hraní interiéru ruského kaštieľa stojí za to pridať luxusné poznámky. Tu, okrem drevených povrchových úprav a drahého nábytku, môžu byť rôzne dekoračné prvky vo forme obrazov, záclon, figúrky, koberce. Čalúnenie na nábytku – stoličky a pohovky – možno kože, semiš, tapisérie. V tomto prípade bude ústredným dôrazom v dome krb.

Ako zariadiť izbu?

Pri umiestnení miestností vidieckeho domu alebo bytu pomocou ruského štýlu nie je potrebné prísne dodržiavať príklad dekorácie roľníckeho bývania. Môže byť štýlový as pomocou moderných materiálov vydávať akúkoľvek zónu.

Hlavnou vecou je zabrániť konštrukcii prieniku prvkov absolútne opačných štýlov, ako je barokový alebo orientálny, high-tech alebo loft. Konzonančný ruský štýl do určitej miery môže byť chaty, krajina, provence. Každý hostiteľom pri vývoji dizajnu by mal zvážiť návrh každej miestnosti a možno vytvoriť približnú schému pre každú miestnosť.

Na usporiadanie denníka, napríklad dizajn vo forme ruskej chaty. Vnútri, môžete nainštalovať rúru, v tejto zóne vytvoriť jedálenský kút a kuchyňu. Samozrejme, že nie je potrebné variť všetko v rúre. Môže to byť niektoré jednotlivé momenty so zimnými večermi.

Ale aj rúra bude svetlý prízvuk. Jeho musí byť vhodný aj jedálenský kút. Drevený stôl s obchodmi sú najvhodnejšie. Ak chcete špeciálne pohodlie, môžete umiestniť vankúše alebo prázdne miesta na obchody.

Hlavné objekty moderného života môžu byť prítomné aj v kuchyni, ale stojí za to, aby ste ich držali, ale naopak, skryť v výklenku, skriňu. Ale na prvom mieste musí byť regály s hlinitou alebo drevenými riadu. Bude to vyzerať veľmi harmonické.

Pri umiestnení dreveného domu v štýle ruského kaštieľa v obývacej izbe, môžete vybaviť krb, okrem toho, útulná pohovka a stoličky sa zmestia, celá rodina a hostia budú zbierať tu. Počas usporiadania spálne môžete využiť veľkú drevenú posteľ s pohodlným matracom, relevantným a baldachýnom a krásnymi lôžkami. Na podlahe môže byť umiestnený mäkký koberec.

Je potrebné pozor na to, aby všetky farby boli navzájom kombinované. Dobre vyzerajú a posteľ v nich.

Detská izba by mala byť vybavená názorom na stanovisko dieťaťa. Všetky jej príslušenstvo a potrebné atribúty musia byť prítomné na ich miestach. Ale že miestnosť sa nedostane zo spoločného ruského štýlu, môžete jednoducho oddeliť steny so stromom alebo materiálovým imitáciou dreva. Ako osvetlenie si môžete vybrať podlahovú lampu, lampu s lampičkou. Linové záclony budú harmonické pridávanie.

Kúpeľňa je vždy klastra vlhkosti. Preto, keď je to dizajn, môžete si vybrať dlaždice napodobňovanie. Ale ak si želáte, môžete použiť a drevo. Len to bude musieť dôkladne spracovať a zopakuje manipuláciu bude musieť byť aspoň raz ročne.

V kúpeľni môžete umiestniť otvorené police s rôznymi pohámami so smotany, zrkadlo v drevenom ráme, uterák v ruskom štýle. Môžete, samozrejme, poskytnúť drevené tašky. Inštalatérstvo v tomto prípade nie je vyčnievajúce na popredné a je najjednoduchšie. Najjednoduchšia vec je v ruskom štýle, aby sa sauna alebo kúpeľ, ak sa nachádza v dome.

Krásne príklady interiéru

Popis akéhokoľvek štýlu môže byť vnímaný na koniec, práve videl skutočné príklady. Môžete z nich niekedy tlačiť v usporiadaní nášho vlastného bývania.

  • Úspešne založená ruské štýl: Tam sú drevené povrchy a nábytok. Harmonicky vyzerá pôvodná rúra. Svetlé akcenty miestnosti dávajú príslušenstvo – plášte pre nábytok a chodníky na podlahe. Dokonca aj televízor je organicky ukrytý v celkovom dekorov – ak je vypnutý, nemôžete si ho všimnúť.

  • Útulná jedáleň môže vyzerať. Na jednej strane je na druhej strane uhlová pohovka – je tu stôl a drevené obchody. Steny sú doplnené regály, oheň v rúre, svietidlá vytvárajú špeciálne pohodlie.

  • V tejto miestnosti, samozrejme, hlavná je nádherná rúra. Veľmi relevantné tu je elegantná kuchyňa s riadmi, okrúhlym stolom s stoličkami.

  • Krásna a táto možnosť. Modrá farba dáva svetlý prízvuk, doplnok slúži motívy GZHEL. Bratislava, Drevo Panel, Samovár – Navyše Elementy ruského štýlu.

  • Krásna rekreačná oblasť v ráme drevených povrchov vyzerá veľmi štýlový. Pôvodná posteľ v blízkosti okna je doplnená farebným chodníkom, rastlinami na oknách, hojdačnom kresle.

  • Dom s druhým svetlom je ideálny pre inkarnáciu interiéru ruského kaštieľa. Drevené povrchy vyzerajú organicky. Môžete nainštalovať krb alebo rúru akejkoľvek konfigurácie, pridá sa všetok tento čalúnený nábytok a lampy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: