Mikrovlnná rúra Gorenje GMO25ORA-ITO

Urobil3 miesto hodnotenie:

Najlepšia mikrovlnná rúra vo vyššom cenovom segmente

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie mikrovlnnej rúry Gorenje GMO25ORA-ITO

Všeobecné špecifikácie

Vnútorný objem25
Umiestnenievoľne stojace
Veľkosť (ŠxVxH)51×30.3×41 cm
Priemer zásobníka270 mm
Hmotnosť14.7 kg

Režimy prevádzky

GrilSú, kremeň
Konvekcianie
Mikrovlnný výkon900 Wattov
Kapacita grilu1500W
Počet úrovní výkonu5
Kombinované režimyMikrovlnné rúry + gril

Ovládací panel

Typ kontrolyelektronický
Zobrazeniek dispozícii na
Prepínačedotykový displej

Programy

Režim rozmrazovaniaje tu
Automatické odmrazovanieJe tu
Môžete do pamäte vložiť vlastné receptynie

Iné

Ďalšie funkcie a špeciálne ponukyosvetlená kamera, bzučiak
Dverezávesné
Otváranie dverígombík
Farba telačierna
Ďalšie informáciePovrch proti odtlačkom prstov

Recenzie pre mikrovlnnú rúru Gorenje GMO25ORA-ITO

Výhody:Nenájdené
Nevýhody:1. Glitchy, po týždni používania sa programy začali náhodne prepínať. 2. Tlačidlá na dotykovom paneli nechcú stlačiť 3. Vydáva zvuk, akoby sa chystal vzlietnuť 4. Nemôžem povedať nič o jeho programoch okrem štandardného otepľovania vôbec. Pretože NEfungujú.
Nevýhody:Zbytočne vyhodené peniaze. NIKDY by som to neodporúčal.

Vingen Mira


Výhody:Názov spoločnosti je Gorenie
Nevýhody:Celá táto mikrovlnná rúra má jednu veľkú chybu.
Nevýhody:Pri preberaní mikrovlnnej rúry od kuriéra sme, žiaľ, skontrolovali len jej vzhľad. Keď sme ho zapli, zistili sme, že sa ľubovoľne zapína a vypína, vyberá si vlastné programy a vôbec nereaguje na naše príkazy (až na niekoľko výnimiek). Hľadali sme dokumenty, ale žiadne nie sú. Žiadna pečať na záruku a bez nej je bezcenná. Takže kde je gril a ďalšie kúzla – nemohol posúdiť. Podozrenie, že dobré recenzie sú falošné. Mikrovlnnú rúru som rozobral – poruchový čip. Vypnite dotykovú riadiacu jednotku, vložte prepojku, aby sa magnetrón, podsvietenie a otočný stôl zapli okamžite po pripojení napájania. Nakoniec máme rozobratú mikrovlnnú rúru za tisíc Euro, ale len za 10 000. Jednoducho zapojte T-kus s vypínačom, stlačte tlačidlo, načasujte hodiny – za minútu ich pomocou T-kusu vypnite. Žiť život. Nebojte sa, keď sa k tomu dostanem, budem používať ovládanie cez bluetooth)

dd kk


Výhody:Používam od roku 2010, veľmi sa mi páči kvalita technológie. Uvítal zaujímavý dizajn a gril. Pohodlné ovládanie: 5 úrovní mikrovlnného výkonu, 3 úrovne výkonu

Maslykov Aleksandr


Nevýhody:Pri prehriatí sa vypne
Nevýhody:ak varíte popcorn alebo podobné potraviny, rúra sa pri prehriatí vypne. Problém sa vyrieši odpojením napájacieho kábla

Stuf Ivan


Výhody:Skvelý model! Vynikajúce materiály!
Nevýhody:Nie je užívateľsky prívetivé menu. Pamäť používateľa by mala byť dobrá!
Nevýhody:Za 7 rokov používania som vymenil jednu poistku.Cena 200 Euro. Varenie, rozmrazovanie, ohrievanie! Vďaka vývojárom a výrobcom!!!

Pryazhkin Igor


Výhody:Najfajnovejšia mikrovlnná rúra!!!
Nevýhody:Zatiaľ nezistené
Nevýhody:Mikrovlnnú rúru ste si kúpili kvôli dizajnu a vnútornému povrchu z nehrdzavejúcej ocele. Veľmi užívateľsky prívetivé – rýchlo sa zorientoval. Nemám žiadne odtlačky prstov, t.. Na otváranie a zatváranie musíte použiť rukoväť, nie dvere. Rozmrazovanie je úžasné! Cena by určite mohla byť nižšia, ale za krásu sa platí. S týmto druhom mikrovlnnej rúry som veľmi spokojný. Odporúčané stránky!

Dmitrieva Elena


Výhody:Krásny model .
Nevýhody:Museli ste si zvyknúť na to, že dotyková podložka je takmer neviditeľná . Presne po 2 rokoch zriedkavého používania sa ochranná obrazovka prepálila a jej oprava v značkovom servise stojí toľko, že bolo jednoduchšie kúpiť novú mikrovlnnú rúru .Lacnejšie .
Nevýhody:Neodporúčam, môžete si kúpiť lacnejší model, ktorý vám nebude ľúto za pár rokov vyhodiť .

slávik vera


Nevýhody:Je to jedna solídna nevýhoda. Manželka ma presvedčila, aby som si ho kúpil, páčil sa jej dizajn. Hľadá sa BOSCH. Mikrovlnná rúra nevie rozmrazovať, pri rozmrazovaní len „varí“ jedlo. Menu je hlúpe, v angličtine, plus skratky, dokonca aj na lacnejšom LG a Samsung je oveľa jasnejšie a jednoduchšie, papierový manuál nie je lepší (zlý preklad). Nakoniec sa používa len na zahriatie. Vyčistenie hornej časti pod grilom si vyžaduje trochu práce.
Nevýhody:Myslel som, že som si kúpil rúru, ktorá nielen ohrieva, ale aj varí. Moji príbuzní majú Samsung, ktorý to robí v pohode, s týmto to nejde. Záver neberte jednoznačne, nenechajte sa oklamať dizajnom. Pridanie k preskúmaniu… Zlomil sa po roku používania…zastavil vykurovanie… Stále píšem po 8 mesiacoch..Opäť zlyhala, pri vykurovaní niekoľko dní páchla ako spálená izolácia, potom niečo vo vnútri trochu vybuchlo. Vráti sa späť do továrne…

Deryabin Andrei


Výhody:Dizajn pri zahrievaní (1-2 min) sa doska nezahrieva
Nevýhody:Nezistené Cena by mohla byť nižšia
Nevýhody:Neverte predchádzajúcim recenziám. V kuchyni všetky spotrebiče ORA ITO. Takže som si prečítal tieto recenzie a objednal som si mikrovlnnú rúru Samsung ako darček k narodeninám, ale ľudia, ktorí si mali kúpiť lacný Samsung, si kúpili a dali mi Gorenje GMO 25 ORA ITO, za čo by som im chcel poďakovať najmä. Takže: – Dvere sa otvárajú dokonale – Na každom čiernom lesklom povrchu zostávajú odtlačky prstov – Menu nie je používateľsky najprívetivejšie, t.. Voľba funkcií sa vykonáva jedným tlačidlom, je ľahké si zvyknúť – príručka ani čítať, všetko je jasné, ako to je tým, že preskúma „január“: – Neodmrazuje – všetko robí perfektne, len musíte správne určiť hmotnosť. – Menu sú hlúpe, v angličtine – a nerozumiete, čo znamenajú: mikrovlnná rúra, rozmrazovanie, gril, dvojitý gril – Papierová príručka nie je o nič lepšia (zlý preklad) – sú tu len 3 strany prekladu, ako používať 5 tlačidiel. – Čistenie vrchnej časti pod grilom si vyžaduje veľa úsilia – akýkoľvek gril bude náročný, môžete použiť veko z mikrovlnnej rúry Záver: Odporúčame.

Artik-333


Výhody:dizajn
Nevýhody:veľa, kúpil, pretože zvyšok spotrebičov sú ORA ITO
Nevýhody:Veľmi tuhé dvere, LG alebo Samsung je oveľa hladší a lepší.Zobrazenie neprispieva k používateľskej prívetivosti, samozrejme, preklepy. Veľmi zle napísané pokyny. Keby bol v predajni a mal som možnosť si ho pozrieť a vyskúšať, nekúpil by som ho. Cena je v porovnaní s ostatnými vysoká, jedinou dobrou vecou na tomto spotrebiči je, že má pekný vzhľad

pracovná hodina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: