17 najlepších online hier v prehliadači

Moderné počítačové hry sa delia nielen podľa žánru („strieľačky“, stratégie, simulácie atď.).), ale aj z iných dôvodov. Je tu však jedno z najdôležitejších kritérií – podporovaná platforma. Rozhoduje o tom, či hru spustíte na domácom počítači, alebo či budete musieť aktualizovať operačný systém alebo si vôbec kúpiť konzolu. Toto oddelenie vytvorilo celú triedu hier, ktoré sú platformovo nezávislé, pretože sa spúšťajú priamo v prehliadači. Takéto hry sa neobávajú problémov s kompatibilitou, stačí mať prehliadač so správnym doplnkom – Flash Player, HTML5 alebo niečo iné.

Kritériá hodnotenia

Expertology vám prináša prehľad najlepších hier pre prehliadače podľa nášho výskumu. Kritériami hodnotenia boli faktory ako relevantnosť pre rok 2019, priemerný počet aktívnych hráčov na celom svete a medzi rusky hovoriacim publikom, dostupnosť a kvalita ruskej lokalizácie, žánrová rozmanitosť, charakter spätnej väzby od skutočných hráčov a množstvo ďalších dôležitých bodov. Zdôrazňujeme, že cieľom tohto prehľadu nebolo pokryť všetky žánre, ale vyzdvihnúť najkvalitnejšie a najobľúbenejšie produkty. Preto niektoré žánre nie sú v rebríčku zastúpené a týmto témam sa budeme venovať v ďalších vydaniach.

Najlepšie online hry v prehliadači

igger3 – predtým Red Crucible:Firestorm
NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšia MMORPG1RuneScape5.0
2Búrka na
 • ne
 • 4.9
  3Dračí rytier II4.8
  4Liga anjelov III4.7
  Najlepšie stratégie1Vikingovia: Vojna klanov5.0
  2Trón: Kráľovstvo vo vojne4.9
  3Železničný národ4.8
  4Hviezdna federácia4.7
  5Hra o tróny Zima sa blíži4.6
  Najlepší strelci1Snímka hlavy5.0
  2Hlavné meradlo4.9
  3Tanki On
 • ne
 • 4.8
  4Vojna
  4.7
  Najlepšie pieskoviská1Digger Online5.0
  2Divoká Terra On
 • ne
 • 4.9
  Najlepšie simulátory111115.0
  2Poďme na ryby4.9

  Najlepšia MMORPG

  Prvá kategória je venovaná najmasovejšiemu, najpopulárnejšiemu, najintenzívnejšiemu a najkomplexnejšiemu žánru v odvetví počítačových hier za posledné desaťročia. Tieto hry dokážu hráča tak hlboko ponoriť do virtuálneho sveta, že obzvlášť nadšený strávi roky hraním, vytváraním a rozvíjaním vlastného alternatívneho života vo fantazijných svetoch. MMORPG zahŕňajú interakciu skutočných ľudí prostredníctvom herných postáv, kolektívne plánovanie stratégií a nájazdov. V niektorých prípadoch dokonca existujú spôsoby, ako speňažiť herné úspechy až po premenu hry na lukratívny biznis.

  RuneScape

  Hodnotenie: 5.0

  RuneScape

  Začnime starou hrou, ktorá vyšla pred takmer dvadsiatimi rokmi. V tomto úctyhodnom veku je stále aktuálna. Niet divu, veď hra RuneScape sa kedysi dostala do Guinnessovej knihy rekordov ako najpopulárnejšia free-to-play MMORPG na svete. V roku 2012 počet registrovaných účtov prekročil 200 miliónov.

  Od svojho uvedenia sa hra výrazne vyvinula a dvakrát zmenila herný engine. Grafika zo staromódneho šprintu sa stala oveľa modernejšou a farebnejšou v 3D, ale „stará škola“ je stále veľmi výrazná.

  Veľkou výhodou tejto online hry v prehliadači je obrovský počet serverov na celom svete. Pingy serverov sa môžu výrazne líšiť a optimálne umiestnenie si hráč môže zvoliť ľubovoľne – zmenou servera si hráč zachová všetky úspechy, úspechy a úrovne postavy.

  Herný svet hry RuneScape je plný všetkého, čo by malo byť v správnej online MMORPG – pokladov, surovín, tajomných predmetov, najrôznejších inteligentných aj menej inteligentných tvorov. Rozvoj a čerpanie svojej postavy, hráč bude musieť opakovane otestovať sami v mnohých úlohách a misií.

  Tento online projekt nemá pevný lineárny scenár, to znamená, že hráč sa do značnej miery môže slobodne rozhodnúť, čo robí a aký „životný štýl“ bude nasledovať. Možností je veľa – môžete zbierať poklady a bojovať s ostatnými hráčmi alebo NPC o hmotné statky a vplyv, alebo sa pokojne venovať remeslu, rybolovu či inému povolaniu. Za úspešné splnenie úloh získate rôzne odmeny. nemusíte bojovať s ostatnými hráčmi – môžete sa stretávať, rozprávať, nadväzovať priateľstvá, vytvárať koalície a spájať sily na dosiahnutie spoločných cieľov.

  Bezplatná verzia hry Runescape je plnohodnotná a dáva vám možnosť užiť si ju naplno. Platený prístup sprístupňuje niektoré schopnosti, miesta, zariadenia a servery, ale žiadne významné výhody. Tento prístup hráči zväčša považujú za spravodlivý a kompromisný.

  Aby hra fungovala, musí byť v systéme nainštalovaný a aktivovaný virtuálny stroj Java. Táto funkcia nie je predvolene k dispozícii, aspoň v systémoch rodiny Windows.

  Výhody

  • širokú škálu herných možností;
  • Mnohostranná a pútavá zložka PvE;
  • obrovská komunita;
  • veľa serverov, ktoré predstavujú rôzne herné svety;
  • Plnohodnotná bezplatná verzia, existujú obmedzenia, ale nie zásadné;

  Chyby

  • Zastaraná grafika aj v najnovšej verzii.

  Búrka na
 • ne
 • Hodnotenie: 4.9

  Storm On<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/42816666194451-5317.jpg“ height=“400″ title=“Búrka na</p><li>ne“><p>Číslo dva v rebríčku najlepších online prehliadačových hier podľa redaktorov Expertology považuje za bezplatnú akčnú hru v štýle MMORPG – pomerne novú hračku Storm On</p><li>ne. Hra sa nesie v štýle fantasy, je farebná, má skvelú grafiku a dynamiku v hre.<p>Pokiaľ ide o grafiku, je potrebné objasniť, že tu je všetko postavené na formáte s podmieneným názvom 2.5D – dvojrozmerný svet a trojrozmerné postavy. Kvalita animácie je zaslúženou pochvalou od hráčov.</p><p>Dej sa odohráva v magickom svete s nemenej magickými, ale rozpoznateľnými rasami – ľuďmi, elfmi a ich nepriateľskými duchmi, démonmi a inými inkarnáciami Temnoty. Prvýkrát v hre si budete musieť vybrať triedu svojej postavy. Sú len tri – dve vojenské „špecializácie“ – Bojovník (špecialista na boj zblízka) a Strelec – na boj na diaľku, a jedna magická – Čarodejník. Pozoruhodná je rodová príslušnosť – Bojovník a Čarodejník sú vždy muži a Pištoľník je vždy žena.</p><p>Od chvíle, keď si hráč vyberie postavu a jej „povolanie“, môže sa hneď od prvej úrovne vrhnúť do objavovania sveta, vylepšovania postavy, vzrušujúcich dobrodružstiev sám alebo v tíme podobne zmýšľajúcich ľudí. Vstupom do cechu môžete postupovať rýchlejšie a efektívnejšie, dostávať úlohy od cechu a zúčastňovať sa na podujatiach.</p><p>Postava môže postupovať v štandardnom režime, ktorý vyžaduje kontrolu a účasť hráča, a v automatickom režime. Tu si však treba uvedomiť, že zapnutím automatického režimu necháte svoju postavu osamote s prostredím a pravdepodobnosť, že bude v ďalšom hernom cykle zabitá, nie je vôbec nulová.</p><p>Súboje s nepriateľmi prebiehajú vo formáte hack-n-slash v reálnom čase, čo znamená, že sa nemusíte zdržiavať stratégiou a taktikou. Takýto prístup je pochopiteľný, pretože Storm On</p><li>ne je predsa akčná hra.<p>V priebehu hry sa hráč stretne s mnohými vzrušujúcimi úlohami, bitkami s príšerami a silnými bossmi. Pokiaľ ide o sociálnu zložku, môžete sa nielen pripojiť k existujúcim hráčskym cechom, ale aj vytvoriť si vlastný, a nájsť si tak skutočných priateľov a spoločníkov.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>farebná grafika a animácie;</li><li>kvalitný a vhodný hudobný dizajn;</li><li>Vysoko estetický vzhľad „dobrých“ postáv;</li><li>veľmi dynamická hrateľnosť, ktorá vám nedovolí nudiť sa ani na minútu</li><li>K dispozícii je režim automatického vylepšovania postavy;</li><li>neustále otvárať nové servery;</li><li>veľká rusky hovoriaca komunita.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>prakticky žiadne skutočne originálne nápady, kroky, riešenia.</li></ul><h3>Dračí rytier II</h3><p>Skóre : 4.8</p><div style=Dračí rytier II

  Pokračuje rebríček ďalšie farebné a vzrušujúce MMORPG – Dragon Knight, a to jeho druhá verzia, ktorá výrazne zlepšila grafiku, rozšírila funkcie a zaviedla rad ďalších vylepšení.

  Hra je vytvorená v štýle anime a od svojho vydania je Dragon Knight výlučne v japončine. Rusky hovoriaci používatelia museli len obdivovať obrázky a s plachou nádejou čakať na lokalizáciu. Po vydaní druhej verzie sa dlho očakávaná hra stala dostupnou pre Slovenskách hráčov v plnej.

  Hrateľnosť a celkový dizajn tu sledujú dávno vyšliapanú, spoľahlivú cestu – rozprávkový svet s živo pôsobiacimi postavami, úvodná udalosť, konfrontácia s antagonistom a všetky sprievodné aktivity. Všetko začína klasicky – zlý drak zotročil princeznú a vy budete musieť zachrániť krásnu mladú bytosť. Ak si vyberiete ľahšiu stranu, pretože môžete hrať aj za zlých chlapcov.

  Na začiatku hry si musíte vybrať postavu. Triedy sú len dve – bojovník a mág. Ďalej je všetko pomerne jednoduché – musíte sa pohybovať vpred, ničiť všetkých, ktorí sa dostanú do cesty k drakovi, dostávať úlohy od špeciálnych NPC, postupne čerpať postavu. Jednoduchosť na prvý pohľad klame – úlohy môžu byť občas náročné, napríklad „vyhraj 100 bitiek s ostatnými hráčmi“. Každý predmet vo výbave vašej postavy môžete vylepšiť, „označiť hviezdičkou“ alebo zvýšiť jeho úroveň.

  Postava necestuje po svete sama, ale so skupinou podporovateľov: „Tanky – bránia spredu; podpora – liečia a posilňujú spojencov; bojovníci – ničia nepriateľov väčšinou z veľkej vzdialenosti.

  Dragon Knight II má silnú a dôležitú sociálnu zložku. Online sa konajú párty a svadby, ako aj rôzne udalosti na medziserverových úrovniach.

  Výhody

  • pekná, farebná grafika;
  • Štýl anime, blízky mnohým ľuďom (celkom nenápadný a nenápadný);
  • Kvalitatívna lokalizácia do ruštiny;
  • Vysoká sociálna zložka v hre aj v reálnej online interakcii;
  • Hra sa neustále vyvíja a dopĺňa.

  Nevýhody

  • Náročné úlohy môžu byť ohromne ťažké.

  Liga anjelov III

  Hodnotenie: 4.7

  Liga anjelov III

  Dokončuje výber rebríčka najlepších prehliadačových hier v žánri MMORPG tretie pokračovanie superpopulárnej série League Of Angels. Pokračovanie zachováva všetky dobré veci, ktoré divákov oslovili v prvých dvoch dieloch, a zároveň pridáva mnoho nových a zaujímavých.

  Zápletka sa rovnako ako predtým točí okolo nezmieriteľného boja medzi nebeskými entitami a silami temna. Hráč sa môže prevteliť do niektorého z niekoľkých desiatok hrdinov a vydať sa na púť za dvanástimi mystickými artefaktmi. Na tejto ceste hráča čakajú vzrušujúce objavy herného sveta, náročné príbehové hádanky, dynamické boje s drakmi a inými nepriateľmi. Epické dobrodružstvá, ktoré vás čakajú, budú spojené do jedného príbehu pozostávajúceho z viac ako tucta kapitol. Všetko je to zabalené do živého pozadia farebnej 3D grafiky a pôsobivej zvukovej kulisy.

  Podobne ako mnohé iné online RPG hry pre viacerých hráčov v prehliadači, aj LoA 3 podporuje automatické hranie. Tento režim sa používa najmä na vyrovnávanie úrovne postavy na pozadí. Môžete zapnúť „autopilota“ a venovať sa svojim záležitostiam, zatiaľ čo vaša postava získava skúsenosti a zvyšuje úroveň.

  V LoA je viditeľná vážna zaujatosť PvE (hráč proti prostrediu). Čelenie rôznym nepriateľom vrátane silných bossov je neustálou výzvou. Bitky sú v takýchto prípadoch oddelené – obrazovka sa stmaví a namiesto mapy sa otvorí zväčšená oblasť s proti sebe postavenými jednotkami. V predvolenom nastavení je boj automatický, ale hráč môže kedykoľvek prepnúť do manuálneho režimu jednoduchým stlačením tlačidla. Od úrovne 52 otvorené bojové režimy PvP.

  Pozoruhodnou prednosťou hry sú skutočne široké možnosti pre akúkoľvek činnosť. Začínajúci hráč v hre získava podobu školy v Akadémii anjelov a po získaní minimálneho súboru požadovaných zručností sa môže pridať k jednému z plnohodnotných cechov alebo si založiť vlastný s vlastnými pravidlami a ideológiou.

  Zásluhy

  • Krásna grafika a špeciálne efekty;
  • esteticky atraktívni hrdinovia a jednotky;
  • podpora automatického hrania;
  • Kvalitná lokalizácia do ruštiny;
  • bohatú škálu herných svetov a možností vývoja;
  • nevyžaduje žiadne reálne peňažné investície na dosiahnutie vysokého úspechu.

  Nevýhody

  • Dochádza k oneskoreniu a zamrznutiu.

  Najlepšie stratégie

  Druhá kategória v rebríčku najlepších online hier v prehliadači je venovaná ďalšiemu mimoriadne obľúbenému žánru – stratégii. Tieto hry majú veľa spoločného s MMORPG – veľké svety, obrovské akčné polia, prvky globálneho plánovania atď. . Existujú však zásadné rozdiely, ktoré formujú preferencie jednotlivých divákov.

  Vikingovia: Vojna klanov

  Skóre : 5.0

  Vikingovia

  Táto online stratégia založená na prehliadači opakovane počula, dokonca aj tí, ktorí sú ľahostajní k počítačovým hrám, ale pravidelne sa stáva na internete. Vývojári a partneri na dlhú dobu prinútiť šírenie „Vikingovia“ silnú reklamnú kampaň. Hru pôvodne vytvorila medzinárodná spoločnosť Plarium pre mobilné platformy, ale po jej prudkom úspechu sa rýchlo rozšírila aj na PC.

  Vikings: War of the Clans je moderná online stratégia s konceptom multiplayeru v reálnom čase (MMORTS). V stredovekom štýle s vojensko-ekonomickým zameraním – najobľúbenejšia téma medzi fanúšikmi stratégií. Štylistika je dobre rozvinutá, vrátane realistických postáv, tematickej hudby a početných odkazov na skutočné ságy starej Škandinávie.

  Hra Vikingovia je typická pre všetky masovo úspešné ekonomické a vojenské stratégie. Hráč môže rozvíjať svoj vlastný virtuálny svet v troch koncepčných oblastiach – vytváranie a posilňovanie ekonomickej základne v podobe vlastného mesta, formovanie a čerpanie armády, boje s nepriateľmi. Faktor boja je tu stelesnený so všetkou historickou presnosťou bez „pozlátka“ – nájazdy na majetky susedov sa nerobia s vysokým cieľom, ale s „čestným“ cieľom zisku.

  Dôležitou črtou hry Vikingovia je, že je to v drvivej väčšine tímová hra. Prežiť a dosiahnuť niečo sám tu je teoreticky možné, ale veľmi ťažké, a zbytočné. Ak však získate podporu podobne zmýšľajúcich ľudí, môžete sa stať „pánom života“ oveľa rýchlejšie. združovanie hráčov do tímov uľahčuje systém klanov a hodností: vodca, starší, generál, bojovník a radový hráč. Už len samotný fakt, že ste sa stali členom klanu, vám prináša niekoľko výhod.

  Ďalším dôležitým aspektom tejto hry je vážny význam politickej zložky. Politické intrigy, zákulisné dohody a iné virtuálne prejavy politickej reality nášho sveta môžu v makrorozmeroch zásadne zmeniť chod dejín.

  Výhody

  • farebná a realistická grafika;
  • rozsah herného sveta;
  • širokú škálu aktivít;
  • vysoká sociálna zložka;
  • veľká komunita;
  • hlboký ponor do hrania.

  Chyby

  • Veľká časť hráčov nie je spokojná s tým, že investovanie skutočných peňazí poskytuje radikálne výhody tým, ktorí darujú.

  Trón: Kráľovstvo vo vojne

  Hodnotenie: 4.9

  Trón: Kráľovstvo vo vojne

  Pokračuje rebríček ďalší zaujímavý herný produkt od veľkého medzinárodného štúdia Plarium s Slovenskámi zakladateľmi na čele. Rovnako ako predchádzajúca online hra pre prehliadač, aj Throne: Kingdom at War bola pôvodne vydaná pre mobilné platformy v roku 2016, ale o rok neskôr ju tvorcovia, presvedčení o pozitívnych ohlasoch, rozšírili na verziu pre počítače.

  Podobne ako hra „Vikingovia“ je aj táto strategická hra realizovaná v stredovekom fantasy štýle, ale s neutrálnejšou etnickou zložkou. „Zmysel života“ v tomto virtuálnom svete je celkom očakávaný – rozvíjať svoj majetok, získavať majetok, komunikovať so susedmi diplomaticky aj vojensky.

  Nováčik v hre nemusí stúpať odspodu spoločensky. Nový hráč je štandardne „modrá krv“ a je pánom vybraného kráľovstva. Ďalšou vecou je, že dostal samotné kráľovstvo do úplného úpadku – to predstavuje počiatočný impulz pre činnosť hry.

  Hra je očakávaná; niekoľko úvodných jednoduchých úloh na zvládnutie základov ovládania vám dá príležitosť rozhliadnuť sa a oprášiť sa, potom herný engine pošle hráča na voľnú plavbu. „Škola“ je veľmi poučná a užitočná, preto ju neodporúčame podceňovať a vynechať.

  Hra obsahuje päť druhov surovín, ktorých zber a hromadenie je základom budúcej ekonomickej moci: potraviny, drevo, kameň, železo a striebro. K dispozícii je aj „prémiová“ surovina – zlato, ktoré však môžete získať len za skutočné peniaze. Suroviny môžete získať tromi rôznymi spôsobmi: stavbou vhodných objektov, ktoré pravidelne prinášajú surovinu, krádežou cenností z iných kráľovstiev počas vojenských kampaní a plnením mnohých úloh a questov.

  Celkovo nie je na hre Throne: Kingdom at War nič zvláštne, čo by nebolo nespočetne veľakrát implementované v iných stratégiách. Ale popularita hry vďaka kombinácii ďalších faktorov: prístupnosť v učení, konečný logika a jasnosť, vynikajúce vyváženie, optimálne kalibrované zložitosť obmedziť strategické plánovanie. hra ponúka možnosť nasýtiť svoj virtuálny život a získať uspokojenie zo svojich úspechov a úsilia. Preto ho fanúšikovia milujú.

  Výhody

  • vysokokvalitná grafika;
  • bilancia;
  • Logické a ľahko naučiteľné;
  • jednoduché a prehľadné rozhranie;
  • dynamika hry;
  • obrovské možnosti;
  • Darovanie neposkytuje drastickú výhodu.

  Nevýhody

  • Výrazné percento sťažností na chybnú optimalizáciu a „žravú“ grafiku v dôsledku toho.

  Železničný národ

  Hodnotenie: 4.8

  Národ železníc

  Z historických eposov ostro prenesených do našich mierových čias. Ako tretí v sérii ratingov hodnotenia prehliadača online stratégie Zvážte ekonomickú stratégiu Rail Nation. Nebudú žiadne krvavé vojny ani zradné politické intrigy. Úlohou hráča je vytvoriť a rozvíjať svoje impérium v oblasti železničnej dopravy. Kľúčom k úspechu sú organizačné, kalkulačné a plánovacie schopnosti, ako aj diplomatické schopnosti a schopnosť spolupráce. Svoju úlohu zohrá aj tvrdá konkurencia.

  Historický aspekt národa železníc je však prítomný a prejavuje sa v rozdelení na niekoľko období. Každá z týchto stratégií znázorňuje určitú etapu železničného priemyslu s vlastným jedinečným typom lokomotív, vagónov, tratí a unikátnych dopravných prvkov.

  Hra sa začína výberom postavy avatara a prejdením základným tutoriálom. Tento návod sa môže zdať príliš dlhý, ale v skutočnosti ide rýchlo a bez námahy.

  Hlavným a najdôležitejším objektom v hre je motor. On je ten, ktorý má súbor vlastností, ktoré sa majú čerpať a zlepšovať. To isté platí aj pre vagóny, ale v menšej miere. Hráč na začiatku začne v malom – postaviť práve tieto lokomotívy a vagóny, vytvoriť vlaky. Potom budete musieť premyslieť budúce trasy medzi mestami a vypočítať ekonomický prínos prepravy tovaru. Na začiatku môže byť pomerne ťažké vytvoriť skutočne efektívne trasy, ale herná umelá inteligencia pomôže nováčikovi pomocou nápovedy a za každú úspešnú cestu dostane hráč odmenu.

  Srdcom hry je lokomotíva. Tu prijímate rozhodnutia o riadení, stanovujete ciele a prijímate úlohy.

  Svet Rail Nation je desivo rozsiahly. Mapa je plná rôznych miest a výrobných zariadení, takže budete mať nespočetné možnosti budovania efektívnych trás. Musíte sa poriadne zamyslieť – počet čerpacích staníc na trase, čerpacích staníc, miest dodania a mnoho ďalších vecí ovplyvní výsledok.

  Zásluhy

  • obrovský herný svet;
  • Zahŕňa niekoľko historických období vývoja železníc;
  • Vďaka šikovným návodom a informatívnym tipom sa ľahko naučíte;
  • Odvážna, ale pútavá dynamika;
  • môžete pozastaviť bez strát.

  Chyby

  • mnohí hráči sú veľmi nespokojní s tým, že po prekročení určitej úrovne postava stratí všetky úspory a úspechy.

  Hviezdna federácia

  Hodnotenie: 4.7

  Hviezdna federácia

  A ďalší štylistický skok v hodnotení výberu najlepšej online stratégie v prehliadači – vo vzdialenej budúcnosti, keď vývoj vzdialených planét ľudstva už nie je fantáziou. Ide o prvú domácu prehliadačovú sci-fi stratégiu, ktorá príjemne prekvapila nielen našich krajanov, ale aj veľkú armádu hráčov po celom svete.

  Táto online strategická hra v prehliadači najlepšie kombinuje ekonomické a vojenské aspekty. Hráč môže dosiahnuť nevídané výšky akýmikoľvek prostriedkami: dlhodobou trvalou akumuláciou a investíciami, bleskovým obohacovaním prostredníctvom rýchleho vojenského bleskového útoku, diplomatickými úskaliami vrátane dvojitej hry a špionáže. Prostredie je premyslené do najmenších detailov a vytvára pôsobivo realistický zážitok.

  Keď prvýkrát vstúpiš do sveta Hviezdnej federácie, dostaneš celú planétu len pre seba. Zdanlivo celá planéta! To však nie je nič v porovnaní s rozsahom herného sveta a všetkými potenciálnymi možnosťami, ktoré sú pre hráča vždy otvorené. Nebudete môcť stagnovať, pretože planéta nie je „gumová“ a množstvo zdrojov je obmedzené.

  Môžete hrať za ktorúkoľvek zo siedmich ponúkaných rás. Každá z nich má svoj vlastný jedinečný príbeh, výhody, nevýhody a zvláštnosti. Zdroje a materiály potrebné na vývoj sa tu počítajú na desiatky. Typy vesmírnych lodí sa počítajú na desiatky, ale toto je len základný kompletný súbor. Ak si hráč vezme konkrétnu loď alebo niekoľko lodí, môže neobmedzene vyvíjať a budovať vlastný model s jedinečnými vlastnosťami v neobmedzenom počte.

  Vojenská stránka hry je tiež veľmi dobre implementovaná. Bitky prebiehajú v reálnom čase. Hráč môže sám riadiť flotilu alebo jej časť, alebo si nastaviť automatický režim vesmírnej bitky a užívať si akciu ako vo filmoch.

  Hviezdna federácia s jednoduchým ovládaním má pomerne vysoký vstupný prah – hra je tak univerzálna. Len oboznámenie sa s hernou mapou môže trvať desiatky alebo stovky hodín. Mnohí dokonca hru prirovnávajú k EVE On

 • ne práve kvôli zložitosti. Nováčikovia by preto mali byť trpezliví a brať výukové programy vážne. Určite to stojí za to.

  Zásluhy

  • obrovský otvorený svet;
  • dobrá grafika;
  • dôkladné detaily;
  • prístupná kontrola;
  • Veľa príležitostí na sebavyjadrenie;
  • Neexistuje žiadny strop rozvoja;
  • darcovstvo neprináša nerovnováhu.

  Chyby

  • vysoký vstupný prah.

  Hra o tróny Zima sa blíži

  Hodnotenie: 4.

  Hra o tróny Zima sa blíži

  Epická fantasy sága Hra o tróny sa skončila a dieru v srdciach fanúšikov bolo potrebné zaplniť. Tak ako v prípade mnohých iných superpopulárnych sérií, aj filmové univerzum sa dočkalo pokračovania v rovnomennej online stratégii pre viacerých hráčov. Vyvinuté spoločnosťou Yoozoo v spolupráci s HBO a Warner
  Game of Thrones Winter is Coming je oficiálna hra od tvorcov samotného seriálu.

  Príbeh hry je veľmi podobný pôvodnej sérii. Herné udalosti začínajú popravou Neda Starka, čo vedie k masívnej eskalácii konfliktu so všetkými v Siedmich kráľovstvách. Hráč sa objaví v úlohe doteraz neznámeho lorda, ktorého úlohou je zastaviť krviprelievanie medzi ľuďmi a zároveň ochrániť všetkých pred oveľa hrozivejším nebezpečenstvom – zlovestnými bielymi chodcami. Budete musieť vybudovať vlastný hrad, zostaviť armádu, nájsť spojencov, zhromažďovať zdroje a pripraviť sa na bitky (ak chcete mier, pripravte sa na vojnu).

  Herný svet je rozdelený na niekoľko úrovní podľa povahy interakcie. Pri vykonávaní bežných úloh na hrade tak môžete vidieť všetky budovy v ňom a ľahko sa v nich pohybovať, vykonávať stavebné práce a upratovanie. Kedykoľvek môžete prepnúť na globálnu mapu a vidieť všetkých svojich susedov v globálnom meradle.

  Herný život hráča prebieha rovnakým spôsobom typickým pre tento druh stratégie. Je tu čisto materiálny aspekt – rozvoj hradu – mesta, hromadenie zdrojov, vojenský – zhromažďovanie armády, čerpanie postáv, zapájanie sa do bojov, dobývanie cudzích krajín a obrana vlastných; diplomatický – uzatváranie spojenectiev, aliancií, paktov o neútočení, obchod a výmena. To všetko sa odohráva vo zvláštnej atmosfére, kde sa zdá, že všetko je zariadené ako v každej inej veľkej stratégii, ale zároveň je tu nepopierateľný elán.

  Ide o klasickú MMORTS (online multiplayerovú real-time stratégiu), ktorá mala vďaka svojmu zameraniu na takmer najvyššie hodnotenú sériu spočiatku vážny náskok pred úspechom. Treba však priznať, že samotní tvorcovia sa snažili. Herný svet je obrovský, farebný, zaujímavý a neuveriteľne blízky fanúšikom série. V roku 2020 sa tento svet tiež rozrástol do závratných rozmerov. Pred rokom bolo na svete asi 89 serverov-kráľovstiev, ale do konca roka 2020 ich už bude niekoľko stoviek a počet aktívnych hráčov už dávno dosiahol mnoho miliónov.

  Výhody

  • dobre rozpoznateľné obľúbené postavy z pôvodného seriálu;
  • Ruská lokalizácia;
  • farebné a vysokokvalitné, pokiaľ ide o animácie „prehliadačových hier“;
  • Rozsah herného sveta;
  • mnohostranné možnosti rozvoja;
  • Spolupráca a silné spojenectvá;
  • Stovky serverových kráľovstiev do konca roka 2020;
  • hra je zadarmo.

  Chyby

  • subjektívne poznámky o sekundárnych a nedostatku zásadne nových myšlienok.

  najlepší strelci

  Teraz sa vyhnime rozsiahlym svetom stratégií založených na prehliadači a presuňme sa v rebríčku k jednoduchšej téme. Zvážte najlepšie online strieľačky v prehliadači, ktoré naši odborníci predstavili v troch štýloch – „roloving shooter“, námorný a tankový prehliadač vojenský arkádový simulátor.

  Snímka hlavy

  Hodnotenie: 5.0

  Snímka hlavy

  Najprv sa pozrieme na online strieľačku Headshot v prehliadači. Jeho popularita je masový strelec si vyslúžil, v neposlednom rade kvôli blízkej podobnosti s hrou legendárny Counter Strike a jeho pokračovanie CS:GO.

  Vývojári pripravili štyri herné režimy, ktoré vyhovujú každému vkusu a temperamentu hráčov:

  1. „Tímové bitky – dva tímy po ôsmich hráčoch v každom režime tímového súboja. Hra trvá 15 minút a jej cieľom je nazbierať čo najviac nepriateľov.
  2. Režim „Bomba“ – klasický, prevzatý z hry Counter Strike. Teroristický tím odpáli bombu, zásahová jednotka musí zabrániť výbuchu a zlikvidovať zločincov.
  3. Názov režimu „Meat Grinder“ hovorí sám za seba. Je to každý sám za seba. Úlohou je prežiť a zabiť všetkých.
  4. „Mutanti“ – originálne herné riešenie, v ktorom sa hráč môže vžiť do úlohy príšery. Úloha je zrejmá – prežiť na vlastnú päsť a zabíjať ľudí, lenže v tomto prípade môžu byť ľudia vyhubení kontamináciou.

  Výber zbraní je pomerne široký a je dokonca rozdelený do troch kategórií: „Classic“ – štandardné strelné zbrane, ostré zbrane a granáty; „Prestige“ – automatické zbrane a ich variácie; „Elite“ – vylepšené zbrane „Prestige“ a brokovnice, sniperky a ďalšie. Ak chcete získať nové a lepšie zbrane, musíte sa zúčastňovať bitiek a podujatí – za to získate energetické kryštály, ktoré môžete vymeniť za lepšiu zbraň.

  Miesto v snímke Headshot samozrejme nie je jediné. Vývojári vytvorili 20 máp rôznej mierky s rôznou štylistikou, takže sa určite nebudete nudiť.

  online multiplayer komponent je tu implementovaný je veľmi dobrá. Nechýba ani množstvo kooperatívnych, tímových akcií. Aj samotný systém vykazuje vynikajúcu vyváženosť, ktorá zodpovedá hráčovi z hľadiska sily a zručností. Stále však môžete obstáť aj proti najlepším hráčom a mať šťastie pri snahe o rýchle zvýšenie úrovne.

  Výhody

  • Pekná grafika
  • vzrušujúce režimy;
  • Desiatky máp rôzneho štýlu;
  • Veľa podobností s hrou Counter Strike;
  • dobre prepracovaná rovnováha.

  Chyby

  • Niektorí hráči odsudzujú vývojárov za to, že si z hry požičali príliš veľa.

  Základný kaliber

  Hodnotenie: 4.9

  Hlavný kaliber

  Pokračuje top „more“ prehliadač on-line strieľačka „Main Caliber“ z Petrohradu tímu vývojárov softvéru WNG Team. Mnohí recenzenti hru mylne klasifikujú ako námorný simulátor, ale v skutočnosti je to najčistejšia arkáda – v „hlavnom kalibri“ chýba realistická fyzika a mechanika, ale je to skôr plus ako mínus. Všetko je tu zamerané na dynamiku, farebné bitky „na reflexy“ bez zbytočného premýšľania.

  Hračka je zasadená do historického prostredia druhej svetovej vojny. Sú tu veľmi zjavné narážky na hru World of Warships, rovnako ako v spomínanom Headshote na Counterstrike. Iba v „hlavnom kalibri“ je akcia dynamická, rýchla, jasná a horúca (vo všetkých zmysloch).

  Do konfrontácie sú zapojené štyri strany – ZSSR, Nemecko, USA a Japonsko. Každá strana má svoj vlastný vozový park s vlastnými funkciami. Celkovo je v hernom svete asi sto rôznych lodí, ktoré sa vám postupne otvárajú s prechádzajúcimi úrovňami a zvyšovaním úrovne. Každý model lode má tiež individuálne možnosti vylepšenia.

  Bitka prebieha v jednom z troch režimov: férový súboj jeden na jedného, súboj až 15 hráčov „všetci proti všetkým“ alebo tímová súťaž s dvoma tímami po 5 hráčov.

  Boj nie je jedinou činnosťou, ktorú môžete v hre Primary Calibre vykonávať. K dispozícii je aj globálna karta so zdrojmi, ktoré môžete zbierať, chrániť alebo odnášať. „Krása“ hry spočíva v tom, že mapy sú generované herným enginom úplne náhodným spôsobom. Takže podľa definície neexistujú žiadne skripty ani všeobecné riadky.

  Main Calibre – jedna z najjednoduchších online námorných bitiek v prehliadači. Zámerne zjednodušená fyzika v záujme dynamiky a akcie. Hra vám umožní rýchlo získať adrenalín a zbaviť sa stresu a rovnako ľahko sa dostať von a venovať sa každodennej rutine bez akýchkoľvek povinností.

  Výhody

  • dynamiku hry a pôsobivú akciu;
  • dobrá grafika;
  • nepredvídateľné generovanie máp;
  • jednoduchosť a nenápadnosť;
  • Free-to-play (žiadna jasná výhoda pre platiacich hráčov).

  Nevýhody

  • nespokojnosť s „príliš arkádovou“ fyzikou u malej časti publika.

  Tanki On
 • ne
 • Hodnotenie: 4.8

  Tanki On<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/61816666194461-617.jpg“ height=“480″ title=“Tanki On</p><li>ne“><p>Ak sme v našom rebríčku našli miesto pre lode, nemôžeme zabudnúť na tanky. Naši odborníci zaradili do rebríčka prehliadačových online hier Tanki On</p><li>ne na rovnakom princípe – maximum streľby, naháňačiek a akcie aj na úkor realistickej fyziky.<p>In Tanki On</p><li>ne má dosť spoločného s World of Tanks, ale stále sú to veľmi odlišné hry. Tanki On<li>ne jednoduchý, nenáročný, zameraný na publikum, ktoré nie je príliš náročné na detaily, a to bolo hlavným faktorom jeho celosvetového úspechu.<p>Hra ponúka 63 modelových variantov bojových vozidiel a nespočetné množstvo možností vylepšenia, dizajnu, vybavenia a ochrany. Počet máp v rôznych mierkach a štýloch je tiež ohromujúci. Napokon, hlavným aspektom Tanki On</p><li>ne – tankové bitky sú neuveriteľne dynamickou akciou s naháňačkami, zbesilou streľbou, farebnými výbuchmi a deštrukciou.<p>Na výber je množstvo herných režimov s rôznymi výzvami. Môže to byť cieľový režim „capture the flag“, super dynamická bitka „všetci proti všetkým“, tímová konfrontácia a ďalšie. Výkonný motivačný pracovný systém hodností, úrovní a ďalších úspechov.</p><p>sociálny aspekt je v hre plne realizovaný. hráč sa môže ľahko spriateliť so skutočnými hráčmi z iných krajín, vstupovať do tímov, koordinovať akcie, zúčastňovať sa na podujatiach. Každá úspešná aktivita prispieva ku kariére v hre.</p><p>Jednou z pozoruhodných vlastností Tanki On</p><li>ne – v hre nie sú žiadni boti, mobovia ani iné NPC na tankoch. Keď vidíte tank, či už nepriateľský alebo priateľský, môžete si byť na 100 % istí, že ovláda živého človeka niekde na tejto planéte.<h4>Výhody</h4><ul><li>dynamika hry;</li><li>mnoho modelov, máp, možností;</li><li>len živí hráči;</li><li>denné bonusy za prihlásenie do hry.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>existujú sťažnosti na neopodstatnené blokovanie účtov.</li></ul><h3>Vojna<tr>Tanker 3 – bývalý Red Crucible: Firestorm</h3><p>Hodnotenie: 4.</p><div style=War<tr></div><p>igger 3 je bývalý Red Crucible: Firestorm. “ src=“/wp-content/uploads/2023/09/73116666194461-717.jpg“ height=“431″ title=“Vojna</p><tr>Bývalý Red Crucible: Firestorm<p>Na záver si spomeňte na ďalšiu prehliadačovú strieľačku z pohľadu prvej osoby, ktorá vyšla pomerne dávno – pred piatimi rokmi, ale rýchlo si získala veľké množstvo verných divákov. Hra odvtedy prešla niekoľkými zmenami a koncom roka 2020 je stále k dispozícii hráčom – v pomerne pochmúrnom obraze masovo ukončených projektov založených na prehliadači. Z rovnakého dôvodu budú niektoré nedostatky grafiky pre majiteľov starých a krehkých počítačov skôr plusom ako mínusom.</p><p>Mnohí hráči, ktorým sa hra páčila, čerpajú rôzne paralely s plnohodnotnými PC alebo konzolovými hrami – napríklad Cross Fire, Counter-Strike alebo dokonca Battlefield. Porovnanie s posledným menovaným je, samozrejme, vzhľadom na neporovnateľné vlastnosti a rozsah veľmi napäté, ale existuje takýto názor.</p><p>Dynamická hrateľnosť, široká škála máp a hlboký systém vývoja rôznych postáv. V hernom svete môžete nielen behať, skákať a strieľať z rôznych typov ručných zbraní. K dispozícii budete mať aj rôzne obrnené vozidlá a dokonca aj vrtuľníky.</p><p>Vojna</p><tr>hra igger 3 ponúka pomerne širokú škálu herných režimov s rôznymi cieľmi, čo mení charakter samotnej hry. Celkovo je k dispozícii šesť režimov: Search and Destroy – jasný cieľ „nájsť a zničiť“; Conquer – režim dobyvateľa; Survivor – prežiť za každú cenu; dve možnosti tímovej hry – Team Deathmatch: Resources a Team Deathmatch: Armored.<p>ako každá iná hra, aj vojna má</p><tr>igger 3 má fanúšikov aj hejterov, a to je úplne normálne. Prísni kritici sa často sťažujú na priemernú grafiku. Táto poznámka dáva zmysel, ale na druhej strane hra pôjde aj na slabom počítači. Dokonca ani hry v prehliadači nemusia byť na niektorých počítačoch v poriadku, najmä ak hovoríme o najnovšom vývoji.<p>Hra je úplne zadarmo a je k dispozícii v službe Steam. Čo môže byť pre časť publika problémom, je angličtina, keďže hra nemá ruskú lokalizáciu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>free-to-play;</li><li>Mnoho možností a spôsobov, ako rozvíjať svoju postavu;</li><li>veľký výber zbraní;</li><li>možnosť prechodu na obrnené vozidlá a vrtuľníky;</li><li>je jednoduché a prístupné ovládanie;</li><li>rozmanité herné režimy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Len v angličtine;</li><li>priemerná grafika.</li></ul><h2>Najlepšie pieskoviská</h2><p>Ďalšia miniséria v rebríčku najlepších online hier pre prehliadače podľa Expertology pozostáva z dvoch hračiek v žánri Sandbox. Tu je krása 100% otvoreného sveta, možnosť postaviť si čokoľvek, čo chcete, koľko chcete alebo koľko chcete, flexibilita a variabilita vo všetkých aspektoch.</p><h3>Digger Online</h3><p>Hodnotenie: 5.0</p><div style=Digger OnlineDigger Online

  Výbušná popularita Minecraftu, ktorý dal vzniknúť celému priemyslu, nemohla neovplyvniť tvorcov hier, ktorí sa podľa očakávania snažili „odhryznúť si z koláča“. Rôznych klonov Minecraftu sa objavilo pomerne veľa, ale nie všetky sa ujali. Jedným z príkladov úspechu je domáca online sandboxová hra Digger Online. Tvorcovia zo seba neurobili originál ani v názve hry, a táto úprimnosť dokonca fanúšikov povzbudzuje.

  Vykonaný „Digger“ v extrémne rozpoznateľnom štýle Minecraftu – postavy, jednotky, herný svet a všetky jeho objekty pripomínajú stavebnicu Lego. Voľnosť konania v hre je úplná.

  Okolitá realita v hre „Digger Online“ pozostáva z blokov. Tieto jednotky sa vyrábajú v rôznych typoch – drevené, kamenné, farebné, sklenené, mriežkové, prírodné atď. . Zrejme môžete postaviť čokoľvek, čo vám predstavivosť dovolí.

  Tvorcovia implementovali štyri herné režimy: War, Hunger Games, Zombie Virus a Run. Všetky majú súťaživý charakter. V hre „War“ musíte zabíjať veľmi „roztomilé“ dievčenské protivníčky; v hre „Hunger Games“ – prežiť; v hre „Zombie Virus“ – vyhubiť ostatných hráčov, ale v inej príbehovej rovine; v hre „Run“ – skákať z bloku na blok a snažiť sa nespadnúť spolu s pádom skál.

  Samotná hra je bezplatná, ale je silne ovplyvnená procesom darovania, ktorý je hráčom vnucovaný vo všetkých smeroch. To je jeden z faktorov nespokojnosti aj medzi vášnivými fanúšikmi Digger Online.

  Výhody

  • úplná sloboda konania;
  • Neobmedzený a flexibilný svet hier;
  • hlboké zapojenie;
  • Nie zle implementované herné režimy.

  Nedostatky

  • agresívna kobliha.

  Divoká Terra On
 • ne
 • Hodnotenie: 4.9

  Wild Terra On<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/30516666194461-9517.jpg“ height=“330″ title=“Wild Terra On</p><li>ne“><p>Teraz sa v tomto mini-vzorke rebríčka pozrieme na ďalšiu online sandboxovú hru založenú na prehliadači, ktorá je vo vzťahu k hre Digger Online akýmsi inverzným pólom. Nie je tu žiadny náznak zámernej hranatej jednoduchosti Minecraftu. Herné možnosti sú však rovnako neobmedzené a všestranné.</p><p>Predvádzané v stredovekom štýle hry. Grafika je izometrická, ale pekná a dokonca celkom pekná. Mnohí hráči si všimnú asociácie s hrou Age of Empires a určite je tu niečo.</p><p>Hra sa začína na takmer úplne prázdnom mieste, keď je hráč „nahý ako sokol“. Musí dlho kopať v širšom zmysle slova – získavať zdroje prácou s krompáčom a motykou. The Grind je spočiatku dokonca zábavný a skončí skôr, ako sa začnete nudiť. Ďalší vývoj je celkom zrejmé – s nagrindirovav materiálnych hodnôt, hráč môže stavať užitočné a užitočné predmety, rozšíriť a čerpať ich, zachytiť nové krajiny, postupne zvyšuje silu svojho majetku.</p><p>Červenou niťou hry je mechanika sýtosti – vaša postava musí niečo zjesť, aby mala energiu na prácu. A aby ste získali alebo získali jedlo, musíte urobiť to, čo? Presne tak, pracovať pri strate výkonu. Tento začarovaný kruh spočiatku nedovolí hráčovi uvoľniť sa a prinúti vás poriadne sa zamyslieť nad účinnosťou vlastných akcií. Keď získate skúsenosti, postava už bude mať prebytok jedla a budete môcť myslieť na vyššie ciele, nielen na chlieb.</p><p>Sociálny aspekt hry v sebe nesie viac než len „biologické“ črty. Môžete a mali by ste spolupracovať s ostatnými hráčmi. Často, samozrejme, budete musieť odrážať nájazdy chamtivých susedov a potom sami „konáte dobro“ a „vykonávate spravodlivosť“, aj keď len na účely preventívnej ochrany. Ale jeden človek nie je človek v teréne a v skutočnosti je oveľa jednoduchšie dosiahnuť niečo v hre, ktorá má správne spojencov.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>izometrická, ale pekná grafika;</li><li>úplnú slobodu konania;</li><li>možnosť postaviť ľubovoľný „dizajn“ budov namiesto výberu zo šablón</li><li>prepracovaný systém výroby a budovania;</li><li>spolupráca ako kľúč k úspechu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>hra je platená už v early access.</li></ul><h2>Najlepšie simulátory</h2><p>Posledný výber v našom rebríčku je venovaný dvom zaujímavým online hrám pre prehliadač. Obe formálne patria do žánru simulačných hier. Podstata takýchto hier spočíva v čo najdôveryhodnejšej imitácii konkrétnej ľudskej činnosti. Mnohé hry iných žánrov obsahujú simulačné prvky. Simulačné hry môžu mať vojenské, historické, ekonomické a iné aspekty.</p><h3>1111</h3><p>Hodnotenie: 5.0</p><div style=1111

  Prvým v minisúbore online simulátorov založených na prehliadači je populárny futbalový manažér 11×11. Je to najpopulárnejšia simulácia futbalového klubu v SNŠ, ktorá spája tisíce a tisíce fanúšikov tejto hry a futbalu všeobecne.

  Vstupom do hry sa stávate šéfom futbalového klubu. Vytvoríte tím 18 hráčov – 11 hlavných hráčov a 7 náhradníkov. Možné sú odchýlky v závislosti od veku a štátnej príslušnosti.

  novovytvorený tím je z profesionálneho hľadiska pochybnou podívanou – športovcov treba najprv vycvičiť a potom neustále zdokonaľovať. Každý hráč má súbor atribútov, ktoré možno vylepšovať.

  Ďalším dôležitým aspektom formátu 11×11 je organizácia. Hráč bude musieť organizovať turnaje, vykonávať určitý druh obchodnej činnosti (minimálne modernizáciu štadióna), zabezpečovať a kontrolovať distribúciu vstupeniek. S tým úzko súvisí aj ekonomický aspekt – vstupenky sa predávajú za hracie peniaze, ktoré idú do klubovej pokladnice. O vašom úspechu v hre rozhoduje počet predaných lístkov a výsledok každého zápasu. Čím častejšie vyhrávate, tým lepšie. Čím silnejší je porazený súper, tým väčšia je odmena.

  Váš tréning by sa mal čiastočne zamerať na fyzické zručnosti – vytrvalosť, silu úderov, presnosť, prihrávky, chytanie lopty – ale aj na mentálne zručnosti, ako je morálka.

  Do súťaže sa môžete prihlásiť na špeciálnej prihlasovacej stránke a vybrať si súpera spomedzi klubov, ktoré sa už prihlásili. Štandardný súbor pokynov umožňuje definovať taktiku a hráčom možno zadať individuálne úlohy (penalty, trestné strieľania, rohy). existuje dokonca toľko jemných nastavení, ako je frekvencia priechodov, „povolenie“ prijímať riskantné rozhodnutia a dokonca aj porušovanie pravidiel!

  Výhody

  • Jedinečné vlastnosti každého hráča;
  • Flexibilné možnosti budovania strategickej hry;
  • systém stávkovania na zápasy;
  • Pravidelné turnaje a majstrovstvá;
  • realistickosť simulátora ako celku;
  • prístupné a zrozumiteľné rozhranie;
  • obrovská komunita podobne zmýšľajúcich hráčov;
  • slušná grafika.

  Nevýhody

  • Existujú výrazné sťažnosti na podvádzanie a dotieravé dary.

  Poďme na ryby

  Hodnotenie: 4.9

  Poďme na ryby

  A na záver hodnotenia najlepších online hier v prehliadači Expertology sa pozrieme na akýsi „dynamický opak“ vyššie uvedenej hry. Minimum dynamiky však vynahradí prebytok emócií, ktoré určite sprevádzajú ulovenie veľkej ryby. Je to skutočný simulátor rybolovu – Let’s Fish. Nemeckým vývojárom sa podarilo získať si srdcia nadšencov virtuálneho rybolovu na celom svete. Desiatky miliónov aktívnych hráčov.

  Hra vám umožní loviť ryby na najkrajších a najfarebnejších miestach sveta. Každý môže sledovať fascinujúcu vývojovú cestu od nováčika k profesionálnemu rybárovi.

  Hra začína krátkym tutoriálom o základoch rybolovu ako takého a hravou implementáciou celého procesu. Naučíte sa, ako navíjať vlasec, zaseknúť háčik, správne držať rybársky prút, vybrať si správne náčinie a správnu návnadu. Po výučbe si môžete vybrať, kde a ako budete loviť.

  Hra ponúka skvelé príležitosti na nové zážitky. 400 druhov rýb, z ktorých každý má svoje vlastné vlastnosti, si bude vyžadovať neustále získavanie nových zručností, nákup nového vybavenia, vymýšľanie dômyselných kombinácií. Budete získavať ďalšie a ďalšie nové miesta, jedno krajšie a zaujímavejšie ako druhé. Celkovo máte k dispozícii viac ako štyridsať lokalít, takže si hru môžete užívať veľmi dlho.

  Krása hry spočíva aj vo významnom sociálnom aspekte – hráč má všetky možnosti, aby si našiel nových priateľov, stal sa plnohodnotným členom veľkej komunity priateľsky a pozitívne naladených ľudí, zúčastňoval sa rôznych podujatí a získaval za to individuálne bonusy.

  Výhody

  • Pestrý herný svet;
  • mnoho malebných miest;
  • užívateľsky prívetivé a prístupné rozhranie;
  • Stovky druhov rýb s individuálnymi vlastnosťami;
  • Bonusy od tvorcov a udalosti v hre
  • Priateľská komunita a pozitívny sociálny aspekt.

  Nevýhody

  • Žiadne nápadné nevýhody alebo výrazné negatívne ohlasy
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: