11 najlepších aplikácií na chudnutie

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento produkt je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebné konzultovať.

Zlepšenie kondície nie je len pre štíhly letný vzhľad. Krásne telo a zdravie idú ruka v ruke, pretože nadváha zvyšuje riziko mnohých ochorení, ako napríklad kardiovaskulárnych. Samozrejme, že absencia tukových záhybov vás nezbaví existujúcich problémov, ale pomôže vám, aby ste v budúcnosti nezískali nové.

Vedci tvrdia, že poznanie vlastného životného štýlu a pokroku je oveľa produktívnejším spôsobom boja proti nadváhe. Preto sú mobilné aplikácie také populárne. Pomocou nich môžete sledovať a korigovať svoje návyky, kontrolovať množstvo prijatých kalórií, výsledky dosiahnuté pri fyzickej aktivite. Mnohé aplikácie ponúkajú systém odmien, ktorý používateľa ďalej motivuje.

Redaktori portálu Expertology pripravili prehľad najlepších online aplikácií na chudnutie, ktoré vám uľahčia orientáciu a výber tej najvhodnejšej pre danú úlohu.

Hodnotené aplikácie na chudnutie

aining Club
NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie v App Store
Hodnotenie aplikácií na chudnutie1Nike
4.9
2Joga pre začiatočníkov, chudnutie4.9
3

acer: krokomer a počítanie krokov

4.9
4Schudnúť za 30 dní4.8
5Spaľovač tukov4.8
6aktiBMI – hmotnostný denník4.8
7MyFitnessPal4.7
8
 • fesum: váš potravinový denník
 • 4.7
  9Môj tréner na chudnutie4.6
  10Schudnúť! Počítadlo kalórií4.6
  11Endomondo4.5

  Nikeaining Club

  Hodnotenie v obchode s aplikáciami – 4.9

  Nike<tr></div><p>aining Club“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/69216666196351-8411.jpg“ height=“300″ title=“Nike</p><tr>Klub“><p>Jeden z najlepších programov vytvorený v spolupráci s renomovanou športovou značkou. K dispozícii je viac ako stoosemdesiat bezplatných cvičení rôzneho druhu: silový tréning, joga, box, beh atď. . Pomocou tejto aplikácie ľahko zistíte, ako precvičiť celé telo a konkrétne svalové skupiny. Nezáleží na tom, aká je vaša úroveň kondície, aplikácia je ideálna pre začiatočníkov!.</p><p>Individuálne poradenstvo o tom, ako zlepšiť pokrok a vybrať nové cvičenia, je založené na osobnom výbere. Je dôležité poznamenať, že čím častejšie človek používa aplikáciu, tým je účinnosť poskytovaných rád vyššia. Okrem toho aplikácia zobrazuje všetky údaje o aktivite, ktoré vám pomôžu pochopiť, koľko ste toho počas dňa vykonali. Synchronizácia so službami Google Fit a Apple Health.</p><h3>Joga pre začiatočníkov, chudnutie</h3><p>Hodnotenie v obchode s aplikáciami – 4.9</p><div style=Joga pre začiatočníkov, chudnutie

  Joga umožňuje ľuďom fyzicky a emocionálne relaxovať, zbaviť sa stresu, získať kondíciu, schudnúť. Tento program je určený pre zaneprázdnených a ponúka hodiny trvajúce len sedem minút denne. Tento prístup je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí chcú jogu len vyskúšať.

  Podľa tvorcu nie je dôležitý čas, ale pravidelnosť cvičenia. V tejto aplikácii je sedem minút zvolených z určitého dôvodu – prístup je založený na vysoko intenzívnom kruhovom tréningu. To vám umožní vykonávať celý rad cvičení zameraných na rôzne svalové skupiny. Ako ukazuje autoritatívny výskum, takéto krátke tréningy pomáhajú chudnúť, pretože sa zrýchľuje metabolizmus. Znižuje tiež hladinu stresu a zlepšuje náladu.

  Obsahuje dvanásť ásan pre rôzne svaly ako súbor. Každé cvičenie je navrhnuté na tridsať sekúnd s desiatimi sekundami odpočinku medzi nimi. Poskytuje pozície pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí sú oboznámení s jogou. Špeciálne odznaky rôznych farieb slúžia ako motivácia: ak vynecháte jeden deň tréningu, budete musieť začať odznova a vrátiť sa k béžovej farbe. Pomáha budovať návyk na pravidelné cvičenie. Po každom cvičení nasleduje citát slávneho majstra jogy, ktorý tiež zvyšuje motiváciu.

  acer: krokomer a počítanie krokov

  Hodnotenie App Store – 4.9

  Pacer: krokomer a počítanie krokov

  Hlavným účelom aplikácie je udržiavať sa vo forme a chudnúť bez diéty alebo cvičenia. Vďaka zabudovanému sledovaciemu zariadeniu môžete každý deň sledovať svoju aktivitu a navigátor vám nakreslí trasu a zobrazí počet kilometrov. Kalorický denník s počítadlom, ktorý vám pomôže optimalizovať stravu. Pozitívom je, že nie je potrebné pripájať ho k príslušenstvu, ako sú hodinky a náramky.

  sleduje úbytok hmotnosti za určité obdobie a ukazuje, čo ste urobili pre dosiahnutie tohto výsledku. Nastavte si ciele, vytvorte skupiny na chôdzu a porovnávanie výsledkov a vyzvite priateľov na krokovú výzvu, aby ste zvýšili motiváciu.

  Verzia Premium s mesačným poplatkom päťsto Euro a ročným poplatkom tritisíc Euro obsahuje podrobnejšiu správu údajov, vylepšené nástroje, tréningové programy na chudnutie, skupinové rozhovory s ľuďmi, ktorí chcú schudnúť.

  Schudnúť za 30 dní

  Hodnotenie App Store – 4.8

  Schudnúť za 30 dní

  Na základe komplexného prístupu, ktorý kombinuje tréning so zvyšujúcou sa intenzitou s kontrolou výživy. Jedným z dôležitých aspektov je presnosť techník používaných pri vykonávaní cvičení: pozrite si príklady v krátkych videách alebo na animovaných obrázkoch. Aplikácia sleduje spotrebované kalórie a obsahuje graf úbytku hmotnosti.

  Vyberte si, či sa chcete zamerať na jednu svalovú skupinu alebo na celé telo. K dispozícii je niekoľko diét, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Všetky údaje sa v prípade potreby synchronizujú so službou Apple Health. Stanovte si ciele na zvýšenie motivácie.

  Medzi hlavné výhody patria nízkokalorické diéty, animácie a videonávody a postupné zvyšovanie intenzity.

  Spaľovač tukov

  Hodnotenie App Store – 4.8

  Spaľovač tukov

  Aplikácia je zameraná na chudnutie bez potreby náročného tréningu alebo diét. Nájdete tu virtuálneho odborníka na výživu, ktorý vaše telo povedie k prirodzenému úbytku hmotnosti zmenou stravovacích návykov. Asistent vám pripomenie, kedy máte jesť, piť vodu a užívať vitamíny, a navrhne tréningový plán na mieru pre tých, ktorým nevadí cvičenie.

  Zabudovaná e-kniha ponúka mnoho známych techník spaľovania tukov. V aplikácii je tiež celý katalóg ilustrácií potravín.

  aktiBMI – hmotnostný denník

  Hodnotenie App Store – 4.8

  aktiBMI - hmotnostný denník

  Skvelá voľba pre všetkých vrátane tehotných žien a športovcov. Aplikácia obsahuje grafy a kalkulačku BMI, denník riadenia hmotnosti, pripomienkovač. Výpočet indexu telesnej hmotnosti je jednoduchý a tabuľky vám poskytnú predstavu o tom, koľko musíte schudnúť alebo pribrať, aby ste dosiahli normálnu hmotnosť. Aplikácia vás upozorní, ak dôjde k výrazným zmenám hmotnosti.

  Virtuálny asistent pomáha športovcom dosiahnuť ich ciele, budovať svalovú hmotu: počíta percento tuku v tkanive, svalovú hmotu, umožňuje kontrolovať nárast hmotnosti, motivuje vás k stanoveniu nových cieľov a dosiahnutiu skvelých výsledkov.

  MyFitnessPal

  Hodnotenie App Store – 4.7

  MyFitnessPal

  Aplikácia je počítadlo kalórií a pomáha vám schudnúť. Na rozdiel od podobných výrobkov sa líši obrovskou databázou s viac ako šiestimi miliónmi rôznych potravín, v ktorej je okrem kalorickej hodnoty uvedený aj energetický obsah.

  Aplikácia sa môže pochváliť aj množstvom užitočných funkcií: vytváranie jedál a tréningov, štatistiky o kľúčových živinách, prehľady o vývoji hmotnosti, kalkulačka výživy, individuálne nastavenie cieľov a stanovenie cieľov v závislosti od zvolenej diéty. Podpora anglického a metrického systému je tiež prítomná.

  Medzi výhody patria cvičebné hodiny, grafy, možnosť zdieľať svoje výsledky s ostatnými používateľmi a denník, ktorý možno použiť na zaznamenávanie najčastejšie konzumovaných potravín a jedál a na vytvorenie denného stravovacieho plánu.

 • fesum: Váš potravinový denník
 • Hodnotenie App Store – 4.7

  <li></div><p>fesum: Váš potravinový denník“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/911666196351-8111.jpg“ height=“300″ title=“</p><li>Váš plánovač jedál“><p>Aplikácia je tri v jednom – tipy na zdravé stravovanie, recepty a denník. Na domovskej obrazovke nájdete množstvo informácií. Napríklad sledovač vody, ktorý je zaujímavo navrhnutý v podobe pohárov, takže: jediné kliknutie na jeden z nich zaznamená 0,25 litra vypitej vody. Virtuálny asistent vám pripomenie potrebný počet kalórií, ktoré treba skonzumovať na raňajky, obed a večeru. Na výber je niekoľko diét s podrobnými radami, kedy, čo a v akom množstve jesť.</p><p>K dispozícii sú dva režimy cvičenia: zoznam aktivít a automatická kontrola. Posúvaním zoznamu sa používateľovi zobrazí zvýraznené prvé písmeno ako v slovníku, čo uľahčuje používanie. Na samostatnej karte sa ukladajú posledné tréningy, aby ste k nim mali rýchly prístup.</p><p>Zabudovaný snímač čiarových kódov umožňuje automaticky sledovať kalórie. Je kompatibilný so službami Google Fit, Runkeeper a Moves, ktoré vám pomáhajú sledovať fyzickú aktivitu. Prináša atraktívne rozloženie. Zábavná animácia jedla je prítomná, čo vyzerá celkom vhodne a povznášajúco.</p><h3>Môj tréner na chudnutie</h3><p>Hodnotenie v App Store – 4.6</p><div style=Môj tréner pre vaše chudnutie

  Aplikácia je založená na motivácii. Tvorcovia služby MyFitnessPal veria, že je hlavným nástrojom na boj proti nadbytočným kilogramom. Navyše bez nej si výsledky dlho neudržíte, aj keď sa vám ich podarí dosiahnuť. Program je navrhnutý tak, aby vás naučil, ako bojovať proti hladu, lenivosti, stresovému stravovaniu. Vykonávaním každodenných úloh používateľ rýchlo začne chudnúť.

  Denník obsahuje rôzne diéty, tipy na chudnutie a pripomienku. MyFitnessPal je skvelá aplikácia vďaka svojmu používateľsky prívetivému rozhraniu a jednoduchému ovládaniu, s ktorým si poradí aj človek, ktorý je v aplikácii prvýkrát.

  Atraktívne motivačné tipy a presvedčivé argumenty, kalkulačka kalórií, užitočné pripomenutia, upozornenia a ciele s motivačnými fotografiami, graf hmotnosti, úplná integrácia so službou Apple Health… Jej podstatnou nevýhodou však je, že aplikácia je zatiaľ určená výlučne pre ženy.

  Schudnúť! Počítadlo kalórií

  Hodnotenie App Store – 4.6

  Schudnite! Počítadlo kalórií

  Obrovská encyklopédia zdravých návykov. Vývojár, spoločnosť Webimatic, založil program na zmenách v obvyklom stravovacom správaní a verí, že to prinesie udržateľné výsledky, takže ľudia, ktorí schudnú, si ich budú môcť udržať aj v nasledujúcich rokoch.

  Pomocou aplikácie si každý môže individuálne vybrať program, ktorý zabezpečí stratu nadbytočných kilogramov. Viac ako stopäťdesiat tipov a trikov, ako schudnúť a udržať sa vo forme. K dispozícii je aj rozsiahla databáza receptov na zdravé stravovanie – približne päťdesiatjeden tisíc jedál dostupných offline. Obsahuje aj viac ako osemdesiat pripomienok cvičenia, jedla a vody.

  Endomondo

  Hodnotenie: 4.5

  Endomondo

  Aplikácia sleduje tréningy pomocou GPS – to je hlavná funkcia. Bez ohľadu na to, či bicyklujete, chodíte alebo beháte, počíta prejdenú vzdialenosť, meria rýchlosť, odhaduje počet spálených kalórií a tempo. Je potrebné poznamenať, že informácie sa ukladajú na účely analýzy výkonu, stanovenia osobných rekordov a sledovania pokroku.

  Je možné nastaviť si tréningové ciele a osobné parametre, zatiaľ čo virtuálny tréner bude dohliadať na vaše cvičenie. Synchronizácia s inými fitnes aplikáciami a sledovačmi.

  Bonusy zahŕňajú aktívnu komunitu ľudí, ktorí si aplikáciu stiahli. Vďaka vzájomnej komunikácii budete môcť sledovať pokrok ostatných online, povzbudzovať a motivovať sa navzájom, organizovať zaujímavé výzvy alebo sa zúčastňovať na existujúcich výzvach, organizovať spoločné tréningy.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: