10 najlepších reštaurácií v Saratove

Každé mesto má viac ako len historické a kultúrne pamiatky. Mnohé z nich sú známe svojimi reštauráciami, ktoré lákajú nielen miestnych obyvateľov, ale aj gurmánskych cestovateľov. Saratov nie je výnimkou. Turisti, ktorí sem prichádzajú, nie vždy vedia, kde sa môžu navečerať a vychutnať si miestnu chuť. Hodnotenie zostavuje 10 najlepších reštaurácií v Saratove, ktoré podľa všetkého prevyšujú ostatné miesta v meste a sú odporúčané miestnymi obyvateľmi a našimi odborníkmi.

Hodnotenie najlepších reštaurácií v Saratove

NomináciamiestoReštauráciahodnotenie
Hodnotenie najlepších reštaurácií v Saratove1Panoráma5.0
2NB4.9
3SOHO4.8
4Bruderschaft4.7
5Mandarínska4.6
6Uzbek4.5
7Odessa4.4
8Páni šťastia4.3
9Veranda4.2
10MontBlanc4.1

Panoráma

Hodnotenie: 5.0

Panoráma

Panoramatická reštaurácia na vrchole nášho zoznamu. Za svoju popularitu vďačí výhodnej polohe v blízkosti vyhliadkovej plošiny. Ponúka výhľad na mesto, ktorý je fascinujúci najmä večer, keď sa rozsvietia tisíce svetiel a most cez Volgu je osvetlený. Miestnosť je rozdelená na 5 hál. K dispozícii je otvorená terasa. Akékoľvek udalosti: zásnuby, promócie, výročia, rodinné večere.

Interiér v pastelových farbách s moderným nádychom. Zmiešaná kuchyňa, kozmopolitná. V ponuke sú jedlá európskej, kaukazskej, talianskej a ruskej kuchyne. Nezaobíde sa to bez autorských pochúťok od známeho saratovského šéfkuchára. Široká ponuka destilátov a koktailov vám umožní relaxovať a uvoľniť sa. V priestoroch sa nachádza pódium pre profesionálnych hudobníkov, tanečný parket a karaoke.

„Panorama je veľmi obľúbené miesto, kde sa koná veľké množstvo svadieb. Reštaurácia má vlastné strážené územie s parkovacími miestami. Je otvorená od 11.00 do 24.00, ale v prípade meškania zákazníka pokračuje v prevádzke. Adresa: r. Saratov, ulica Aeroport, 5A. Telefónne číslo manažéra: 8 8452 75 40 65.

NB

Hodnotenie: 4.9

NB

Druhé miesto patrí luxusnému podniku, ktorý bol znovu otvorený na mieste starej reštaurácie, ktorá fungovala koncom 80. a v 90. rokoch 20. storočia. Toto miesto je určené pre zámožných ľudí, ktorí si cenia nielen intimitu, ale aj postavenie miesta. NB spĺňa všetky požiadavky. Klasický interiér s masívnym drevom, byvolou kožou, hodvábnymi tapetami, bronzovými freskami, ručne vyrábanými vitrážami, krištáľovými lustrami, reprodukciami slávnych umelcov.

Reštaurácia sa špecializuje na európsku kuchyňu. Každý zákazník môže podľa vlastného uváženia pridať alebo odstrániť niektorú zložku z jedla. Tím pod vedením dvoch šéfkuchárov ju pripravuje tak, aby hosť zažil gastronomický pôžitok. Reštaurácia ponúka najrozsiahlejší alkoholový lístok v meste. V ponuke sú exkluzívne nápoje z celého sveta.

K dispozícii je detská izba a bezplatné Wi-Fi. Podľa našich recenzií má reštaurácia európsku úroveň služieb. Je ideálny na stretnutia so zahraničnými hosťami, ako aj na pohodové rodinné večere. Reštaurácia sa nachádza na ulici Volskaja 73/75 v blízkosti Kirovovej triedy. Otvorené je každý deň od 12.00 do 02.00 hod.00. Kontaktné číslo: 8 8452 73 43 59.

SOHO

Hodnotenie: 4.8

SOHO

Na treťom mieste hodnotenia sa nachádza reštaurácia v starom kaštieli z 19. storočia. Zvonku je zachovaný štýl tej doby, ale vnútri vás zaujme ultramoderný dizajn. Šéfkuchár kombinuje niekoľko kuchýň, neustále experimentuje a vytvára originálne jedlá, ktoré nemôže ponúknuť žiadna iná reštaurácia v Saratove. Vlastný pivovar varí štyri rôzne druhy „živého“ piva. Celý proces prebieha pred očami hostí.

Ceny sú vysoké, ale vždy môžete využiť dostupné ponuky. Napríklad v deň narodenín dostane oslávenec zľavu 20 %. V stredu a vo štvrtok stojí pinta špeciálneho piva 1 Euroeľ. Miesto konania sa nachádza na ulici Oktyabrskaya 5. Otvorené je denne od 12.00 do 00.00 hod.00. V piatok a sobotu sa zatvára o 03:00.00. Telefonické rezervácie: 8 8452 71 71.

Bruderschaft

Hodnotenie: 4.7

BRUDERSHAFT

Štvrté miesto v našom hodnotení patrí reštaurácii s majestátnym výhľadom na Volgu. Je otvorená od roku 2000 a získala si vernú a stálu klientelu, ktorú priťahujú zručnosti kuchárov, intímna atmosféra a upokojujúca krajina. Interiér je vyplnený prírodným drevom. Hostia vstupujú do atmosféry nemeckého baru. A všetko je vykreslené tak detailne, že sa dokonca zdá, že čašník bude hovoriť cudzím jazykom.

Reštaurácia ponúka tie najlepšie druhy nemeckého, českého a ruského piva, ku ktorým sa podáva bravčové koleno na mede alebo v horčici, hamburgerové klobásy, hovädzia sviečková s dor-blue, vnútornosti s hubami, domáce údené makrely a množstvo ďalších pravých mužských jedál. Ich zaujímavé názvy vás určite zaujmú: „Hitler kaput“, „Bourgeois“, „Halucinácia“, „Courtoise Romance“.

V hoteli Brudershaft sa venuje osobitná pozornosť zábave hostí. Často tu vystupujú renomovaní speváci a hudobné skupiny. Reštauráciu je veľmi ľahké nájsť. Pri prechádzke po nábreží kozmonautov vás určite zaujme budova v nemeckom štýle s veterným mlynom nad hlavným vchodom. Návštevníkov víta každý deň o 11. hodine.00, zatvára sa o 00.00. Telefónne číslo: 8 8452 44 16 40.

Mandarínska

Hodnotenie: 4.6

MANDARIN

V prvej päťke nášho hodnotenia sa nachádza reštaurácia so skvelým dizajnom. Pri vstupe hostí víta symbol Číny – bojový drak. V interiéri nájdete množstvo svetlých ázijských detailov, vyrezávaný nábytok a mäkké pohovky. Bol otvorený v roku 2001 a napriek otvoreniu nových prevádzok nestratil svoj význam a je skvelým miestom pre stretnutia párov, obchodných partnerov a priateľov. Zvýšenú pozornosť si zaslúži nielen autentický interiér. Profesionálny šéfkuchár He Jintian sám zostavil tím z Číny, ktorý poteší znalcov orientálnymi pochúťkami.

Jedinečné jedlá sa pripravujú podľa starých receptov. Pekinská kačica je zvláštnou pýchou „mandarínskej“ kuchyne. V ponuke sú nielen čínske, ale aj japonské a thajské jedlá. Pravidelne sa aktualizuje, takže aj pravidelní hostia majú čím prekvapiť. Tematické párty, diskotéky v štýle 80. a 90. rokov. Párty pre dospelých aj deti si tu užijete.

Podľa recenzií sem prichádza mnoho obyvateľov a turistov, aby sa dostali do atmosféry Nebeskej ríše, ochutnali exotické jedlá, vychutnali si luxusný interiér. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta na Jabločkovej ulici 1. Prijíma hostí každý deň od 12.00 až 00.00. Telefonická rezervácia: 8 8452 275068.

Uzbekistan

Hodnotenie: 4.5

UZBECHKA

Obľúbená medzi mladými aj staršími ľuďmi, reštaurácia sa v našom hodnotení umiestnila na šiestom mieste. Orientálny interiér s mäkkými pohovkami a kreslami, vyšívané vankúše, jemné osvetlenie a tichá hudba vytvárajú pozitívnu náladu na celý deň. Všetky jedlá sa pripravujú podľa tradičných receptov, ktoré sa zachovali až do dnešných dní. Šéfkuchár ich prísne dodržiava a vytvára majstrovské diela pre skutočných gurmánov: manti, khanum, kutab, šurpa, pilaf, kustybai, samsa, lagman, khachapuri.

Korenie a koreniny dodávajú tomuto jedlu zvláštnu chuť a vôňu. Čerstvé bylinky robia podávanie chutnejším. Mlsné jazýčky budú uspokojené: v ponuke je viac ako 15 druhov dezertov. V ponuke baru nájdete čaje, freshies, ayran, domáce limonády a originálne koktaily.

Reštaurácia ponúka rozvoz hotových jedál s minimálnou hodnotou objednávky 500 Euro. V Saratove sú dve reštaurácie s názvom „Uzbekchka“. Ich adresy sú:g. Saratov, ulica Sokolovaya 10/16 a ulica Chapaeva 93. Otvorené každý deň od 11:00 do 24:00.00. Vo štvrtok, piatok a sobotu sa zatvárajú o 02.00 hod.00. Napriek veľkej kapacite miest je potrebné si stoly rezervovať vopred, najmä počas sviatkov. Kontaktné telefónne číslo: 8 8452 322444.

Odessa

Hodnotenie: 4.4

ODESSA

Siedmou v poradí je reštaurácia nachádzajúca sa na Saratovskom nábreží, ktorá má nielen vnútornú sálu, ale aj vonkajšiu verandu. Po vstupe pochopíte, kde sa nachádzate. V centre Saratova je cítiť kolorit mesta na pobreží Čierneho mora. Dospelých návštevníkov privítame pohárom domácej pálenky alebo Gorilky. Pri prechádzke po miestnosti môžete vidieť veľa zaujímavých a neobvyklých vecí z ukrajinského života.

V ponuke sú jedlá ukrajinskej, židovskej a európskej kuchyne. To všetko vytvára gastronomický zážitok. Mnohí hostia si tieto jedlá pamätajú z detstva. Recepty sú zozbierané z celého sveta. Niektoré z nich sa dedia z generácie na generáciu a sú stelesnené v jednej z najlepších reštaurácií v Saratove. Hostia prichádzajú nielen na jedlo. Cez víkendy sa organizujú workshopy pre deti, tínedžerov a dospelých. Známi speváci a hudobníci sú tu častými hosťami. Je tu jazz, disco, rock’n’roll, country, blues.

Podľa mnohých to nie je len reštaurácia. Je to kultúrne a zábavné centrum, kde sa konajú rodinné oslavy, výročia a svadby a kde sa ľudia jednoducho stretávajú s priateľmi. Adresa: cel Marek, Belgicko. Saratov, Kosmonavtovské nábrežie, 3. Otvorené je každý deň od 12 hodín.00 až 23 hodín. Vzhľadom na veľkú obľúbenosť reštaurácie Odessa sa odporúča rezervovať si stôl vopred. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: 8 8452 233226.

Páni šťastia

Hodnotenie: 4.3

PÁNI ŠŤASTIA

Môžete si pripomenúť legendárny film, ochutnať dokonale pripravené jedlá, zabaviť sa od srdca – to všetko je možné v koncepčnej reštaurácii, ktorá sa v hodnotení umiestnila na ôsmom mieste. Je rozdelená na banketovú sálu, VIP miestnosť a kinosálu. Prvý z nich pojme až 250 hostí, takže sa tu organizujú svadby, výročia a firemné večierky. V druhej môžete relaxovať a odpočívať v útulnej atmosfére. Kino je hlavnou súčasťou koncepcie. Návštevníci môžu na veľkoplošnej obrazovke sledovať filmy, športové prenosy, počúvať hudbu a spievať karaoke.

Dizajn je potešením, najmä pre amatérov „Gentlemen of Fortune“. Steny karaoke miestnosti sú pokryté plagátmi s najvtipnejšími momentmi filmu. V jedálnom lístku sú zastúpené jedlá európskej, mexickej a kaukazskej kuchyne. A samozrejme, veľa jedál pripravených podľa receptov šéfkuchára. Šiš kebab sa griluje na grile v jedálni. Celkovo existuje 20 odrôd. Obľúbené sú mramorové hovädzie steaky pripravené na špeciálnom grile.

Parkovanie je nespornou výhodou. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta na ulici Radischeva 35. Otvára sa každý deň o ôsmej hodine ráno a funguje až do posledného hosťa. Telefón manažéra: 8 8452 230900.

Veranda

Hodnotenie: 4.2

VERANDA

Tí, ktorým sa cnie za Talianskom alebo chcú zažiť atmosféru slnečnej krajiny, ocenia nasledujúce reštaurácie zaradené do nášho hodnotenia. Interiérový dizajn navodzuje stredomorskú atmosféru vďaka uvoľnenému životnému tempu a pohostinnosti miestnych obyvateľov. Koncepcia inštitúcie je dom, nenáročný a zrozumiteľný pre všetky kuchyne. Napriek tomu je každé jedlo majstrovským dielom. Tradičné recepty určite obsahujú šéfkuchársky twist.

Alkoholický lístok ponúka široký výber archívnych vín, ktoré sa hodia k talianskym predjedlám a šalátom, morským plodom a rybám. V čase obeda sa ponúkajú pracovné obedy. V sobotu a v nedeľu sa tu konajú kurzy varenia a živej hudby. Otvorená veranda s výhľadom na nábrežie rieky Volgy a mesto začína pracovať v teplom období.

Reštaurácia je vraj vhodná na romantické večery, svadby, firemné večierky a rodinné večere. Hotel sa stal miestom stretnutí priateľov, priťahuje hostí z iných miest, organizuje prezentácie. Otvorené denne od 10:00 do 12:00.00. Adresa: MontBlanc. Saratov, ulica Mičurina, 133A. Kontaktné telefónne číslo: 8 8452 212211.

MontBlanc

Hodnotenie: 4.1

MontBlanc

Na desiatom mieste nášho hodnotenia sa nachádza reštaurácia, ktorá oslovuje milovníkov gurmánskeho mäsa, ktorí uprednostňujú šťavnaté steaky z prvotriedneho hovädzieho mäsa rôzneho stupňa tepelnej úpravy. Všetky jedlá sa pripravujú z ekologických produktov pochádzajúcich z fariem. Sporák na uhlie Hosper – špeciálna pýcha „Montblancu“. Kuchyňa – európska a americká. V ponuke sú mäsové a rybie špeciality, morské plody, francúzske a talianske dezerty.

11 druhov hamburgerov nenechá nikoho ľahostajným. Čierny hamburger s rebierkom, lososom a kráľovským krabom musíte vyskúšať. Interiér je navrhnutý v európskom štýle bez okázalých detailov. Atmosféra je útulná a všetko prispieva k zábave. Živá hudba počas víkendov. V sobotu a v nedeľu môžete využiť služby opatrovateľky, kým si rodičia oddýchnu.

Grill reštaurácia počas dňa ponúka obchodné a komplexné večere. Inteligentné bankety sa konajú v samostatnej miestnosti s karaoke, kvalitným zvukom, svetelnými efektmi. Toto miesto sa nachádza na adrese:Zavodskiy city. Saratov,107 A, 50 let Oktyabrya Ave. Otvorené je od pondelka do štvrtka a v nedeľu od 12.00 do 23.00 h.00. V piatok a sobotu otvorené do polnoci. Ak si chcete rezervovať stôl, zavolajte na číslo: 8 8452 39 37 39.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: