9 hier podobných Detroit: Become Human

*Prehľad toho najlepšieho podľa názoru redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nie je predajný. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Detroit: Become Human je jednou z najlepších interaktívnych filmových hier. Má pútavý dej, v ktorom sa plynule prelína detektívka, osobná dráma, akcia a spoločenský komentár. Hra Detroit: Become Human má tiež veľa variantov prechodu, takže aj každú kapitolu môžete hrať inak a otvoriť si rôzne konce.

Vďaka návykovej hrateľnosti a zaujímavému príbehu môže Detroit: Become Human osloviť aj ľudí, ktorí sa žánru „interaktívneho filmu“ nikdy predtým nevenovali. A po dokončení príbehovej kampane chcete vyskúšať ďalšie hry v podobnom štýle.

Vybrali sme deväť hier podobných hre Detroit: Become Human. Treba však poznamenať, že žáner „interaktívneho kina“ nie je na trhu veľmi rozšírený. Tri z hier na zozname boli vyvinuté spoločnosťou Quantic Dream, ktorá vytvorila hru Detroit: Become Human.

Hodnotenie hier podobných Detroit: Become Human

NominovalUmiestnenieNázovHodnotenie
Poradie hier podobných hre Detroit: Become Human1Silný dážď5.0
2Za hranicami: Dve tak
  s
4.9
3Až do úsvitu4.8
4Fahrenheit: Indigové proroctvo4.7
5L. A. Noire4.6
6The Walking Dead4.5
7Neskorá zmena4.4
8
 • Fe je zvláštne
 • 4.3
  9Vlk medzi nami4.2

  Silný dážď

  Hodnotenie: 5.0

  Silný dážď

  Aké sú podobnosti: žáner, detektívny prvok, využívanie high-tech riešení na hľadanie stôp.

  Heavy Rain je považovaný za najlepšiu hru od Quantic Dream – aj po Detroit: Become Human. Napríklad na portáli Metacritic získal 87 bodov zo 100 možných. Hra Detroit: Become Human zároveň získala skóre 80.

  Takáto vysoká chvála na Heavy Rain nie je márna. Táto hra sa vyznačuje pútavým, rozmanitým a nelineárnym dejom – podľa samotného režiséra hry má scenár viac ako 2 000 strán. Okrem toho je v hre Heavy Rain k dispozícii 17 rôznych koncov.

  Heavy Rain rozpráva príbeh o sériovom vrahovi „Majstrovi Origami“, ktorý unáša a zabíja malých chlapcov. Všetky svoje zločiny pácha len počas prívalových dažďov. Vďaka tomuto malému detailu je atmosféra hry mimoriadne temná a dlhotrvajúca. V hre Heavy Rain sú štyri kľúčové postavy, z ktorých každá hľadá „majstra Origami“, ale má iné ciele:

  1. Ethan Mars je otcom jedného z unesených chlapcov. Musí nájsť vraha a zachrániť svojho syna skôr, než sa stane niečo nenapraviteľné.
  2. Madison Page je novinárka a fotožurnalistka. Pomáha Ethanovi Marsovi vypátrať „majstra origami“, pretože má záľubu vo vyšetrovaní zločinov.
  3. Norman Jaden je agent FBI, ktorý sa zapojí do vyšetrovania série vrážd. Používa špeciálne zariadenie nazývané DRM, ktoré umožňuje odhaliť aj drobné stopy a vytvoriť medzi nimi spojenia.
  4. Scott Shelby je súkromný detektív, ktorý vyšetruje aj zločiny a pátra po „Majstrovi Origami“. Príležitostne sa dopustí priestupku proti zákonu a postupuje podľa kánonov žánru noir.

  Hrateľnosť každej z postáv sa mierne líši. Takže Ethan Mars musí prejsť výzvou „Origami Master“, čím sa preňho stáva hrou riešenie rôznych hádaniek, niekedy veľmi krvavých. Norman Jaden je „Connor“. Pri hre za neho musíte preskúmať miesta, nájsť stopy a nájsť medzi nimi súvislosti. Scott Shelby je typický súkromný detektív zo starých filmov, takže musíte navštíviť rôzne „podradné miesta“ a použiť nie celkom legálne metódy na získanie informácií.

  Napriek tomu je tu ešte jeden detail, ktorý podporuje záujem o hranie. Ide o to, že „majstrom origami“ môže byť ktorákoľvek z postáv… Dokonca aj Ethan Mars, milujúci otec, z toho podozrieva sám seba – veď prežil tragédiu, posttraumatickú stresovú poruchu a výpadky pamäti.

  Za hranicami: Dve tak
   s

  Skóre : 4.9

  Beyond: Two So<ul></div><p>s“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/88116666195111-439-.jpg“ height=“360″ title=“Beyond: Two So</p><ul>s“><p>Aké sú podobnosti: Žáner, hrateľnosť.</p><p>Zatiaľ čo Heavy Rain je najlepšia hra od Quantic Dream, Beyond: Two So</p><ul>s je možno najkontroverznejšia. Jej skóre na portáli Metacritic je 70 bodov zo 100. Dôvodom je skutočnosť, že vývojárske štúdio sa „pustilo“ do doteraz neprebádaného územia – konšpiračnej sci-fi akcie. A filmu Beyond: Two So nepomohlo ani to, že hlavné úlohy stvárnili známi herci William Defoe a Ellen Page<ul>s.<p>Dej filmu Beyond: Two So</p><ul>sa točí okolo dievčaťa menom Jodie Holmes. Narodila sa s mentálnym spojením s istým Aydenom, bytosťou z duchovného alebo paralelného sveta. Je to niečo medzi duchom a poltergeistom. Aiden nie je veľmi milý človek – keď sa hral so susedovým dieťaťom Jodym, takmer ho zabil. Z tohto dôvodu je dievča poslané najprv na kliniku a potom na experimenty do tajného vládneho laboratória, ktorého pracovníci sa snažia zistiť, čo presne je s dievčaťom „zle“. A tiež, či sa Aiden môže používať na osobné alebo vládne účely.<p>Beyond: Two So</p><ul>s sa vyznačuje vysoko návykovou hrateľnosťou. Má teda viac akčných scén ako mnohé iné hry od Quantic Dream – takmer v každej misii sa Jodie stretáva s agentmi CIA alebo inými nepriateľmi, takže musíte utekať alebo útočiť. Zaujímavosť dodáva aj ďalší detail – zatiaľ čo Aiden je pomerne silný a dokáže dokonca prevrátiť niekoľko áut, samotná hlavná hrdinka je len dievča (neskôr dievčina), bezbranná a takmer bezmocná.<p>Hra ponúka aj množstvo „aktivít“. Honičky a prestrelky sa striedajú s utajovaním, potom musí Jody vyšetrovať, kontaktovať duchov mŕtvych ľudí, vykonávať staré indiánske rituály, skrývať sa pred mužmi CIA v lese atď.</p><p>Avšak vďaka variabilite v hre Beyond: Two So</p><ul>nie je taká dobrá ako v Heavy Rain alebo Detroit: Become Human. Výber možnosti v dialógoch má na dej len malý vplyv, rovnako ako konanie hlavnej postavy. Konce len tri (nepočítajúc ďalšie „drobnosti“) a žiadny z nich nie je „dobrý“.<p>Napriek tomu je to stále Quantic Dream. Hra bola tiež vydaná relatívne nedávno – takže v roku 2019 bola prenesená na PC a mierne „očesala“ grafickú zložku. Takže za hranicami: Dve tzv</p><ul>s vyzerá pekne a priechodné so záujmom. A „mechanika duchov“ je v mnohých ohľadoch jedinečná, v iných hrách takéto prvky nenájdete.<h3>Až do úsvitu</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Až do úsvitu

  Aké sú podobnosti: Žáner, atmosféra.

  Until Dawn nie je len „interaktívny film“. Je to v podstate jediný zástupca AAA smeru, ktorý sa v žánri young adult horor/slasher natočil. Hra je naozaj desivá. Počas testovania mali vývojári na sebe senzory, ktoré merali úroveň strachu prostredníctvom získavania údajov o galvanickej odozve kože. Ak vás hra dostatočne nevystrašila, museli ste misiu zopakovať.

  Film Až do úsvitu začína klasickým trikom teenagerského hororu/slasheru – skupina tínedžerov prichádza do odľahlej chaty izolovanej od civilizácie. Tam odpočívajú a zabávajú sa, kým sa okolo nich nezačnú diať nadprirodzené udalosti – a objaví sa šialený maniak, ktorý chce každú z postáv zabiť. V skutočnosti ich je v hre osem. A teraz musia uväznení mladí ľudia nejako prežiť a uniknúť.

  Základná hrateľnosť hry Until Dawn je mimoriadne rozmanitá. Môžu teda prežiť všetky postavy, žiadna alebo určitý počet. Vývojári uvádzajú, že Until Dawn má viac ako dvesto variantov prechodu. A nakoniec, v hre nie je funkcia automatického ukladania, takže si nebudete môcť zopakovať žiadnu obzvlášť zlú epizódu.

  Na druhej strane je však hra Until Dawn pomerne krátka. Celé hranie trvá približne šesť hodín a opakované hranie bude rýchlejšie, pretože hráč pochopí, ako mechanika funguje. Ak si teda chcete nechať postavu nažive, vždy môžete hru reštartovať a po niekoľkých večeroch si pozrieť alternatívny koniec.

  Azda jedinou výraznou nevýhodou Until Dawn je jej exkluzivita – hra je dostupná len pre konzolu Sony PlayStation 4. Nie je k dispozícii na iných platformách. Jednu z úloh vo filme Do úsvitu si však zahral Remy Malek, ktorý sa neskôr preslávil v seriáli Pán Robot a vo filme Bohemian Rhapsody.

  Fahrenheit: Indigové proroctvo

  Hodnotenie: 4.7

  Fahrenheit: Indigové proroctvo

  Aké sú podobnosti v žánri, hrateľnosti, príbehu a štýle.

  Fahrenheit: Indigo Prophecy je jednou z prvých hier spoločnosti Quantic Dream, ktorá ju preslávila po celom svete. Napriek tomu, že hra bola vydaná v roku 2005, ponúkla už obvyklé prvky tohto žánru. Napríklad v hre Fahrenheit: Indigo Prophecy je nelineárny príbeh s mnohými variantmi vývoja a tromi variantmi konca. Hra tiež pravidelne rozdeľuje obrazovku na segmenty, takže to, čo sa deje, začína vyzerať ako komiks.

  Napriek tomu v príbehu hry Fahrenheit: Indigo Prophecy môžete vidieť, že hra bola vydaná v roku 2005. Príbeh je nečakane rozsiahly a epický, zatiaľ čo neskoršie projekty Quantic Dream ponúkajú lokálnejší a osobnejší scenár. Hra sa začína tým, že hlavný hrdina Lucas Kane v tranze zabije muža na záchode malej kaviarne. Teraz musí opustiť miesto činu a zistiť, čo viedlo bankového úradníka k tomu, aby vytiahol nôž a odstránil neznámeho muža.

  Odtiaľto je to ešte zaujímavejšie. Hlavný hrdina zistí, že má nadprirodzené schopnosti, a spomenie si, že jeho detstvo nebolo príjemné. Medzitým sa za oknom začína ochladzovať..

  Aby vývojári odhalili príbeh, pridali do hry niekoľko ústredných postáv. Väčšinu misií hráte za Lucasa Kanea, hlavnú postavu. V momentoch, keď musíte vyšetriť vraždu, ktorú spáchal, sa však hra presúva na iné postavy – detektívov Tylera a Carlu. Neskôr sa dej týchto postáv predsa len spojí.

  Quantic Dream vydal remaster hry Fahrenheit: Indigo Prophecy v roku 2015 – a práve ten si teraz môžete kúpiť v službe Steam. Aktualizácia mierne „vylepšila“ grafiku, zvýšila dostupné rozlíšenie a pridala podporu moderných operačných systémov. Preto hra Fahrenheit: Indigo Prophecy funguje dobre aj na novších počítačoch.

  L. A. Noire

  Hodnotenie: 4.6

  L. A. Noire

  Aké sú podobnosti: detektívna zložka a akcia hľadania a chytania zločincov.

  L. A. Noire je jednou z najneobvyklejších hier štúdia Rockstar. Spoločnosť je známa svojimi sériami Grand Theft Auto a Red Dead Redemption, ktoré sa špecializujú na rýchle akčné thrillery s pohľadom na nepeknú stránku podsvetia. Zároveň sa L. A. Noire sa radikálne líši od ostatných hier spoločnosti. Ide o uvoľnenú detektívnu simuláciu, v ktorej musíte vyšetrovať zločiny a väčšina hry je venovaná zbieraniu stôp a hľadaniu zločincov. „Akcia“ sa nevyskytuje často.

  Pozemok L. A. Noire sa točí okolo Colea Phelpsa, losangeleského policajného detektíva. Dej sa odohráva v roku 1947. Hra sa začína tým, že Cole je vyslaný na miesto činu – brutálnej vraždy niekoľkých dôstojníkov americkej námornej pechoty. V priebehu vyšetrovania sa však ukáže, že obete tiež neboli práve „biele a nadýchané“. Títo dôstojníci ukradli zásoby morfia z americkej lode a predali ich ilegálnym obchodníkom.

  Ale aj to je len začiatok. V najlepšej tradícii klasického noiru je dej filmu L. A. Noire postaví hrdinu proti globálnemu a veľmi závažnému zločineckému sprisahaniu, do ktorého je zapojených mnoho vysokopostavených ľudí. A niektoré z nich môžu ovplyvniť budúcu kariéru detektíva. A on sám si pri hľadaní spravodlivosti nevie veľmi dobre vybrať prostriedky na jej dosiahnutie.

  Je dôležité poznamenať, že L. A. Noire ponúka pomerne lineárny príbeh. Nemáte na výber z mnohých možností, je len jeden koniec. Hra sa teda nemusí páčiť fanúšikom hry „rozhoduj sa a sleduj následky“. Okrem príbehovej kampane sú tu aj vedľajšie misie – hrdina musí cestovať na policajné výjazdy, pátrať po zločincoch a obnoviť poriadok v rodnom Los Angeles.

  L. A. Noire vyšlo v roku 2011 a na svoju dobu malo neuveriteľne kvalitnú grafiku. Vývojári teda použili nielen snímanie pohybu, ale aj skenovanie pohybu tváre. Vďaka tomu sú animácie tvárí postáv neuveriteľne detailné a každá emócia je ľahko čitateľná. Takže môžete zistiť, kedy vinník klame alebo niečo skrýva. Samozrejme, rozlíšenie tvárí je oveľa vyššie ako u zvyšku modelu a budete si na to musieť zvyknúť – vyzerá to trochu neprirodzene.

  The Walking Dead

  Hodnotenie: 4.5

  The Walking Dead

  Aké sú podobnosti: Nelineárna štruktúra (v rámci epizódy), Quick-Time Events.

  V prvej polovici roka 2010 sa Quantic Dream stretol s konkurenčným štúdiom Telltale Games. Pôvodne sa špecializovala na vývoj tradičných point-and-c

 • ck questy (napr. oživené dve historické série, Sam Max: Freelance Po
 • Monkey Island), ale neskôr zmenil štylistický a herný prístup. Hry od Telltale Games sa stali skôr interaktívnymi filmami ako akčnými hrami. A „prvou lastovičkou“ bol seriál The Walking Dead.

  The Walking Dead je hra založená na rovnomennom televíznom seriáli a komikse. Hlavný hrdina Lee Everett je úplne nová postava. Kedysi bol učiteľom, ale jedného dňa prišiel domov a našiel svoju ženu v posteli s iným mužom. Rozhodol sa bojovať proti príčine, a nie proti následku, a zabil svoju milenku. Pravda, ukázalo sa, že ide o miestneho senátora, čo výrazne zvýšilo prísnosť trestu. Po súdnom procese bol Lee Everett odsúdený na dlhý trest odňatia slobody a poslaný do najbližšieho nápravného zariadenia.

  Je pravda, že hlavný hrdina sa nikdy nedostal do väzenia. Policajné auto, ktoré ho prevážalo, sa dostane do nehody. Po prebudení Lee zistí, že dôstojník, ktorý ho sprevádza, sa zmenil na chodiace mŕtvoly a svet je v podstate zombie apokalypsa. Bývalá učiteľka sa teraz musí dostať na viac-menej bezpečné miesto a cestou zachrániť Clementine, dievčatko, ktorého rodičia odišli do iného mesta a možno sa z nich tiež stanú zombie.

  The Walking Dead sa vyznačuje epizodickým rozprávaním. Hra je rozdelená do šiestich epizód, ktoré sú dejovo prepojené. Napriek tomu je v každej epizóde určitá variabilita – hráč môže robiť rozhodnutia (pričom morálne voľby sa ukazujú byť temnejšie a tvrdšie ako v mnohých iných „interaktívnych filmoch“), ktoré budú mať vplyv na príbeh v rámci série aj – čiastočne – v nasledujúcich epizódach.

  Napriek tomu, že sa hra The Walking Dead odohráva vo svete, ktorý prechádza zombie apokalypsou, v hre sa proti živým mŕtvym príliš nebojuje. Sústreďuje sa viac na psychológiu a osobnú drámu postáv. Boj so živými mŕtvymi sa realizuje prostredníctvom quick-time eventov – krátkych klipov, v ktorých musí hráč stláčať tlačidlá v určitých kombináciách počas obmedzeného času.

  The Walking Dead má pomerne veľa pokračovaní. Vo väčšine z nich však dej prechádza na inú postavu – Clementine. Napríklad hlavné pokračovania (The Walking Dead: Second Season a The Walking Dead: The Final Season) rozprávajú príbeh práve z jej pohľadu. Hra The Walking Dead: Michonne je však venovaná Michonne, hrdinke televízneho seriálu a komiksov.

  Neskorá zmena

  Hodnotenie: 4.4

  Neskorá zmena

  Podobnosti: variabilita zápletky, znovuhrateľnosť.

  Late Shift patrí do neobvyklého žánru FMV – F

   l Pohyblivé video. To znamená, že ide v podstate o plne herný film, v ktorom dej a udalosti závisia od konania hráča. Zobrazí sa vám scéna so skutočnými hercami, po ktorej sa musíte rýchlo rozhodnúť, ako situáciu vyriešiť.

   Žáner FMV bol koncom 90. a začiatkom 90. rokov pomerne populárny, pretože ponúkal jedinečný herný zážitok. Neskôr sa s rozvojom technológií dostáva do úzadia. Preto neskorá zmena teraz vyzerá dosť nezvyčajne.

   Neskorá zmena je kriminálna dráma s prvkami akcie a trileru. Príbeh sa točí okolo Matthewa Thompsona, študenta, ktorý si privyrába ako strážca parkoviska na nočnej zmene. Jedného dňa ho unesie lupič – potrebuje naliehavo vodiča (a rukojemníka). Spolu so zločincom sa Matthew dostane na základňu, kde zistí, že bandita nekonal sám.

   Gang plánuje vylúpiť dražbu, ktorá sa práve koná. Plánujú ukradnúť mimoriadne vzácnu a starobylú čínsku misu v hodnote 11 miliónov dolárov. Až na to, že jeden z členov gangu sa nemôže zúčastniť lúpeže – poranil si ruku. Vtedy sa Matthew (ktorého páchatelia plánovali zabiť ako svedka) rozhodne pridať. Teraz musí ukradnúť tento starobylý čínsky kalich a vysporiadať sa s ďalšími banditmi, ktorí po ňom idú.

   Dokončenie neskorej zmeny trvá v priemere približne hodinu a pol. Hra-film má niekoľko drasticky odlišných koncov. Je dôležité si uvedomiť, že všetky zmeny sa začínajú približne v druhej tretine hrania.

  • fe je zvláštne
  • Hodnotenie: 4.3

   <li></div><p>fe is Strange“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/84416666195111-269-.jpg“ height=“481″ title=“</p><li>Poplatok je zvláštny“><p>Podobnosti: Variabilita príbehu, vplyv akcií hráča na príbeh.</p><li>Hra Fe is Strange sa zbytočne považuje za „hru pre dospievajúce dievčatá“. Je to vlastne plnohodnotná dráma so zložitou zápletkou a množstvom morálnych dilem. Hoci áno, skutočnosť, že hlavnými postavami sú dospievajúce dievčatá, má veľmi výrazný vplyv na emocionálnu zložku projektu.<p>Hra</p><li>fe is Strange je kombináciou interaktívneho filmu a akčnej hry typu „ukáž a klikni“. Hrdinka interaguje s postavami a prvkami prostredia a v obzvlášť intenzívnych momentoch sa spúšťa mechanika QTE. Okrem toho môžete obrátiť čas alebo ho úplne zastaviť (čo závisí od schopností postavy), takže si môžete vybrať, či budete viesť rôzne dialógy alebo vzájomne komunikovať.<p>Pozemok</p><li>fe is Strange sa točí okolo dievčaťa menom Max Coldfield. Prichádza do mesta Arcadia Bay, zapíše sa do školy a snaží sa žiť pokojným životom. Napriek tomu sa v lokalite odohrávajú strašidelné udalosti.<p>Najprv záhadne zmizne Rachel Amber, dievča z Arcadia Bay. Potom si Max uvedomí, že dokáže ovládať čas – a zabráni tak vražde svojej starej priateľky Chloe. Max napokon zažije vízie, ktoré ukazujú, že už o štyri dni mesto Arcadia Bay zničí tornádo.</p><li>fe is Strange ponúka epizodické rozprávanie príbehu – hra je rozdelená do piatich „epizód“. V každom z nich je určitá nelinearita. Rozhodnutia, ktoré hráč urobil v jednej epizóde, sa však do ďalšej epizódy prenesú len čiastočne – preto<li>fe is Strange vám neumožňuje vykonávať akcie, ktoré by mohli spôsobiť smrť postavy, napríklad. Dej je však stále napínavý a núti vás prechádzať jednou sériou za druhou.<li>Hra Fe is Strange vyšla v roku 2015 a v čase vydania patrila medzi najpredávanejšie hry. Odvtedy bola portovaná na veľké množstvo zariadení vrátane smartfónov a tabletov. Hra má jedno priame pokračovanie, ktoré však rozpráva príbeh ďalších postáv s rôznymi schopnosťami. Existuje aj prequel (<li>Fe is Strange: Before the Storm) a spin-off The Awesome Adventures of Captain Spirit, distribuovaný zadarmo. Jeho vydanie je naplánované na rok 2021<li>Príbeh je zvláštny:<br /><tr>ue Colors – triquel, ktorý sa opäť sústredí na iné postavy.<h3>Vlk medzi nami</h3><p>Hodnotenie: 4.2</p><div style=Vlk medzi nami

   Čo majú spoločné: nelineárne rozprávanie.

   The Wolf Among Us je ďalšia hra od Telltale Games s nelineárnym variantom príbehu. Je založený na komiksovej sérii Fables, v ktorej sa rozprávkové a folklórne postavy ocitajú v súčasnom New Yorku a snažia sa nejako prežiť. Hlavnou postavou je Bigby Wolf, tiež rozprávková postava, Veľký, strašidelný vlk.

   Hoci medzi postavami sú Tri prasiatka, Snehulienka, Kráska a zviera a ďalšie rozprávkové postavy, dej filmu Vlk medzi nami je veľmi ťažký a ponurý. Odohráva sa okolo sprisahania. Štýlom hry je klasická noir detektívka s osudovými kráskami, mocnými banditmi, skorumpovanými policajtmi a ďalšími známymi prvkami. To všetko podčiarkuje vhodná grafika v pochmúrnych tónoch a dynamickom štýle.

   Vlk medzi nami je rozdelený do piatich epizód. Na rozdiel od predchádzajúcej hry The Walking Dead od Telltale Games tu rozhodnutia urobené v rámci jednej série ovplyvňujú udalosti všetkých ostatných. Preto sa vyžaduje postupné prehrávanie. Ak teda hráč zatkne určitú postavu v jednej epizóde, v nasledujúcich epizódach sa už neobjaví.

   Jednoznačným plusom hry je klasický detektívny príbeh. V prvých epizódach Bigby Wolf vyšetruje vraždu, pričom každá nová stopa a vypočúvaný svedok odhaľujú nové detaily. Ako sa však epizódy blížia ku koncu, je jasné, že za všetkým tým zlom stojí „väčšie zlo“, proti ktorému treba bojovať.

   Napriek tomu, že hra The Wolf Among Us vyšla v roku 2013, nepôsobí v súčasnosti zastaralo. Predovšetkým kvôli zvolenému grafickému štýlu – vychádza z komiksov. Preto pôsobí „nadčasovo“ a aj teraz, v dobe vzácnych hier, je stále aktuálna – na rozdiel od mnohých hier vydaných aj v neskoršom období.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: