12 najlepších cestovných kreditných kariet

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Mnohí z nás už od detstva snívali o návšteve cudzích krajín a spoznávaní najzaujímavejších miest na planéte, ale nie vždy sa nám naše želania splnili. Museli ste šetriť, šetriť, šetriť a nie vždy ste mali dosť na to, aby ste mohli ísť na dlho očakávanú dovolenku, aby ste získali potrebnú sumu. Tento problém je dnes rýchlo vyriešený. Pomocou kreditných kariet je možné cestovať po celom svete bez toho, aby ste sa museli obmedzovať v každodenných výdavkoch.

Banky vytvárajú mnoho druhov produktov, z ktorých si každý dlžník môže vybrať ten najvýhodnejší. Cestovné karty sú vynikajúcou finančnou ponukou pre tých, ktorí často cestujú lietadlom alebo vlakom na miestnych trasách a do zahraničia a platia za nákupy v zahraničí. Mnohé z nich prinášajú klientovi dodatočné bonusy, ktoré pomáhajú vyrovnať zaplatené úroky a zisk získaný z použitia požičaných prostriedkov.

Kreditné karty sa líšia z hľadiska limitu, obdobia odkladu, zliav pri nákupe leteniek a poplatkov za služby. V našom prehľade sme zhromaždili najobľúbenejšie finančné ponuky. Prezentované bankové produkty boli vysoko hodnotené ich používateľmi, ako aj odbornými finančnými analytikmi.

Hodnotenie najlepších cestovných kreditných kariet

avel Premium Alfa-Bank
NomináciamiestoKreditná kartaHodnotenie
Hodnotenie najlepších cestovných kreditných kariet1Všetok vzduch
 • Tinkoff Bank
 • 5.0
  2Alfa
  4.9
  3VTB 24 „Karta sveta“4.8
  4„Aeroflot Bonus Sberbank4.7
  5Tinkoff S7 Air
 • nes Tinkoff Bank
 • 4.7
  6Credit Europe Bank4.7
  7Cestovná karta Eastern Bank4.6
  8Cestovné odmeny Raiffeisenbank4.5
  9CitiPremierMiles Citibank4.4
  10„Karta sveta bez hraníc „Promsvyazbank4.3
  11#MojnoVse Rosbank4.2
  12Cestovná banka Otkritie4.1

  Všetok vzduch
 • nes Tinkoff Bank
 • Hodnotenie: 5.0

  All Air<li></div><p>nes Tinkoff Bank“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/60416666195691-3612.jpg“ height=“400″ title=“All Air</p><li>Tinkoff Bank<p>Prvá kreditná karta navrhnutá slávnou bankou pre aktívnych cestovateľov. Na žiadosť sa môžete opýtať už 2 minúty po jej odoslaní. Úverový limit je stanovený na 700 000 Euro. Obdobie odkladu trvá 55 dní. Úroková sadzba od 15 % ročne. Vek dlžníka sa znižuje na 18 rokov. Na formalizáciu zmluvy sa vyžaduje len Slovenská pas.</p><p>Míle pribúdajú pomerne rýchlo. 10 % sa účtuje pri rezerváciách hotelov a prenájmu áut, 5 % pri zájazdoch a cestovaní vlakom, 3 % pri letenkách. Rekordných 30 % sa vracia za nákupy v rámci špeciálnych ponúk finančnej inštitúcie. Míle možno použiť na platbu za tovar a služby v rôznych kategóriách. Bezplatné cestovné poistenie a poistenie batožiny v cene. Krytie liečby, liekov, dopravy a medzinárodných hovorov je 50 000 USD.</p><p>Ak sa batožina stratí alebo mešká viac ako 6 hodín, klient dostane poistné plnenie. Mobilné a internetové bankovníctvo sú bezplatné. Môžete si zvoliť príjem sms upozornení, ktorý stojí 59 Euro mesačne. Spomedzi mnohých ponúk banky používatelia vyzdvihli All Air</p><li>ako najvýhodnejšia na miestne a diaľkové cestovanie.<h3>Alfa<tr>avel Premium Alfa Bank</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Alfa<tr></div><p>avel Premium Alfa Bank“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/21416666195691-8012.jpg“ height=“400″ title=“Alfa</p><tr>avel Premium Alfa Bank“><p>Produkt na druhom mieste pomôže tým, ktorí pravidelne cestujú do zahraničia, ušetriť na výdavkoch a využívať rôzne cestovné výhody. Maximálny dostupný limit: 1000000 Euro. Odkladná lehota – 60 dní. Vzťahuje sa nielen na online platby za tovar a služby, ale aj na výbery hotovosti. Minimálna veková hranica je 18 rokov. V prijímajúcom regióne sa nevyžaduje registrácia. Údržba účtu je počas prvého roka bezplatná.</p><p>1 000 uvítacích míľ sa automaticky pripíše pri vydaní. Ďalšie poplatky za používanie zdroja</p><tr>avel., môžete získať rôzne odmeny. 11 % nákladov – na hotelové platby, 10 % a 7,5 % – na železničné a letenky. Pri ostatných nákupoch – 5%. Mnohí držitelia kariet sa domnievajú, že výhodou je, že získané kilometre sa nezrušia. Na udržanie zostatku stačí kartu použiť aspoň raz za pol roka.<p>Držitelia majú k dispozícii tieto výhody: karty do biznis salónikov, balenie batožiny, služby concierge. Internetový roaming až na 14 dní je tiež zadarmo. Osobná asistentka bude organizovať stretnutia, plánovať výlety na zaujímavé miesta, rezervovať vstupenky na podujatia, rezervovať reštaurácie. Môžete použiť vlastné aj požičané prostriedky. Mesačný limit na výber hotovosti 2000000 r.</p><h3>„Karta VTB 24 World Card</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=

  Tretím je finančný produkt, ktorý zahŕňa niekoľko sadzieb pre cestujúcich. Ak si vyberiete zlatú kartu, automaticky sa vám hneď nazbiera 3000 míľ. Ďalej, za každých 35 Euro vynaložených. 2 míle vratné. Dvojnásobok bodov za nákupy v deň vašich narodenín. Program poistenia „Ochrana cestujúceho“ je pripojený bezplatne. Maximálny dostupný úverový limit – 750000 Euro. Ročná úroková sadzba 26 %. 350 Euro sa účtuje za jednorazové vydanie.

  Platinová karta ponúka rozšírený súbor výhod. Po prvom nákupe sa pripíše 6000 míľ. Za každých 35 Euro. – 4 míle. Limit sa zvyšuje na 1000000 Euro. Naopak, sadzba sa znížila na 22 %. Výber hotovosti sa účtuje rovnakým spôsobom. Prvý nákup za míle je možný, ak na zlatej karte nazbierate 1500 bodov a na platinovej karte 3000 bodov. Nepochybnou výhodou je, že míle možno použiť na čiastočné alebo úplné zaplatenie leteniek. Online banking a sms-oznámenia v oboch balíkoch sú zadarmo.

  Služba Concierge vám umožní získať potrebné informácie o doprave, hoteloch, reštauráciách a lekárňach v ktorejkoľvek krajine. Po vydaní hlavnej karty si môžete objednať až 5 ďalších kariet pre členov rodiny. Držitelia tvrdia, že pri aktívnom využívaní požičaných prostriedkov môžete až 2-3-krát ročne preletieť kilometre, čo výrazne šetrí náklady na dopravu.

  „Aeroflot Bonus Sberbank

  Hodnotenie: 4.7

  Aeroflot Bonus

  Karta s niekoľkými balíkmi je na štvrtej pozícii. Akumulácia bonusov a poplatky závisia od typu: Classic, Gold a Signature. Prvou je klasická karta, ktorá má maximálny limit 600 000 Euro. Úroková sadzba sa stanovuje individuálne a pohybuje sa od 23,9 % do 27,9 % ročne. Uvítací bonus je 500 míľ. Za každých 60 Euro získate kreditný limit. Pri nákupe leteniek sa uplatní 1 míľa.

  Kreditná karta Gold má rovnaký úverový limit a úrokovú sadzbu ako kreditná karta Classic. Obdobie odkladu je rovnaké – 50 dní. 1 000 míľ sa pripíše pri pokladni. Za 60 Euro – 1,5 míle. Prémiová karta poskytuje možnosť získať úver až do výšky 3000000 Euro. Uvítacie bonusy – 1500. Za každé euro, dolár, 60 Euro. 2 míle sú refundované. Služba Podpisová karta za rok je pomerne vysoká – 12 000 Euro. Držiteľ však získava väčší počet možností a oprávnení.

  Výber hotovosti do 500 000 Euro denne je možný vo všetkých bankomatoch bez poplatkov. Na online prevod je k dispozícii až 1000000 Euro denne. Mnohí cestujúci si vyberajú Aeroflot Bonus nielen kvôli povesti banky, ktorá je spoľahlivá a stabilná, ale aj kvôli výhodám, ktoré prináša.

  Tinkoff S7 Air
 • nes Tinkoff Bank
 • Hodnotenie: 4.7

  Tinkoff S7 Air<li></div><p>Tinkoff Bank“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/24316666195691-9612.jpg“ height=“311″ title=“Tinkoff S7 Air</p><li>nes Tinkoff Bank“><p>Piate miesto patrí ďalšiemu výhodnému produktu banky Tinkoff. Umožňuje zbierať body za vnútroštátne a medzinárodné lety S7 a oneworld, ktoré spolu predstavujú 14 000 letov denne do 1 000 destinácií . Držiteľ tiež získava dvojité bonusy na nákupy v obchode . Maximálny možný úver – 700000 Euro. 55 dní odkladu. Na dlžníka sa kladú minimálne požiadavky. Kartu možno vydať Slovenskám občanom vo veku od 18 do 75 rokov bez dokladu o príjme. Na uvedenú adresu ho bezplatne doručí kuriér.</p><p>Bonusový systém poskytuje 12 000 míľ za nákupy uskutočnené počas prvých 3 mesiacov do výšky 250 000 Euro. Potom prichádzajú na rad štandardné poplatky. Za každých 60 Euro. 3 míle za nákup letenky. Ostatné výdavky online – 60 Euro/1,5 míle. Využitím rôznych propagačných ponúk je možné získať až 18 míľ naraz.</p><p>Ročná údržba základnej karty stojí 1890 Euro., ďalšie – 540. Cestujúci oceňujú výhody lietadla Tinkoff S7 Air</p><li>nes. Ponúka veľké množstvo ďalších možností. Poistenie a VIP služby na letiskách po celom svete sú bezplatné.<h3>Travelpass Credit Europe Bank</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Travelpass Credit Europe Bank

  Šieste miesto patrí kreditnej karte s rozšíreným bonusovým programom a ďalšími možnosťami. Vysoký úverový limit. S pozitívnou históriou môže dlžník získať až 3000000 Euro. Obdobie odkladu trvá 55 dní, počas ktorých môžete vykonávať transakcie bez platenia provízie. Body sa udeľujú v niekoľkých kategóriách.

  „Letecké spoločnosti“, „Zábava“, „Reštaurácie“, „Čerpacie stanice“, „Hotely, motely, kempy“, „Prenájmy áut“, „Mestská a prímestská doprava“ – za výdavky v zahraničí získate 10 % z utŕženej sumy. V našej krajine sa 7 % uhrádza za tieto skupiny: „Letecké spoločnosti, letecké spoločnosti“, „Doprava, parkovanie“, „Hotely, motely“, „Cestovné kancelárie“, 5 % – „Čerpacie stanice“, 1 % – „Prenájom vozidiel“ a ďalšie kategórie. Maximálny počet bonusov pripísaných za mesiac – 7000.

  Úverový program zahŕňa možnosť bezúročných splátok na obdobie od 2 mesiacov do 1 roka. Služba je k dispozícii na nákup tovaru a služieb v partnerských spoločnostiach v Rusku. Suma sa spláca v rovnakých mesačných splátkach. Kartu ocenia klienti, ktorí aktívne cestujú v našej krajine aj v zahraničí. Medzi ďalšie výhody patrí: minimálny vek dlžníka je 18 rokov, bezplatný výber hotovosti v zahraničí, ročný poplatok za služby môže byť zrušený.

  Cestovná karta Eastern Bank

  Hodnotenie: 4.6

  Cestovná karta Eastern Bank

  Na siedmom mieste je karta, ktorá vám umožňuje použiť nazbierané míle na úplné preplatenie nákupu železničných a letenkových lístkov, prenájmu auta, rezervácie hotela. Je k dispozícii pre dlžníkov vo veku od 21 do 70 rokov. Dĺžka zamestnania na poslednom pracovisku – najmenej 3 mesiace. V závislosti od odborného posúdenia platobnej schopnosti klienta sa poskytuje limit od 55 000 RUR do 400 000 RUR. Bezúročné obdobie platí pre nákupy tovaru a služieb a trvá 56 dní.

  Vydanie karty – 1000 Euro. Ročná údržba je bezplatná. Výber hotovosti je obmedzený na 150 000 Euro. denne a 1000000 rbl. mesačne. Bonusy sa pripisujú za týchto podmienok: 10 % za výdavky vo vostbank., 5 % na hotely, letecké spoločnosti, prenájom áut a železničné lístky; 2 % na ostatné nákupy.

  Medzi výhody patrili výbery hotovosti v zahraničí bez poplatkov, cashback pri nákupoch, možnosť využívať vlastné prostriedky s úročením zostatku (až 4 % ročne) a doplnkové karty viacerých platobných systémov pre seba a akúkoľvek inú osobu staršiu ako 14 rokov. Hotový plastový nosič si môžete objednať domov. Kuriér ju doručí do 24 hodín. Služba je bezplatná.

  Cestovné odmeny Raiffeisenbank

  Hodnotenie: 4.5

  Cestovné odmeny Raiffeisenbank

  Na ôsmej pozícii je karta určená špeciálne pre milovníkov cestovania. Maximálny limit – 600 tisíc Euro. Závisí to od solventnosti a úverovej histórie klienta. Bezúročné obdobie trvá 52 dní. Nazbierané míle sa vymenia za bonusové letenky. Na programe sa zúčastňuje viac ako 380 leteckých spoločností na celom svete. Každá míľa sa rovná 30 Euroľom.

  Bonusy môžete použiť na zaplatenie prenájmu auta, objednanie transferu, rezerváciu izby v 200000 hoteloch, vybavenie cestovného poistenia a vlakových lístkov v Rusku. Banka ponúka svojim klientom ďalšie stimuly. V deň narodenín sa udeľuje 1000 míľ. A pri nákupe v hodnote minimálne 25000 . Pripočíta sa 500 míľ. Za každých 61 Euro vynaložených. K dispozícii je 15 míľ. Môžete sa tiež zúčastňovať na propagačných akciách a získavať výhodné ponuky.

  Poplatok za vydanie a ročnú údržbu je 2990 Euro. Limit na výber hotovosti: 60 % celkovej požičanej sumy denne a až 100 % mesačne. Zákazníci poukazujú na to, že napriek pomerne vysokej úrokovej sadzbe (28 % ročne) sa spláca bodmi za podmienky aktívneho cestovania. Mnohým sa páčilo rýchle vydanie karty, jej rýchla výmena v prípade straty v zahraničí, rozsiahly program

  avel Miles.

  CitiPremierMiles Citibank

  Hodnotenie: 4.4

  CitiPremierMiles Citibank

  Výhodná ponuka od Citibank je na deviatom mieste. Za každých minutých 30 Euro získate 1 míľu. Uvítacie body sa udeľujú pri pokladni. Maximálna suma je obmedzená na 600 000 Euro. Úroková sadzba je znížená na 13,9 %, ak je predložená dobrá úverová história a kompletný súbor dokumentov. Preukaz môže byť vydaný ruskému občanovi vo veku od 20 rokov.

  Nazbierané míle môžete jednoducho vrátiť späť na svoj účet alebo ich použiť na zaplatenie letenky, rezerváciu hotelovej izby, prenájom auta alebo kúpu turistického zájazdu. Platnosť kilometrov nie je obmedzená. Nezahŕňajú sa do nákladov, aj keď držiteľ má minimálnu finančnú aktivitu. Ak požiadate partnerskú spoločnosť, môžete získať až 20 % zľavu na tovar. Vernostný program ponúka možnosť splácať splátky so zníženou úrokovou sadzbou.

  Bezplatné vydanie karty. Ročné náklady na údržbu 2950 Euro. Bezplatné cestovné poistenie nie je v tarife uvedené. Poistku je však možné uplatniť pomocou míľ. Držitelia CitiPremierMiles sú spokojní s rozšírenými možnosťami bonusových výdavkov, rýchlou reakciou na žiadosť, neobmedzenou platnosťou kilometrov.

  „Promsvyazbank World Without Borders Card

  Hodnotenie: 4.3

  Bankový produkt so špeciálnym balíkom výhod na cesty do zahraničia vstúpil do top desiatky najlepších kreditných kariet na cestovanie. Máte limit 600 000 Euro. Sadzba – 26,5 %. Bezúročné obdobie – 55 dní. Vzťahuje sa na všetky transakcie vrátane výberov hotovosti. Ak je suma do 100000 Euro. Vyžaduje sa len Slovenská pas. Za každých 100 Euro sa vracia až 3 %. To platí pre kategórie: „Cestovanie“ a „Nakupovanie v zahraničí“. 1,5 % sa pripisuje na všetky ostatné výdavky.

  Body môžete použiť na zaplatenie až 100 % leteniek a železničných lístkov, rezervácií hotelov a prenájmu áut. 1 míľa sa rovná 1 Euroľu. Jednou z hlavných výhod je, že môžete nakupovať a rezervovať výlety vo všetkých spoločnostiach. Banka neobmedzuje dlžníka na jeden konkrétny zdroj.

  Ročné náklady na služby 1990 Euro. Tento poplatok zahŕňa sms-oznámenie, mobilné bankovníctvo a výmenu karty. Ponuku Promsvyazbank oceňuje mnoho zákazníkov. Kartu možno použiť na množstvo nákupov doma aj v zahraničí, získať dobrú finančnú podporu na rezerváciu plavieb a výletov. Bezplatné cestovné poistenie. Počet najazdených kilometrov sa uchováva 5 rokov.

  #Môžete urobiť čokoľvek Rosbank

  Hodnotenie: 4.2

  #Manything Rosbank

  Na jedenástom mieste je kreditná karta, pri ktorej sa vernostný program vyberá na základe preferencií dlžníka. Pre aktívnych cestovateľov

  Tretí stanovuje udeľovanie bonusov za každých 100 utŕžených Euro. Čím vyššia je mesačná suma, tým väčšie sú výhody. Ak teda výdavky za účtovné obdobie dosiahli 40000 Euro., Za každých 100 r sa na účet vráti 1 bod., 40000-100000 – 2, 100000-300000 – 5. Možno ich použiť na čiastočnú alebo úplnú úhradu cestovných nákladov, rezerváciu hotelov, nákup železničných a letenkových lístkov.

  1 bonus sa rovná 1 Euroľu. Za mesiac sa na účet nepripíše viac ako 5000 bodov. Maximálna výška úveru je 1000000 Euro, minimálna výška je 15 tisíc Euro. 25,9 % úroková sadzba. Obdobie odkladu trvá 62 dní. Servis je počas prvého mesiaca bezplatný. Ak od druhého mesiaca dosiahne suma nákupov 15000 Euro, nebude účtovaná žiadna provízia. Za rôznych podmienok to bude 79 p. Držiteľ karty môže používať svoje vlastné finančné prostriedky a vykonávať s nimi akékoľvek operácie.

  Výber hotovosti je obmedzený na 500 000 pencí denne. Platnosť bonusov nekončí, nemajú žiadny dátum vypršania platnosti. #Can do It All je skvelou voľbou pre každodenné výdavky a šetrenie peňazí na miestnych a zahraničných cestách.

  Cestovanie Otkritie Bank

  Hodnotenie: 4.1

  Cestovná banka Otkritie

  Ponuka najväčšej ruskej banky uzatvára náš prehľad. Karty sú rozdelené do kategórií: štandardné, zlaté a prémiové. Prvé dva majú limit 500000 Euro, tretí má limit 1000000 Euro. Úrokové sadzby: od 19,9; 18,9; 17,9 %, resp. Obdobie odkladu pre všetky tarify je rovnaké – 55 dní. Okamžité pripísanie v Euroľoch. Za prvý nákup dostanete 200 Euro. Potom za každých 100r. 2 sa udeľujú. Túto výhodu získajú držitelia štandardného balíka.

  Zlatá karta dostane 300 uvítacích Euro, prémiová karta dostane 600. Za každých 100 p vynaložených. 3 a 4 Eurole späť na váš účet. Nahromadené Eurole môžete použiť na zaplatenie leteniek akejkoľvek leteckej spoločnosti alebo rezerváciu hotelových izieb. Držiteľ karty má možnosť využiť až 100 % bonusových prostriedkov.

  Tarifa „Premium“ má rozšírené možnosti. K dispozícii sú služby concierge, bezplatný transfer a špeciálne ponuky. Mnohí dokázali oceniť funkcie karty v praxi

  avel. Veľký limit a prijateľná úroková sadzba. Transparentný prírastok vďaka počiatočnej konverzii bodov na Eurole.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: